Reklama

Edbusy

Pro ty co nevěd (St, 4. 2. 2009 - 18:02)

Robert Toru Kiyosaki se narodil 8.dubna 1947 na Havajských ostrovech. Je japonský Američan čtvrté generace, který pochází z prominentní učitelské rodiny. Jeho otec byl představitelem školství ve státě Havaj.

Jako malý chlapec se seznámil se svým celoživotním přítelem a kamarádem Mikem, jehož otec zasvěcoval oba chlapce již od malička do tajů podnikání a investic. Právě zde začíná příběh největšího Kiyosakiho knižního bestselleru

abundancia (St, 4. 2. 2009 - 18:02)

Pro: 4. 2. 2009 13:29:50,
NEJDŘÍVE SI PŘEČTI KIYOSAKIHO A POTOM MLUV. VŮBEC NEVÍŠ, CO KRITIZUJEŠ. ZAČNI PRVNÍ KNÍŽKOU, KTERÁ SE JMENUJE "BOHATÝ TÁTA CHUDÝ TÁTA". ČTE SE TO JAKO NAPÍNAVÝ ROMÁN A OTEVŘE TI TO OČI OHLEDNĚ FINANCÍ. KAŽDÝ ČLOVĚK MŮŽE ZÍSKAT FINANČNÍ GRAMOTNOST A NÁSLEDNĚ FINANČNÍ NEZÁVISLOST DÍKY KNIHÁM PANA KIYOSAKIHO. JEN TO PŘEČÍST!!! COŽ JE PRO MNOHÉ Z DISKUTÉRŮ O EDBUSY ZHOLA NEMYSLITELNÉ, ŽE? NEKONEČNOU LIDSKOU BLBOST PŘEDSTAVUJEŠ V TÉTO FRAŠCE TY.

EDBUSÁCI (St, 4. 2. 2009 - 18:02)

Vidíte ,čo na nás narafičili antiedbusáci???
Vôbec im neverte !!!
Za všetkými sklamanými klientami je lili a spol!!!
Nedochádza Vám ,že si menia nicy a podpisujú sa rôznymi menami,aby nás oklamali ???

Mira (St, 4. 2. 2009 - 17:02)

No, já být Edbusákem, tak na tu konferenci určitě jdu. Ať za těch svých 10,20,30 tisíc aspoň sežeru jeden chlebíček a vypiju minerálku. Jinak bych za ty peníze neměl vůbec, ale vůbec nic.

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 17:02)

A jak to chcete osobně doručit v sobotu nebo v neděli? Chápu, na takové detaily vy edbusáci nemyslíte.

Kamilka (St, 4. 2. 2009 - 17:02)

Na konferenci napíšeme hromadné trestní oznámení na stát, na policii, na noviny a na televizi. Čím víc nás tam bude, tím více podpisů pod tím trestním oznámením bude. Hned z konference to trestní oznámení půjdeme osobně doručit na státní zastupitelství.

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 17:02)

Silně souhlasím s Kamilkou!!!

no tak toje zly (St, 4. 2. 2009 - 17:02)

vy lide ste podivini, když pochybujete v klide si prečtete ako system Edbusy funguje. Proč tady placete blbosti? Bude lepši ať začnete číst a vzdelavat se,lepe udelate, promyslejte a hodne!At ste spokojeni,zite si svuj dobrej a spokojnej zvot a o Edbusy si nedelejte prohnanou starost!!Skutecne nikto nestoji o vas zajem!!!

Kamilka (St, 4. 2. 2009 - 16:02)

Jestli se někdo bouří že nedostal peníze, tak ať si jde stěžovat na policii a na stát, protože oni zablokovali účty a ne Edbusy. Ti nespokojeni by na tu konferenci neměli ani lézt, ti by si měli udělat konferenci před úřadem vlády a chtít ty peníze po státu, protože ty jejich peníze drží stát a ne Edbusy.

zbabělci (St, 4. 2. 2009 - 16:02)

A zase něco pro Lili,jak jde o něco špatného opět se připojí Lili jak jinak celou dobu byl klid,ale sotva se někdo bouří tak je zase na koni,nikdo ty lidi přece nenutil,chtěli a požádali,a to co se stalo tak opět za všechno můžou jenom lidi,ale jen takový ,aby chudáci nebyly lepší než jsou ti prachati,a už je tak deptají že dělají mezi klientelou edbusy rozruch,ale co když tady ty články píšou opět pisálkové,kteří potřebuji nějaký nový a šikovný článek dobře zaplaceý proti klientům(jako)EDBUSY.Proč to asi dělají no samozřejmě hodí zase na někoho špínu a oni jsou novináři a ta jejich banda čistá.Pamatujte si ,že za vším špatným je jen ubohá závist a ta by se měla trestat,kvůli závisti dopadlo hodně lidi špatně a tom to je . A je to i v pohádkách!!

