Reklama

Depersonalizace,derealizace -život jako

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 20:06)

prečo som včera nedokončil vetu?...Prišla búrka a ja som išiel zavrieť von slnečník, aby nám ho neobúchalo o barak.medzi tým si sadla za počítač moja žena, že ho vypne, aby ho blesk nezničil. tak som stihol odoslať aspoň to, čo som napísal.

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 20:06)

Všimol som si ale, že už nemám šajnu, čo som si všimol, pretože únavový syndróm mi úplne vygumoval všetko z hlavy...

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 20:06)

O únavovom syndróme som sa dočítal aj toto:
Na Slovensku nemožno ani len odhadom povedať, ko?ko ?udí trpí týmto ochorením. Únavovým syndrómom sa u nás totiž nezaoberá žiadne špecializované pracovisko. Problém sledujú najmä lekári v Ústave klinickej a preventívnej medicíny. Občas ju zaregistrujú imunológovia a endokrinológovia. Ešte však mnohí lekári toto ochorenie nepovažujú za problém, ktorý si

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 20:06)

zistíme o tom viac, len čo sa vykopem z únavy...

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 18:06)

Prečítala som si to forum, aj to ako experimentovali dotyčni. No ja teda ve?ký technik nie som. Ale keď to tak vezmeš, ten prístroj fakt nerozoznáva druh baktérii, ničí všetko dokola, ak som to správne pochopila.
Dokonca sa mi zdá,že páni eperimentátori si truchu pokašlali aj prirodzenú bakteriálnu mikroflóru, čím si znížili
odolnosť a nachytali kadejaké blbosti( chrípka, nádcha)...ale to je len laický poh?ad.
Možno, že pri tom dlhodobom používaní nastáva akási selekcia tých MO, a oslabenie je len prechodné.
Čo ja viem....
Nie je tu nejaký lekár, čo by sa k tomu mohol vyjadriť?

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 16:06)

http://email.post.sk/forum/showthread.php?threadid=13992
toto je to forum na zapper...

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 16:06)

slabšiu formu chronickej únavy si užívam už dlhšie. Občas ale mávam silné záchvaty únavy, a to sa mi stalo práve včera a dnes. možno už zajtra bude po všetkom. Obvykle to trvá dva dni a potom to prejde. uvidím, či aj teraz to bude tak. Vôbec nevládzem. Horko ťažko klepem aj do klávesnice a o nejakom myslení nemôže byť ani reč. Keď to po?aví, tak sa ti ozvem.

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 15:06)

nemožem sa dočkať, kedy mi skončí pracovná doba...katastrofa...

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 13:06)

ozvem sa večer, som grogy...

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 08:06)

Dnes v noci som mala taký zvláštny sen..dival sa na mňa jeden smutný muž, ako sa tak pozeral privrel viečka na očiach a mal ich červené...mala som pocit akokeby už nežil.... v snáry neviem nájsť nič podobné...

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 07:06)

aha...takže prv bol nejaký druh depresie?
A mám takú nejasnosť, ako dieťaťu ti dianostikovali toto, potom nejaká pauza?
prestal si chodiť k psychošom? A potom po rokoch, keď si mal pocit, že potrebuješ pomoc , tak si ju vyh?adal a dostal si Inú "nálepku" ?
Schizotypovka má takýto vývoj, ale sa nemusí v každom prípade rozvinúť do schizy.
Napadá ma ako keby tieto naše stavy mali nejaký vývoj, ani nie, že by sa boli doktori pomýlili, ale že nastal akýsi posun v diagnozach, že sa jednoducho vyvinuli do tejto formy čo máme, alebo sa k nim pridružili ďalšie. Aký máš na to názor? Alebo sa cítiš stále rovnako už vyše tých 20 rokov?

Ano psychologovia a psychiatri majú svoje chyby a ešte sa sami vrhajú do rizika, že sa ich psychika nejak zdeformuje a opotrebuje tou ich prácou,
čo vykonávajú.

....nedopísal si vetu, čo si si všimol?

