Reklama

Edbusy

lenka (So, 29. 3. 2008 - 18:03)

Ano je ta nejlepší společnost,která pomáhá lidem a to se nelíbí asi naší společnosti která těží z naší finanční tísně a ráda zabavuje majetky.

lenka (So, 29. 3. 2008 - 18:03)

Ano je ta nejlepší společnost,která pomáhá lidem a to se nelíbí asi naší společnosti která těží z naší finanční tísně a ráda zabavuje majetky.

Petr (So, 29. 3. 2008 - 14:03)

Rád bych se toho zúčastnil ale, když říkáte, že znáte lidi, kteří už byli vyplaceni,
můžete mi dát na někoho mail nebo telefon? Děkuji. SMEJDIL1"CENTRUM.CZ

Jitka (Pá, 28. 3. 2008 - 13:03)

Je možné, že teď vyplácejí.Já jsem se kdysi něčeho podobného taky zúčastnila. Zezačátku, snad první dva roky taky vypláceli, ale pak došly penízky a ti ostatní měli smůlu.

Ondra (Pá, 28. 3. 2008 - 08:03)

Každá společnost která příjde s něčím novým co ještě nkdo neudělal je hnet považována za podvodníky znám spoustu lidí které společnost vyplatila a pomohl ajim z oddlužení.Neznám jedinou politickou stranu která jse začala zabívat tím že jen v česku je ročně 500 tisíc exekucí a bude to jen horší a stát to nezajímá.Řeknete chyba těch lidí kteří jsi takto napůjčovali peníze druhá stránka věcy je nucená reklama která každého z nás ovlivňuje (letáky ve schránkách,televize,plakáty.bilbordy)všude spoečnosti lákají na půjčky a úvěry.Je nadmíru jasné že jse na tyto lákající reklamy musí někdo chytit a neí to málo lidí.Ale tohle vám nejspíš připad´á v pořádku.Můj názor je ten že tato společnost funguje a mělo by být zájmem státu aby jse seriózně zeptal jak je to možné že dokážou takto lidem kteří jsou v dluzích a často myslí i na to nejhorší můžou pomoci když on sám to vymyslel akorát osobní bankrot což je opravdu pomoc v uvozovkách.

Iva (Čt, 27. 3. 2008 - 20:03)

Dělám ve financích a náš pan ředitel, který byl jeden z prvních byl vyplacen. Tak co Vy všichni na to ? Viděla jsem to vlastní oči :) A nejen to včera spol. EDBUSY sháněla klienta, kterého se nemohla dovolat, a to kvůli vyplacení.

renat (Čt, 27. 3. 2008 - 17:03)

ja do toho napriklad sla,ale nic jsem nezaplatila takze pokud nic nedostanu tak taky o nic neprijdu.

Jirka (St, 26. 3. 2008 - 08:03)

Dobrý den.Ve světě financí se pohybuji již cca 9 let.Na jejich prezentaci jsem byl raději 2x.Netvrdím,že tato fa nemůže fungovat.Znám několik soukromích investorů jenž peníze opravdu poskytují a je tam vysoké navíšení a ve 100% ručení nemovitostí.Směnka dnes nic nezaručuje.Vše mi připomíná opravdu letadlo.Opravdu nevím,neznám nikoho kdo od nich hotovost opravdu získal.Pomáhat zadluženým?Poznání investora jenž toto zkoušel je tristní,klienti z 80% nespláceli a přišli o nemovitost.Myšlenka krásná ale nevím.Nedoporučuji tuto firmu klientům,nemám pozitivní zkušenost a nerad bych si pošpinil dobré jméno jenž u klientů mám.Pokud máte jakékoliv info o této společnosti prosím o zprávu na:jirkapetra.finance"tiscali.cz

Jitka (Út, 25. 3. 2008 - 22:03)

Jo, to by ses divila. Třeba jeden můj zadlužený známý si PŮJČIL další peníze jen, aby do toho mohl jít.Mají i reklamy všude možně. Taky je mi z toho nanic.

