Reklama

Depersonalizace,derealizace -život jako

activia (Po, 10. 7. 2006 - 18:07)

...nejdem okopávať :(...je búrka s ?adom...
no človek si nevyberie, ja mám učite radšej kolu s ?adom....

activia (Po, 10. 7. 2006 - 18:07)

..aspo? budete mať tu na fóre od nás pokoj;)

activia (Po, 10. 7. 2006 - 17:07)

...hm...už Ivana tá nuda asi prešla :(
...no tak idem okopávať ten agát, čo mám na balkóne ved?a slnečnice...

a (Ne, 9. 7. 2006 - 16:07)

" nedokážeš popri okopávaní, upratovaní a športovaní aj prispievať?...Ja s tým nemám problémy..."
...nevidela som, že by si bol prispieval:)
alebo chodíš aj na iné fóra? ak ano, tak na aké?

activia (Ne, 9. 7. 2006 - 15:07)

:) :) :) už som okopala tú slnečnicu, čo mám posadenú na balkóne, tak mám trocha pauzu.
...a čo ty? neoslavuješ?
Písala som sem už včera, ale nejak to blblo nezobralo mi to príspevky.
Napísala som: Všetko najlepšie k meninám, ve?a zdravia šťastia, aby sa ti splnili všetky priania ;) a aby sa raz ten plášť bicyklovej duše dal nafúkať a defekt zalepiť :o

lejdy (Ne, 9. 7. 2006 - 09:07)

ahoj zdenko,tak tendle problém mám taky,vlasně už půl roku mám derealizaci,pocity jako ze sem ve snu,pripadam si jako uveznena ve svym vlasnim tele jako by byl ten clovek kteryho vydim v zrdcadle nekdo jiny.dochazela sem k psychiatricce a ta mi predepsala serlift tak budu cekat co bude,ale vecinou to je jenom priznak nakyho jinyho problemu,ja to mam treba z uzkosti takze tak no,ale neboj casem to zmizi,teda v to doufam uz i kvuli sobe:))

Ivan (Ne, 9. 7. 2006 - 07:07)

Tu je ale nuda...Actívia, nedokážeš popri okopávaní, upratovaní a športovaní aj prispievať?...Ja s tým nemám problémy...

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2006 - 15:06)

Tak čau...

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2006 - 08:06)

:)
Musím prerušiť na nieko?ko dní debatu, lebo som sa zasa nechala uniesť.
Cítim, že musím začať robiť niečo ...ja neviem...., okopávať, upratovať, športovať...
Musím odísť....

Návštěvník (Čt, 29. 6. 2006 - 21:06)

napadol ma takýto vtip: Viete preco deperealizovany clovek uteká za doktorom a schizofrenicky nie?...Pretoze derealista si uvedomuje svet ktory zije ako neskutočnost a schizofrenik ako skutočnost...

Návštěvník (Čt, 29. 6. 2006 - 21:06)

To už dneska nič nenapíšeš?...Zišlo by sa trochu tvojej poézie, napíš nejakú básničku..

Návštěvník (Čt, 29. 6. 2006 - 21:06)

Z času na čas ma takáto dvojdňová únava chytí, možno jeden faktorov boli aj tie lieky...

Návštěvník (Čt, 29. 6. 2006 - 19:06)

Kávu nemusíš..... :)
..len som ti chcela naznačiť, či tú únavu náhodou nemohol spôsobiť nejaký výpadok lieku, na ktorý si bol zvyknutý, lebo si spomínal, že ti nejaké lieky došli.

Návštěvník (Čt, 29. 6. 2006 - 13:06)

kávu nepijem,nefajčím,nechlastám...Myslíš, že by so, mal začať piť kávu?...Ani moja žena ju nepije...

Návštěvník (Čt, 29. 6. 2006 - 09:06)

počuj, ty máš dneska nejakú suprovú náladu...si zdravá ako buk...

Návštěvník (Čt, 29. 6. 2006 - 08:06)

Nó, neviem akoby som tó, akosi...ten únavový syndróm ...

Každé ráno si spravím jednu dobrú silnú kávu, lebo inak mám pocit, že sa nepreberiem . Potom je všetko OK, deň sa odštartuje sám od seba, dokoca mi to niekedy začne aj myslieť a som schopná aj dcére spraviť do školy desiatu :)
Najväčší prúser začína tam, keď je zrazu dóza prázdna....=O
Ano to je prípad, keď tu na fóre vypisujem, že som prispatá.No jednoducho únavový syndróm ;) mám vtedy pocit, že na čelo by mi mali dať nálepku "VYKRADNUTÉ" :)
Potom prídem do roboty, dám si svoju "dávku"
strhnem z čela nálepku ...a môže sa začať ďalší krásny deň :)

Prajem všetkým krásny deň !

Návštěvník (Čt, 29. 6. 2006 - 07:06)

Ten český priate?, čo to tam okopčil som bola ja. Je to okopčené z iného fóra, kde som sa tým stretla prvýkrát.Vtedy som ešte z toho nič nechápala.
...hm a teraz? neviem, či som s tým už vyrovnaná...asi nie....ale snažím sa

S tou mojou hlavou je to dosť divné teoreticky papať prášky môže, ale dosť sa tomu bráni a neviem ju prehovoriť, aby si dala aspoň jeden. To už musí byť totálne na dne, keď jej niečo nanútim...." hlava jedna maková" Vôbec nechce rešpektovať tie pilulky radšej sa trápi sama :) stále rozmýš?a, že prečo bolí, až kým na to nepríde a potom sa to snaží nejako odstrániť. No na nervy! Už som ju chcela vymeniť...ale nikto ju nechce:) ..asi sa nikomu nechce rozčesávať tie strapaté vlasy čo na nej nosím:) :) :)

Tú panickú poruchu tuším viem odkedy mám....
Ale neviem povedať, že čo bolo skôr, PP alebo schizotyp. Mám taký pocit, že moje problémy spustil strach...obyčajný maličký. nevysvetlený, ktorý potom nejako narástol a pospúšťaval všetko možné....

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 23:06)

Počuj ty rozbolená hlava...prajem ti, aby ti zabrali prášky a gebula ťa prestala bolieť, prajem ti aj ve?a energie a málo únavy, ale ja som fakt nevládal. vyzerá to ale tak, že zasa to bude trvať len dva dni, a potom zase chví?u pokoj, takže som na tom celkom dobre v porovnaní s chronťákmi...Národe národe, zbav sa svojej únavy a nabi sa energiou, ako nemenovaná značka enerdžajzer...To ti želám ja...

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 22:06)

Väčšina nečistých foriem DPDR spadá pod neurózy. Najčastejšie sa spomína u panickej poruchy.

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 22:06)

tak čo, vidíš sa v tom popise schizopypovej poruchy, akú nám podal náš český priate?. Ja teda nie. Sp?ňam len jedno kritérium...DPDR...

Reklama

Přidat komentář