Reklama

Edbusy

Právnická fakul (Ne, 20. 4. 2008 - 22:04)

Již delší dobu sledujeme tuto kauzu!Myšlenka fir.Edbusy je skvělá a její teorii lze v praxi využít!Doporučujeme firmě podat stížnost za všechny spolupracovníky a jejich klienty na nejvižší místa neboť je zde patrné,že stát umožnil svým rozhodnutím(soudce,st.zástupce a policie)aby byli zablokovány peníze právě těch,kteří si investovali na fin.produkty.Je to velmi zvláštní postup právě proto,že firma plní své závazky.Podejte společnou stížnost na všechny nadřízené orgány a nedejte se!!!!Jako studen 4 ročníku mám pocit,že jsme hodně daleko od svobodného podnikání.Nedejte se a jděte do toho jste v právu a právo se musí ctít jinak bych to nestudoval.Držím Vám pěstě EDBUSY a.s.hlavu vzůru tento boj s konkurencí musíte ustát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

barča (Ne, 20. 4. 2008 - 21:04)

Pro finančního poradce ZFP.Za 1x 9500 dostanete pouze rentu. To je od 13. měsíce po složení zálohy 5000 Kč měsíčně po dobu 13 let. Ten rok je tam proto, aby se peníze od investora se mohly zhodnotit těmi tolik diskutovanými 12%. Prostě někdo umí a jiný ne. Každý přece umí něco jiného a neznamená to, že by byl horším člověkem.Kdo umí investovat na burze a jiných komoditách část peněz od investora převezme a zhodnotí. Jiná společnost vytvoří jištění pro původního investora. Projekt EDB sdružuje velké množství lidí, kteří chtějí využívat znalostí a schopností těch druhých. Já sama mám jejich prostřednictvím kartu s refundacemi, z nichž budu žít v důchodu, levnější telefonování a různé jiné výhody. Myšlenka sdružovat klienty je známá již z dob Tomáše Bati. EDBUSY opravdu nejsou pouze půjčky.

Milan (Ne, 20. 4. 2008 - 19:04)

A vy si myslíte, že při jednání s investory se předkládá výuční list a nebo projekt? Co myslíte, že je důležitější? Znám spoustu vzdělaných lidí, kterým bych ve firmě nesvěřil ani korunu. Taky jsem je z firmy vyhodil. Naopak bylo spoustu lidí, kteří mi nepředhazovali svoje vzdělání, i když jsem ho znal a dokázali mnohdy lidi s titulem strčit do kapsy. Nikoho nechci urazit ale o vzdělání to vždy není. Když je dobrý projekt a čistá myšlenka - tak to je to důležité. A EDBUSY je dobrý projekt, který se snoubí s dobrou myšlenkou. A věřte mi, že pravda vyjde najevo. Ale nesmíte se nechat zaslepit médii. Tam je celý kámen úrazu. Manipulace s lidmi tak jak se to hodí konkurenci, aby celý projekt pošpinili a když už nevědí jak tak tam vytáhnou vzdělání člověka, který s touto dobrou myšlenkou přišel. A to, že má jseště spoustu dalších živností, které může dělat - to tam ani neuvedli, protože se jim to nehodilo do krámu. Přeci líp se poslouchá že je to zedník. Potřebují špinit a nemají jak. Ale omlouvám se všem zedníkům. Vážím si jejich práce. Jenom v tomto případě je televize ČT1 degradovala na nějakou nižší společenskou vrstvu a nebo co tím chtěli říci.

Jitka (Ne, 20. 4. 2008 - 18:04)

Ano, EDbusy zprostředkovává, ale nechápu ty investory.A to,že Edbusy operuje zaručeným ročním výnosem.Uznávám, že i bez vzdělání v oboru lze něco dokázat, ale já bych prostě svoje peníze zedníkovi nesvěřila,nevěřím,že má s financemi velké zkušenosti. Opět - bez urážky. Ale když si nechám postavit dům, tak se zase obrátím na odborníka a ne třeba na lékaře či někoho jiného mimo obor.

Jojo1 (Ne, 20. 4. 2008 - 18:04)

Aj vlak bol povazovany za blbost a to dost dlho potom ako realne fungoval. Dtto lietadlo tie najmudrejsie hlavy Anglicka ho povazovali za blbost a dokonca tri roky po realnom odlietani.

