Reklama

Edbusy

Návštěvník (Út, 8. 4. 2008 - 11:04)

Já fakt nevím, jestli je EDB. podvod nebo ne. A jestli jste si všimli, EDB nehaním, jenom tady píšu svůj názor, nic víc. Jsem obezřetnější, ale špínu na nikoho neházím (viz můj příspěvek z 5.4.). Ani bych si nedovolila o někom říct, že je buran nebo že plácá blbiny, i když je opačného názoru.Je to opravdu každého věc.
Eliško, možná, že se někdo ozval, někdo musel dátCT1 a NOVĚ

hanka (Út, 8. 4. 2008 - 09:04)

Sledujte diskuzi i na www.oddlužení.snadno.eu

hanka (Út, 8. 4. 2008 - 08:04)

Sledujte diskuzi i na www.oddlužení.snadno.eu

Jakub (Po, 7. 4. 2008 - 11:04)

Vyplácí se už nějaký ten měsíc. Podvedení klienti rozhodně nejsou, to by jinak bylo už nějakej ten tisíc nas.aných klientů a média velmi ochotně by lačně po nich sáhla. Teď bere jen to, kde nepravdivě může dělat špínu. Je to boj bank, které se cítí být ohroženy a snaží se nás držet v těchto utopických myšlenkách co v nich žije 80% občanů ČR.

Eliška (Po, 7. 4. 2008 - 09:04)

Pro Jitku, už dlouho sleduji všechny fóra o edbusy a každý má svůj nějaký názor. Jen mě zaráží jedna věc všichni co hází na edbusy špínu jsou podvedení klienti? A to je otázka pro všechny. Proč ti podvedení klienti nejdou za médii? Nebo žádní nejsou?

Vláďa (Po, 7. 4. 2008 - 08:04)

Ani jsem tě nechtěla přesvědčovat.Měla bys mít vlastní rozum.Jen jsem chtěla abys viděla názory ostatních lidí.V každém případě to,že tomu nevěříš ti ještě nedává právo hanit a odsuzovat EDBUSY a ani nikoho jiného.To dělají jen neznalci a zoufalci.Já také nevěřím všemu a všem a přesto nepomlouvám co dobře neznám.Ale holt každý jsme jiný,naštěstí...Zdravím Sparka.

Spark (Po, 7. 4. 2008 - 01:04)

Promiň, Jitko, ale ty se vážně chováš jako ti burani, které jsem popsal v jednom ze svých příspěvků. Přečti si ho, dej si fakta dohromady a možná přestaneš plácat blbiny. Napsal jsem to po lopatě a výstižně, není na tom co nepochopit. Právě jsi napsala, že Vláďa se "toho" účastní a děláš, že máš jasno. Naprosto stejně jsi nedávno reagovala na můj jiný příspěvek, kde jsem rovnou řekl, že po prověření činnosti Edbusy jsem taky investoval a začal i spolupracovat. A na to přišla opět tvoje "moudrá" reakce. Napsala jsi mi, že chválím EDB, protože jsem zainteresován, ale to je zásadní nesmysl. Ty totiž zaměňuješ příčinu a důsledek. Já jsem si napřed uvědomil, že EDB je OK a teprve potom jsem se aktivně zapojil, což je zásadní rozdíl, i když vím, že hodně lidí takto funguje a tuhle vlastnost u nich nesnáším, tak se nediv, že mě prudí tvá reakce, kde mě či Vláďu s takovými hlupáky srovnáváš. Taky mi nepřipadá rozumné odsuzovat činnost firmy proto, že nějaká jiná firma lidi podvedla. Edbusy žádné známky podvodu nevykazuje. Měj se prima a popřemýšlej, Spark

Jitka (Ne, 6. 4. 2008 - 23:04)

Tak jsem se podívala a nepřesvedčilo mě to. Vláďo, ty se toho účastníš, viď? Pak se Tvým názorům nedivím.

