Reklama

Deprese

Monika (Čt, 19. 12. 2013 - 10:12)

tak kéž bych já dnes zkapala
vánoce nenávidim a muj milej mi řekl že se mu něco rýýsuje a že se na mně už ani nemůže podívat a že asi pojede pryč at jede třeba do prdele budu sama s flaškou a budu mít aspon klid a jistotu že si nic nenalhávám .at už se to rozčíísne vše je jen na oko a falešný

Hanka (St, 18. 12. 2013 - 18:12)

Není náhodou deprese...deprese není v žádném případě lenost. Je to nemoc a dá se na to i zemřít.

martin (St, 18. 12. 2013 - 16:12)

pampeliku zase si naka chytra,deprese muze byt i jako psychoza,mimochodem hodne bych se divil kdyby takovou babu nechali ridit protoze by asi nekoho smetla hned na prvnim rohu..je potreba rozlisovat jestli jste uz blazen a nebo pouze depresivni neurotik

Pampeliška (Ne, 13. 10. 2013 - 13:10)

Není náhodou deprese...Tak pokud tě z lenosti vyléčí žena, tak je to O.K. :-)
Co by si na lenost měly pořídit ženy?

Pampeliška (Ne, 13. 10. 2013 - 13:10)

Pampeliško,mohu se tě optat...Jarko, ne, to asi bude shoda nicků. Pampelišek je na světě hodně.

...a nejvíc asi v dubnu. ;)

Jarka (So, 12. 10. 2013 - 10:10)

Pokud nejsi psychotický,...Pampeliško,mohu se tě optat zdali když jsem koukala na neslyšici tak je tam tvuj profil zdali jsi to ty?jestli ano mohla by si mne prosim napsat na meil [email protected] děkuji a nezlob se

Pampeliška (So, 12. 10. 2013 - 08:10)

Mám u sebe podezření na...Pokud nejsi psychotický, nemáš bludy,které by tě dostávaly z reality, tak se o řidičák nemusíš bát. Depresivní pacienti řidičák mají, neodebírá se jim preventivně. Tak jako diabetikům. Dokonce i alkoholici mají řidičák, pokud neřídí pod vlivem. U nikoho se dopředu nedá říct, komu za volantem "švihne v bedně" a kdyby se to dělalo preventivně, tak jsou ulice prázdné.

Ale můžu tě ujistit, že depresivní epizody nejsou důvodem k odebrání řidičáku. Taky mám řidičák, mimochodem.

vloni se nějak upravovaly povinnosti lékaře, kdy má zasáhnout, ale vztahovalo se to převážně na psychózy. u ostatních se to vůbec neřešilo

Sušený Led (Pá, 11. 10. 2013 - 23:10)

Mám u sebe podezření na depresivní poruchu. Něco se se mnou děje už posledních pár let, ale teprve v nedávné době jsem se o to začal vážněji zajímat. Četl jsem o depresích řadu publikací a hodně příznaků bohužel sedí.

Několik mých známých mi doporučilo se nechat vyšetřit. Brání tomu jedna věc: strach, že přijdu o řidičské oprávnění. Vím, že právě ztráta tohoto oprávnění bývá častým důsledkem duševních onemocnění. Řidičské oprávnění je pro mě přitom důležité a nemohu si dovolit o ně přijít, a kdyby mi to hrozilo, volil bych raději život s neléčenou depresí. Vím také, že lékaři jsou ze zákona povinni hlásit, pokud mají třeba jen podezření na poruchu zdraví, která může omezit schopnost řízení motorových vozidel. Právě proto se nemohu poradit s lékařem přímo a hledám anonymní možnosti, jak se to dozvědět, aniž bych se prozradil. Budu vděčný tedy za jakékoli informace o tom, zda a jak může depresivní porucha a její terapie, zejména užívání antidepresiv, ovlivnit řidičské oprávnění.

ahoj (St, 7. 8. 2013 - 14:08)

Ahoj, rád bych zde zanechal odkaz o tom jak jsem se vyléčil z depresí, jsou to mé vlastní dlouholeté zkušenosti. Dotazy prosím na blogu.Děkuji
http://deprese5.webnode.cz/

Didi (Pá, 12. 7. 2013 - 22:07)

Ahoj,muzete mi prosim někdo poradit nejúčinnější léky na obsese? Co treba Aurorix? Děkuji za zprávu

Pampeliška (Út, 21. 4. 2015 - 11:04)

jsem tím říct,že...Deprese může být jistě také důsledkem vnějšího tlaku.
Kale aby vznikla, musí tam být i osobnostní dispozice.
Proto všichni herci a zpěváci netrpí depresemi. Zjevně nějteří zvládají ten tlak lépe, nebo ho umí zpracovat.
A proto také někteří "obyčejní" lidé jsou depresivní, přestože takový tlak na ně vyvíjen není. prostě jim stačí méně, nebo relativně méně, a spadnou do deprese i v relativně normálním životě.

