Reklama

Existuje Bůh?

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Z čeho prosimtě ještě? Já už se nebojím ani smrti. Buď mě ochrání universum nebo ne.

3.2. (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Máš strach Suei.

Anna (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Suei,tajomstvom...Suei,"Priťahujeme niečo, čo je pre nás nevysvetliteľné, prekvapujúce, nové.Možno to nazývame aj ZÁZRAKOM". Zakaždým, keď do nášho života vstúpi niečo ako zázrak, súvisí to s tým, čo sme si mysleli o sebe a o vlastnom živote. Pokúšali sme sa pochopiť tento zázrak, ale ide to ťažko. Môžeme ho vnímať ako DAR. Hoci tomu nemusíme hneď porozumieť, niečo z nášho magnetizmu zázrak priťahovalo.Napríklad, intenzívne hľadáme partnera.Dlho bojujeme za niečo, alebo proti niečomu.Alebo sa snažíme niekoho o niečom bezpodmienečne presvedčiť. Spomeňme si ako sa pritom cítime bezmocní, aké to je to neuveriteľne ťažké.Čím viac natom pracujeme, tým horší pocit máme, a rozhodneme sa že je nezmyselné v takomto konaní pokračovať, resp.sa zmierujeme so situáciou, že náš život sa zaobíde aj bez takýchto udalostí, či partnera.... práve vtedy sa to stalo.A celkom inak, ako sme možno čakali.Nachádzali sme sa vtedy vo zvláštnom vnútornom rozpoložení.Pravdepodobne sme boli určitým spôsobom šťastní.Odľahlo nám.Pravdepodobne sme niečo stratili.Človeka, myšlienku, do ktorých sme sa vžili. Pravdepodobne sme sa vzdali predstavy, že si niečo vynútime.No napriek všetkému, zo zúrivosti sme sa nevzdali.Dostatočne sme nezareagovali, ale nestali sme sa ani obeťou.Určitým spôsobom sme to PRENECHALI VESMÍRU, pretože sme zistili, že sami viac urobiť nemôžme. Hovoríme tomu aj "oduševnenie."Urobili sme všetko, čo sme ako človek urobiť mohli, potom sme tomu dali voľný priebeh. Nevzdali sme sa. Len sme veciam dali voľný priebeh. Z lásky, nie zo zlosti. SPOZNALI SME SVOJU HRANICU a cítili, kde sa začína niečo vyššie, na čo svojou vôľou a konaním nemáme nijaký vplyv. ROZPOZNANIE TEJTO HRANICE PREDSTAVUJE CESTU k božskému.Takže, dôležité je, že vedome vnímame POCIT, pretože tým môžeme svoju príťažlivosť v zdanlivo beznádejnej situácii NANOVO NASMEROVAŤ. ZÁZRAKY SA DEJÚ, keď veciam necháme voľný priebeh. KEĎ PRESTANEME BOJOVAŤ O NIEČO, čo sme chceli bezpodmienečne dosiahnuť, STANE SA NIEČO CELKOM NEOČAKÁVANÉ. Stane sa to AKO ZÁZRAK, ale PRIŤAHOVAL TO MAGNETIZMUS nášho SRDCA.Jeden z najkrajších príkladov je zázrak LáSKY.Láska sa medzi dvoma ľuďmi objaví zväčša vtedy, keď ju NIKTO NEĆAKÁ.Kontrola bráni láske. Keď naozaj dáme veciam voľný priebeh, vznikne priestor na lásku toho druhého k nám, aj priestorť na našu lásku k VLASTNÉMU ŽIVOTU.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

To by bylo tak v kostce, ale nejde to nevím proč vložit v kostce. Exorcista mi pomohl tím, že je znalý, pomohl mi exorcismem a ještě více tím, že mi vysvětlil, jak jsou tak nadpřirozené náhody možné. Je to jednoduše tím, že mrtví jsou velice vynalézaví. A živí jsou jejich nevědomí otroci.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Od té doby si to měsíc léčím v hlavě, vyhnala jsem duchy a dochází mi realita.

