Reklama

Chci miminko!!!!!!!!!!!!

Zuzka (Po, 9. 6. 2008 - 09:06)

Eviku ale Markétka sem chodí...Vždyť tu byla tuším min. týden..A neboj, Chrusta se dá trošku s nervama do pucu a bude tu chodit zase..
Vendulko a copak se teda přihodilo? Že se tak dlouho nebavíte a Ty píšeš, že to příteli nikdy neodpustíš..Napiš co se stalo..Dost možná je to věc, která se děje občas nám všem a vidíme to horší, než to ve skutečnosti je...Já jsem měla takové stavy min. týden..Měla jsem sto chutí chlapa kopnout někam!! Byla jsem u mamky a brečela a brečela..Teď už je to ale o.k...Oni někteří chlapi jsou všichni stejní :-)..
Jo, Eviku že blahopřejí manželovi k pátému místu!!

EV IK (Po, 9. 6. 2008 - 08:06)

vzkaz pro chrustu a marketu:holky je mi moc lito ze uz sem vubec nechodite

EV IK (Po, 9. 6. 2008 - 08:06)

vendulko nevim ale myslim ze to neni pocasim ale tim ze uz vsichni toho mame dost ze nam to miminko nevychazi a to se na psychice podepise nejvic a proste nervy jsou jen jedny a jednou proste rupnou a to se ted deje nam ze je nam vsem zle jinak se zatim drz a zase seozvi a i vy ostatni holky se urcite ozvete budu rada

Vendulka (Ne, 8. 6. 2008 - 21:06)

EVIK: Co dneska dělam já? To ti můžu říct naprosto přesně, v 6.15 sem vstala a vyhrabala se a dojela do práce tam pracovala od 8.00 do 20.00 a pak ve 20.20 sem už dojela sem před barák a tam sem s autem zastavila a do 21.00 sem brečela v autě. Teď sem přišla sem uvařila čajík a koukam co jste tu psali vy. Tak to je naprosto přesně obsah mého dne.
Je mi hrozně. Nejradši bych snad fakt umřela. Holky čím myslíte že to je že nám je tak zle všem? Nebude to počasím??? Já už nechci, už mam všeho plný zuby a kdyby tak šlo jenom o mimi, ale s tim mojim se furt nebavíme, a já mu to neodpustím! to ani náhodou! a tady to tak nesnášim! já chci domů, do normálního domu se zahradou a s pejskama, tedy povim vám, že když je na to člověk zvyklej a pak přijde do týhle králíkárny je to strašný! Všechno mě štve.
Ale radši dál nebudu rozebírat co to bych tu byla do zejtra.

EV IK (Ne, 8. 6. 2008 - 18:06)

jo a co ty vendulko ty si zrejme asi jeste v praci vid?tak az budes mit casek tak se ozvi a ja ti napisu jinak holky jdu uz teda spat tak dobrou noc

EV IK (Ne, 8. 6. 2008 - 18:06)

hanicko1 a zuzanko1 ja tyhle depky taky znam zrovna nedavno jsem to pocitala a uz se snazime dva a pul roku do toho to neuspesny oplodneni no jiste obe chapete ze mi taky neni do zpevu jsme z manzou domluveni ze skusime ted jeste druhy pokus a v nejhorsim pak treti a kdyz ani to nevyjde tak holt nic no je mi to taky lito a bojim se ze to ani do tretice nevyjde a co pak nojo ale na rovinu proste na vic pokusu nemame penize takze holt smula ale uvidime treba nam to na po treti vyjde a kocky moje nebojte se ja vim citim to ze vam to taky vyjde jo ted jsme stahovali zaznamy z toho rallye uplne super kdyby jste videli jak manza jel proste bomba kdyz na to koukam tak jsem na nej tak strasne moc pysna a je mi po dlouhe dobe vzdycky chvili nepopsatelne uzasne no nic holciny jdu si vypit kafe a asi si jdu lehnout k evicce tak pokud neusnu tak se jeste dnes ozvu a jestli ne tak zitra urcite pisnu mejte se moc hezky papinky

Návštěvník (Ne, 8. 6. 2008 - 16:06)

A hlavně podle stylu psani to zaručeně každý pozná evíku

Hanka 1 (Ne, 8. 6. 2008 - 15:06)

Evi, nemáš zač děkovat, já to tady přecházím,ale někdy už to taky hold nevydržím...Jinak nemusíš psát, kdy sem přijdeš a kdy ne, my co sem chodíme často bezpečně poznáme, co píšeš ty a co někdo jiný, to se neboj.Navíc nevím, který člověk by sám o sobě napsal,že je píča apod.,to je průhledné jako blázen.Jinak já teď přišla z práce, čekám na manžela,ten dorazí z práce v šest a jedeme za tchánem na návštěvu.Už jsme se déle neviděli a nevychází nám to jinak než takto večer, dělají s manžou protisměny no a o volno chceme být pořád radši na chatě.
Zuzko1, tyhle depky tady známe a máme občas každá i já, to víš, že ať se soustředím na cokoliv, je ot vždycky jenom na chvilku a pak zase přemýšlím nad miminkem.Kord teď když v práci ta moje kolegyně těhotná skončila a chodí tam z amnou jenom na návštěvy, bříško roste, ona pořád jen povídá, co kde koupila, viděla,ukazuje mi ty malé hadříky, no do zpěvu mi není,ale co mohu dělat.Věřím, že se taky jednou dočkám, jen mě mrzí, že mi není aspoň o pár let míň, takhle ten čas děsně letí a jestli budu čekat moc dlouho.....budu stará a o to hůř to půjde.No nic holky,jdu se naobědvat /v práci na to není čas/ a zase asi až zítra ahoj!!!

