Reklama

Depersonalizace,derealizace -život jako

activia (Po, 17. 7. 2006 - 12:07)

Nemyslím, že by to bola halucinácia, to by muselo mať hlucináciu viacej ?udí v rôznych častiach sveta. Pod?a mňa je to akýsi fenomém( ktorý ja neviem pomenovať) niečo čo tu bolo už dávno, dávno pred tým ako on toto začal propagovať. Bolo to tu "odjakživa" ale jemu sa podarilo z akéhosi zdroja čerpať informácie a prnášať ich do reality.
To, že nako?ko tomu kto uverí je každého osobná vec....ale keď bude takých ?udí ve?a určite tá myšlienka naberie na sile....;)

activia (Po, 17. 7. 2006 - 12:07)

...ha..ha ....musím sa zasmiať ako krásne sa v našom dialógu odzrkadlujú naše " psych.poruchy" od paranoje(mojej) počnúc cez chizotyp až po dpdr :)

activia (Po, 17. 7. 2006 - 12:07)

Lenže ako spoznáš, že ide o negativizmus, keď sa ti nedostane do vedomia. A ak máš pocit, že je to negativizmus a nechceš to posunúť do vedomia na posúdenie, tak na základe čoho vieš , že je to negativizmus?
Čo keď je to len tvoj subjektívny pohlad, že je niečo negatívne?

Návštěvník (Po, 17. 7. 2006 - 09:07)

Otázka je to, či to čo Benda hovorí je pravda, alebo halucinácia....

Návštěvník (Po, 17. 7. 2006 - 09:07)

Cenzúra môže znamenať aj hranica. akonáhle sa negativizmus priblíži k úrovni vedomia, je mu zabránené, aby sa do vedomia dostal...

Návštěvník (Po, 17. 7. 2006 - 09:07)

Nenávisť je pojem, ktorý v praxi nepoznám u seba. Neviem nenávidieť...Naše pokusy utriediť náradie sú sporadické a to vtedy, keď máme dosť času. Raz jeden, raz druhý....Väčšinou to ale končí bordelom, spôsobeným nedostatkom času alebo nechuťou v danom okamžiku dodržiavať nejaký poriadok...Ak zasa príde chuť upratať, tak sa uprace...

Návštěvník (Po, 17. 7. 2006 - 08:07)

Tento rok to bolo bez oslavy. Minulé roky oslavovala s kamarátkami. Ostatní členovia rodiny, ak nerátame babky a dedkov, ktorí robia deťom torty, tak nijako...

activia (Po, 17. 7. 2006 - 07:07)

Bendu som už videla v telke...blázon, neblázon?
Asi je dobré ak má človek rozhlad a široké spektrum vedomostí.
Vieš mne to pripadá, no akoby som to..hm...predvolebnú kampaň ...kde každý subjekt má určitý program a stanovené ciele... a ?udia si ich zvolia, alebo nie....Je to ako väčšia politika od tej najväčšej, ktorá je všeobecne známa na Zemi. Nako?ko je to celé realne? Myslím, že človek by mal vo veciach h?adať určitú mieru a neoddávať sa fanatizmu...lebo k tomu "svetlu" potom aj tak nikdy nedôjde... Extrémizmus rodí ďalší extrémizmus, vidno to aj na našej politickej scéne.... to?ko moja úvaha :)

activia (Po, 17. 7. 2006 - 07:07)

Výraz cenzúra pochádza z latinčiny a znamená úradne predpísané, nariadené skúmanie a kontrolu diel s oh?adom na štátne, spoločenské a mravné záujmy, teda prísny dozor a posúdenie obsahu.

Čo mi nelezie do hlavy, je práve to, že spomínaná poučka síce hovorí, čo sa posudzuje v tej cenzúre, ale nehovorí o tom, kde zmiznú tie veci, čo tou cenzurou neprešli. Čiže tým vedomím prejsť museli, aby si človek uvedomil ,že sú , aby ich mohol cezúrovať, ale kde sa vyparili? Zostanú uložené v podvedomí? ( ako v ahchíve pre zakázané veci? )

activia (Po, 17. 7. 2006 - 07:07)

Najpríjemnejší stav vedomia? Vedomé je niečo o čom, vieš. čiže na to vieš ragovať lebo to máš vo vedomí, lebo keby si to v tom vedomí nemal, tak by si o tom nevedel....
A čo spravíš, keď zistíš, že v tom vedomí je fakt niečo negatívne...napr: nenávidím toho idiota, čo mi zasa poprekladal k?uče a šroubováky, a teraz ich nemám uložené pod?a ve?kosti...;) Ako to riešiš?

activia (Po, 17. 7. 2006 - 07:07)

U nás v rodine sú samí raci. V stredu oslavujeme, asi sa to potiahne až ku koncu týždňa. Ako oslavujete, robievate nejakú párty, alebo rodinné posedenie?

Návštěvník (Po, 17. 7. 2006 - 00:07)

Dnes, keď sme sa vyva?ovali a iné veci robili pri vode a vo vode,brat mi dal nejakú vyšúchanú nálepku. Kuknem na ňu a tam ?úbte sa, a www.andele-svetla.cz...Tak som si pred chví?ou klikol... Toho Bendu už poznám dosť dávno...Mnohí ho považujú za cvoka...

Návštěvník (Ne, 16. 7. 2006 - 23:07)

Keď ma bolí hlava, dám si piru?u a prejde ma to...Keby mi pirule nepomáhali, asi by som hladal iné riešenia. Ak chceš, môžme to zajtra večer prebrať cez ICQ...

Návštěvník (Ne, 16. 7. 2006 - 23:07)

Cenzúra negativizmu znamená nepripúšťať si negativizmy do vedomia...

Návštěvník (Ne, 16. 7. 2006 - 23:07)

Pod optimalizáciou vedomia rozumiem najpríjemnejší stav vedomia, aký je v danom okamžiku možný...

Návštěvník (Ne, 16. 7. 2006 - 23:07)

Vidíš akú ilúziu dokáže vyvolať jeden údaj?...Dcéra sa narodila 6.7., ale až teraz sa podarilo dostať do Blavy...

activia (Ne, 16. 7. 2006 - 21:07)

A čo sa migrény týka, netuším ako sa dá s tým vyrovnať, vôbec neviem čo s týmto celým negativizmom :( A ani len netuším, čo je cenzúra negativizmu? Napíš viac.

activia (Ne, 16. 7. 2006 - 21:07)

Neviem, čo rozumieš pod optimalizáciou vedomia ?

activia (Ne, 16. 7. 2006 - 21:07)

he he ,tvoja dcéra má v ten istý týždeň narodeniny ako moja :) moja má 19-teho, je to račica :)

Ivan (Ne, 16. 7. 2006 - 20:07)

Ako eliminuješ negativizmus migrén?...

Reklama

Přidat komentář