Reklama

Chronický únavový syndrom 2

Eva Sejkorová (Út, 19. 10. 2010 - 21:10)

Ahoj děvčata,moc ráda,...Dobrý den,

mám jen menší dotaz, doktor Lacina je z Hradce Králové ? Mám taky zájem o zelený ječmeň od Green ways, ale než investuji chce se u nějakého odborníka informovat. Bojím se , aby to nebyl systém jak u Herbalife.

kontakt : [email protected]

Majda (Út, 19. 10. 2010 - 15:10)

PS: Jedná se samozřejmě o imunoterapeutikum - posilovač imunity hlavně proti nejrůznějším virům (EBV, VZV..), které za únavovým syndrom stojí.

Majda (Út, 19. 10. 2010 - 15:10)

Ahoj, nabízím Luivac k prodeji. Jináč je na lékařský předpis. Užívá se 28 tbl, pak 28 dní pauza, pak opět 28 tbl. Prodám obě krabičky za 300Kč (na předpis stojí 400Kč). V případě zájmu se ozvěte na [email protected] Mějte se!

Hanka - PS (Po, 4. 10. 2010 - 11:10)

a tahle šílená únava, co jsem četla/slyšela + z vlastní zkušenosti, často souvisí s nějakou infekcí, já měla před tím mononukleózu. Asi to u někoho nějak vyčerpá nebo rozhodí imunitu. Fakt by ses měla přemoct a někam zajít, nejlíp na imunologii. Že tě pošlou i na psychiatrii je možný, mně tam poslali:-), ale z toho se nenervuj, každý rozhodnutí je nakonec na Tboě...já tam dvakrát šla a když to k ničemu nevedlo, tak jsem se na to vykašlala. Doktoři si obecně s tímhle moc neví rady, tak si podobné věci neber osobně...je jednodušší poslat tě na psychiatrii než něco vymejšlet. Byla by škoda nejít tam a nezkusit to kvůli tomu strachu... Navíc, i když by byl výsledek nulovej, tak je spousta věcí, co můžeš dělat ty sama...třeba u mně je to tak, že to co mi opravdu pomohlo, byly skoro vždy věci, co jsem dělala sama...

Hanka - pro Ane (Po, 4. 10. 2010 - 11:10)

Anet, s tím přítelem jsem to měla stejně )a i věkově jsem přibližně jak ty:-)...taky jsem byla předtím aktivní a pak mu nešlo vysvětlit, že je pro mě dlouhodobě těžký vykopat se vůbec z postele. Vím, že je těžký čelit ve Tvé situaci ještě tomuhle. Ale když na to ted vzpomínám zpětně, kdybych to mohla vrátit a udělat jinak, rozhodně bych víc myslela na sebe...odpočívala, když si tělo řekne (já vím, že je to ted skoro pořád...). Přemýšlela bych víc nad tím, jestli ten výlet udělá opravdu radost i mně nebo jestli to dělám jen pro něj a přemáhám se. Mám někdy pocit, že kdybych to tělo víc poslouchala, že chce odpočívat (i když máš pocit, že ti odpočinek nepomáhá, taky jsem to tak měla), tak bych se nepropadla tak hluboko. Ono prostě chtělo zpomalit, člověka to pak donutí přemýšlet, do čeho se třeba podvědomě nutí...ted ti to tak možná nepřijde, ale možná někde uvnitř cejtíš, že toho na Tebe bylo moc, ta toxoplazmóza nebo něco tě prostě asi taky oslabilo. Ale nechci ti tohle podsouvat, já si spoustu věcí taky uvědomovala až zpětně. Jinak, s tím mým přítelem to pak dopadlo bledě, ale ted mám už pár let novýho, který mě poznal už ne tak akční, ale je úžasně toleratní, bere mě i s tím vším (a to jsem nevěřila, že to jde). A s přítelem to chce určitě co nejvíc o tom mluvit, i o tom, jak tě mrzí, když ti nevěří a podobné pocity. Asi je to pro zdravého člověka bez problémů hodně těžké pochopit, tak to nevzdávej. Já se pak před ním vnitřně uzavřela a šlo to do háje. Na druhou stranu pokud by tě dlouhodobě měl ještě víc nervovat, mysli hlavně na sebe...
držím palce...

Dana (So, 2. 10. 2010 - 19:10)

Na chlamydie.info jen vymývají mozky!

Jinak souhlasím se Šárí, dětsví jsme my s únaváčem ok neměli, i když si to myslím. Ovšem řadoví psychiatři nás z toho také nedostanou. Chce to odborníky nebo sebeanalýzu + se léčit přírodní cestou jako třeba Daliobr. Nehctít jen na klasická vyšetření, ta většinou nic bohužel nezjistí.

ada (Pá, 1. 10. 2010 - 17:10)

Anet!Ahoj!No ako tak citam,su to priznaky depresie.Skus si zajst ku psychiatrovi.Cim skôr,tym skôr sa z toho dostanes.Mala som to same.Dlllho som sa trapila,riesila kade co.Nakoniec to bola depresia.

