Reklama

Edbusy

Jakub (Ne, 20. 4. 2008 - 11:04)

Jak už tu někdo řekl, že Edbusy má svázané ruce. Nevíte vůbec novinky. Jeslti novinkami považujete TV Nova a ČT1, jste opravdu ovce.

Jakub (Ne, 20. 4. 2008 - 11:04)

Sorry k ostatním, ale jak jsi správně řekl Bohdane. Budu opět soudit - ty jsi opravdu debil. to co jsi tu vyplodil odpovídá tomu,že jsi další ovce, která věří místní policii, zkorumpované ČNB a jejím kamarádkám. Nemá smysl tohleto více vysvětlovat hloupým. Tento poměr počítá s tím, že 80% bude dělat na 20% a to tak bude vždy. Nikdy to nebude naopak. Byť sebelepší projekt, vždy si 20% lidí do něj půjde a 80% ne. Tohle vyvrací tvoji myšlenku, že nikdo nebude dělat a všichni budou mít Edbusy. Nikdy to tak nebude - je to přirozené a díky tomuto zákonu to na světě funguje.

Jarin (Ne, 20. 4. 2008 - 10:04)

Kdo se směje naposledy, tan se směje nejlíp.

Jura (Ne, 20. 4. 2008 - 10:04)

A proč Vám mám volat, proč mi nenapíšete, Sparku, rovnou sem, jak to s tím účtem je? To, že se k tomu nemáte, mě vede k tomu, že peníze nabíhají na účtě vedeném Edbusy, tedy na účtu fiktivním.

Hans (So, 19. 4. 2008 - 23:04)

Pane Sparku, je mi vás úpřímně líto, že jste tomu naletěl a že se snažíte obhajovat neobhajitelné. S vašimi penězi, co jste do toho dal, se s téměř stoprocentní jistotou můžete rozloučit, ale moc vás prosím, netahejte do toho další nešťastníky. Už jich je i tak dost.

Spark (So, 19. 4. 2008 - 23:04)

Kdybyste Milane lépe četl moje dřívější příspěvky, psal byste možná jinak. Pokud bych já o sytému EBS nic nevěděl, uvažoval bych podobně, ale nikde bych si to nedovolil tvrdit, dokud si vše neověřím. V prosinci jsem se pouze zaregistroval a snažil se systém oddlužení pochopit, což při správném toku informací není problém, tím spíš, že pracuji ve finanční branži a jsem navyklý své vzdělání stále doplňovat. Taky se nemusím tajit tím, že většina mých kolegů se EBS nepokusila pochopit, tudíž jí nevěří, ale všem je jim jasné, že 10 až 12% zhodnocení je běžná věc a právě na tom je fungování EBS postaveno. Brzy se opět můžete zúčastnit některé z veřejných prezentací, kde vám tento model bude řádně objasněn a věřte, že se nejedná o žádný zázrak. Jinak s vámi musím souhlasit, co se týká některých nejasností ve smlouvě, ale opět je poznat, že o projektu nic nevíte. Pokud vám bude vyplaceno vámi uvedených 800.000 , tak samozřejmě žádnou rentu nedostanete, protože ta za vás přece umořuje zmíněný úvěr. Stejně tak se vždy zdůrazňuje, že 9520 je vratná záloha a proč se platí i to že EBS je povinna ji vyplatit zpět, pokud by snad úvěr z jakýchkoliv důvodů nebyl ve sjednané lhůtě vyplacen. To vše jsem si ve smlouvě přečetl. Když jsem se ujistil, že klienti jsou řádně vypláceni, taky jsem si "zainvestoval" . Do té doby jsem měl sice ještě pár pochybnosti, ale na rozdíl od jiných chytráků, jsem si je nechal pro sebe a místo plácání v diskusích jsem se snažil dopátrat pravdy. Majitel celého projektu byl docela rozhořčen, když zjistil, jak někteří kolegové interpretují činnost EBS a řekl, že udělá opatření, aby už v budoucnu k takovým dezinformacím nedocházelo, a to včetně nejasností o neznámých investorech. Co se týká vaší dedukce v závěru, jste vedle s pečenými holuby atd., už jsem se na to téma vyjádřil a mé příspěvky jsou i beztak moc dlouhé. Můžete se ptát na uvedeném tel.čísle, tedy pokud se chcete dovědět. Pokud máte v úmyslu jen rypkat, nechám vás klidně při vaší "pravdě" , pro mě je důležité, kolik za pár měsíců budu mít na účtu já, všichni ostatní mi mohou být ukradeni, jen je mi líto lidí, kteří se zbytečně připravují o možnost, kterou jim EBS připravila. Ne že bych byl pesimista, ale ani já si neumím představit, že by taková spol. úplně stejným způsobem fungovala třeba za 6 let. Pokud by však redukovala své služby, určitě ne tak, aby klienti byli proděleční. Toto je ale téma, na které odpověď neznám, stejne jako v případě výhodně postavených domů. Musím se zeptat kompetentních osob, abych třeba nepsal zasvěceně o něčem, co neznám, tak jak to dělají jiní.

