Reklama

Edbusy

Jana (Čt, 5. 2. 2009 - 10:02)

Vážení Obchodní zástupci, Spolupracovníci, Klienti a návštěvníci těchto stránek.

Společnost EDBUSY, a.s. pro vás připravuje veřejnou konferenci, na níž vám budou poskytnuty vámi žádané informace o současném stavu společnosti a dalších plánovaných krocích. Tato konference by se měla konat v horizontu max. 14-ti dní v některý nepracovní den (sobota, neděle), s největší pravděpodobností v Brně. Konference bude veřejná, tzn. že se jí budou moci zúčastnit nejen Obchodní zástupci a Spolupracovníci společnosti EDBUSY a.s., ale také Klienti a všechny spřátelené osoby i z řad veřejnosti. Konference bude jednodenní a pro všechny účastníky zcela ZDARMA! Z důvodu zajištění přístupu pro každého zájemce vás žádáme, abyste v případě zájmu zúčastnit se této akce, nám toto co možná nejdříve oznámili prostřednictvím následující ankety. Výsledky této ankety nám pomohou lépe odhadnout váš zájem o účast na konferenci a na základě výsledků budeme moci zvolit optimální místo konání konference. Přesný termín, čas a místo konání konference bude v co nejkratší době zveřejněn na webových stránkách společnosti. V případě nejasností se můžete obrátit na Call centrum společnosti, tel: (+420) 5 111 4 9999.

Jana (Čt, 5. 2. 2009 - 10:02)

Zpráva je určena klientů a ne vypatlancům na doktorka .cz

Dan - vrácena z (Čt, 5. 2. 2009 - 09:02)

Pro V nejhorším případě budu chtít svoje prachy do koruny zpátky. To že jsem se nechal takhle zblbnout, to si někdo ještě odnese.
Stačí zajít na pobočku a písemě požádat o vrácení záloh a nebo postupovat dle návodu v doporučenám dopise a neodeslat žádos o Prodloužení smlouvy o zprostředkování klieti co tak učinili dostali vácenu zalohu na ůšet do 30 dnů

Jana (Čt, 5. 2. 2009 - 09:02)

Ja by som sa tiež chcela opýtať funguje to? Mala by som teraz niekedy vložiť nejaké peniaze a nie ve?mi sa mi chce veriť , aby mi niekto poskytol pôžičku bez ,a by som platila ďalšie splátky.

Honza (Čt, 5. 2. 2009 - 09:02)

ZORO, nevím za koho teď kopete. Ale myslím, že vy jste jeden z těch 33 klientů, kteří byli z našich peněz vyplaceni. Teď to chápu. Jinak, byste se musel přidat k nám a chtít vysvětlení. Já odmítám déle čekat. Je mi jasné, že každého jednotlivě nás zpracují, To má Daniel pravdu. Musíme se spojit. Oni těží z toho, že jsme nejednotni a ve smlouvách si to ošetřili tak, abychom se vlastně nemohli ozvat, a při úniku informací vyhrožují soudem. To bych to nemohl dát k vymáhání ani právníkovi, to bych porušil smlouvu. Proto jsem pro, abychom se spojili, všichni, kdo už nechceme čekat šli na tu konferenci a postupovali jednotně a nenechali si věšet bulíky na nos.
Nebojte se , na organizaci tohoto setkání už pracuji.

??????? (Čt, 5. 2. 2009 - 09:02)

Alebo si habú na svojom piesočku a na ostatných kaš?ú !!!

??????? (Čt, 5. 2. 2009 - 08:02)

Vyriešime si krízu,ktorú spôsobili Tí ,čo tvrdia,že majú rozum s ekonomickým vzdelaním!!!

Preto musel prísť ČLOVEK s inými skúsenosťami!!!
Takýchto ?udí je viac , no každý nemá tú odvahu pustiť sa do takéhoto projektu a presvedčiť zadubencov o inom!!!

??????? (Čt, 5. 2. 2009 - 08:02)

Vyriešime si v našom štáte krízu,ktorá neobíde žiaden štát !!!

??????? (Čt, 5. 2. 2009 - 08:02)

Niektorí si nevidia ďalej od svojho nosa!!!
Sú to tzv. SOBCI !!!

??????? (Čt, 5. 2. 2009 - 08:02)

Vážení diskutujúci!