Vláďa (Ne, 6. 4. 2008 - 11:04)

Jitko,ten systém je dokonalý a jednoduchý pro ty co ho chtějí pochopit a věnují mu čas.Jak říká kolega,je to jen matematika a za hodinu měl přesně spočítáno jak to funguje...a nebyl sám.Geniální.V jednoduchosti je krása.A pokud si to spočítali i ti co proti nám teď bojují,tak...?Rozhodně musí být pěkně naštvaní,že na to nepřišly oni.A lidi už nechtějí být ty slepé,hluché ovce,co se nechají ovládat a manipulovat státem.No a to stát npotřebuje.Lidi totiž konečně začali se svými životy něco dělat a chtějí změnu k lepšímu.A tu jim dává myšlenka EDBUSY.Jsou tu desítky lidí co už své penízky dostaly a tisíce co je dostanou.A to se někomu nehodí.Pak si přestanou brát ty výhodné půjčky,debety,leasingy atd.A toho se bojí,protože to by byl jejich konec.Žijeme snad ve svobodné zemi a tudíž chceme i svobodně rozhodnout co se svými těžce vydělanými penězy uděláme a každému po tom může být.....Jitko mrkni se na www.oddlužení.snadno.eu.....Přeji všem krásný den.

Jitka (So, 5. 4. 2008 - 20:04)

Pokud je to tak, tak je to opravdu dobře a tm lidem to přeju.Já jen, že ta společnost, které jsem kdysi naletěla já, první dva roky taky vyplácela. Pak už měli všichni smůlu. Ale samozřejmě netvrdím, že to musí být u Edb. stejné. Jen se mi celý ten systém nezdá a rozhodně nejsem sama. Ale přeji hodně štěstí.

Katka (So, 5. 4. 2008 - 15:04)

Přesně tak lidi jsou vypláceni od pulky listopadu,já sama znám člověka který byl vyplacen ,i smlouvu jsem videla.Takže jsem si taky požádala.

Vláďa (So, 5. 4. 2008 - 00:04)

jitko,ale já znám osobně lidi, kterým byla Schopná půjčka řádně vyplacena a jejich život se zásadně změnil. Už to nejsou ti chudáci co žijí ve strachu z exekutora, z vystěhování...Ví, že si za to můžou sami a taky vím, že to byla dostatečná lekce, aby se to neopakovalo.ANDĚLÉ s tím nesouvisí.Jen pan Žouřelka ukázal, že se nemusí nikde schovávat a,že se nemá za co stydět a klidně si stoupl před širokou veřejnost.A zablokováním účtů se alespoň ukázalo, že peníze pro klienty jsou tam a ne na Bahamách jak u některých jiných.

Aleš (Pá, 4. 4. 2008 - 23:04)

Vidíš Jitko a já mám kolegu, který již svůj úvěr dostal. Řádně a včas!!! Nic není habaďura, ani podvod! Kdo by se ti tu chválil, že má peníze, v dnešním světě, kde každý každému jen závidí a je schopen dokonce i pro pár tisíc vraždit!!! Ale pokud by to byl podvod, kde jsou ti podvedení klienti??? Nikde, protože pokud by někteří byli, zajisté by se již dávno ozvali, stejně jako u "vyčůraných" společností jako ČPP, Euromakler, Mayerson a podobně, co jen tahají poplatky a většině lidí nezajistili vůbec nic, jen se podívej, je jich plný internet!!! Zamysli se nad tím ... prosím ... používej selský rozum!

Jitka (Pá, 4. 4. 2008 - 23:04)

Vláďo, neblázni. já jsem taky naletěla kdysi dávno společnosti, která sponzorovala podobné pořady.Ještě na žádné diskuzi o Edb. jsem nezaznamenala nikoho, kdo byl opravdu vyplacen. Jenom se tam píše, že společnost vyplácí.

