Reklama

Existuje Bůh?

matouš (Ne, 5. 2. 2012 - 17:02)

Dobromila Rettigova take s...Podivejme se na to!

Hromnice (Ne, 5. 2. 2012 - 17:02)

Suei,jen pro Tebe...

Jste...Dobromila Rettigova take s oblibou rikala : "Vraz do toho 6 vajec"

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 17:02)

Jednou budou brečet, ty lidi, co mi to udělali. Jednou ... teď ne, te´d se smějou. Ale protože jsou to vesměs mladší bastardi, universum má ještě dost času, jim to vrátit. Jdu se radši věnovat těm duchovním pravdám o neužitečnosti moru.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 17:02)

Suei,jen pro Tebe...

Jste...Tebe se dá naštěstí ignorovat docela dobře.

5.2. (Ne, 5. 2. 2012 - 16:02)

Suei,jen pro Tebe...

Jste rezervovaný/á, velmi špatně vyjadřujete své city, působí na vás vnitřní agresivita, která vede ke splnění cílů a vaší silné vůli. Dovedete se vcítit do pocitu druhých lidí, máte vnitřní citovou vyrovnanost, rád(a) pomáháte ostatním a toužíte po rodině. Jste nespokojený/á, impulsivní, neustále něco nového objevujete, rád(a) cestujete, hledáte dobrodružství. Toužíte po kladném vztahu. Dovedete ocenit krásu, máte rád(a) okolo sebe hezké věci, dovedete tvořit, můžete mít umělecké nadání. Chováte lásku k domovu a je u vás nutná harmonie. Máte racionální uvažování, logiku, originalitu, postřeh pro detail a odpovědnost. Máte smysl pro humor, vůdcovské schopnosti a udržujete rovnováhu. Chápete své podvědomí i druhé lidi, máte schopnost nalézt hlubší smysl života. Nabil(a) jste schopnost získávání vědomostí, nemáte v daných věcech potřebu o tom hovořit, potřebujete, aby vás nic nerozptylovalo a soustředit se, neumíte hospodařit energií Musíte se učit větší praktičnosti, měl(a) byste se držet více při zemi. Musíte se učit větší trpělivosti, denní práce vás tzv. zdržují, špatně hospodaříte s financemi. Jste nerozhodný/á, často přemýšlíte, co se svým životem, jste více váhavý/á, dlouho trvá, než se do něčeho pustíte. Nevciťujete se do problémů jiných. Chcete dominovat. Máte nezávislou povahu, zvídavou mysl, získáváte daleko víc vlastním přičiněním než pomocí druhých. Máte výrazné vůdcovské kvality. Za svým cílem jdete přímo. Jste velice odvážný/á, máte sílu a vůli. Zvládáte i ty nejobtížnější úkoly. Když už něco začnete, dovedete to do konce. Máte schopnosti pro podnikání. Snažíte se o rozvoj osobnosti. Jste podnikavý/á a rozhodný/á. Máte možnost získat vše, co jste si předsevzal(a).

A včil mizím. I naše Dobromila Rettigová říkala,že sranda má určité meze.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 16:02)

Obecně mi připadá jako velice nevhodný jev, že témata o duchovnu jsou neustále komentována ubohými materialistickými lidmi. Celý svět bije pro vás, vy ubožáci. Proč nemůžete nechat aspoň tyhle prostory pro lidi, který chápou, že svět není jenom ta vaše prasečí kůže.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 16:02)

Jaká šokující realita?...Ty to nečteš, viď. Tak ve zkratce - po 3 letech schizofrenie jsem se čtvrt roku léčila a šlo mi to, ale pak někdo zhotovil fotomontáž, která mi znovu vyvolala schizofrenii. Možná, až někdo bude schopen na téhle debatě pochopit a okomentovat tenhle fakt, dám na chvíli pokoj.

Tohle se musí vybučet do světa. Hlavně jako varování schizofrenikům, ať si nemyslí, že mají ve společnosti byť jen sebemenší oporu.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 16:02)

Jen nevím, jestli tu zlou fotomontáž přisuzovat jisté Evičce, nebo jestli je dotyčná jenom nastrčená bílá ovce. Každopádně, její obličej už asi stejně asi někdo o tu zeď omlátil, jak jsem se tak dívala :-D Jistá narušenost je tam patrná už teď.

matouš (Ne, 5. 2. 2012 - 16:02)

Jen je vidět, jak...Jaká šokující realita? Většinu lidí prostě už nebaví reagovat na ty kecy.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 16:02)

Jen je vidět, jak šokující realita odrazuje všechny ty uchechtaný nevěřící blbečky. Ticho po pěšině ...

