Reklama

Deprese

Vladimír11 (Čt, 19. 2. 2015 - 12:02)

Deprese je vyléčitelná jen doplněním výživy během jednoho měsíce. Skutečnou příčinou deprese je nedostatek určitých minerálů a vitamínů v těle, bez nichž nefunguje tvorba serotoninu, tj. hormonu, který ovlivňuje naši náladu. Používám přístroj, který změří jakých, pro zdraví důležitých minerálů a vitamínů, máte v těle nedostatek a poradím, jak si nejlépe doplnit. U deprese je tato souvislost naprosto zřejmá a prokazatelná. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

D (Pá, 26. 12. 2014 - 23:12)

V teto souvislosti je treba si velmi vazit Spojenych statu, Velke Britanie a Francie, nasich spojencu, kteri islamisty bombarduji a zabijeji. Je treba nalehat na ceskou vladu a celou politickou reprezentaci, aby projevovala co nejvetsi solidaritu s ostatnimi zememi NATO jak v otazce boje proti radikalnimu islamu, tak i ruskemu expanzionismu. Pro zacatek by bylo dobre se ustavni cestou zbavit treba zradcovskeho presidenta.

Steve (Pá, 26. 12. 2014 - 22:12)

Ano, otázka času a realita pokud se tomu nějak rázně nepostaví.

Lucie (Pá, 26. 12. 2014 - 22:12)

Dobrý den,mám zvláštní...Tinule....Jsme na tom úplně stejně, ale opravdu úplně.. Každý den čtu články o islámistech a můj strach je opravdu nepřekonatelný. Když už v noci spím, tak se mi o tom zdá a to se nedá. Pořád před sebou vidím, jak k nám vtrhnou (a že je hrozba reálná a nejspíše se ji bohužel nevyhneme) , a znásilnují naše děti, podřezávají hlavy apod... Jako máma 2dětí jsem možná trochu přecitlivělá, ale prostě té panické hrůzy se prostě nefokáži zbavit. Jsem ráda, že nejsem jediný člověk, kterého tato situace nenechá v klidu....

Pampeliška (Po, 1. 12. 2014 - 23:12)

Pampeliška: Díky za...Tak o tom není pochyb, že bys byl radši zdráv.;-)
Tak kéž se do takového stavu taky dostaneš...

Steve (Po, 1. 12. 2014 - 17:12)

Pampeliška: Díky za optání. Zatím je to stále nic moc, zlepšení moc necítím. Spíš to trochu změnilo projevy. No uvidíme, zatím jsem stále v neschopnosti - nelze s tím chodit do práce :-( (radši bych chodil a byl zdráv)

Jinak z medikace toho moc neberu: Něco jsem dostal injekčně jinak každé ráno beru 1 tbl 100Mg Sertralin a na noc celej Mirtazapin Mylan (abych vůbec spal - jinak nespím) Na noc beru ještě tobolku na podporu hořčíku do těla - Magne B6. (to je jen vitamin) prý má taky podporovat lepší spánek.

Pampeliška (Po, 1. 12. 2014 - 08:12)

Steve, v případě zájmu si...Tak to bude asi moje chyba, otázku jsem přehlédla. A ani jsem nepochopila, že ta poznámka byla na mě.
Je možné ji, prosím, zopakovat?

Martin (Po, 1. 12. 2014 - 08:12)

Fajn, tak co máš jinak na...Steve, v případě zájmu si musíš přečíst, co se psalo výše. Potom pochopíš můj příspěvek. Myslím si ale, že to nebylo nic dramatického.

Celé to začalo dotazem na Pampelišku, který nebyl zodpovězen. Každý má právo neřešit nějakou otázku, ale je určitým zvykem alespoň napsat "... na tuto otázku nebudu odpovídat ..."

Pampeliška (Po, 1. 12. 2014 - 07:12)

Steve, jak je ti, vlastně?
Jak jsi na tom s medikací? Co ti nyní pomáhá? Co léčba, zabrala trochu?
Jak se ti vlastně teď žije?

Steve (Po, 1. 12. 2014 - 00:12)

Anna: nejvíc řvou ti, kteří vůbec netuší o čem to je.

Kdo si tím neprošel tak opravdu netuší, já dříve taky netušil ani náznakem. Hlavně jsem měl zkreslené představy o depresi - např. že jen strašně bolí hlava až si jí člověk chytá. Ale dozvěděl jsem se, že bolení hlavy být ani nemusí, a nebo není ani tolik silné ... hlavně že to má dalších hromadu znaků - to jsem fakt netušil.

Steve (Po, 1. 12. 2014 - 00:12)

Fajn, tak co máš jinak na srdci?

Martin (Ne, 30. 11. 2014 - 08:11)

Dohodl jsem se se správcem skupiny, že zde nebudu figurovat pod svým skutečným jménem, ale že si zvolím krycí přezdívku. Jinak jsem zde nevyplnil žádné osobní údaje, nikomu nesvěřuji svoji adresu, telefon... Používám stejné jméno i na Help24 a nehodlám jej měnit, ačkoliv jsem tu a tam v hypománii blábolil pěkné nesmysly ;-).

Pampeliška (So, 29. 11. 2014 - 21:11)

Jsem na Help24, ale hlavně...Aha, tak na FB se k takovým skupinám nepřipojuji. Mám tam skutečné jméno, nejsem anonymní, bylo by pro mě rizikem se tam svěřovat s takovými problémy.

Martin (So, 29. 11. 2014 - 20:11)

Jsem na Help24, ale hlavně na uzavřené FB skupině věnované bipolární poruše. Všiml jsem si, že na FB existuje i dost jiných fór "specializovaných" na jednotlivé duševní potíže. Dá ale jistou práci se do nich dostat.

Pampeliška (So, 29. 11. 2014 - 16:11)

Hm, nečekal jsem, že se...Martine, já docela rozumím tomu, že chceš být na moderovaném fóru. Help24 mi naopak přijde jako super, bývám tam dodnes, i když tam více čtu, než píšu. To, že tam lidé mají zkušenost s nemocí, je fajn, aspoň se tam nevyskytují rady typu
"běž si zaběhat" nebo
"velký bič a malý dvůr na vás"...jako třeba tady.

Luděk (So, 29. 11. 2014 - 13:11)

Martine, na jaké chodíš fórum? Existuje něco jiného než Help24?

xyz (So, 29. 11. 2014 - 09:11)

Hm, nečekal jsem, že se...Škoda, chybíš na Doktorce

Steve (Pá, 28. 11. 2014 - 15:11)

ty tzv. blázince neexistujou ;-) Protože člověk který se tam léčí, není blázen.

Pampeliška (Čt, 27. 11. 2014 - 21:11)

Pampeliško,to musim mit...Nemusíš mít doporučení. Pokud zvládneš sama vyhledat a navštívit psychiatra, tak je samozřejmě lepší jít přímo k němu.

Jan Vogel (Čt, 27. 11. 2014 - 09:11)

Pampeliško,to musim mit...Doporučení od praktického lékaře není potřeba; on o tom ani nemusí vědět.

Reklama

Přidat komentář