Zuzka1 (Ne, 8. 6. 2008 - 13:06)

Evi,já na zázraky nevěřím.Dřív jsem se bála i pouhé představy sebe a miminka,jak vozím kočárek....A to z toho důvodu,že i pouhá myšlenka nebo představa ve mě vyvolávala bolest a lítost.Prostě proč si to představovat,když se mi to nemusí povést.A dneska si to už umím představit.Bez předchozích emocí.A ta představa se mi líbí.Myslím,že je to určitý posun.Jinak mě nejvíc štve,že ubíhají měsíce a nic.A ještě když si vzpomenu,že té kámošce a spolužačkám se to povedlo bez problémů do tří měsíců,tak mě bodá u srcde.

EV IK (Ne, 8. 6. 2008 - 12:06)

vendulko nestacim se divit co to tu ten nakej udajnej evik furt pise no nic jinak kdyz to nechces rozebirat tlacit te do toho nebudu jen na tebe myslim at se to brzy srovna a ty jsi opet v pohode dnes jsme vstavali v pul sedme a sli jsme na houby protoze je vsichni mame moc radi no litali jsme asi tri hodky a nasli jsme jen cervave masaky a par lisek takze docela zklamani no ale byla aspon pekna ranni prochazka a co dneska delas ty jo jeste pro zuzku 1 zuzi je mi moc lito ze se takhle trapis treba ti test zitra ukaze zazrak a budes nadsena preji ti to moc jako vsem tady tak se taky ozvi jestli chces ja sem zas mrknu tak kolem paty sesty takze pokud tu opet bude neco ode me tak jsem to nečpsala ja tak se zatim mejte co nejlip papa

Zuzka1 (Ne, 8. 6. 2008 - 11:06)

ahoj holky,jsem po noční a bouchla jsem ,jak papinův hrnec.brečím a brečím.měla bych to zase dostat,tak jsem opět rozbrnkaná.zítra si udělám test,ať vím na čem jsem.já to nervově nevydržím.dostabu to nedostanuto.tak si odbudu zklamání hned:-((

Vendulka (So, 7. 6. 2008 - 21:06)

No moc se mi to rozebírat nechce, ale dost to od něj bolelo.
Jasněže to co píšeš ty a to co ten anonym je naprosto průhledný!
No jo já jsem taky unavená. necejtim nohy! A zítra zas makat =o(.
No tak se tu dnes večer a zítra přes den všichni mějte a zatim pa a dobrou!

EV IK (So, 7. 6. 2008 - 21:06)

BOZE UZ TOHO NECH JA PICA UZ SEM UNAVENA KRAVA SEM DEBILNI KURVA JA SEM PUICA JAK MA VYPADAT.

EV IK (So, 7. 6. 2008 - 21:06)

BOZE ANONYME UVEDOM SI ZE JE UPLNE PRUHLEDNY ZE TYHLE HNUSARNY NEPISU JA A JSI UBOHEJ NEBO UBOHA NEMAM NA TO UZ SLOV JO VENDULKO JSEM MOC UNAVENA VSTAVALI JSME V PET RANO TAKZE JDU SPAT OZVU SE ZITRA PAPA A DOBROU NOC

EV IK (So, 7. 6. 2008 - 21:06)

ja sem teda taky zkurvenej hajzl.ale me to neva protoze sem nejlepsi pica na svete.to je smutny ze sem takova pinda derava.

EV IK (So, 7. 6. 2008 - 21:06)

ty skurvenej anonymni trapaku prestan tu laskave psat pod mym jmenem vendulko jinak jsem moc rada ze uz rozeznas co pisu ja a co ne je to fakt smutny ze se nekdo vydava za me jo a mas pravdu je to neuveritelne nadhernej pocit vedet ze nekdo koho milujes je sikovnej a uspel je to k nezaplaaceni no a jinak muzu se te zeptat v cem ti ten tvuj lhal?co se vlastne stalo?teda jestli mas naladu to rict.napis papa

Vendulka (So, 7. 6. 2008 - 21:06)

A hele lepšíš se už sis všimnul, že Evík nedělá háčky...ale stejně nejsi dost dobrej!

EV IK (So, 7. 6. 2008 - 21:06)

nevim proc by to mel byt trapas?Ty trubko.

Vendulka (So, 7. 6. 2008 - 21:06)

To je hustý, kdyby si aspoň ten co se za tebe vydává věimmul jak píšeš, aby to bylo věrohodný že si to psala ty, ale takhle je to opravdu trapas, hlavně pro toho anonyma co radši píše za jiný než aby se přiznal sám k sobě.
A jak tě vůbec napadlo mu to takhle splnit? Ty jo...to až já mu budu chtít někdy splnit sen budu ho asi muset vzít na čtyřkolky.
No jo lhal mi a vím, že normálně nelže a navíc kvůli tomuhle! O to víc sem na něj naštvaná a jsem ráda, že jdu zítra zase na celej den do práce a nebudu ho muset vidět.
Ještěže tu menzes nemam, protože by to jinak znamenalo přerušit snahy o mimi a to by mě štvalo ještě víc.
Ani se nedivím že ti to dalo hodně, když je někdo tak dobrej a ty se na něj koukneš a víš že je tvůj, že ho miluješ a on tebe to je prostě nádhernej pocit! A z toho co sem četla od tebe o tvém manželovi to musí být prima chlap!

EV IK (So, 7. 6. 2008 - 21:06)

a nebo nepiš,mě to vlastně vůbec nezajímá.

Reklama

Přidat komentář