Vláďa (Pá, 4. 4. 2008 - 20:04)

Opravdu je poznat kdo se s EDBUSY setkal osobně a pochopil jejich projekt,myšlenku a produkty.Ti co odsuzují nemají ani páru,to je poznat.Nemají vlastní rozum a jen odsuzují.Jen proto,že tomu nerozumí.Včera pan Žouželka celému národu ukázal,že se nemusí schovávat ani stydět.Osobně předal cenu zpěvákovi roku spolu s V. Neckářem v ANDĚLECH 2007.A tam by rozhodně žádného podvodníka nepustily.Přeji EDBUSY jen to nejlepší a hodně pevné nervy v boji s blbci.

Rozumný člověk (Pá, 4. 4. 2008 - 18:04)

Člověk, který označí počínání jiných za podvod jen proto, že nechápe o co jde, je blb. Miochodem, Edbusy všechny své klienty řádně vyplácí. Kdyby všichni své peníze do 10 měsíců nedostali, určitě by se velmi důrazně ozvali a média by po nich skočila jako po uzeném. Je to tak těžké pochopit?

Rozumný člověk (Pá, 4. 4. 2008 - 12:04)

Máte pravdu.Tak jak jste to popsal to opravdu fungovat nemůže.Zjistěte si jak to Edbusy dělá a pak přemýšlejte,či i kritizujte.Rozumný člověk rozhoduje na základě faktů-ne doměnek,či zkreslených informací.Zatím je nemáte.

K. H. Borovský (Pá, 4. 4. 2008 - 09:04)

Rozumný člověk chápe že Edbusy fungovat nemohou - už jste někdy se setkali s něčím kam vložíte 1000 Kč a do roka máte zpět 1000 Kč ne toto neexistuje. U nemovitostí se počítá návratnost DOBRÁ návratnost 10 - 15 roků. A kdo zde mluví o pomoci je sám podvodník neboť pokud by Edbusy nebyl podvod musl by fungovat tak že napřed pro Vas něco udělají a pak se bude platit. I když si vyřizujete hypoteku platíte za vyřízení hypotéky a ne za slib že hypotéku možná dostanete. Dle mého se Edbusy jednou rozplynou v nějakou jinou společnost která bude zase slibovat modré z nebe.

Jakub (Čt, 3. 4. 2008 - 09:04)

Ano, taky pevně věřím, že to Edbusy vyhraje a bude nadále pokračovat. To bych potom byt jima se soudil o náhradu škody způsobenou vyšetřováním. Ztratí tím minimálně půl měsíce času

Vláďa (St, 2. 4. 2008 - 20:04)

Iveto, Dušane a další co fandíte EDBUSY , jsem s vámi.Konečně někdo, kdo pomáhá, ale opravdu pomáhá lidem na které tady každý kašle.Kdybych měla napsat co mě stála moje hypotéka, poplatky, vedení účtu,úroky atd.hrůza. A o tom se nikde nepíše co je to za zlodějnu. Přeplatila bych 90% za 20 let. Naštěstí je tu EDBUSY a já můžu hypotéku refinancovat.Osobně znám několik lidí, kterým byl úvěr vyplacen dle řádné smlouvy.A nedivím se po tom všem co se tu děje,že se nezviditelní. Stejně by zas někteří řekli,že lžou a nebo, že jsou jen nastrčení.Lidé z této společnosti mají srdce a ne kus ledu nebo dolary v očích.A je fakt, že v této době je to divné. Já se ovšem velmi ráda divím s nimi a nejsem sama.EDBUSY patří na český trh a má a bude mít na něm dostatečný prostor jednou provždy.A to co se teď stalo je jen konkurenční boj a závist,který bude po zásluze potrestán a EDBUSY vyjde jako silná společnost s tisíci lidmi po jejím boku.A Tv NOVA,hrůza.Takové sestříhané bláboly, které se nezakládaly na pravdě.To jim neprojde.Ani ČT 1.A zítra se těším na Anděly...tak se podívejte na člověka s čistým srdcem,úžasnou myšlenkou a odvahou v tomto zkorumpovaném státě udělat něco dobrého pro obyčejné lidi.

Reklama

Přidat komentář