Ak je pravda ,že v ČESKU si ?udia nechcú vážiť ?udí ,ktorí robia ve?a aj pre nich,
PROSÍM p. Žouželka a p. Přibil ,prídite na SLOVENSKO !!!

Jiřina (Čt, 5. 2. 2009 - 08:02)

Zoro, tak já podle Vás píšu příspěvky za někoho, nebo je někdo píše za mně? Považujte si mě za debila, já nemusím co jsem napsala nikomu, kdo tomu nevěří obhajovat, jedině, že byste mě chtěl vyplatit sám všechno. co mi edbusy dluží. Na to bych přistoupila. Takže můj příspěvek není nesmyslný, ale je plně pravdivý. Považujte si za debila koho chcete, to ječ vaše právo, a nebudu vám to v žádném případě rozmlouvat, já vás budu považovat taky za to, co uznám za vhodné.

Návštěvník (Čt, 5. 2. 2009 - 08:02)

všetci negáči sa najradšej schovávajú,aby si to nebodaj nevšimli ich blízky,na ktorích celý život hrafú divadielko...

Návštěvník (Čt, 5. 2. 2009 - 07:02)

To je ono, zůstat v anonymitě a vozit se. AŽ BUDE PO VŠEM, BUDU HRDINA !

Daniel (Čt, 5. 2. 2009 - 07:02)

Podívej Zoro, nebudu Ti volat. Nechci zatím vystoupit s anonymity. Vím, že bych dopadl tak, že přijdu o všechny peníze, co jsem tam dal, budou to považovat za porušení smlouvy. Nemůžeme jednat každý samostatně musíme se spojit a postupovat organizovaně. Takže já budu spíše věřit těm skeptikům tady, než někomu kdo to fanaticky obhajuje. To bylo u tourexu podobné. Najdeme způsob jak se spojit.

Zoro - 608 978 (Čt, 5. 2. 2009 - 00:02)

Dovoluji si všem oznámit, že kritici EBS a údajně podvedení klienti, kteří včera 4.2. psali bludy do této diskuse, neexistují.

Někdo si dal zřejmě tu práci a vymyslel si cca 17 nových virtuálních čtenářů, pod jejichž jmény se zde snaží prezentovat silné antiedbusácké cítění národa. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby byl za svou aktivitu zaplacen.

Pokud snad někdo opravdu neví, jak jsem se ke svému tvrzení dopracoval, může se zamyslet. >>>>>

Zde v této diskusi se už hodně dlouho prolínají názory několika "stálic" s názory těch, kteří sem tu a tam zabloudí. To , že by sem najednou jen z řad antiedbusáků, zbloudilo cca 17 "nováčků" během jediného dne, je velmi nepravděpodobné, tím spíš, že si mnozí hrají na podvedené klienty, kteří jak známo neexistují. V minulosti se sice VYJÍMEČNĚ objevil nějaký tlučhuba spoléhající na anonymitu , ale nikdo nereagoval na moji výzvu, popř.neodpověděl na email, když jsem se o jeho případ upřímně zajímal, protože i já jsem do EBS vložil své peníze.

Mezi klienty a zastánci EBS jsou sice lidé různého charakteru a úrovně myšlení, ale ještě jsem se nesetkal s debilem, který by za opožděné vyplácení obviňoval Edbusy, když ví, že pravým viníkem je náš stát, který dělá vše pro to ,aby společnost zlikvidoval, peníze si mohl rozebrat a nám tvrdit, že jsme byli podvedeni.

Kdekdo se tu odvolává na zdravý selský rozum, jiný si myslí, že zná víc , protože je ekonom a odborník na finance. Vymýšlejí , počítají, zkoumají smlouvy atd.

Pokud ale každý z nás skutečně použije zdravý selský rozum, NEPOTŘEBUJE znát všechny ty teorie , výpočty, odpověď na veškeré dohady o know how systému Edbusy a dokonce ani smlouvy k tomu, aby poznal, že firma, které stát pod nějakou STUPIDNÍ A PRŮHLEDNOU záminkou zadržuje podstatnou část finančních prostředků, nemůže fungovat. Edbusy však PŘESTO funguje a své klienty i nadále vyplácí, byť jen zálohově a se zpožděním cca 6 měsíců. Jak asi by vše fungovalo nebýt neoprávněného policejního zásahu?