Návštěvník (Ne, 20. 4. 2008 - 18:04)

Spolupracuji se společností ZFPa a myslím si že nějaké edbusy jsou blbost.Jako rodiný finanční poradce opravdu nevěřím těm závratným číslum, které se mi známá snažila nakecat že dostanu po roce za můj vklad 9500kč snad mi to někdo vyvrátí a přesvedší mě že něco takového je opravdu možné, ale zatím tomu vážně nevěřím

Jojo1 (Ne, 20. 4. 2008 - 18:04)

Jitka, Pozri si historiu co dokazali tzv. murari. Mna napada: Honda, Ferdinad Porsche, Einstein a je ich v historii tisice ozaj aj Jezis Kristus.Nikdy a u nikoho ma nezaujima ani nezaujimalo formalne vzdelenie. Teba ano?

Piatok (Ne, 20. 4. 2008 - 17:04)

Poznám ve?a firiem,ktore výborne fungujú aj bez titulov,týmto nechcem nikoho urážať.Pod?a mojich znalostí spoločnosť EDBUSY nezhodnocuje peniaze,ale pod?a zmluvy sú sprostredkovate?ská spoločnosť,ako OVB.Alebo je to inak? Máte iné informácie?Prosím Vás ak je to inak,skúste mi to vysvetliť.Pod?a spoločnosti EDBUSY zaručujú pôzičky bez akéhoko?vek rizika.Tak isto su tam nenávratné pôžičky,kde zabezpečia ručenie aj splátky.Máte iné skúsenosti? Ďakujem.

Jitka (Ne, 20. 4. 2008 - 16:04)

Prosím Vás, kdo Vám dnes zaručí roční výnos 10-12%? Jak se tím může EBS ohánět? Vím, existují fin. produkty,kde je výnos opavdu vysoký, ale ty jsou rizikové a nikdo vám minimální roční výnos nezaručí.Podívejte se, co vyvedly akcie.Navíc se mi nechce věřit tomu, že by nějaký velký investor dal své peníze do společnosi, kterou vede nebo založil zedník či štukatér pan Žouželka.Bez urážky.

Piatok (Ne, 20. 4. 2008 - 16:04)

Pán Bohdan,chcem vstúpiť do tej spoločnosti a nevim sa orientovať.Prosím Vás máte nejaké informácie o tom,čo tvrdíte? Skúste aspoň v skratke. Ďakujem.

Milan (Ne, 20. 4. 2008 - 16:04)

Bohdane jsi ubohý a duchem slabý člověk, když tady házíš tak silná slova. Ani nevíš jak jsi se tady svým blábolem ztrapnil a věř mi, že trestní oznámení určitě podána budou a že si všichni vyfasují to co si zaslouží za to jak společnosti Edbusy ublížili.
O tom kdo je blbeček a kdo není se nemusíš ve svém příspěvku vyjadřovat ale po přečtení tvého příspěvku jsem si na Tebe udělal vlastní názor a věřím, že si ho udělají tady i ostatní a dají Ti to řádně najevo ty chudáčku primitivní :-(

vertec (Ne, 20. 4. 2008 - 16:04)

Milý Bohdane.Diskutovat s tebou nebudu,nemáš úroven vyjadřovani,ale najed´si v tomto bloku na EDBUSY klub kde najdeš přesný text toho co bylo podáné na min.vnitra tento měsíc od Občanského sdružení klubu EDBUSY.Do TV Nova nás volaly stovky vyplac.klientů do redakce tel.novin.Po tel.se všem omlouvali,ale do vysílání omluvu odmítají zařadit.Proč asi_

Bohdan (Ne, 20. 4. 2008 - 15:04)

A tak vy všichni, kteří zde ten podvod tak obhajujete, zavolejte všichni do televize a předstupte před kamery, třeba v pořadu Na vlastní oči, když chcete celý ten nesmysl obhajovat. A podejte trestní oznámení na pacovníky televize. Jenomže na to nemáte odvahu, protože by tím vylezlo najevo, že všichni lžete a vymýšlíte si nesmysly jen proto, aby se našli v republice další blbečci, kteří vám na tu kokotinu naskáčou.