Milan (So, 19. 4. 2008 - 21:04)

Viděl jsem smlouvu s Edbusy a udělal jsem její analýzu:

1. Vy se zavazujete akceptovat zaplacením 9 520 Kč,

2. Že pan Martin Žouželka bude vyvíjet činnost

3. Aby jste Vy, jako zájemce měl možnost se setkat s třetí bonitní osobou, která Vám případně poskytne úvěr

4. Tento předmět plnění má pan Martin Žouželka splněn v okamžiku, kdy s Vámi sepíše protokol, že se s třetí bonitní osobou setkáte NÉKDY, TAM a TAM, TEHDY a TEHDY. A toto Vám může sdělit i telefonicky. A jeho úkol z této smlouvy je SPLNĚN ! Chápete to.

6. Ale není zde uvedeno, zda vůbec nějaké peníze dostanete. Vám je pouze poskytnuto ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

7. A zda Vám vrátí peníze ( 9 520,- ) o tom hovoří tato smlouva také velmi šikovně.

A možná by jste mi mohl odpovědět, pokud si uděláte finanční tok základních balíčků ( tj. schopná půjčka a 2 x Rentiér - PIL ), kde se najde investor - třetí bonitní osoba, která ani po 19 letech NEMÁ své, Vám a Edbusy, půjčené peníze ( 3 000 000 )vráceny ZPĚT !

Budete to Vy, tato záhadná třetí bonitní osoba ?
Jestliže ano, pak jste velmi štědrý a bohatý člověk a musíte disponovat řádově desítkami miliard Kč, aby jste byl schopen uspokojit těch již několik tisíc žadatelů o schopné půjčky a Rentiéry - Pily.
Zatím z toho všeho ( dle finančního toku )vycházi vskutku VELMI dobře nyní již a.s. Edbusy.

A na závěr, s kým máte podepsanou smlouvu, podívejte se.

A ostatní velmi závažné skutečnosti není třeba rozepisovat.

A jak říká můj přítel, finanční analitik : " Ukažmi toho blba, který ba za necelých 30 000 Kč nechtěl mít po 10 měsících 800 000 na hotovosti, které nemusí splácet, ničím za ně neručí a ještě bude brát po dobu 13 let rentu v rozsahu 3 000 až 5 000 Kč měsíčně a já ho přejedu autem."

Chápete tu absurditu tohoto projektu. Vždyť ukáže-li se, že to opravdu funguje, kdo Vám pane Šustre bude péct chleba, stavět domy, kde budete tankovat ? VŠICHNI vstoupíme do Edbusy a nebudeme muset pracovat, pečení houby nám konečně budou lítat do úst. Vždyť Vy převrátíte celé finančníctví, firmy budou krachovat, nebudou mít zaměstnance, a tak nebudou nic tvořit, a hlavně nebude co zhodnocovat, finanční trhy se zhroutí a společnost Edbusy ovládne celý svět a Projekt se sesype.

