Reklama

Edbusy

Bohdan (Pá, 18. 4. 2008 - 21:04)

Včera mluvčí policie řekl v televizi, že zajištěných důkazů o trestné činnosti firmy Edbusy je tolik, že jejich vyhodnocení potrvá několik měsíců. To znamená, že je těch důkazů opravdu hodně. A zástupci Edbusy měli možnost své počínání vysvětlit před televizními kamerami. Odmítli cokoli vysvětlovat. Ať se alespoň anonymně přihlásí jen jediný klient, kterému Edbusy tu částku vyplatila. Může mít třeba zakrytý obličej a digitálně zkreslený hlas, abychom mu ten milion náhodou nezáviděli.

Barča (Pá, 18. 4. 2008 - 20:04)

Mám prosbu. Přestaňte špinit dobré jméno EDBUSY. Do té doby, než orgány zablokovaly účty společnosti, splnila všechny své závazky vůči klientům i spolupracovníkům. Po 3 týdnech vyšetřování se na nic nezákonného nepřišlo. Ale to v naší zemi zjevně nikoho nezajímá. Kde jsou všichni ti podvedení a oklamaní ? A že se veřejně nepřihlásí ti, co již byli vyplaceni ? Kdo by se přiznal, že má na účtě milion ? Třeba by mu jej policie také zablokovala. V našem právním státě je možně skoro všechno.I vůči nevinným.

Bohdan (Pá, 18. 4. 2008 - 17:04)

Odkaz na stránky: http://www.edbusy.euweb.cz/zbozi/cestovani.php

Létejte po celém světě!!
Zajistíme vám za rozumnou cenu letenku kamkoliv si budete přát. Cena letenky: 0 CZK

Spark (Pá, 18. 4. 2008 - 16:04)

O žádný zázrak se přece nejedná. Je to naopak důkaz toho, že na světě nejsou jen vychcánci. A investoři nejsou žádní tajemní Marťané. To, že firma neuvedla jejich jména, byla určitě chyba, která by měla být brzy odstraněna. Na druhou stranu, lidé kteří vědí, jak to v naší "svobodné" zemi chodí, jsou opatrnější. Kdyby dotyční orgáni věděli, o koho se jedná, možná by jim jejich účty taky zablokovali. Pracuji třetím rokem pro jednu z mála dobrých makléřských společností. Našimi partnery je řada významných mezinárodních společností, takže se neustále vzděláváme. Díky tomu nebylo pro mě těžké pochopit fungování Edbusy a vím, že Děkan VŠE Petr Dvořák, popírající v TV 10% až 12% zhodnocení a tím i funkčnost Edbusy mluví hlouposti. Možná je to tím, že se vyzná jen v teorii a o praktickém využití fin. prostředků toho moc neví (kdoví, jestli nestudoval ještě za bolševika) nebo ho někdo k takovému výroku motivoval, což bych považoval za pravděpodobné . Jsem 4 měsíce klientem Edbusy, ale uniklo mi, že by nabízeli letenky zdarma, jak tady popisuje Bohdan, který vše nadsazuje. Přiznám se, že zpočátku jsem uvažoval stejně, ale po čase jsem začal uvažovat trochu jinak, a to určitě ne proto, že bych se snad nechal kýmkoliv ovlivnit. Místo škodolibých příspěvků si raději prostudujte, jak EDB funguje a pokud vám to ani potom nebude stačit, počkejte si. To, že se o společnost zajímá ČNB a policie je jen důkazem toho, že z fungování takové firmy mají obavy. Po čase se ukáže, kde je pravda.

H (Pá, 18. 4. 2008 - 15:04)

Ano, už jsme na to konečně přišli, co se skrývá za tím obrovským a úžasným, zatím nepředstavitelným ekonomickým zázrakem. Marťané jsou určitě ten tajemný zahraniční investor, se kterým má Edbusy tu exkluzivní smlouvu.