Bohdan (Ne, 20. 4. 2008 - 15:04)

Jakube a Sparku, uvědomte si, že hloupé ovce a loutky na provázku jste vy. Vás nějakcí podvodníci tahají na provázku vidiny lehkého zbohatnutí, zatímco my jsme normálně a racionálně uvažující lidé a dovedeme si snadno spočítat, co je a co není reálné. A můžete nám, vy dva blbečkové, vysvětlit, kdo by nás asi tak platil a za co? Vždyť ta vaše celá Edbusy je úplně k smíchu až k pláči a nedovedu si představit, že by ji mohla nějaká seriozní organizace někdo považovat za konkurenci. Jedině, že by Edbusy konkurovala nějakým jiným podvodníkům, ale ani to není možné, protože na to je ten celý podvod Edbusy příliš průhledný a hloupý, stejně jako všichni ti, kteří tomu nesmyslu sedli na lep.

Milan (Ne, 20. 4. 2008 - 15:04)

Jsem v systému EBS od samého začátku a vložil jsem si tam prostředky, protože jsem měl o jejich produkt zájem. Počkal jsem deklarovaných 10 měsíců a vše mi bylo řádně a včas vyplaceno. Také od začátku jsem měl zájem o spolupráci s touto firmou. Několik dalších lidí se mnou sepsali smlouvy a také byli řádně a včas vyplaceni. Žádné letadlo, žádný podvod. Pouze v týhle republice někomu vadí finanční produkt, který nemá konkurenci. Zkusil jsem mnoho inzerátů na internetu, kde nabízeli peníze na směnku apod. Všem jsem zaplatil dopředu a nikdy jsem od nikoho nedostal ani korunu. To jsou podvodníci, na které by se měla zaměřit policie. Ale slušně fungující firmu, která dodržuje všechny závazky a pomáhá lidem nemají důvod takto perzekuovat a napadat. Jak v televizi tak i v novinách atd. Je mi líto lidí, kteří tady píšou o tom, že televize konečně lidem otevřela oči. Můžu jedině konstatovat díky mým zkušenostem s touto firmou, že nikomu oči neotevřela a naopak pobořila značnou část lidí myšlence odlužování domácností. Vy kteří si myslíte, že televize odvysílala pravdu, tak je to jenom z neznalosti celého systému a celého projektu. Nenechte se manipulovat médii. Opravdu vždy nestojí na naší straně jak deklarují. V tomto případě je to hrubé pošpinění a napadení a šíření poplašné zprávy. Věřím, že pravda opravdu zvítězí a že Ti co si to zaslouží budou za toto lživé nařčení potrestáni, neboť společnost EBS se ničím neprovinila, neudělala nic špatného, nikoho nepodvedla atd. Pokud by tomu bylo naopak tak si myslíte, že by jim nezakázali činnost? A nebo, že by je nepozavírali? Mádia a další udělali lživé prohlášení a te´d hledají způsob jak by se před klienty EBS obhájili. Ale nemají jak. Nic na ně prostě nemají, protože to byl poctivý obchod a prostě to v tomhle státě někomu nevoní. Proto ta komedie. Držím tomuto projektu pěsti a věřím, že spravedlnost zvítězí a pravda se ukáže a že Ti co si to zaslouží budou spravedlně za tu špínu potrestáni!!!

Spark (Ne, 20. 4. 2008 - 14:04)

Jasně Jakube, jsou zaplaceni

Spark (Ne, 20. 4. 2008 - 14:04)