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 14:02)

Určitě vím bezpečně, jak setřást schizofrenii. Nebojím se duchů. A nedělám si iluze, že to neexistuje.
Kdyby se některý z těch malých lidí, co to zpackali, dostali do mé situace jsou po smrti. Nebo utlumený. A to mě baví. Taky jsem trochu zvrhlá, mám ještě zbytky zkažené osobnosti.

Mohu jen dodat poznatek, že jediný evidentní hřích, na který jsem přišla a který byl asi příčinou mé schizofrenie, je rouhání. Rouhala jsem se, byla jsem emočně na dně jednu dobu.

Rouhat se znamená otočit se nepřátelsky proti toku všehomíra, zpochybnit jeho platnost. Člověk to dělá jen, když je na tomk hůř než pes, ze zoufalství. Je to praktické sebeprokletí. Prostě warning: nedělejte to.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 14:02)

Suei, najťažšie je...Nejtěžší je pochopit, jak to celý bylo. Já věděla, že nad tou mojí schízou, která je dost velké utrpení sama o sobě, ještě visí horší svinstvo - skutečný lidi.
Pochopit tohle zlo nemá smysl. To nejsou lidi. A nevím, co v jejich krvi koluje a co hodlají šířit skrze své geny dál. Mohou zákonitě šířit jenom špínu.
Všemu nahrává bezohledný cynismus, debilita nehorázného řádu. Při studiu na VŠ mě stálo nejvíc energie nikoliv samotné studium, ale nejistota, co kterýmu debilovi zase přelítne přes nos. Na nějaký poznatky nebo nabývání zkušeností, schopností a znalostí, už nezbýval čas. Muselo se moc často řešit, co kterýmu kokotovi přelítne přes nos. A to stojí energii.
Takhle je to všude. Lidi si hází klacky pod nohy, jen tak, beze smyslu, hlavně aby. Zvykla jsem si klacky překračovat a na svině se dozadu moc neohlížet. A tak jdu dál.
S láskou bejby :-D Já vím, že mám vyhráno. Ti malí to nechápou.

Anna (Ne, 5. 2. 2012 - 11:02)

Suei, najťažšie je...S tým magnetizmom uvediem ešte jeden príklad. Bola jedna vzdelaná, a krásna, a skutočne veľmi srdečná a milá žena. Len kus pri sebe. Jeednostaj viedla boj so sebou, že je tlustá "nenávidela svoje vlastné telo", to je to čo hovorilo jej "vnútro", aj keď "vonok" prezrádzal, že je skutočne veľmi milý, srdečný, láskavý, hrejivý človek.Všade, kde vstúpila, vstúpilo svetlo. Cítili sa pri nej ľudia strááášne dobre, preto sa veľmi čudovali, prečo natrafí neustále na "muža-tyrana", bili ju, nadávali,podceňovali, proste tyrani-každý a jeden, koho stretla.PRITIAHOL však tých tyranov k nej "JEJ VLASTNÝ MAGNETIZMUS"- NEMILOVALA SVOJE TELO, mala K NEMU NELÁSKU, a zároveň SI PRIALA PODOBNE MILÝCH A SRDEČNÝCH MUŽOV, ktorí síce navonok tak pôsobili, ale v reálu v jej prítomnosti ju týrali-ničili-podceňovali a nadávali jej aj do tlustých./niečo podobné ako nenávidela svoje vlastné telo, a žila tým vlastne v neriešiteľnom BLUDNOM KRUHU/---PREPLA SA : začala si ceniť svoje vlastné telo, milovať, brať sa takú aká je- na základe poznania ako magnetizmus priťahuje.Zmenila sa aj vnútrom. Začali si ju všímať-priťahovať muži srdeční, aj láskaví, ktorí ju netýrali, nepodceňovali -vážili si ju ako veľmi milú osôbku, presne tak, ako si už aj ona sama začala ceniť svoje vlastné telo také aké je. Navyše, ak PRESTALA BOJOVAŤ S KILAMI, pri láske, ktorú stretla, aj schudla, a pritom si to ani neuvedomovala. /jednoducho-prepla SVOJ VNÚTORNÝ PREPÍNAČ, ZMENILA SVOJ VLASTNÝ MAGNETIZMUS- ktorý priťahuje/---inými slovami, je skutočne veľmi dôležité práve to naše najskrytejšie "ja", o ktorom vieme len mi sami, čo nám napovedá /ako v jej prípade "nemilovať svoje telo"/. A veľmi dôležité sú pre človeka POCITY,ktoré viac nápovedia, ako ROZUM.Tými by sa trebalo riadiť, to čo človek skutočne cíti, povedzme aj pri človeku s ktorým sme, či naše pocity hovoria, že je to láska, nie rozum. To je podstatné. Niekedy človek s niekým akoby plánoval lásku, život, ale prvotné pocity nám hovorili niečo iné. Rozum preváži, zabudnem,e na pocity a neskôr "vzťah stroskotá", lebo rozumom sa nedá milovať, ani dobre cítiť pri niekom.To je dôležité, a veľmi dôležité, a nemá to byť druhoradé. Ani keď ide o čokoľvek iné. Povedzme, niekto sa usmieva, zdá sa milý, je veriaci - pocítime však niečo iné, ale rýchlo nás rozum usmerní,o opaku toho čo sme zacítili a pritom ZLE. Mali sme dať na prvotné pocity- HOVORIA ZA VŚETKO. Vychádzam aj z vlastných skúseností, je to skutočne pravda.Rozum je druhoradý.Dobré je naučiť sa počúvať aj NAŚE POCITY.

