Reklama

Depersonalizace,derealizace -život jako

Návštěvník (Čt, 20. 7. 2006 - 08:07)

Ty si si nepredstavila že si povrazolezkyňa, ale actívia a to je rozdiel...

activia (St, 19. 7. 2006 - 22:07)

...čomu verím a čomu nie ? Hladám len odpoveď ...Prečo????????????????????

activia (St, 19. 7. 2006 - 22:07)

...no jo mám to niečo podobné ako ty na fóre Zmena. :)

activia (St, 19. 7. 2006 - 21:07)

....no ano ..biblia....miluj blížneho, ako seba samého.....veď ja som ty, a my sme jedno. Ano verila som tomu.....v podtate aj verím......len nastal tak malý problémik.....keď si prečítam prvé slovo " miluj" mám pocit, že Panbožko mi nadelil červenú kartu , skôr ako som začala hrať....:( a nechápem prečo???? , tu by mohla byť odpoveďou len reinkarnácia.....ale môj Pánbožko vraví, že nie je, že žijem len raz......tak prečo nosím vo vačku červenú kartu?

activia (St, 19. 7. 2006 - 20:07)

Zavrela som oči...predstavujem si, že som povrazolezkyňa ....aha aha aha, už to mám.....čo ďalej...už to mám..... aha ..tento povraz ....asi s ním niečo treba...aha... , že by som sa po ňom prešla?....no to radšej nie... krvopotne sa držím tyče, na ktorej je ten špagát pripevnený a nikto ma nevie prehovoriť, ani odtrhnúť od nej...vrieskam na celý cirkus, že neprejdem...:)
...nejaký blázon ma odtrhol od tej tyče a bachol mi do ruky ďalšiu, tentokrát vo vodorovnej polohe, držím ju asi v polovici.....ktorý debil ma vysotil na ten povraz!!!!!!!!!!!! Spravím prvé neisté kroky ...... žrď sa začína prevažovať do jednej strany...to čo má znamenať? Jéj...všetko vidím akosi šikmo...letííím , jej to je krása .....pomóc blížim sa k zemi , pomóóóc
ááááááááááááááááááááááááá...bum!

Návštěvník (St, 19. 7. 2006 - 18:07)

Ak veríš bibickému priebehu existencie, tak vlastne platí: Kto druhému jamu kope, sám do nes spadne...

Návštěvník (St, 19. 7. 2006 - 18:07)

Predsav si, že si povrazolezkyňa...Napravo je zlo a na?avo dobro... Čo urobíš ako povrazolezkyňa?...

Návštěvník (St, 19. 7. 2006 - 18:07)

Oslovil som aj Ligu za duševné zdravie, ale to je prašť ako uhoď...

Návštěvník (St, 19. 7. 2006 - 18:07)

Nerozlišujem české a slovenské fóra, mám obe občianstvá...

activia (St, 19. 7. 2006 - 08:07)

...teraz pozerám ako čítam , čo som napísala, ako sa odráža vnútorný boj protikladov v myslení .....vždy chcem pochopiť protiklady......a potom ma to ženie z jedného extrému do druhého....:o
Sranda.....

activia (St, 19. 7. 2006 - 07:07)

...len som rozmýš?ala nad tým, čo si napísal. "Ak má niekto v srdci nenávisť bude mu bližší Judáš." Nejak som sa pokúšala predstaviť nenávidiaceho Judáša, ktorý udal Ježiša. Hm... keby som niekoho strašne nenávidela a udala by som ho, považovala by som to za akési zadosťučinenie, že ho chytili a vlastne by som bola spokojná.... načo by som sa vešala? Ale je faktom, že Judáš reprezentuje zlo, je jeho predstavite?om. To, že sa obesil a neužil si tie peniaze, vlastne hovorí o víťazstve ducha nad materianom. Judáš musel mať ohromné výčitky svedomia, že také niečo urobil , čiže konal v rozpore so svojím svedomím,( má zlo svedomie? A bola to naozaj nenávisť, čo ho viedla k tomuto činu?) uvedomil si to (alebo to vedel od začiatku?) a zrejme o?utoval. Je teda naozaj zlý?
Keby, vtedy Ježiša neodsúdili, a uznali by ho za nevinného, získal by ešte väčší kredit. Ako by sa hodnotil čin Judáša v tom prípade? A kto Ježiša odsúdil ? .............nebol to Judáš, ale ?udia si vybrali....... kde sa potom nachádza to skutočné zlo ? ...v manipulácii stáda?
Peter tiež zaprel Ježiša a mal výčitky svedomia, bál sa o vlastný život, môžeme povedať, že vtedy u neho vyhralo to materialno........srandou je že, potom celý život makal na tom, aby duchovne zdokonaloval iných ?udí.....

Ťažko hodnotiť, čo sa vtedy mohlo udiať , myšlienkové pochody tých ?udí už asi nikto nezachytí.......Posúdila to história očami tých, ktorý to vtedy? zapísali.......

activia (St, 19. 7. 2006 - 07:07)

...je to nefér, že zmazali tie príspevky, hovorí to o ich netolerancii....
Prečo chodíš, po českých forach ?
Skúšal si už nejaké slovenské?

activia (St, 19. 7. 2006 - 07:07)

Bonjour :) keď som bola malá strašne som chcela vedieť po francúzky:) Pozerala vtedy taký televízny kurz, s takým okuliarnatým frajerom.....opakujte po učiteli......:):):)
V Paríži som bola kneď ako sa otvorili hranice....má fantastickú atmosféru....

Návštěvník (St, 19. 7. 2006 - 00:07)

Ty si fakt nečítala Bibliu?...Myslím to obrazne...

Návštěvník (St, 19. 7. 2006 - 00:07)

To Judášovo evanielium bude zasa nejaká sprostosť...Však Judáš si hodil mašlu lebo bol sklamaný sám zo seba a neuniesol to...

Návštěvník (St, 19. 7. 2006 - 00:07)

Dostať sa tam viem, ale pod iným menom...

Návštěvník (St, 19. 7. 2006 - 00:07)

Mali sme návštevu z Francúzka...

activia (Út, 18. 7. 2006 - 12:07)

...a čo sa pod?a teba od človeka chce???? pod?a Ježiša?

activia (Út, 18. 7. 2006 - 12:07)

Vraj existuje aj Judášovo evanielium. Zatia? som ho nečítala, ale bolo by zaujímavé vypočuť aj druhú stranu......

activia (Út, 18. 7. 2006 - 12:07)

No vieš, kto má na čele už "vypálený znak"....to tak chodí...už ho nezoškrabeme....

Reklama

Přidat komentář