Nechápu je (tyrana a jeho "kulturní" nohsledy) a je mi z nich smutno.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

K 1.1. jsem sebrala odvahu, zavolala jsem tyranovi - ten mi řekl, že o té fotomontáži nic neví, což mu nevěřím, protože se točil kolem těch strůjců docela vydatně, není§li to přímo jeho nápad a dále řekl, že mi nehodlá pomáhat. Což mu věřím. Taky se mě snažil přesvědčovat o své materialistické víře, na což mu sere pes.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

za osmé - kvůli tomu, že jsem tomu uvěřila, mi začala schizofrenie a ztratila jsem práci

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Za sedmé - někdo potom, co jsem se už vyléčila, na mě zhotovil fotomontáž, na které je ten nevěřící ďaur bledý a hubený - vypadá to, že by mohl skutečně astrálně cestovat a celé to byla jenom další zkouška. Tady navíc se někdo snažil na této debatě, abych tomu věřila - viz. nějaká "ganjagirl"

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Proč to sakra nejde vložit. kdo má zájem, aby to nešlo

homer (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

6. Pochopila jsem svou...cim ti exorcista pomohl?

homer (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Suei,tajomstvom...Tohle presne rika Vadim Zeland. Teorie zrcadla, pres kterou muzes ovladat svuj zivot. zrovna ctu jeho knihu Jablka padaji do oblohy. Je to velmi zajimave ale naprosto nekrestanske.

3.2. (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Přestaň to tak hrnout Suei.

Anna (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Mě nepomohla Bible ani...Suei,tajomstvom príťažlivosti je ZRKADLO."Nech už priťahujete čokoľvek,ukazuje vám to ako zrkadlo to, čo sa nachádza ukryté vo vašom vnútri, aby ste sa mohli vybrať istým smerom."/Ruediger Schache/ Treba sa zahrať so svojim "vnútorným prepínačom" a prepínať svoje vyžarovanie tak často, ako chceme, a pritom nič nemusíme meniť.Totižto zrkadlo neodzrkadľuje to, čím presne sme.Ukazuje nám oveľa viac!PODĹA VONKAJŠIEHO DIANIA môžeme spoznať, čo presne pôsobí v našom vyžarovaní.KAŽDÝ POCIT A MYŠLIENKA,ktorou niečo alebo niekoho odmietame, či odsudzujeme, spôsobuje, že práve to náš MAGNETIZMUS O TO SILNEJŠIE PRIŤAHUJE./takže aj eventuálne božské sféry duchov/ Takže"Ak jednoducho niečo len vnútorne príjmeme bez toho,aby sme proti tomu bojovali,uvidíme PRAVDU.Už sa nechceme odvrátiť, ale prizerať sa.A to, čo nechceme odvrátiť, už PRIŤAHOVAŤ NEBUDEME." Povedzme: som priateľský,ustráchaný,euforický,plachý,zraniteľný,citlivý,túžiaci..." Taká je skutočnosť, prijať jednoducho znamená vidieť pravdu práve v konkrétnej chvíli.Treba v tej chvíli rozhodnúť sa. "Čím dlhšie nato myslím, tým magickejšie to priťahujem.Chcem to? NIE. Načo by som ešte mohla myslieť? Napríklad na možnosti, ako to zlepšiť."

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

6. Pochopila jsem svou situaci, vydala jsem se k exorcistovi, ten mi pomohl. Sehnala jsem si práci.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Ale te´d ať se snažím, jak se snažím, druhá půlka ne a ne

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Po kouskách to jde

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Tak jo - fakta

1. byla jsem zamilovaná do tyranskýho čůráka
2. když odjel do zahraničí, dostala jsem schizofrenii
3. protože to byl tyranský debil, nebyla jsem schopná ho kontaktovat a věřila jsem duchům, kteří říkali, že je létající šaman a astrálně cestuje. Jejich tezi například hodně pomohlo, že mi řekli jednou, za tři dny dostaneš důkaz a za tři dny se objevila fotografie, kde si dotyčný tyran líbá ruku, jako by se zasvětil světlu v míru. Předesebehra hezky pojmenováno. Původem fotografie je ďáblem napadený fotograf, který vůbec netuší, že existuju.

4. Ačkoliv někdo musel o mém případu tušit, protože jsem se vážně snažila na internetu, aby bylo jasné, co se mi děje ... nikdo mi nepodal pomocnou ruku.

5. Po 2,5 letech se objevil dotyčný tyran, na fotografii v baru. Do té doby nic. Byl v zahraničí.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

jakoukoliv snahu to vysvětlit mi někdo blokuje - nejde to vložit

3.2. (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Houby sametová revoluce. Jen zkušenosti ze života.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 16:02)

Jenom jestli chcemem žít, musíme strpět tu úchvatnou vrstvu reálně zdegenerovaných existencí 35 - 50 let. Mladší i starší jsou normální.

Reklama

Přidat komentář