Návštěvník (Út, 27. 6. 2006 - 23:06)

Mojou prvou diagnózou bol nejaký druh depresívnej neurózy. presne si už nepamätám...
raz ma primár v liečebni ubezpečoval, že nikdy nemôžem dostať schizofréniu. Pritom schizotypovka je latentná schizofrenia...tento primár údajne zomrel na alkoholizmus... sú to cvoci. vyšetroval ma aj taký psychiater, ktorý mal sám schizofréniu. pripadal mi dosť čudný... úajne spáchal samovraždu v liečebni...48.1tku som si určil sám, pretože vždy som sa sťažoval na 48.1tku. všimol som si ale

Návštěvník (Út, 27. 6. 2006 - 23:06)

Bývaš v činžiaku, Zámky to nie sú...Bude to ale niekde blízko, keď si sa rozhodla ísť na psychu do Zámkov...Zaúčala si sa v štúrove...Viem že existujú aj na dedinách bytovky...Môj momentálny typ je, že bývaš v Štúrove...mýlim sa?...Keď som býval v štúrove, tak ma miestna psychiatrička poslala do zámkov na IQ test s podozrením na podpriemerné IQ. Vyšiel ale pravý opak, čím som jej asi nabúral jej odhadové schopnosti... daj si potom takýmto človekom stanoviť diagnózu...

Návštěvník (Út, 27. 6. 2006 - 21:06)

:) :) :) ...ako krásne sa vieš sám so sebou rozprávať:) :)
Dnes nám vypadol net, iba pred chvílkou nám to dali do poriadku:)
Keby som išla na rande môj manžel by tomu nebol ve?mi rád, jedine, že by som išla sním:)
Prvou tvojou dg bola F48.1 a potom F 21 ? Alebo ako? V čom máš pocit, že ti nesedí?
Ani neviem, čo mi diagnostikovali ako prvé.... Bola som u jedného psychiatra čo sa venuje reiky a kadejakým podobným praktikám , mala som dojem, že sa mu zdám
nejaká smiešna . Pozrel sa na mňa napísal mi lieky a povedal, že sa mám vrátiť do práce. Už si nepamätám, čo mi napísal, ale strašne mi z toho bolo zle....skončilo to tak , že som sa vybrala do Zámkov na psychu. a tam som sa dala vyšetriť v nemocnici. Primárka mi diagnostikovala panickú poruchu, vravela, že tam nemusím zostať ale ja som chcela.
Keď som sa vrátila domov bola z toho F 21
čo povrdila aj psychologička, takže to bude asi pravda , hoci ani ja sa nedokážem stotožniť s niektorými opismi tejto poruchy.

Anetu Langerovú mám napálenú už vyše roka, páčia sa mi ve?mi jej texty pesničiek.Hlavne druhá.

Zámky skoro vôbec nepoznám.

Návštěvník (Út, 27. 6. 2006 - 19:06)

už som toho nab?abotal dosť, si na rade...máš servis...vieš o tom, že u vás v Nových Zámkoch vyrastajú dobré tenistky?...

Návštěvník (Út, 27. 6. 2006 - 19:06)

najbližšie si kúpim asi cmoríka, chcem ho finančne podporiť...

Návštěvník (Út, 27. 6. 2006 - 19:06)

Anetu Langerovú si môžeš stiahnúť na internete, ak by si si ju inak nekúpila...

Návštěvník (Út, 27. 6. 2006 - 19:06)

dnes som zaklopal sestričke na dvere a hneď ma pozvala ďalej. včerajšia intervencia zabrala...
spýtala sa ma ako sa mám a ja som jej odpovedal a vy sa ako máte..Z rozčarovaným úsmevom na tváry povedala, že jej je teplo a že by sa zišla klimatizácia. tak som jej vysvetlil, prečo ju nemôže mať a recept bol napísaný...už som cítil deficit, tak som si šňupol citalec hneď po odchode z lekárne...

Návštěvník (Út, 27. 6. 2006 - 19:06)

Žena mi tvrdí, že sa doktori riadne kopli v mojej diagnóze a že vôbec nemám jej príznaky...vlastne ma diagnostikovala magorka, doktori len nenamietali. Môj prvý kontakt s tou magorkou bol taký, že bola psychicky rozhádzaná z psychiatra, ktorý ma k nej poslal na zistenie diagnózy. Ja som svoju 20rokov starú diagnózu zamlčal, lebo som bol zvedavý, či mi určia tú istú, alebo inú...
samozrejme že mi určili inú...stavím sa, že keby som im prezradil starú diagnózu, tak by mi ju nechali...takže najprv som magorku uk?udňoval, že to s psychiatrom zariadím tak, aby z neho nemala nervy...

Návštěvník (Út, 27. 6. 2006 - 19:06)

kde jsi,kdejsi, celej den,kdej si, slunce líba mou žaluzii, chrání mné tak že přežiji...dalibor janda

Reklama

Přidat komentář