Reklama

Existuje Bůh?

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 18:02)

Do tý doby, než se objevila ta fotomontáž, jsem byla trošku nakrklá, ale brala jsem to tak, že jsem to prostě jenom nezvládla a že je to celý moje chyba. Ale tohle svinstvo mi otevřelo oči. Ono totiž se na všem podepsala tahle neschopnost něco funkčně řešit, i v minulosti. To, že něco nemusí končit láskou, nemusí znamenat, že to musí končit schizofrenií. Jenže lidi, který si rádi hrajou s jinými jak se zvířaty ... co od nich čekat sakra.

matouš (Pá, 3. 2. 2012 - 18:02)

I s přehlasovanými "o". S tím se většinou na diskuzích slováci nezdržují.

matouš (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Dobrá otázka, to by mne...Maximálně 40 minut, ale Anna určitě začala psát později než se objevil příspěvek na který reagovala. Navíc s těmi caps locky je to slušnej výkon.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Moje nenávist směřuje ke strůjci té fotomontáže.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Dělá Ti něco zvláštního?Kdo?

Rostislavbezpec (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Jak dlouho ti zhruba trvá...Dobrá otázka, to by mne taky zajímalo.

3.2. (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Dělá Ti něco zvláštního?

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Jedna z příčin mé schizofrenie bylo kulturní bahno - nemožnost skloubit jasně dané duchovní principy s danou situací města. Do toho bahna mě zatáhla touha poznat toho mužskýho. Bože. Já nevím, asi to vážně byla nutnost, jak jinak bych mohla prohlídnout, co s lidma lomcuje.

matouš (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Suei, NEVERíM NA POSMRTNÝ...Jak dlouho ti zhruba trvá než tohle napíšeš?

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Ta nevědomost a tupost!!!