Chtěla (Út, 21. 4. 2015 - 11:04)

Nemyslím si, že by to takto...jsem tím říct,že flegmatik moc neřeší problémy,snadněji vidí východisko,nebere si ty starosti tolik a proto depresemi moc netrpí.Tak jsem to myslela.Ty už tady píšeš několik let,sama jsi potíže měla,tak víš víc,než já,přesto si myslím,že pokud má někdo starosti velké,nebo žije v neustálém stresu,pak víc právě trpí depresemi.Vidím to i na sobě,ráno vyklepaná,mám důvod a kdybych neměla potíže,jsem si jistá,že bych deprese neměla.Jestli mi rozumíš.Proč vlastně trpí depresemi herci,zpěváci? Je na ně vyvíjen velký tlak,možná,kdyby měli jinou práci,tak by nikdo z nich deprese neměl.

Pampeliška (Út, 21. 4. 2015 - 11:04)

mají lidé,pokud mají...Nemyslím si, že by to takto fungovalo. Jsem flegmatik šmrncnutý melancholikem, a deprese je mi důvěrně známá. Není to tak, že by flegnatikovi bylo úplně jedno co se děje s ním a okolím. Není emočně prázdný, plochý. Ale má schopnost většího klidu a rozvahy. Nevím, jestli je to zrovna antidepresivní nastavení. Antiúzkostné možná ano. I když to bych také svou existencí popírala. Není to bohužel tak jednoduché.

Lord Pisinger (Út, 21. 4. 2015 - 10:04)

Já to mám stejně,třeba k snídani dám omeletu s dvanácti vajec a dvacet deka slaniny,k tmu dva litr džusu,půl kila kosteleckých uzenin,jeden hostivařský pecen.Na zajedení abych vyržel do oběda jím krabici tyčinek mars a zapíjím asi dvěma 2l flaškami cocacoly light i když ve mně vzbuzuje hlad.
Cestou domů si koupím na cestu big mac menu a protože je to jedlé tak ještě krabičku hotwings půl kila u KFC.
K večeři si dám ovárek s jedné prasečí hlavy,zapiju dvěma litry kořalky na trávení a když mám ještě v noci hlad,tak sním celou ledničku na další den.To si pak musím ráno objednat deset krát pitzu abych vůbec došel do práce.
Bohužel se mi nedaří nepřibírat asi 20 kilo za měsíc,ale zatím to mám pod kontrolou.
Vážím 333 kilo a je mi 33 let.

Deprese (Út, 21. 4. 2015 - 10:04)

To není nic nového, ale...mají lidé,pokud mají nějaké velké starosti,nebo jsou dlouhodobě ve stresu.Je to dané i povahou,flegmatici to mají snadnější,než lidé,co si všecko moc berou.

Pampeliška (Út, 21. 4. 2015 - 10:04)

To není nic nového, ale......ale když nad tím tak přemýšlím, bylo by to fajn, že? ;)
Kdyby něco takového fungovalo. Na druhou stranu...lidé by se přestali snažit úplně. Nic by je nenutilo ke změně.

Paris (Út, 21. 4. 2015 - 10:04)

Já mám byt v přízemí a vchodové dveře jsou také dvojité a dvoojitá je i branka do dvora i nízkopodlažní tramvaj,kteroujezdím do práce v nadnárodní společnosti,kde už je vše bezbariérové.

no jó. ... (Út, 21. 4. 2015 - 10:04)

ale zase nepoužíváš výtah, ten vybourat nemůžeš a s tou figurou nemáš nárok! !! :-))

Paris (Út, 21. 4. 2015 - 09:04)

Doporučuji na depresi jídlo.Mám už váhu Jana Růžičky.Jím třeba celé kuře k obědu a večer si dám hranolky s smaženým gothajem půl kila.
Nosím takové ty montérky.Z postele vstávám s hrazdičkou a vanu jsem vyhodil a nyní mám sprchový kout z celé koupelny ,která je vydlážděná a dveře jsem proboural na dvojité,stejně tak mým rozšířené vchodové dveře a všechny dveře v bytě.

Steve (Čt, 19. 2. 2015 - 16:02)

To není nic nového, ale není to všelék doplnit vitamíny + serotonin. Kvůli nim by se mohly všechny ústavy zavřít a pojídat jenom ony vitamíny na předpis obvod'áka. Kdepak, není to tak jednoduchý a není to jenom v tomhle. A co když nic takového v těle nechybí přitom deprese jsou? To si vysvětlíte zase jak ...

Reklama

Přidat komentář