Bohdan (Pá, 18. 4. 2008 - 15:04)

To bude teprve "ráj", až půjdu do hypermarketu, ale ten bude zavřený a na dveřích bude cedulka: Zavřeno z důvodu, že všechny prodavačky jsou v klubu Edbusy a pobírají rentu. Ulice nebude mít kdo zametat, protože kdo by pracoval u technických služeb, když stačí vstoupit do Edbusy a bude dostávat peníze i vleže na kanapi. Kdo bude obsluhovat členy Edbusy za symbolickou cenu v těch přepychových hotelech, když personál hotelů přestane pracovat a bude pobírat rentu od Edbusy? Kdo bude vyrábět to všechno zboží, které Edbusy nabízí svým členům s velkou slevou, když dělníci složí ruce v klín, lehnou doma na kavalce a budou pobírat rentu? A kdo bude péct chléb, varábět všechny potraviny, když každému bude stačit renta od Edbusy atd.... Už to mám. Edbusy má určitě smlouvu s Marťany, ti na nás, všechny obyvatele Země, budou pracovat, budou nás obsluhovat, řídit naše letadla, kterými budeme cestovat po světě, ve kterém nenajdeme jediného pracujícího člověka, všichni budou jen pobírat rentu od Edbusy. Ale co bude potom, až i ti Marťané také procítnou jako všichni členové a klienti Edbusy, přestanou být hloupými ovcemi, které věří bankám a nějakým ekonomickým zákonům, přestanou na nás pracovat a stanou ?e také klienty a členy klubu Edbusy?

Bohdan (Pá, 18. 4. 2008 - 15:04)

Už se těším na dobu, kdy všichni obyvatelé této planety vstoupí do Edbusy. Každý obyvatel Země zaplatí poplatek cca 20 000 Kč, počká si pouhých deset měsíců, poté dostane 800 000 Kč, které nebude muset splácet, bude mu vyplácena pravidelná měsíční renta, a jako člen klubu Edbusy bude mít všechno s velkými slevami nebo úplně zadarmo. A nebude muset dělat nic, jen cestovat po světě zdarma (klub Edbusy na svých stránkách www.edbusy.cz nabízí svým členům letenky do celého světa zcela zdarma), bude přespávat v přepychových hotelech za takřka symbolickou cenu (i to nabízí klub Edbusy), nakupovat v obrovském Edbusy obchodě veškeré zboží téměř zdarma, telefonování a internet zdarma. Až se všichni obyvatelé planety Země stanou klienty Edbusy a členy klubu Edbusy, nastane opravdový ráj. Ale kdo potom bude pracovat, když všichni budou jen pobírat rentu a užívat si? To už je dokonce větší utopie než komunismus. V komunismu mělo být všechno zdarma, ale ne bez práce. Edbusy je tedy nabízí ještě šťastnější a bezstarostnější život než komunisté. Komunisté hlásají, že cesta ke komunismu je dlouhá a dá hodně práce, než komunismus vybudujeme. U Edbusy stačí zaplatit dvacet tisíc, počkat deset měsíců a jste v ráji!

dajmon (Pá, 18. 4. 2008 - 14:04)

Pro Jakuba

Kolit to platí společnost EDBUSY? za ty tvoje kecy jak je pořád obhajuješ? Srovnej si konečně v hlavě co jsou reálné a nereálné věci. Jediné co umíš je o každém říct, že je blb hloupá atd, docela bych se rád sešel s tebou osobně , doufám, že tento příspěvěk nebudu smazán ihned

Jakub (Pá, 18. 4. 2008 - 09:04)

To Spark: mohu jen říct - tak tak. Přesně řečeno, jakého názoru se držím já. K Janě se vyjadřovat nebudu, je to pro mně uzavřené.