Kamilka (St, 4. 2. 2009 - 16:02)

Lili, a to ti nevadí, že konference je jen pro členy anebo pro přátele Edbusy. Ty nejsi ani členka ani přítelkyně ani sympatizantka Edbusy, tak co bys tam chtěla dělat?

kONFERENCE JEN (St, 4. 2. 2009 - 16:02)

Dnes jsem se dozvěděl podrobnosti od jisté osoby,o záměrech a praktykách f. EDBUSY.Nejdříve jsem byl nadšený,ale poté co jsem si řečetl pár komentářů,jsem na vážkách.Mám taky nějaký ten dluh a chtěl bych ho splatit ale jsem rozhodnutý do toho jít.Jsou názory pozitivní,ale i negativní.Já věřim těm pozitivním. Kašlu na ty keci,že je to podvod. Sehnal jsem 100000,

kONFERENCE JEN (St, 4. 2. 2009 - 16:02)

Dobře jsem udělala, že jsem nezaplatila...JEN PRO ČLENY EDBUSY na konferenci se těším a ten čas obětuji

lili (St, 4. 2. 2009 - 16:02)

Nestačím se divit, co se tady děje, dokonce jsem měla i zástup. Konečně se připojili i nespokojení klienti edb. Fandím jim - Honzovi, Jardovi, Jiřímu. Ince atd. Bohužel stali se obětí podvodu a na jejich místě bych především požadovala zálohu od svého naháněče, mají přece tučné provize /pokud tím už nezaplatili své dluhy/. Jejich povinností bylo sehnat platící členy a dlouho a dlouho je držet v naději o nesmírném bohatsví. Bohužel Piatok nás utvrzuje v tom, že člen edbusy nemůže mít na celou věc jiný názor než ten spokojený OZ. Dovolí si je nazvat zrádci, opravdu nechutné. Věřím, že členy jsou samostatně myslící lidé a už je taky přešla trpělivost o neustálém oddalování vyplácení, bohužel ve slabé chvilce podlehli mamonu a zaplatili. Mě se to taky málem stalo, protože ta presentace byla opravdu dobře zpracovaná, ale nakonec jsem zapojila mozek a logický úsudek mi řekl, počkej rok, což je tento měsíc. Dobře jsem udělala, že jsem nezaplatila...na konferenci se těším a ten čas obětuji...

Galba (St, 4. 2. 2009 - 16:02)

A hlavně si vy Antiedbusáci vezměte ssebou na konferenci televizi ať se celý národ podívá jak jste blbí a zbabělí že nejste schopni investovat do své budoucnosti ani blbých deset tisíc korn českých.

Mira (St, 4. 2. 2009 - 15:02)

Sakra, ještě není jaro, ale lidská hloupost kvete ostošest (Klárka).
Těch pyramid a letadel už bylo spousta, ale za žádnou nestál takový fanatismus. To fakt nemohl vymyslet tvor (není to člověk, na ten titul nemá ten hajzl nárok), který se asi ani neuměl vyučit - na všechny řemeslné živnosti musel mít odborného zástupce - viz Živnostenský rejstřík.

pre Milztr (St, 4. 2. 2009 - 15:02)

To nebude futbalový zápas,ale konferencia.Teraz už viem pračo fanúškov stráži polícia,treba ísť tam,kde sa niečo deje,nech je sranda a hlavne dajte o sebe vedieť celému národu.

Halogen (St, 4. 2. 2009 - 15:02)

Ano, tak tomu "verim". "V Edbusy musia byť iba ktori maju dobre srdiecko". Protože kto nema dobre "srdiecko", ten može dostat infarkt z toho že nadobro prisel o peniaze a nalatel na špek podvodníkom. Ještě že se zde můžeme občas i některým příspěvkům trochu zasmát.

JePe (St, 4. 2. 2009 - 15:02)

Tak, tak. Edbusy je nadčasový projekt. Čas tam nehraje žádnou roli. Je třeba vydržet!!! Je jedno, jak dlouho, 10, 20, 30 nebo 40 měsíců není pro edbusáky žádný problém. Edbusy bude žít věčně (nebo alespoň do té doby, než budou utraceny všechny vratné zálohy).

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 15:02)

Je to jasné. Oni zablokovali napřed účty a teď jen čekají, že se Edbusáci mezi seboju pohádají a peníze potom shrábne stát. To jím nesmíme dovolit. Na konferenci se budeme všichni chovat slušně a ukázněně a vydáme prohlášení že si na peníze rádi počkáme až stát účty odblokuje. Musíme ovšem dát pozor na provokatéry zaplacené bankami, kteří se budou snažit vyvolat nějaké otázky nebo křik a na takové musí být připravena pořadatelská služba aby je ihned vyvedla ven. Když zůstaneme jednotní a všichni se postavíme za Edbusy, nikdo na nás nemůže a peníze budou muset odblokovat.

Reklama

Přidat komentář