A dovolte mi ještě jednu otázku, odkud přijede těch 300 kamionů se stavebním materiálem, ze kterého bude Edbusy prvním žadatelům, stavět zadarmo domy, pokud mají své pozemky. Informace se různí, někdo z Edbusy tvrdí že z Německa a někdo, že z Polska.

S pozdravem Milan Marián

Spark (So, 19. 4. 2008 - 21:04)

Chytrý se zeptá, aby nemusel psát nějaké fiktivní blbiny.

Jura (So, 19. 4. 2008 - 21:04)

Možná nemusí, ale on je shání a je klientem Edbusy.Volat nebudu, myslím si stejně, že je to spíš ten fiktivní účet.

Spark (So, 19. 4. 2008 - 21:04)

Nevím, jakou společnost máte na mysli, ale u Edbusy nikdo žádné klienty shánět nemusí. U předchozího příspěvku jsem uvedl svůj kontakt, na případné dotazy Vám rád odpovím.

Jura (So, 19. 4. 2008 - 20:04)

Ještě mi řekněte jednu věc: známý je klientem Edbusy a má zažádáné o tu půjčku a přitom ještě shání další klienty,takže mi říkal, že má na účtě už ale 30 000Kč (u Edbusy je ale teplrve krátece). Co je to za účet? ty peníze posílá Edbusy na jeho účet do jeho banky nebo je to jen nějaký (možná fiktivní) účet u Edbusy a peníze vlastně nevidí a nemůže s nimi hned disponovat?

Spark (So, 19. 4. 2008 - 18:04)

Laurinko, je to jak říkáš, ale někteří je naprosto zbytečně vidí jako nebezpečnou konkurenční sílu. Od vedení Edbusy jsme byli už na základním semináři ujištěni, že tato společnost chce jen pomáhat a nemá v úmyslu způsobit chaos, propouštění, likvidaci konkurence atd. Ovšem i taková

Prav.fakulta (So, 19. 4. 2008 - 16:04)

Edbusy je seriozní firma a funguje spolehlivě.Je jen otázka času než opět svoji aktivitu rozjedou.Teď bohužel mají svázané ruce neboť účtet byl zablokovaný.Podivuji se nad tím jak je možné obstavit účet tolika věřitelů Nestálo by za to aby se všichni co do edbbusy vložili své peníze a koupily si ty finanční produkty aby zažalovali stát za neoprávněné obstavení účtu.Vždyť oni si ty peníze tam vložili za produkty tak se ptám má právo policie soudce či st.zástupce tyto peníze zadržovat,když šlo o svobodné rozhodnutí kterého-koliv klienta?Není to porušení lidských práv a dokonce si myslím,že teď když to prošetřuje policie nemůže náhodou dojít ke zneužití osobních dat popřípadě i do budoucna k vydírání.Doporučuji podat stížnost na všechny složky nadřízených orgánů a podání společné žaloby za zadržení úspor všech klientů!Toto není svobodná a demokratická země,když někomu vadí lepší a bezkonkurenční podnikání.Žalujte je a spojte se všichni toto je hrubé porušení veškerých lidských práv a svobodného podnikání.Sám podám podnět pro porušení zákona na nejvižší místa!!!!

Laurínka (So, 19. 4. 2008 - 09:04)

Spíš se bojí podniky, že nebudou mít zaměstnance, když všichni vstoupí do Edbusy, dostanou miliony a navíc rentu a nebudou mít potřebu pracovat.

Laurínka (So, 19. 4. 2008 - 09:04)

Já si ale naopak na rozdíl od Sparkyho myslím, že Edbusy by bankám jedině pomohla. Vždyť ty miliony stejně těm klientům chodí na jejich bankovní účty a čím víc těch milionů bude, tim více peněz bude v bankách.