Anna (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

To by bylo tak v kostce, ale...Suei, NEVERíM NA POSMRTNÝ ŽIVOT, nepríjmam to, neverím, že ak niekto umrie, tak tu jeho duše poletujú. Nebudem tomu NIKDY veriť, lebo ani biblicky to nieje potvrdené. Ak ťa trápili duchovia, tak nie tých čo tu ostali. Viem, že si si zažila svoje. Ja tiež, ale je pravda čo som teraz vyššie napísala, kedy "to priťahujeme." To duchovno, tú sféru mimo nás. Existujú duchovia, nie duše zomrelých. Preto som sa NIKDY NECHCELA STAŤ VERIACOU, lebo som tomu nechcela veriť a neverím. Sme prach, po našej smrti nieje vôbec nič. NETREBA SUEI EXORTISTU, skutočne netreba. Skús porozjímnať o tom našom magnetizme, čo priťahujeme, resp. aj vidíme. Ja keď poprosím Jehova pomôž, tak anjeli sú tu a vedú boj s padlými. Ak v susedstve je duchár, tak osvietenie sa môže dostaviť neskôr / myslím tých anjelov od Boha Všemohúceho/. Takže,neprosím len ak problém, ale o pomoc svätého ducha pre seba aj okolie, aj pre okolie s kým budem prichádzať do styku, prosím pravidelne, nazvyme to modlitby svojími slovami a skrze Ježiša Krista. Tak som to prijala ja, tak to robím. Prosím a ĎAKUJEM. A samozrejme, duchári používajú veci,voláme to porobeniská.Veľa záleží na nás Suei, skutočne veľa. Ak Ježiš povedal Petrovi, aby šiel po vode-mori ako on, lebo chcel, stačilo málinko -vterina zapochybovania - inými slovami sa odpojil od božskej sféry, a už sa topil a strach to znásobil. Tak Ježiš to nazýval, dokedy tu s vami budem vy máloverní.Takže, zase je to náš magnetizmus srdca, aj Petra,tak niejak sme nastavení, máme možnosť sa dotýkať aj božských sfér, chodiť po vode a pod.Dokonca resp. aj hory preniesť. SUEI, neboj sa, never, Teba už NIKDY trápiť padlí duchovia NEBUDÚ.Jednoducho NIKDY. Nasmeruj si svoj magnetizmus srdca na tú dobrú božskú sféru, nemusíš NIKDE PATRIŤ, stačí ak budeš patriť Vš.Bohu, a nedáš tak priestor, aby Ťa trápili nejaké príšery. Proste si skvelý, úžasný človek, ktorý si tu zaslúži krásny pohodový život. A hotovo. CHCI TO ! Vnútorne to príjmi. Bude to. Ja som presvedčená že si úžasný a skvelý človek. Aj z prekliatia sa práve tým naším magnetizmom dá dostať, ak ho spôsobí iný človek, nás nemilujúci. Treba sa pomyselne spojiť s tým človekom, vnímať hadičku prepojenia srdcom, bruchom, nájsť si chvíľu pre prepojenie. A ODPUSTIŤ MU, aj keď samozrejme, že nemáme mi čo odpustiť, PRIJAŤ To,že odpúšťame tej strašnej neláske, resp. vliať ten problém do božskej sféry, cítiť v tú chvíľu lásku, kľud, pokoj A POMYSELNÉ HADIĆKY ODPOJIŤ, a prekliatie pominie. Takže, Suei, nebáť sa NIKOHO,NIČOHO,ani ľudí, ani seba, ani duchov. JEDNODUCHO žiť a VNÚTORNE PREPNÚŤ, navonok nemusíme, aj tak sa okolie bude meniť, LEBO ZMENÍME NÁŚ MAGNETIZMUS, a duchovia odídu.Takže, áno PODVEDOMIE pracuje, ale aj náš vnútorný prepínač, aj keď nič nebudeme robiť, LEN PREPNEME SI HO AKO CHCEME. Tak,funguje to, skutočne, škoda, že som to zistila tak neskoro, koľko trápenia by som v živote bola mala menej.Sme pánmi sami sebe."Máme radi zázraky? Pretavme náš pocit oduševnenia do svojej príťažlivosti a nič neočakávajme.A ak predsa, potom očakávajme zázrak." /Je to pravda, vždy som v živote pritiahla, všetko, čo som pritiahnuť NECHCELA. A keď som v beznádeji si povedala, tak toto už nemá riešenia, pokračovania, nedá sa,a nechala som to za každú cenu, tak sa v mojom živote - aj keď som bola neveriacou ateistkou, dostavil ZÁZRAK. Potvrdzujem, že to tak funguje. :)

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Ať dou všichni ti živí strůjci toho neštěstí do prdele. Co mě sere nejvíc, je nemožnost, aby tihle lidi pochopili, že jsou omotaný svinstvem, dělaj si to sami. Nikdy nebudou šťastní, protože to svinstvo je potáhne dolů.

Síly čistotoy a světla tyhle vlivy nesnášejí, proto každýho feťáka a cynika drží v tom, aby takové vlivy nenáviděl a zesměšňoval.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

na světě maj právo na život i jiný druhy lidí, než jen vychlastaný cynický feťáci. V mém městě se to špatný ale stalo standardem. To je jasný, že jsou všichni omotaný démony a zlými, poťouchlými duchy. Jenom před tím cynicky zavírají oči a zašlapávají do země všechny ty, co to vidí. To je nemilosrdný princip.

Je úplně hrůzný vidět to v akci. Hrají si na otroky a pány. Děs. Tolik černý tmy kolem toho.

Proč vám vadí Bůh? Myslíte si, že ta vaše špatnost musí být vykoupena životy jiných lidí? Abyste se ale nepletli.

3.2. (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Co se sakra děje? Není nebezpečný!

3.2. (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Máš zrychlený dech a trochu tachykardii.

protože (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

bagr.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Proč kapely, kde nikdo neumí zpívat ani hrát?

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Alkoholismus, závislost na drogách. proč se tomu říká kultura? Špatný rytmy nejsou vkus.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Ty oběti by se daly totiž počítat už ne na prstech, to nejsem jenom já. Anorexie, sebevraždy, psychozy.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 17:02)

Pěsti tlustýho prasete se taky nebojím. někdo se těmhle shnilým kriplům prostě postavit musí. I když jsem jenom holčička.

Reklama

Přidat komentář