Reklama

Edbusy

Draha pro Pavla (St, 4. 2. 2009 - 22:02)

Pavle, z vašeho příspěvku je zřejmé, že jste klient a proto já nechápu vaši radost z toho, co se nyní děje! Jako klient, kterému jde o jeho peníze, byste měl být rozhořčen nad tím, že ti kdo pro vás a další klienty chtěli dobro, nyní jsou neprávem obviňováni. Ale to je ta naše povaha česká! "Za dobrotu na žebrotu!" Možná byste mluvil jinak, kdybyste obviňování neprávem zažil na vlastní kůži! Kritizovat je jednoduché,udělat něco, co by pomohlo je složitější. Měli bychom být jednotní a tím podpořit organizátory! Vždyť to byla vaše i moje a všech dalších svobodná vůle!

Daniel (St, 4. 2. 2009 - 21:02)

Bohužel jsem taky jedním z těch, kteří důvěřovali v Tourex, byl jsem v něm tři roky a vyplácel, tak jsem tam přisypal poměrně dost a pak to hned skončilo, to jsem však ještě nevěděl jak to dopadne a tak jsem vlezl i do edbusy, protože jsem předpokládal, že to bude šlapat jak původně šlapal třebou ten tourex, ale ještě s větším vejvarem. Dnes už vím, že jedno i druhé byl podvod. Mám tak slušnou sumu. Na konferenci půjdu a nebudu sám. Jsem zvědav jak nám to budou chtě vysvětlit. Neberu výmluvy zablokovaných účtů, těch pár milionů nemohlo mít na nic vliv, pro nás, kteří měli být vyplaceni a je nás určitě víc net 8 tisíc by museli mít připraveno včetně rentierů kolem třiceti miliard. To mě došlo, až když jsem přemýšlel o některých příspěvcích t této a jiných diskuzích. Takže výmluvu na zablokování účtů neberu

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 20:02)

Mě jenom děsí a trochu udivuje - že po provalení Ponziho systémů - Tourex,... a mnoha jiných se najde ještě tolik nenažraných blbců, co vlítnou na takový podvod. Musím souhlasit s někým, kdo radí založit další letadla - nejlépe v SAE v Dubaji - tam je na ně každý krátký. Ať žije lidská blbost!!! Tvůrci Ponziho systémů spojte se !!! /a tvořte - materiálu tu v české zemi máte víc jak dost/

Mira (St, 4. 2. 2009 - 20:02)

Milá Věro co píšete pro Pavla, asi nechápete významový rozdíl mezi slovy "požádat o vrácení" a "dosta´t vráceno". Požádalo mnoho, nedostal nikdo.

Věra pro Pavla (St, 4. 2. 2009 - 20:02)

Pavle co tu řešíte? Kdybyjste věděl co podepisujete,tak víte,že mimo jíné můžete požádat o vrácení záloh když jste stratil zájem o produkty!O co vám jde? Ukáza veřejně,že umíte jen vyhrožovat?

Pavel (St, 4. 2. 2009 - 20:02)

Je to super, že se konečně něco děje, pořád čekám a nic, teď obvinili organizátory a já v tom mám dost peněz. Na tu konferenci jdu taky, a budu chtít vědět na čem jsem. Budu chtít znát ty investory. Už začínám pochybovat, že nějaký investoři existují. V nejhorším případě budu chtít svoje lprachy do koruny zpátky. To že jsem se nechal takhle zblbnout, to si někdo ještě odnese.
Kamarád mě od toho zrazoval.

Mauzí (St, 4. 2. 2009 - 20:02)

Lidičky ahoooj!!Koukněte se kolem sebe.Pokuste si objednat jakoukoliv půjčku mimo banku a uvidíte co máte kolem sebe podvodníků,které kreje stát.Protože jak několikrát zaznělo.Pohybují se na hraně zákona"!!podvodníci typu Kožený tady mají zelenou!! Ještě mu spustili konto!!A vesele si pokračuje na pláži na Bahamách!!Postřehli jste něco??Tam už dávno vedení EDBUSY mohlo ležet taky!!Kdyby jim šlo jen o obohacování sebe!! Nedůvěřujte četovým pisálkům a praktikám reportérů,kteří se honí za senzacemi a ještě si je vymýšlejí.Pokud chcete znát postupy a stanoviska spojte se s firmou.Jsem také klient, ale narozdíl od jiných vím přesně co se na firmě odehrává a jaké mám předpoklady k vyplacení!! Upozornuji..JSEM V KLIDU !!! Banky také vědí moc dobře proč tady EDBUSY nechtějí!! Kdo si pak bude chodit půjčovat do bank?? No já ne!! Tak zatím ahojík tady na tomto četu!! Přemýšlejte a podpořte dobrou věc!!smilesmile