HG (So, 19. 4. 2008 - 09:04)

My jsme se již doma rozhodli, že pokud v televizi promluví před kamerou alespoň jeden z těch, který ten milion od Edbusy dostal, dáme své veškeré úspory do Edbusy a budeme finančně konečně za vodou a budeme si moci vesele užívat života. Stejně tak i několik našich známých.

Spark (So, 19. 4. 2008 - 00:04)

Souhlasím, přestože u nás stále platí presumpce neviny, takže dokazovat musejí orgáni vinu, nikoliv Edbusy nevinu. I když to mnohým vyplaceným nebude příjemné z důvodů naprosto pochopitelných, věřím, že mnozí svou tvář ani jméno skrývat nebudou.

Bohdan (Pá, 18. 4. 2008 - 23:04)

Ať se alespoň anonymně přihlásí jen jediný klient, kterému Edbusy tu částku vyplatila. Může mít třeba zakrytý obličej a digitálně zkreslený hlas, abychom mu ten milion náhodou nezáviděli!!! Už se na toho šťastlivce těšíme !!!

Spark (Pá, 18. 4. 2008 - 22:04)

Bohdane, v existenci jakýchkoliv důkazů nevěřím a vrchnímu komisaři, který se jen DOMNÍVÁ, ŽE MOHLO DOJÍT K TR. ČINUM už vůbec ne. Pouze pobrali spoustu firemní dokumentace, kde nemají co najít. Není to nic jiného než hra na čas. Zřejmě se domnívají, že svůj "omyl" přiznají až po delší době tzv. vyšetřování a společnost se mezitím položí. Nevím, co je na tom pravdy, ale slyšel jsem, že EDB není první spol. , kterou se takto pokouší zlikvidovat, protože je nepohodlná. Jak už jsem někde napsal, na opravdu podvodné společnosti si musejí lidé dlouho stěžovat, než vůbec k nějakému zákroku dojde. Ale u Edbusy není zapotřebí nespokojených klientů, stačí, když se jen "někdo" domnívá, že by k něčemu nekalému mohlo dojít. To by, ale museli takto "prošetřovat" úplně všechny. Proč je nenechali dál normálně fungovat? Byli podělaní při pomyšlení, že by si lidé na služby takové společnosti začali zvykat a od bakovních "vymožeností" naopak odvykat.

Spark (Pá, 18. 4. 2008 - 21:04)

Bohdane, musím ti dát za pravdu. V sekci klubových výhod je u letenek za rozumnou cenu skutečně uveden 0 CZK, ale když se podíváš do sloupku uvádějícího plnou cenu, je tam taky 0 CZK, takže musí být každému jasné, že se jedná o chybu bez úmyslu klienty mylně informovat. Tyto ceny se různí podle destinace a letecké společnosti, takže tam správně neměla být uvedena žádná cena. Když už ses podíval na stránku klubových výhod při cestování a ubytování, tak jsi určitě nemohl přehlédnout zbývající nabídky. Ubytování na úrovni pro 2 osoby na 2 až 3 noci za pouhých 1500 namísto cca 5000 považuji za výbornou nabídku. Já si ale myslím, že předmětem našeho diskutování určitě nebylo řešit drobné a snadno odstranitelné nedostaky společnosti. Šlo jen o to , že si z nás všech úplatná média a nastrčení "odborníci" dělají dobrý den a vim naprosto přesně o čem píšu. Potom je to o důvěře, či nedůvěře EDB , ale v podstatě je mi naprosto ukradené, co si tu kdo myslí, pokud své negativní myšlení nebude trousit dál a deformovat tak veřejné povědomí. Ať si všichni pochybovači v klídku počkají a brzy vyjde samo najevo, jak se věci vlastně mají. Hlavně poté, co začnou přibývat stovky a později i tisíce těch, kterým společnost pomohla. Ono je jich dost už i dnes a mnozí z nich se chystají podat pravdivé svědectví takovým způsobem, abychom se v těchto diskusích už mohli věnovat čemukoliv jinému, než Edbusy.

Reklama

Přidat komentář