Reklama

Chci miminko!!!!!!!!!!!!

EV IK (So, 7. 6. 2008 - 20:06)

vendulko mnohokrat dekuji vim ze mam byt na co byt pysna a vazim si ho mnohem vic nez driv proste mi to dalo hodne jinak mas taky moc hezky vymysleny jmena no a ze ti tvuj muz lhal je mi moc lito napis

EV IK (So, 7. 6. 2008 - 20:06)

Ty jo a Esterku nechci.Já vlastně nic nechci.Stačím si sama,jsem nejlepší a chlubím se jako prase a ráda se chlubím.I když jsem blbá jako vantroky.

Vendulka (So, 7. 6. 2008 - 20:06)

Holky tak jsem až teď přijela z práce. A docela hrůza mě dneska dali do drogerie a k tomu patří i kojenecké potřeby tak sem celej den musela pomáhat vybírat dudlíky a sunary! No bylo mi z toho smutno a tich miminek tam co je tam mají maminky s sebou a některý jsou táááák krásný! A ještě k tomu tedy od osmi ráno do osmi večer na nohou takže je ani necejtim.
Jinak Evíku můj táta je taky závodník rallye a taky už sem si to několikrát zkoušela, auta to je moje, takže vím co to je a tvému muži moc blahopřeji! opravdu máš na co být pyšná!
To já se s tím mím nebavim. Lhal mi tak od tý doby jsem na něj nepromluvila a on taky ne...to je den =o(...
Jinak já bych chtěla kdyby to byl kluk tak Filípka (to tom mém blbci...no jo stejně ho miluju), nebo se mi dost líbí jméno Sebastián =o), a pro holčičku na 100% Natálka, to už mam vymyšlené od svých panenkovských let =o), mrzí mě že teď je Natálek hodně, že lidi to najednou začali tak dávat, ale já už to kdysi slíbila tak holčička bude Natálka =o)
Jinak Evi Samuel je taky moc hezké jméno! Ty jo a tou Esterkou si mě úplně dostala to je nááááádherný jméno!

EV IK (So, 7. 6. 2008 - 20:06)

jo a vis co anonyme vlastne by jsi se mohl posrat treba ti to pomuze ty by jsi urcite za ten volant nesedl nebo nesedla proste se poser tve prani je mi rozkazem

EV IK (So, 7. 6. 2008 - 20:06)

hani1 diky za zastani ale ty mi urcite rozumis po dlouhe dobe jsem v hlave mela proste neco jineho nez jen miminko a myslela jsem si ze uz to nejde ale proste se to podarilo a to diky memu milackovi je fakt skvelej ale nemysli si ted uz jsem doma v klidu a na miminko opet myslim toho se asi nezbavim ale diky za kazdou chvilku a dik patri memu muzovi jo a co ty anonyme o co ti jde zavidis nebo co jinak to nevidim napis hani1 pa

Hanka 1 (So, 7. 6. 2008 - 20:06)

Posrat se nemusíš.Když tě Eva tak sere, tak to tady prostě nečti a hotovo, já fakt nechápu,že vás anonymy to pruzení stále baví, to je vidět, že nemáte co na práci.

Návštěvník (So, 7. 6. 2008 - 19:06)

no a co?my se máme posrat?

EV IK (So, 7. 6. 2008 - 19:06)

ahoj holky tak dnes jsem to zvladla a muj muz z 37 aut dojel patej jsem na nej moc pysna je to fakt super miluji ho je skvedlej holcinx ozvete se pa

Magdalena (So, 7. 6. 2008 - 14:06)

Pepo, ty si nedáš pokoj? Vždyť už jsi na všech diskuzích...