Anna (Ne, 5. 2. 2012 - 10:02)

Jistě, že ti duchové mohou...Suei, najťažšie je pozrieť ZLU do očí. ALE, nemáme sa báť, je NIEKTO, kto je nad ním, resp. nad duchmi.Zlo utečie, aj keď má tendenciu sa vracať. Obkolesí človeka, a dovedie ho do neriešiteľného bludného kruhu a nič s tým nedokážeme urobiť. Dokonca Ti to zlo dopredu povie, čo sa stane a stane sa. Príklad, povie Ti to najhoršie "zabiješ človeka", a príde vlastne preskúšanie Tvojej viery. Pre veriaceho je to nemožné zabiť, ale ak je človek v skúške, tak je to dopustené, aby sa o to človek pokúsil, mal to eventuálne vykonať.Ak sa veriaci modlí, a príde sitácia, že duchovia dovedú človeka k zaútočeniu, pri ktorom môže aj zabiť,tak ak skutočne je napojený na Stvoriteľa Neba a Zeme, tak bude skutok "konať", musí, pretože padlý duch "práve koná a Boh toto dopúšťa". Ale čo sa stane? Boží človek zrazu uvidí svojimi očami "v mysli"dlhú cestu a na jej konci trón, na ktorom sedí Pradávny dní,a mysľou ho prosíš NEZABIŤ. A vlastne konáš zlý skutok a je prevádzaná ochrana, a jej konečným výsledkom je, že padlý duch vlastne nezvíťazil, pretože Boh chráni oboch. Takže, skutočne, aj keď nám duchovia vytvárajú bludné kruhy,predom povedia čo sa stane- a stane sa, Niekto je nad nimi, je Silnejší.--- Mám kamaráta schizofrenika, ktorý kupoval obručky v presvedčení, že sa žení. Takže LEN on bol o tom presvedčený. Lenže, iné by bolo, keby duchovia mu predom povedali, že sa žení a on by sa šiel ženiť skutočne, v reálu. V tomto prípade to nieje schizofrenia./ Berie Leponex a pomáha mu/.Ja som zažila to druhé, dopredu vyhrážanie- počula som, a následovalo to v realite naživo všetko. Aj som videla, a tu skutočne je pravda nepridávať tomu mieru vážnosti, brať to ako fakt, že čo už s tým, zmieriť sa ako niečo, s čím niesme spokojní, ale nedokážeme sa toho zbaviť - inými slovami "pustíš to do božských sfér", a vtedy príde zázrak = nečakaný zlom = riešenie.A tým platí aj nastviť správne "náš magnetizmus", aby sme nepritiahli to, čo si neželáme pritiahnuť.Lebo priťahujeme vlastne neželané.

jojo (So, 4. 2. 2012 - 15:02)

tadi je krásně

suei (So, 4. 2. 2012 - 14:02)

tady je to dycky hezký

Adéla (So, 4. 2. 2012 - 12:02)

Největší nedostatek...Tak to je jeden z nejhezčích příspěvků,co jsem zde na diskusi četla.

4.2. (So, 4. 2. 2012 - 09:02)

Takovou sebekritiku bych od...I kdybych našla nemanželské dítě svého bratra,tak budu ráda. A víš proč?Krev mé krve. A ostatní ,ať už si ti neznabozi domyslí...

matouš (So, 4. 2. 2012 - 09:02)

Největší nedostatek...Takovou sebekritiku bych od tebe nečekal.

4.2. (So, 4. 2. 2012 - 08:02)

Největší nedostatek civilizovaných lidí spočívá v tom,že se neumíme sdílet. Co je sdílení? Určíme si čas jeden na druhého a mluvíme spolu,zamýšlíme se a hledáme,třeba to,co je v tom druhém krásné. Dnes jen klábosíme,to není sdílení...

Reklama

Přidat komentář