Reklama

Chci miminko!!!!!!!!!!!!

wyckyy (Čt, 5. 6. 2008 - 18:06)

Proč nezkusíte Femigard ja po něm otěhotněla hned po měsíci co jsem vysadila tabletky a četla jsem tam,že jedna která se snažila 6let po něm taky otěhotněla a spousta jiných taky..

Vendulka (Čt, 5. 6. 2008 - 18:06)

Tedy hooolky, já dnesk byla na zaučení na té brigádě a přišla tam paní a v kočárku v sedačce měla jednoho takového malinkatého čerstvě vylíhnutého chlapečička, byl fakt ouplně malý mimi, a ona bměla připevněnýho pak na břichu ještě jednoho toho samýho! No byli strašně kouzelní a krásní! Jeden začal popotahovat a ten druhej po něm taky a pak se oba rozeřvali, no byli fakt kouzelný, takový malinkatí!
To je tak nefér že někdo má dva a někdo žádný!!! =o(

Hanka1 (Čt, 5. 6. 2008 - 18:06)

Ahoj holky moje,děkuju Zuzce za pozdrav.Tvé přání, abych sem chodila častěji se snažím vyplnit:-))) Já teď byla středu a čtvrtek na chatě, poprvé po úklidu už jen tak vegetit, i když práce tam je ještě hafa.Takže se sem nemám možnost dostat.V práci zase nemám net, takže sem vždycky můžu přijít až večer po práci.Ale jsem tu vážně skoro denně, pokud to jde!! Jsem za vás všechny tady moc a moc ráda, to mi věřte.Markétko,nebudu ti už jitřit rány, vím, že to je hrozné, je mi to líto,ale vím, že jsi statečná holka, co jsem tě tu tak stihla poznat, řekla bych že z nás všech taková nejstatečnější, všechna vyšetření zvládneš a druhého mimíska se dočkáš, uvidíš.Snad my všechny tady.Dnes jsem docela v pohodě, bez depky, zrelaxovaná z chaty, jinak dovču máme naplánovanou, v září pojedeme autem do Chorvatska.Takovej další pokus o otěhotnění tam.Jen doufám, že nebudu mít zrovna MS, jinak mám po plození.Správně bych jí mít neměla, ale když mi to teď ty poslední měsíce začalo nějak haprovat, tak nevím, aby se to neposunulo tak, že mi to tam akorát vyjde.Moc se mi nechce brát prášky na oddálení, prý to není dobré, gynekolog mi to nedoporučoval.Brala jsem je asi 2x,ale to už je 10 let zpátky, teď si nechci cyklus rozhodit ještě více, tak nevím, jak to udělám, jak to vůbec bude.
Mějte se tu krásně a zase někdy ahooooj.

Markéta (Čt, 5. 6. 2008 - 17:06)

čau holky, tak jsem tady, teeeda, vy jste toho napsaly, nemám čas to číst, ale doufám, že se všichni máte dobře...

Mně je bídně, dvě revize dělohy... Chci se objednat na imonobiologii a genetiku a pak se uvidí co a jak dál.

A co vy? Co Chrusta? Co ten léčitel a jak ti je??

Někdo se ptal na Femibion je super, prej to nejlepší, co vůbec teď je... Já ho brala a nepomohlo mi to, ale to samozřejmě vůbec nic neznamená..

Tak holky, jdu dneska s manželem na večeři a od zítřka chci držet dietku...

Musím zhubnout... ;O))), než budu čekat miminko tak 10 kilo. O další se budem snažit v prosinci, tak mám doooost času.

Taky mám přihlášku na angličtinu, tak uvidíme...

Holky, mějte se krááásně a určitě se ozvěte...

Evi, co ty? Něco novýho? Co ségra a tatínek, všechno v pořádku? Co malá Evička?

Zuzky a co vy? Co chaloupka, co pejskové?

Hani, a co máš v plánu ty? Nějaká dovča???

Držte se holky.. ;O)))

Papa Markéééét

ivan (Čt, 5. 6. 2008 - 14:06)

mno já teda radši orosený pííívo..

