Reklama

Deprese

Default User Image
Viktorie XY (Pá, 1. 12. 2023 - 14:12)

Mně pomphla z depresí jedná věc, a to domácí FMT. O naší psychice rozhoduje naše střevní mikroflóra.

Anonym (So, 2. 12. 2023 - 06:12)

Nepište tady bludy. 

Default User Image
Leoš (So, 2. 12. 2023 - 08:12)

Tak jestli může pomoci nějaká domácí FMT netuším, ale že mozek je propojen se střevy pomocí neurotransmiterů a dalších látek a že stav mikrobiomu ovlivňuje nervový systém, je známá věc.

Default User Image
Vilém (So, 18. 11. 2023 - 10:11)

Nohy zkamenělé,

srdce mne studí v hrudi,

hlava zhasla.

Nechci nic.

Anonym (Pá, 8. 9. 2023 - 05:09)

Ahoj,muzete mi prosim někdo poradit nejúčinnější léky na obsese? Co treba Aurorix? Děkuji za zprávu

Anonym (Pá, 8. 9. 2023 - 05:09)

trpím depresemi a stavy úzkostí.Jsem závislý na lécích které mi mají tyto potíže tlumit.Jejich vysazení je takřka nemožné zkoušel jsem to 2x na detoxikačním oddělení.Můžete mi pomoct

Doporučuji ter… (So, 15. 4. 2023 - 11:04)

Dobrý den, znám velmi dobrou paní, která dělá terapii pomocí meditačního relaxu, pro uvolnění online. Je jedna z nejlepších terapeutek, jak v oblasti meditační, tak v oblasti psychologické, které znám a opravdu ne natahuje čas, aby si vydělala co nejvíce.
Je vidět že to paní dělá z celého srdce, že jí to baví a nedělá to pro peníze. Paní je velice pozitivní a je laskavá. Ona dělá i výklad karet online. A opravdu úžasně vykládá karty, kámoška u ní byla na výkladu a opravdu, paní žije realitou a ví že karty nemusí být do detailu pravdivé, ale poradí jak se v klidu připravit dopředu, aby člověk byl šťastný a poskytuje mu uklidňující terapii, při výkladu.
Paní dělá ještě dobrou psychoterapii, byla jsem u ní na párové terapii a přítelem a od té doby se už ne hádáme.
A meditační relax mi u paní opravdu hodně pomohl.
Je jedna z nejlevnějších.
Stránky paní:
https://www.psychoterapieonlinetymosia.cz
https://www.vykladkaretameditaceonline.cz
Email paní: [email protected]
Opravdu doporučuji :)

Lucie (Út, 22. 2. 2022 - 23:02)

Jak jsem psala, tak jsou to kapsle. Pokud tedy chcete, tak tobolky. Pokud by jste to chtěla vyzkoušet, tak doporučuji se podívat na cbdsvet .cz , kde najdete balení po 60 kapslích.

Mirka (Po, 21. 2. 2022 - 15:02)

Takže žádná antidepresiva? tohle jsou nějaké kapky nebo tobolky?

Lucie (Čt, 17. 2. 2022 - 00:02)

Já hodně věřím v přírodní medicínu, a proto se vždy tohle snažím řešit přírodně. Deprese není nic pěkného a kdo ji zažil, tak moc dobře ví, o čem tu mluvím. Z deprese mne dokázala vytáhnout příroda a to konkrétně díky přírodnímu doplňku stravy vyrobeného z Rozchodnice růžové v kapslích. Je to 100% přírodní a na depresi pomáhá opravdu perfektně.

Mirka (Po, 14. 2. 2022 - 22:02)

Cítila jsem se vždy jako silná osobnost, kterou nic nerozhodí. Ale ta doba... přišla jsem o své blízké, musela jsem položit podnikání a prostě vše je tak nějak na nic. Deprese zažívám na vlastní kůži a opravdu to není nic moc. Na druhou stranu se strašně bráním užívání antidepresiv. Jak je to s přírodními bylinkami? Máte zkušenost?

Tereza (St, 29. 12. 2021 - 13:12)

Nikdy jsem si nedokázala představit, co to vlastně deprese jsou. Když jsem na ně však začala trpět, tak jsem teprve všechno pochopila a zjistila jsem, že to není žádná sranda. Nechtěla jsem brát léky, jako mi doporučovala doktorka. Proto jsem hledala hlavně přírodní cestu, kterou jsem našla v přírodním kratomu kratomlevne .cz

Ruda (Po, 1. 10. 2018 - 12:10)

Ať srdce moje pláče, naříká, ať al-kohol oblažuje zas jiného prevíta!

sdfg (Po, 1. 10. 2018 - 08:10)

Iane, to není dobrá rada. Možná budu považovaný za pavědce, to mi nevadí,ale jsem toho názoru , že naprostá většína (99%) všech psychických emocí,nálad a nálad co přešli do stálých stavů je ovlivnitelných, to vlastně psychologové nepopírají, používají psychoterapii a to vždy, nikdo nenasadí jen léky a nepustí vás do vašeho života z kterého si ty nálady nesete.(Teď se nebavím o endogeních vlohách k těm náladám a asi netvrdím, že epileptických záchvat je nálada, tam to musí být vrození a je tam zase v 99% výskyt a dědičnost v rodině, ti lidé by měli vědět a začít to podchycovat od mládí. )A stejně jako s čímkoliv, na náladách a jejich změně se dá pracovat...

Ian (Ne, 30. 9. 2018 - 23:09)

Může jí rovnou k...Anhédonie je podle mne přirozené, stejně co může udělat psycholog než poslat za psychiatrem, který už předepíše léky a ty jsou dvojsečné.Ať si to nechá až to bude doopravdy tak cítít, že to potřebuje.Anhédonie není nemoc, je to jen stav s kterým se dá žít, si to najděte někde, deprese je že nevylezete z postele.Dnešní doba dává dojem, že se musíte fut cítit mladý a suprc chtěný,ale tak to není.Jednou je ošklivo a jindy hezky,každé má svoje.

lili (Ne, 30. 9. 2018 - 17:09)

Tak běž k praktickému...Může jí rovnou k psychiatrovi,pokud máš strach ze zápisu do karty u obvodáka,tito dva lékaři mezi sebou nekomunikují.

lili (Ne, 30. 9. 2018 - 17:09)

Dobrá je skupinova psychoterapie,ale vzhledem k tomu ,že jsme lidi tak jsou na místě obavy,že pokud řeknu něco z nitra může to někdo jiný vykecat hlavně když jste z jednou města.

Pampeliška (Ne, 30. 9. 2018 - 16:09)

Já jsem si to myslela, že...Tak běž k praktickému lékaři. Měl by to rozpoznat, ty základní znaky, když tak tam mají orientační testy.

lili (Ne, 30. 9. 2018 - 16:09)

Já jsem si to myslela, že...Únava je příznak deprese,do něčeho se nutit taky

LOenka (Ne, 30. 9. 2018 - 16:09)

Já jsem si to myslela, že anhédonie je projevem, ale jiné projevy zatím nemám, tak zatím je to ok, nemám s psychology dobrou zkušenost.

Reklama

Přidat komentář