Spark (Pá, 18. 4. 2008 - 05:04)

Osel zůstane oslem a Jana Janou. A taky na hrubý pytel hrubá záplata. Někteří lidé jsou neuvěřitelně hloupí a drzí, když si dovolí kritizovat něco, o čem nejenže nic nevědí, ale ani se dozvědět a pochopit nepokusili. Pokud si Jano myslíš, že jsi chytřejší než já nebo Jakub, rádi se od tebe něco přiučíme a pokud prokážeš své kvality, omluvím se ti alespoň za sebe a Jakub možná taky. Především by mě zajímalo, jak bys popřela funkčnost systému Edbusy, když o něm nic nevíš, protože pokud bys věděla, nepsala bys, že jsme prosťáčci. Mimochodem, když se tak navážíš do Jakuba, ty snad jsi povolaná, abys hodnotila naši inteligenci? Chytrý člověk si nevyvratitelná fakta dosadí do rovnice a nemusí být ani odborníkem v oboru financí, aby si uvědomil to, co musí být každému jasné. A nepotřebuje k tomu ani žádné video. V ČR funguje spousta podvodníků, kteří nikomu nevadí, i když na ně poškození klienti upozorňují. Edbusy byla zřejmě ČNB a jinými zpočátku taky považována za jednu z pochybných společností, takže si jí moc nevšímali. Ale potom se stal průšvih, se kterým nepočítali. Edbusy totiž začala vyplácet své první klienty, a to v uvedeném termínu. "Velký bratr" se vyděsil při pomyšlení, co by mohlo následovat a vydal pokyn. Napřed malé bu bu bu, ale po černých ovcích z 10.ledna počet zájemců o služby Edbusy neuvěřitelně vzrostl, takže nakonec nezbylo nic jiného, než firmě zablokovat účty, sebrat počítače a tzv. důkazní materiály, ze kterých samozřejmě nemají co dokázat, tak hrají na čas a čekají, jestli to firmu položí. Protože se stále nemají čeho chytit, přicházejí na pomoc černé ovce č2 , které byly vlastně jen opakováním lži a nesmyslů z č.1 , a aby to nebylo tak suché, vyjádřil se k události z 27.března vrchní komisař z ÚOKFK. Ke zdůvodnění použil úžasný výrok, že SE DOMNÍVÁ, ŽE MOHLO DOJÍT KE SPÁCHÁNÍ NĚKOLIKA TR. ČINŮ! Tak to já se domnívám, že mohlo dojít k tr. činu zpronevěry, protože soused přišel před časem o práci a pořád si žije na vysoké noze, asi by mu měli zablokovat účet a raději i zavřít , že??? Na závěr reportáže byli poškození klienti vyzváni, aby se ozvali. Samozřejmě, že se ozveme, protože policejním zásahem i úplatnými médii jsou poškozeny tisíce klientů, kteří se naivně domnívali, že žijí v demokratické společnosti, kde platí zákony. Mimochodem, vím o několika vyplacených klientech, kteří do ČT a Novy psali i volali a vůbec mě nepřekvapuje, že o taková svědectví zájem nemají. Přijde doba, kdy se budou všichni aktéři z této špíny zodpovídat.

Jana (Čt, 17. 4. 2008 - 14:04)

Jakube! Ty nejsi povolán, aby jsi hodnotil mojí intelienci, zda jsem hloupá či ne. Jak to se mnou doopravdy je vím já a moje okolí. A mohu směle tvrdit, že po té stránce, kterou zpochybňuješ je to více než dobré.

Ještě k tomu videu: Vy, kteří nemáte ani páru, jak finance fungují, proč jsou rezervy, revalvace, devalvace, inflace a deflace. Vám stačí jediné hloupé video, které natočil nějaký nedouk, nebo to byla jenom škodolibá recese. Měl pravdu, nachytalo se na to prosťáčků dost , s otevřenou hubou na to hledí a věří, že jim teď někdo otevřel oči a ani prozřeli, jak to vlastně na finančním trhu v oblasti peněz, měny je!! Probuďte se, nebo vás okolí musí nutně považovat za větší hlupáky než jste, pokud se však nestýkáte pouze s lidmi, kteří jsou ještě hloupější než vy sami ! Což je docela možné. Takovým ještě můžete věšet bulíky na nos!!!