Juro, projevil jsem dostatek dobré vůle, abych mohl uvést věci na pravou míru, protože jsem vstřícný a otevřený člověk, jinak bych tu své číslo přece nenechával. Připadá mi totiž hloupě, pořád dokola vysvětlovat něco lidem, kteří o to možná ani nestojí. Já totiž ani nerozumím Vaší domněnce o fiktivním účtu. Já jsem například byl prvních pár měsíců jen zaregistrovaný a zaplatil jsem si dobrovolný členský poplatek, abych mohl firmu posuzovat i zevnitř a registrovat případné další zájemce. Věděl jsem, že se jedná o něco vyjímečného, ale zpočátku jsem neměl tolik informací, abych EBS důvěřoval. Především proto, že jsem se poučil ze špatných zkušeností jiných, kteří byli v minulosti poškozeni jinými společnostmi. Ve svém okolí jsem znám jako rozumný a seriozní člověk, proto ode mi všichni důvěřovali, když jsem ukázal a vysvětlil možnosti systému EBS. I když mě většinou hned požádali o registraci, řekl jsem jim, ať nic neplatí, dokud nebudu mít více poznatků, poznání a důkazů o tom, že je vše v pořádku a klienti jsou skutečně vypláceni. Teprve po 2 měsících jsem se rozhodl zaplatit vratné zálohy na několik úvěrů a můj kamarád, který byl u toho, se chtěl přidat, tak jsem mu nebránil, jen jsem ho upozornil, že do toho jde na vlastní riziko. Lidé mě totiž znají jako finančního poradce, který jim v minulosti vždy pomohl a za dobrou práci jsem se vždy mohl zaručit. Nerad bych tedy přišel o dobrý kredit u svých známých a klientů. Poté, co jsem vložil do EBS své peníze, řekl jsem všem, kteří se u mě registrovali, že této společnosti už důvěřuji a pokud chtějí, mohou využít možností, které její produkty skýtají. Zároveň jsem ale zdúraznil, že za tuto společnost na rozdíl od jiných,se zaručit nemohu jak je u mne zvykem, protože je na trhu teprve krátce a nevím, co se může stát za rok, či později. Většina z nich chtělam ihned investovat, ne každý má totiž takové peníze ihned k dispozici. Stihnul to ale pouze jediný z nich, a to těsně před tím, než naše peníze na účtech EBS zablokovali orgáni předstírajíc nějaké vyšetřování. Další si tedy museli trochu počkat, ale za pár dnů budou moci opět investovat. Konečně jsem se Juro dostal k tomu, co Vás možná zajímalo. Za tu platbu, kterou stihl můj kamarád těsně před blokací, se mi objevila na mém účtu v klientské sekci EBS provize 5OO kč za každou zaplacenou zálohu. Není to hodně,ale potěší, i když jsem řekl, že se s ním tyto peníze podělím. Nebýt aktivních orgánů, kteří pod rouškou ochrany klientů vlastně všechny poškozují, měl bych svou provizi už pár dnů na svém účtu, tedy žádné fiktivní peníze. A pokud snad někdo říká, že musí "shánět" další klienty, tak kecá, protože EBS není žádné potrefené letadlo, bohatě postačí, když si člověk zaplatí vlastní zálohy. Je samozřejmé, že takoví klienti mají kolem sebe další potřebné a mnozí z nich si tyto produkty chtějí pořídit taky, ale takoví lidé se neshánějí, ti Vás požádají sami, a když ne, je nám to jedno, protože ten hlavní užitek má každý ze svých vlastních produktů.

Jakub (Ne, 20. 4. 2008 - 13:04)

Bohdan a Nývltová budou nejspíš dobře zaplaceni ze strany proti Edbusy. TV Nova neotevřela oči nikomu, pouze se snažila zase hodit lidi do pozice ovcí :-)

Jana Nývltová (Ne, 20. 4. 2008 - 13:04)

Pane Sparku, je mi vás úpřímně líto, že jste naletěl na takový podvod, jakým je Edbusy. Jen prosím vás, nedělejte zde ze sebe blbého nesnažte se nám namluvit, že tomu Edbusy věříte. Předstíráte víru v nesmysl jen proto, abyste do toho podvodu zatahoval další kandidáty na podvedené. Být na vašem místě, styděla bych se. Jsem ráda, že konečně televize otevřela oči i těm, kteří jsou tak jednoduší, že by na takové nesmysly naletěli a ušetřila těm lidem peníze, o které by stoprocentně přišli.

Bohdan (Ne, 20. 4. 2008 - 12:04)

Jakube, musím ti na oplátku a naprosto úpřímně říci, jsi nejen debil, ale i chudák, který věří naprostému nesmyslu a obrovskému podvodu, který se jmenuje Edbusy. Máš pravdu, kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe. Ale ty to určitě nebudeš. Jedině v případě, že by jsi byl jeden ze strůjců tohoto podvodu, který má za cíl zbohatnout na úkor těch 80% neš´tastníků. Ale v tom případě tě zase čeká kriminál, jelikož piramidové hry jsou zákonem zakázány a trestná je i účast v takové hře. Je mi tě líto, hlavně do toho nezatahuj další nešťastníky, jak již zde kladla na srdce Sparkymu jedna diskutující. Kdyby hloupost nadnášela, tak ty se budeš vznášet až někde nad stratosférou!

Reklama

Přidat komentář