Kathy (So, 7. 6. 2008 - 13:06)

Milus, ja brala HA taky pres 8 let, a otehotnela jsem asi do pul roku, rika se, ze prvni 2 - 3 mesice jsou anovulacni, takze musim uznat, ze my jsme se ani prvni 2 mesice nesnazili. No bohuzel se mimi neudrzelo, ale ted uz to zkousime zas, tak snad se brzy dockam. A je dobre brat nejake vitaminky, ja beru listovku a femibion 800, ale jen stridave, protoze v tom femibionu je obsazena i listovka, takze vlastne staci jenom jedno z toho. Drzim palecky, at se brzy zadari. A vsem ostatnim tady samozrejme taky.

pepa1 (So, 7. 6. 2008 - 11:06)

Dobrý den,

nekdy tomu brání nadváha nebo obezita. Už jsem zažil 2 ženy a nemohli otěhotěn a pak zhodili cca 8-12Kg a už byli v jiném stavu.

Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 600 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 7 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 78,4 - 79,8Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg a dnes má 52Kg. Známí který začal 4.1.2006 z 114Kg má dnes 97Kg a chce jít na na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pomohu Vás s tím začít a budu Vám radit. Pošlu Vám základní informace: mail: disc"wo.cz pepa1

Návštěvník (So, 7. 6. 2008 - 10:06)

Hildy,Matylda,Bartoloměj,Hugo

Zuzka1 (So, 7. 6. 2008 - 09:06)

já jsem se přistihla,že se vyhýbám těhotným,kočárkům nebo je ignoruju a stejně tak se odmítám na toto téma s někým bavit.Mám jen pár lidí, se kterýma o tom otevřeně mluvím.Jinak ne a samozřejmě mám vás.

Zuzka1 (So, 7. 6. 2008 - 09:06)

tak já se taky připojím ke jménům.Pro holku Anička nebo Eliška,pro kluka-Honza nebo Matěj.

Miluska (So, 7. 6. 2008 - 00:06)

Ahoj holky dlouho pročítám vaši diskuzi a tak jsem se rozhodla,že vám taky nepíšu,s přítelem se snažíme o miminko,je to poprve,co to chtěl on a tak jsem vysadila prášky a čekáme.Přišel první menzes a potom jsme se milovali každý den s tím že otěhotním a tak čekám kdy se dostaví další,budu vás informovat,ikyž na poprvé tomu moc nevěřím,že to vyjde,ale bylo by to štěstí.Pravděpodobnost je malá,neboť jsem brala HA asi 8let a to tělo se asi bude bránit,co?Tak holky držím si palečky a uvidím co a jak.Tak papa

EV IK (Pá, 6. 6. 2008 - 22:06)

jo vendulko tak kdybych mela chlapecka tak bych chtela vladika po muzovi ale on to nechce bohuzel takze budto tadeas nebo samuel to se mi dost libi no a pro holcicku esterka nebo nikolka a co ty a vy holky jake by jste dali jmena jo jinak zitra se sem dostanu zase az pozde vecer takze kdyby tu bylo neco pod mym jmenem tak chci aby jste vedeli ze ja to opravdu nepisu tak se mejte zlaticka papa

EV IK (Pá, 6. 6. 2008 - 21:06)

vendulko opravdu vazne jsem se vratila pred chvili naskytla se mi titiz prilezitost memu muzi splnit sen tak sem to udelala vyrizovala jsem mu ze zitra jde jezdit raley tak na nas mysli at se mu nic nestane mam o nej strach ale vim ze je to jeho dlouholetej sen takze to musim prekousnout

Vendulka (Pá, 6. 6. 2008 - 21:06)

Mno nic holky koukam, že dneska žádná řeč nebude, tak já zítra zase vstávám do práce tak jdu do sprchy a na kutě. Tak zatím ahoj a dobrou!

Vendulka (Pá, 6. 6. 2008 - 21:06)

EVIKU tak to je fakt divný, že sem někdo psal za tebe, njn lidi jsou různí...

EV IK (Pá, 6. 6. 2008 - 21:06)

holky verte mi nebo ne ale ja jsem v jedenact dopoledne odjela a vratila se az ted takze to zoufale ozvete se prosim pod mym jmenem jsem opravdu ja nepsala dostala jsem se k netu az ted a ty blbe kterej tu pises pod mym jmenem vyprdni se na to

Reklama

Přidat komentář