Jakub (Čt, 17. 4. 2008 - 09:04)

1. Netvrdil jsem senzační video - to je výplod z tvého mozku. 2. Jano,že jsi hloupá jsem věděl, ale tak hloupá to jsem opravdu netušil. Věř si našemu bankovnímu systému, nikdo Ti v tom nebrání. Já jemu nevěřím a vidím realitu. Ty bohužel tu realitu nevidíš a jsi pouze ovce některé z místních bank

Jana (Čt, 17. 4. 2008 - 08:04)

Jen se klidně dívejte na to přitroublé vide!!
Žádná senzace se nekoná! to video je kompilát z jakýchsi pravd( původ a vznik peněžního systému/ polopravd: vývoj peněžního systému, vznik bank, bankocetle, úvěrové peníze/ a z vyložených nepravd: vytváření fiktivních peněz z desetiprocentní jistiny. Proboha. Když tomu nerozumíte, tak si přečtěte alespoň od Hazlitta "Ekonomie v jedné lekci" je to podáno srozumitelně i pro hloupé. I pro tebe Jakube! Dozvěděl by ses, že to video žádná senzace není. Že fiktivní peníze se tady vytvářely mnohokrát a vždy to dopadlo samozřejdmě stejně. Došlo k hyperinflaci!! Peněz musí být v oběhu ať už fyzické oběživo, či clearingové peníze vždy jen takové množství, které odpovídá hrubému produktu. Pokud se pustí do ekonomiky o 10 % více, stoupne téměř vzápětí, nebo s několkaměsíčním zpožděním o stejné procento inflace!! Proto jsou cedulové banky, které mohou jediné emitovat peníze - u nás ČNB!!
Ale proč složitě studovat finance, když stační si prohlédnout jedno potroublé video a je nám vše jasné. Tak je to i s celým edbusy- z polopravd a lží je sestavena iluze. A vždy se najde prosťáček, který uvěří.

vertec (Ne, 20. 4. 2008 - 20:04)

Vážený pane ze ZFP vaše firma pořádá dlouhá školení,aby vysvětlila svoji strategii.Vám by mělo být v první řadě jasné,že pokud máte zájem o informace,tak za nima musíte jít.Atu možnost máte,jen projevit ten správný a upřímný zájem.

Jakub (St, 16. 4. 2008 - 08:04)

Viděl jsem kousek toho videa včera v práci. Dneska si jej musím prohlédnout doma v klidu celé.

Spark (St, 16. 4. 2008 - 03:04)

Souhlasím s Jakubem a protože už jsem zde před pár týdny vše důsledně rozpitval a vysvětlil, nebudu tentokrát plýtvat energií a důrazně všem doporučím velmi zajímavé video na google. Po jeho shlédnutí snad mnozí nechápavci pochopí, jakou hrozbu představuje Edbusy pro banky. Myslím, že celé to divadlo kolem Edbusy bylo dobře zinscenované a zaplacené. Dokonce už si ani nejsem jistý, jestli náš stát má vůbec nějaký zájem na oddlužení domácností, které je pro tuto společnost prioritou. Video je v angličtině s českými titulky a trvá cca 45 minut. Doporučuji v klidu shlédnout celé, možná i dvakrát. http://video.google.com/videoplay?docid=-523513260 3609670233&hl=en

Jakub (Út, 15. 4. 2008 - 07:04)

Jana je bohužel jedna z ovcí co věří tady našemu bankovnímu systému :-D

Jana (Po, 14. 4. 2008 - 10:04)

Naopak, ten člověk v černých ovcích přesně věděl o čem mluví. zázrak nebo podfuk. Každý si může vybrat. Ovečky v edbusy bohužel věří raději na zázraky.

Jakub (Út, 8. 4. 2008 - 14:04)

Jitka: To echo mohl a taky určitě dal člověk rejpal, kterej takovéto obchody nerad vidí. To jsou kupříkladu banky. By ses divila, čeho jsou schopní udělat, aby zničili konkurenci bankovní ústavy a pro ně pracující finanční poradci. Ten blb, kterej mluvil v Černých ovcích nevěděl o tom ani páru

Jitka (Út, 8. 4. 2008 - 11:04)

Omlouvám se za nedopsaný příspěvek. Mělo tam být dodáno, že někdo dal těm televizím echo.

Reklama

Přidat komentář