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 13:06)

tak kocky dneska jsem videla dalsi miminko jedny zensky kterou znam a ma uz sesty a rikala ze ho nechtela ach jo ja bych ho tak moc chtela

B. (Čt, 5. 6. 2008 - 12:06)

Ty se zamysli nejprve sama nad sebou.

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 12:06)

pro b chtela jsem tim jen rict ze ja nemam potrebu se chlapum podbizet ale ty zrejme soudis podle sebe vid no tak to chapu

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 11:06)

tak si ty blby b mysli co chces v zivote bych se takovyhlemu typovi nenabizela ale ty vis hovno a vubec ani nevis jak vypadam takze je moznost ze se chlapum muzu libit prirozene a vubec drz hubu a polip mi prdel nejsem na ty tvoje reci zvedava

B. (Čt, 5. 6. 2008 - 11:06)

Ty seš husa.Jakej já jsem anonym?Už nemůžeš přes ty hříšné myšlenky ani číst co?????????????????????????????Blbá seš jak vantroky když si neumíš poradit s chlapem.Kdyby ses mu nenabízela tak na tebe sere.

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 11:06)

peto1 on uz si ty smsky cetl a prave proto ze je to dlouholetej kamarad tak je mu ho spis lito i kdyz samozrejme ma i vztek a pro anonyma asi ty by jsi potreboval pres hubu kdyz mas takovejhle debilni nazor ja prece nemuzu za to ze se do me nikdo zblbnul no nic holky budu psat jen kdyz se stane neco zavaznyho jinak uz jen o miminkach pa

Návštěvník (Čt, 5. 6. 2008 - 11:06)

www.testovani.txt.cz

Zuzka 1 (Čt, 5. 6. 2008 - 10:06)

holky taky býváte někdy úplně bez nálady a míváte pocit,že po vás neštěkne ani pes?tak se cítím dneska já.

B. (Čt, 5. 6. 2008 - 10:06)

E vik je pěkně potrhlá.Normální ženská by s ním už dávno zatočila.To vypadá,že ti to dělá dobře.Nemůžeš se bez toho obejít co?Jo a psala jsi co se to tu probírá za hrůzy,pojďme se bavit o miminkách a ty tu řešíš vyyložený kraviny.Já bejt tvůj starej dám přes hubu tobě i jemu a je to.To seš takovejňouma,že si neumíš udělat poříádek s jedním pitomcem???

Petra1 (Čt, 5. 6. 2008 - 10:06)

Anonym(ka) má pravdu, Evíku, proč mu ty SMSky neukážeš? Pak už by tvůj manža mohl těžko pochybovat, že za to můžeš ty... Napadá mě, to je nějakej dlouhodobej rodinnej přítel? A choval se tak vždycky?

Návštěvník (Čt, 5. 6. 2008 - 09:06)

Jméno není podstatné,můžu napsat jakékoliv a nemusí být třeba vůbec mé..

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 09:06)

on je prvne nechtel cist a dneska v noci si je precetl takze se castecne jeho postoj zmenil jenze je mu toho vola spis lito a proc ty se aspon nepodepises kdyz te tak zajima co tady pisu

Návštěvník (Čt, 5. 6. 2008 - 09:06)

Tak proč ty sms neukážeš manželovi když ti nevěří?

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 08:06)

zuzi 1 mas pravdu poznala jsem a hlavne vycitila ze to asi opravdu kamarad neni jen doufam ze to taky pochopi manzel a bude pri me prece si nechci nechat znicit manzelstvi kvuli nakemu zrejme psychopatyckemu cloveku kdybys cetla ty zpravy od nej tak by ti jiste bylo taky na bliti jako je me

Zuzka 1 (Čt, 5. 6. 2008 - 08:06)

Evi:já ti nemůžu radit,ale tvou situaci manžel versus kamarád bych vyřešila jasně,narovinu a jednou provždy.i za cenu ztráty přátelství,o kterém se v tomhle případě mluvit nedá.stanov si priority.

Reklama

Přidat komentář