Antiedbusáci, odpovězte na 2 jednoduché otázky: "Proč už Žouželka s Přibylem dávno nepráskli do bot i s penězi svých klientů? A z jakého důvodu blokuje policie účty EBS? Že by snad tu miliardu plánovali rozdat tzv. podvedeným klientům ???"

Na závěr uvádím seznam příspěvků ze 4.února, které na základš výše uvedeného považuji za
fiktivní. Seznam není kompletní, ale postačí.

4. 2. 2009 13:35:05, Jiří
4. 2. 2009 13:42:01, Honza
4. 2. 2009 13:47:42, Edwarduis
4. 2. 2009 13:52:03, adriana
4. 2. 2009 13:05:33, Karel
4. 2. 2009 13:09:05, Jana
4. 2. 2009 10:11:37, Pavla
4. 2. 2009 10:13:19, Rošťa
4. 2. 2009 10:38:37, Jana +12
4. 2. 2009 14:18:06, Jiřina
4. 2. 2009 14:20:48, Jetmar
4. 2. 2009 14:27:38, Jarda
4. 2. 2009 14:33:07, Jiří Kroulík
4. 2. 2009 14:36:35, Martina
4. 2. 2009 14:48:43, Inka
4. 2. 2009 14:52:56, Milztr
4. 2. 2009 15:43:43, Halogen
4. 2. 2009 15:56:41, Mirah

Připouštím, že mezi uvedenými fikcemi se možná najde i někdo z masa a kosti. V takovém případě mi může zavolat na uvedený tlf. kontakt a pokusit se vysvětlit svá nesmyslná tvrzení, abych jej i nadále nemusel považovat za debila. Veškerá volání jdou na můj účet (prozvonit) , aby se snad někdo nevymlouval.

Je mi jasné, že jako vždy se nikdo z "podvedených" neozve a tím budou má slova o fikci a lži potvrzena.
V opačném případě přejdu na druhou stranu barikády a dám o tom všude důrazně vědět.

Pro pozorovatel (St, 4. 2. 2009 - 23:02)

A pro ty zvědavce, kteří se tu ptali, proč ještě Žouželka není někde na Bahamách s Koženým. Možná to bude tím, že velkou část jeho úlovku ještě blokuje policie a s holým zadkem se žije blbě na Bahamách.

Pro pozorovatel (St, 4. 2. 2009 - 23:02)

Jenže každá osvěta těm edbusákům ubírá další blbečky, které by ještě mohli obrat o peníze. Proto se tu tak roučilují a pěji oslavné básně o novodobé komunistické společnosti, kde už nikdo nemusí pracovat, všichni jenom leží bříchem vzhůru a čekají, ať jim nějaký investor obstará peníze. Ale proč by se měl ten investor snažit vám sehnat nějaké peníze? Vždyť si může také koupit zázračné produkty Edbusy a válet si šunky někde u moře a ne se snažit někde vydělávat peníze. PROČ BY SE MĚL TEN INVESTOR SNAŽIT????? Nebo si snad někdo myslí, že ti skvělí investoři nemají 30 tisíc a více na koupi zazračného produktu edbusy ???? Cha .. cha... cha..

pozorovatel (St, 4. 2. 2009 - 22:02)

tak jsem si přečetl všechny přispěvky od založení a musím konstatovat,že mě to zabralo spousta času který kdyby edbusaci využily k práci tak nemusí čekat co jim kdo dá!

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 22:02)

Aspoň vidíš Danieli /ty, který jsi to konečně prokouknul/ - ty dva příspěvky pod tebou jasně svědčí o vymytých mozcích - ty už jsi o své přišel, tak už to chápeš. Ale těm debilům nenažranejm to nikdo nevysvětlí, ale ono to na ně také dolehne. Kvůli těmto a dalším mají v této zemi Ponziho systémy - letadla tak úrodnou půdu, jen se mi nechce věřit, že těch blbců je ještě tolik.

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 22:02)

Souhlasím s Drahou!!!!A pro Pavla,Pavle vy umíte pracovat se zablokovaným účtem??? vždyť to jsou mrtvé peníze, tak jak mohou pracovat.Zřejmě patříte do skupiny lidí,kteří to co nemaj v hlavě maj ve svalech,takzvané gumy!!!

Reklama

Přidat komentář