Žaneta (Út, 25. 3. 2008 - 17:03)

Strašné jak lidé mohou na něco takového naletět? Už ted čelí potížím v Madarsku ,kde byli zakázání a navíc,nejdřív zaplat pak dostaneš je past na lidi nic víc, jen hlupák může něco takového podepsat

Odkaz (Ne, 23. 3. 2008 - 12:03)

http://www.investujeme.cz/clanky/edbusy-pujcte-si-a-nesplacejte/

Jitka (Pá, 21. 3. 2008 - 23:03)

U nás taky dělali nábor.Já osobně bych do toho nešla. To, co jsem slyšela, mi nepřipadá důvěryhodné, i když znám lidi, kteří do toho šli.Je jasné, že to Sparku chválíte, když jste v tom zainteresovaný, protože čím víc lidí do toho půjde, tím lépe, že.Ale je to každého věc.

Spark (Út, 18. 3. 2008 - 05:03)

Jak jste se dopracovala ke zjištění, že Edbusy je pochybná firma? A proč se tedy i přesto o ni zajímáte? Mějte vlastní názor. To, že si pár blbečků na diskusních fórech hraje na chytré, přece nic neznamená a pracovníci ČT, na jejichž pořad Černé ovce se někteří odvolávají, taky nemají patent na rozum. Já sice nevím, jak na tom budou klienti a spolupracovníci Edbusy za dva nebo tři roky, ale v současnosti vše funguje, jak má, takže jsem nezaváhal a investoval. Stal jsem se taky aktivním spolupracovníkem a případným zájemcům garantuji minimálně návratnost vkladu, protože už za 5 měsíců bych měl dostal tzv. následné provize za nákup vlastních fin. produktů. Z těchto provizí si dovolím vyplatit 20 až 30 průměrných zájemců. Všichni kolem mne provize dostávají, tak nevím, proč by za pár měsíců neměli vyplatit i mne, když vidím, že společnost se teprve začíná rozjíždět a expandovat do okolních států. Spark

Frantík (Pá, 14. 3. 2008 - 20:03)

Copak to je?

neznáma (Pá, 29. 2. 2008 - 22:02)

Ja by som sa tiež chcela opýtať funguje to? Mala by som teraz niekedy vložiť nejaké peniaze a nie ve?mi sa mi chce veriť , aby mi niekto poskytol pôžičku bez ,a by som platila ďalšie splátky. Ako môžete tvrdiť,,Chrpa" že je to seriózna inštitúcia? čítala som zopár názorov na internete na niektorých fórach, ktoré sa týkali tejto pochybnej firmy ,,Edbusy" A nie práve v tom pozitívnom svetle. Malokto tam písal o tom ,aby peniaze dostal. Alebo môžem napísať, že nikto.Mate s tým osobné skúsenosti?ďakujem za odpoveď...

Chrpa (Út, 26. 2. 2008 - 00:02)

Je to seriózní společnost, drží slovo, o klientelu se starají. Sama využíváma vše funguje. Držím jim palce, aby na trhu zůstali trvale. S jejich pomocí může mnoho lidí a rodin snadněji žít.

kolja (Pá, 22. 2. 2008 - 20:02)

Máte někdo z Vás zkušenost s tímto systémem?

Návštěvník (Po, 8. 9. 2008 - 18:09)

Ale Žouželku to až tak netíží. Ten je zatím v poho. Dočasně nebo navěky? To záleží také na vás , kdo to utneme naustro. Já bych už do to šel.

Josef (St, 23. 4. 2008 - 00:04)

Šel jsem docela dozadu v datu diskuzi a žádných odpovědí jsem se nedočkal. Jen nesmyslů typu na všechno jsem již odpověděl, všichni komu se edbusy nelíbí jsou podlplacení agenti policie. Konkrétní důkaz o tom, že byl někdo vyplacen jste také nedodal. To že někdo napíše, že peníze dostal (ani bych se nedivil, kdyby všechyn tyto příspěvky byly zasílány z jedné adresy) neznamená, že peníze opravdu dostal. Tyto lživá a manipulativní tvrzení v kombinaci s vaší nízkou úrovní vyjadřování plné urážek a vulgarismů ve mě rozhodně nebudí důvěru. Stejně tak zablokování účtů edbusy nijak nebrání vyplácení (což je jen záminka, aby podvodné letadlo ještě chvíli letělo) klientů, protože edbusy je pouze zprostředkovatel a nikoli investor, který má peníze vyplatit. Nejhorší na tom celém je, že z bílého koně Žoužvičky pokladače těžko vysoudí nějaké peníze a tak všem co do této "společnosti" vložili peníze zbydou jen oči pro pláč.

braškové Mašíno (Po, 17. 11. 2008 - 21:11)

Střílejte komouše zezadu do hlavy

Reklama

Přidat komentář