Dalibor Pavlík (Pá, 1. 10. 2010 - 14:10)

Koupil jsem si knížku o...Email na me je [email protected]

Dalibor Pavlík (Čt, 30. 9. 2010 - 21:09)

Koupil jsem si knížku o únav od autora stránky http://www.thiscureworks.com/. Pokud by někoho zajímala, můžuu mu ji poslat. Pak jsem našel stránku dalšího autora: www.health-spy.com. Oba trvdí, ze si vyléčili US detoxifikaci. Jen přístup mají jiný než např. pan doktor Jonáš. Už beru Jonášovi kapky a přemýšlím, že k tomu přidám detox tak jak ho popisují autoři zmiňovaných stráněk. Pokud někdo čtete anglicky a zmíněné stránky Vás zaujali, určitě mi prosím napiště. Rád vše prodiskutuji. Všem držím palce. Dalibor

Anet (Pá, 24. 9. 2010 - 13:09)

Omlouvám se, ne IgM, ale IgG.

Anet (Pá, 24. 9. 2010 - 13:09)

Šari: Já se nevymlouvám na malou ves a starou doktorku. Jen jsem chtěla říci, že od ní se pomoci nedočkám...co by sis myslela o člověku, který na tebe vybafne, že je už 9 měsíců unavený, nejraději by pořád spal, ale i když spí, tak si neodpočine, bolí ho hlava + zvrací, bolí ho svaly, je mu zima, sem tam dušnost, bolestivé uzliny, bolest na prsou a srdce bije jako zběsilé...k tomu všemu, z toho všeho, se přidala blbá nálada. Simulant?! Proto mám k ní strach jít, abych spíše nedostala potvrzení na psychiatrii. Bez doporučení obvoďáka se těžko dostanu někam dál.

Dětství jsem měla opravdu OK. Žádný stres, křik doma, nic takového. Nevím, proč pořád operujete s nějakými traumaty...

Ohledně té toxo - tu mám podle výsledku z infekčního z července 09 v latentní formě. Sice IgM nadále trochu zvýšené, ale dle primářky to nic neznamená.

! (Pá, 24. 9. 2010 - 08:09)

Anet, spíše se ti kvalitnějších rad dostane na tomto webu:

http://www.chlamydie.info/

Šárí (Pá, 24. 9. 2010 - 08:09)

Anet,
já jsem taky dlouhá léta žila v iluzi, jak jsem měla dobré dětství. Jenže ono dobré nebylo. Ty špatné věci jsem totiž prostě vyhodila z paměti a musela jsem se na ně opět rozpomenout. Podobně to má mnoho lidí-údajně nepochopitelné tělesné a psychické potíže svou příčinu vždy mají, jen ji chtít a umět najít.

Jestli si myslíš, že se dáš dohromady pomocí výmluv na malou ves a starou doktorku a podobné věci, že budeš jen čekat, jestli to náhodou samo nepřejde, tak budeš s největší pravděpodobností hodně zklamaná. No, ale to je na tobě.

! (Pá, 24. 9. 2010 - 08:09)

A zkus, Dano, taky občas zjišťovat něco o gramatice jazyka českého.

! (Pá, 24. 9. 2010 - 08:09)

Dano, meleš tady kraviny o psychice, které mohou velmi ublížit. Své psychoanalýzy si strč někam, a nevnucuj je nemocnému, jehož potíže pramení nejspíše z nevyléčené infekce. Anet, nech se znovu vyšetřit nějakým imunologem, infektologem, údajně je dobrý např. MUDr. Radek Klubal (Praha), dělá podrobné testy.

anet (Čt, 23. 9. 2010 - 23:09)

Před tím jsem se 2 roky...Můžeš mít nedoléčennou,nebo se znovu objevila toxoplazmosa.

Dana (Čt, 23. 9. 2010 - 21:09)

Pavlo, stojím si za tím pevně, co jsem napsala, nikdo mě nezvyklá z 20-tiletých zjišťování příčin této nemoci.

Anet (Čt, 23. 9. 2010 - 14:09)

Před tím jsem se 2 roky léčila s toxoplazmosou. Spíš si myslím, že tohle byl "spouštěč", než psychické problémy. Kromě toho, jsem měla zcela normální výchovu, škola taky OK (kromě vyšší zátěže na VŠ). Nevím, proč mi chcete vsugerovat, že za to může psychika. Psychiku mám špatnou z toho, že jsem dříve celé dny trávila na horách, na kole, na lyžích. A teď jsem ráda, když dorazím z práce a padnu do postele. Vadí mi ten pokles výkonnosti, energie a s tím je i pryč radost z těhle aktivit, protože prostě na ně teď nemám...

Pavla (St, 22. 9. 2010 - 17:09)

Dano, to sou kecy, kterejm sama nevěříš.

Dana (St, 22. 9. 2010 - 15:09)

Anet, nemáš pravdu. Neviditelné plíživé problémy psychického rázu způsobiliy, že jsi přecitlivělá a dostalas tuto nemoc. Ano, psych. problémy se pak s touto těžkou nemocí mnohem zhorší, až to vypadá, že vznikly, až s nemocí. Ale není to pravda, vznikaly už ze špané výchovy v rodině, ve škole apod.+špatnými geny, které způsobují větší psych. labil?tu.

Jinak toho přítele Ti nezávidím. Najdi si někoho třeba z kamarádek či rodiny, kdo Tě podrží.

Reklama

Přidat komentář