Reklama

Chci miminko!!!!!!!!!!!!

Vendulka (Pá, 6. 6. 2008 - 20:06)

=o))) koukám, že všechny jsme si chtěli povídat jen každá jsme mohli v jinou dobu =o)))

Zuzka (Pá, 6. 6. 2008 - 20:06)

My??? Já jsem mohla kecat celé odpoledne a vy nic..Tak jak na tebe Eviku kruci kašleme??!!Na mě jste všechny kašlaly, když já jsem mohla kecat :-(....Jo Vendulko a o půl šesté jsem už holt nemohla, to jsem měla nejíc práce..Teď jdu čučet na telku a relaxovat..Tak pa pa a něco tu napište, ať mám pak co číst :-D!! Pa pa pa.

Vendulka (Pá, 6. 6. 2008 - 20:06)

My??? Já se vás na něco ptala že pokecáme o jménech, těch našich vysněných prcků a vy tu nikdo!

EVIK (Pá, 6. 6. 2008 - 20:06)

Halo ste tu někdo napište ja tu čekám na pokec a vy nic holky t mě mrzí že na mě kašlete

Hanka1 (Pá, 6. 6. 2008 - 19:06)

Ahoj holky, Zuzko o tom pejskovi psala Ivča, já mám doma kočku a zachraňuju spíš kočky, mám na to nějaké štěstí:-)) Nedávno jsme s manžou zachránili malé koťátko, bylo ve špatném stavu, tlapky ocásek a hubičku slepenou asfaltem, no hrůza.Lidi okolo něj chodili a nikdo mu nepomohl.Našli jsme ho u garáže, tak jsme ho vzali domů, pomohli jak jsme mohli a dokonce jsme ho udali jedné paní!!Snad ti o pejskovi poreferuje Iva,ale ta sem poslední dobou nějak nechodí:-(
A co ty Vendulko,máš už ta jména vymyšlená? Nebo váháš a hledáš inspiraci?

Vendulka (Pá, 6. 6. 2008 - 18:06)

No fakt holky kde to dneska jste?! Já se těšila co si tady počtu a vy tu dneska skoro nejste!!! =o(

Vendulka (Pá, 6. 6. 2008 - 17:06)

Zuzka: Já tu jsem!

Jinak holky máte už vymyšlený jména pro miminka? Kdyby to byl kluk nebo holka...? Docela by mě zajímaly jako inspirace, hlavně ty klučičí, ale samo že i ty holčičí bych třeba chtěla vědět...? Co? Aby jsme se už konečně bavili o tich miminkách a ne jen o tich hloupích uražejících anonymech.

Vendulka (Pá, 6. 6. 2008 - 17:06)

Ahojte všichni, já jsem teprve teď dorazila z práce, a zítra se tu asi vůbec neobjevím to tam budu až do osmi do večera =o(. Ale povim vám, je to hrozný, to by jeden nevěřil kolik tam za den projde maminek s miminkama =o(.
Jinak Magdi tebe samozřejmně taky vítám.
EVIKU to si myslím udělala dobře že sis ten Femigard objednala, já nad tím uvažovala opravdu hodně dlouho zvlášť když sem teď vyhodila takovejch peněz za Vtotonik a Fytotonik a kyselinu listovou a kontryhelový čaje a zinek atd atd, ale nakonec po tom všem dobrém co jsem o něm přečetla jsem ty peníze za něj dala a poctivě ho bumbám a doufam že to zabere! ;o)

Zuzka (Pá, 6. 6. 2008 - 15:06)

Teda holky..Vy tu dnes žádná nejste? Eviku!! Halooo!! Vendulko, Markétko!!

Zuzka (Pá, 6. 6. 2008 - 09:06)

Hani 1, to je moc dobře že jsi v jednom kole!! Chata Tě musí pěkně zaměstnávat :-)!! Byla jsi to Ty? Kdo tu psal, že se ujal štěněte ovčáka, co ho soused mlátil a našla jsi mu nové pánečky? nebo to byla Iva? Nějak mi to splívá..Dejte vědět ať Ivčo, nebo Hani 1, jak se pejskovi daří, pokud o něm máte správy..

Zuzka (Pá, 6. 6. 2008 - 09:06)

Ježiš Eviku už to neřeš...Je přece jedno z čeho tak anonymové soudí ne?? Pořád píšeš, jak už na ně kašleš a jak Ti nepohnou žlučí už nikdy, ale pak stačí jedna jedinná věta a zase to řešíš..Kašli už na to a uvidíš, jak se do Tebe přestanou navážet.
Jinak holky zdravím všechny!! Markétko pejsci zlobí a zlobí..Můj jim postavil nové kotce, celé ze dřeva...Krááásnééé, ale jim se tam moc nelíbí, pořád se derou ven :-)...A to jsou přitom venku věčně..Můj pořád bere kortikoidy a já pořád chodím a stresuju se v práci :-(....Na to genetické vyšetření se určitě nech objednat!! A co nejdřív!! Výsledky trvají až 4měsíce, tak ať to do Prosince, kdy se už budete snažit krásně stihnete!!

EV IK (Pá, 6. 6. 2008 - 08:06)

a z ceho tak soudis anonyme zajimalo by me co jsem ti provedla tak spatneho ze me takhle urazis

Návštěvník (Pá, 6. 6. 2008 - 07:06)

Evik ty jsi hnusnej parchant.

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 22:06)

MAGDICKO TEZ TE VITAM.TAK HOLKY TEN FEMIGRAD SI ZITRA OBJEDNAM A UVIDIME

Petra1 (Čt, 5. 6. 2008 - 22:06)

Magdi, vítej!

Magdalena (Čt, 5. 6. 2008 - 22:06)

Holky, jsem tu ,,nová", zrovna jsem si pročítala celou tuhle diskuzi a některý příspěvky jako bych psala já sama. Dovolila jsem si tady zkopírovat pár odkazů, po kterých jsem brouzdala, třeba to někomu pomůže...

EV IK (Čt, 5. 6. 2008 - 22:06)

dekuji za adresu zmrknu to jeste jednou dik

Studio pro ženy (Čt, 5. 6. 2008 - 22:06)

http://karlovarsky.denik.cz/miminka/kv_metoda_mojzisova_20071117.html

A co tohle? (Čt, 5. 6. 2008 - 22:06)

http://www.zena-in.cz/rubrika.asp?idc=32908&id=7

Diskuse - Femig (Čt, 5. 6. 2008 - 22:06)

http://diskuse.doktorka.cz/femigard-zkusenosti/archiv/30/

Reklama

Přidat komentář