Reklama

Existuje Bůh?

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 21:02)

Mezi duchem a člověkem...Jistě, že ti duchové mohou takhle s člověkem manipulovat jedině tehdy když za á o nich vůbec netuší nebo za bé jim věří.

Já byla případ B. Věřila jsem jim, dostali mě, skrze životní realitu, která jim hrála do karet.

Důvod, proč jsem dostala schizofrenii a jiní co si hrajou ne, je ten, že já si těch duchů jsem schopná vždycky všimnout. jiní, co na ně něvěří, si jich nevšimnou, proto u ně nevzniká schizofrenická panika. Taky u nich nevzniká možnost se toho skutečně zbavit.

Anna (Pá, 3. 2. 2012 - 20:02)

Mezi duchem a člověkem...Tak, tak

Anna (Pá, 3. 2. 2012 - 20:02)

Niečo zbodnem, aby som bola štíhlejšia, a hajando. Ešte niečo mám na práci, a bubať.Ráno múdrejšie večera, zajtra poperiem, schody,navarím, popracem--- a uvidím čo ešte. Na Slovensku to vrie. Prekročilo to mieru, hranicu --- tak jáj

Anna (Pá, 3. 2. 2012 - 20:02)

Z historek k dobrému, jak...Tak,určite chápem, a stalo sa. Aj s fotografom. Je to preto, aby sme mali dojem, že nás ovládajú. NEOVLÁDAJÚ, aj keď to UROBILI. Ja viem Suei, že sa to stalo, aj keď mnohí neveria. Manipulujú, áááále len ak dáme priestor. Takže, nedávajme. Vnútorne PREPNÚŤ. Nájsť prepínák, pustiť to do božských sfér, prijať to, nenechať sa zastrašiť, VIAC NEBUDE. Nech si sú, nech si... áno, manipulujú, ale aj tak je to aj na nás, do akej miery. Ja svoj vnútorný priestor zaplním prosbou o pomoc sv.ducha pre seba aj okolie s ktorým prichádzam do stayku. A dejú sa zázraky, aj keď mám prísť eventuálne so zlom do styku, však všetci SME NA ROVNAKEJ LODI. Aj vízie ma trápili,a stalo sa. PREPNÚŤ SA, nebudú strašiť.Napojiť sa aj na božskú ochrannú sféru, ktorá je prítomná. Samotná Biblia píše, že denno-denne sa vedie duchovný boj za každého z nás. A ľúďom, ktorí mi fééést ublížili sa pozdraím, aby sa čudovali... nebavím sa, ale pozdravím. Viem, čo znamená milovať svojich nepriateľov --- biblicky a pravdivo, ktorí nás prenasledujú. Toľko, koľko odpustíme, toľko aj nám sa odpustenia dostaví. Viem, čo píšem, a nie každý je schopný pochopiť pojem nepriateľ. Aj strige som vnútorne odpustila - a stálo ma to véééééľa rokov, žiaľ.

3.2. (Pá, 3. 2. 2012 - 20:02)

Z historek k dobrému, jak...Mezi duchem a člověkem musí existovat určitý řád,jinak to nefunguje.

Anna (Pá, 3. 2. 2012 - 20:02)

Suei, áno prečítala som si...Už to mám, dala som na 100 % juchú,ani ratolesť mi netreba teraz, už je písmo OK

Anna (Pá, 3. 2. 2012 - 20:02)

Z historek k dobrému, jak...Suei, áno prečítala som si to, zažila som hodne podobného aj dotyčná striga v susedstve zomrela, keď som prestala viesť nie fyzický boj/ten som NIKDY NEVIEDLA - nadávala mi, týrala nás...duchovia ma napádali... tak som sa jednoducho zmierila , že to nikdy neskončí, že nás pozabíja, vnútorne som prepla, nech si, mne je jedno ---- do pol roka umrela na rakovinu, odsťahovať sa nás jej nepodarilo, a duchovia prestali sa ukazovať a vyčíňať/ proste to jednoducho celá tá zložitá situácia prešla do riešenia do božskej sféry. --- a teraz prvýkrát mi text zmenšilo neviem čo som stiskla a ratolesť niedoma. No neviem, či to také mrňaté aj neodošle. Som počítačový analfabet. Ale som to ja, a som spokojná s tým čo som, až na terajšiu situáciu s písmom. Ach jáááj !

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 20:02)

Z historek k dobrému, jak funguje při schizofrenii neustálý koloběh mezi několika zároveň napadenými lidmi, mohu přidávat.

Tak už jsem například uváděla, jak mi duchové jednou ve vší vážnosti slíbili, že za tři dny dostanu důkaz a za tři dny se skutečně objevila fotografie, na které je ten muž, kterého jsem tak chtěla a za kterého se duchové vydávali, ve významu, který napovídá tezi duchů.