jepe (St, 4. 2. 2009 - 19:02)

hanbi sa

pro (St, 4. 2. 2009 - 19:02)

ok suhlas a už zavrite tie chlebarne,či nevidite,že ste na smiech provokaterom ? Ťahaju rozumy alebo ste fakt banda kriklounu? A važne si myslite ,že robite dobre ked sa s antiedbusakmi hadate?Alebo si myslite,že budete dôležití?Ved už počkajte na oficialne spravodajstvo z EDBUSY!!!!!! Alebo sa pytajte v EDBUSY.

JePe (St, 4. 2. 2009 - 19:02)

Já jsem Slovák, vážený pane. Jen žiju v Čechách.

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 19:02)

Jak ste vsichni skodolibi to je projev skutecneho ceskeho cloveka.Jak rikam nejvetsi radost ceskeho cloveka skodoradost,zast a zloba ze jo JePe

Pro 18:45:31 (St, 4. 2. 2009 - 19:02)

Nac je informovat antiedbusaci to otoci zase proti nam.Oni nemaj snahu ani si prostudovat projekt je mi vsak lito,ze i nekteri klienti EDB uz kvakaji to co jedna baba povidala a neznaji cely problem EDB.

Věra (St, 4. 2. 2009 - 19:02)

Vy co tady hlásáte,jak to všem na konferenci ukážete.Čeho si myslíte,že docílíte? Myslím,že když jste si skládali zálohy,tak proto,aby jste získali produkty.Edbusy v březnu 2008 svázala ruce státní moc a vy místo toho.aby jste je podpořili budete řvát?Pokud vás zajímali během roku informace měli jste možnost je získat a být v obraze.Opravdu jsme jen národ křiklounů,jak se o nás říká?

JePe (St, 4. 2. 2009 - 19:02)

Já žasnu! Tu zprávu o konferenci má Edbusy na své první - veřejné - stránce, aby si ji mohl přečíst každý, kdo je schopen vyťukat jedním prstem www.edbusy.cz a vypatlanci z řad klientů Edbusy se tady hádají kdo z nich je větší zrádce a podrazák, když to zveřejnil.

xxxkarolinaaa (St, 4. 2. 2009 - 19:02)

je ve?a primitivov aj medzi edbusakmi ako to tu tak čítam,a nepíšte tu už nič ,lebo prezradite aj totalne vyplody a fantazmagorie vasej horucej hlavy a vase zbožne priania ako tu čítam a na koniec aj to,že ste obojpohlavny,čo určite nie ste.

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 19:02)

Jak ste vsichni skodolibi to je projev skutecneho ceskeho cloveka.Jak rikam nejvetsi radost ceskeho cloveka skodoradost,zast a zloba.

Kokotěnko (St, 4. 2. 2009 - 18:02)

Těším se na tu melu kokotů.

abundancia (St, 4. 2. 2009 - 18:02)

Souhlasím. Zveřejnění je podraz!

Pro xxx (St, 4. 2. 2009 - 18:02)

To je interni zprava EDB proc si ji zverejnil.

xxx (St, 4. 2. 2009 - 18:02)

Vážení Obchodní zástupci, Spolupracovníci, Klienti a návštěvníci těchto stránek.

Společnost EDBUSY, a.s. pro vás připravuje veřejnou konferenci, na níž vám budou poskytnuty vámi žádané informace o současném stavu společnosti a dalších plánovaných krocích. Tato konference by se měla konat v horizontu max. 14-ti dní v některý nepracovní den (sobota, neděle), s největší pravděpodobností v Brně. Konference bude veřejná, tzn. že se jí budou moci zúčastnit nejen Obchodní zástupci a Spolupracovníci společnosti EDBUSY a.s., ale také Klienti a všechny spřátelené osoby i z řad veřejnosti. Konference bude jednodenní a pro všechny účastníky zcela ZDARMA! Z důvodu zajištění přístupu pro každého zájemce vás žádáme, abyste v případě zájmu zúčastnit se této akce, nám toto co možná nejdříve oznámili prostřednictvím následující ankety. Výsledky této ankety nám pomohou lépe odhadnout váš zájem o účast na konferenci a na základě výsledků budeme moci zvolit optimální místo konání konference. Přesný termín, čas a místo konání konference bude v co nejkratší době zveřejněn na webových stránkách společnosti. V případě nejasností se můžete obrátit na Call centrum společnosti, tel: (+420) 5 111 4 9999.

Reklama

Přidat komentář