Jak je to možné?

za á - duchové vnuknou fotografovi nápad

za bé - duchové mají přehled, jak je na tom fotograf s realizací a úmyslem zveřejnění

za cé - oběti tedy mohou skvěle předpovědět budoucnost

Dotyčný fotograf měl snímky, které zveřejnil den po tom, co jsem takový obraz jasně viděla jako vizi, nebo jsem měla zážitek , který koespondoval s novým uměleckým dílem onoho fotografa.

Tak v člověku vzniká dojem, že je někým veden a že má podlehnout tomu, co říkají duchové. Že jde o nadpřirozenou, posvátnou záležitost.

Všichni strašně podceňují schizofreniky, podceňují jejich rozum. Faktem ale je, že duchové mohou úžasně manipulovat s realitou. Bez ohledu na to, jestli se na ně věří.

Anna (Pá, 3. 2. 2012 - 20:02)

Suei, niekoľkokrát čítam...Suei, napíšem Ti konkrétny príklad. Mali sa radi dvaja, muž a žena. Chceli sa vziať, mať deti. Ona robila učiteľku, pracovala, a tak sa cítila ako dieťa a tiež aj ním chcela v PODVEDOMÍ aj zostať. Táákže, prišla domov, a muž ju sekýroval ako malé decko, toto urob, a tamto, toto smieš, a toto nie. Tak,aj pre muža to skôr vyzeralo ako že DETI URČITE NIE, ak ONA JE VEĽKÉ DIEŤA. Tak, prišla zmena. Zmenila svoj magnetizmus a to takto. Nič neurobila, len v aute pred bytovkou, než vstúpila do domácnosti sa PREPLA. "Som dospelá žena". A začal sa diať zázrak, muž sa začal k nej správať ako ku dospelej seberovnej partnerke, zobrali sa, a chcel mať s äou deti. TAKŽE JE skutočne dôležité INAK NASTVAIŤ SVOJ VLASTNÝ MAGNETIZMUS, naše vyžarovanie, PREPNÚŤ sa, aby sa AJ OKOLIE ZMENILO. Aj keď to všetko sa zdá ako nemožné, JE TO možné,OKOLIE SA MENÍ. ------- zaujímala si sa v detstve mystikou, nejaké to vnútro, magnetizmus, vyžarovanie PRITIAHLO toho zlého človeka, s ktorým si žila, dokonca aj tých "duchov", ktorí Ťa navádzali, že sa stane to či ono, a stalo sa. Takže, vnútro "prepnúť", NEBUDE TO čo už bolo, a keď tomu neveríš a vnútorne sa možno bojíš a odmietaš, STRETNEŠ ÚŽASNÉHO ČLOVEKA pre spoločný život, a žiadni duchovia ŤA už viac trápiť NEBUDÚ, pretože ty to chceš zmeniť, aj zmeníš, a viac NEPRITIAHNEŠ to, čo bolo. Bolo, je to skúsenosť, ktorá je dobrou skúsenosťou, aby nám pomohla ísť ďalej, nie dozadu. To nie. Tak, Suei, bude dobre a len dobre uvidíš. Tvoj život je tak vzácny, ako každého človeka, povedzme aj toho zlého, ak je v rukách zlého. Nech si ide, nech si žije, všetko v láske a LÁSKA SA DOSTAVÍ, tým aj zmena./zažila som podobné, ak mi jedna XY nadávala, a počula som ju v hlave, presvedčila som sa,že je za domom, keď NIKTO JU NEPOČUL LEN JA. Nikomu som neublížila, a zažila svoje. Lenže bolo to ukončeńé, resp. ponechané božskej sfére práve vtedy, keď som sa s tým zmierila, nech... a odstránila zo seba pojem nelásky - a BOL KONIEC KAŽDÉMU TRÁPENIU - prestal boj... Viem, ťažké to vysvetliť, ale viem čo píšem, čo som prežila, PONECHAŤ to a PREPNÚŤ- a zázrak som tak skutočne zažila niejeden./ aj keď sa to zdá nezmyselné, ale je SILA V NÁS a aký priestor dáme božskému./samozrejme, že NEMUSÍŠ NIKDE PATRIŤ, aj tak všetci patríme Bohu/

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 20:02)

Na intrikánech a manipulátorech je nejnebezpečnější to, že neví, čemu všemu hrají do karet a kdo za ně ve skutečnosti ty hry hraje.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 20:02)

Jo Anno, jenom tomu dotyčnému nechci odpouštět tak, abych ho zase špatně pochopila. A zbavit se vazeb na nenávist v sobě je jistě práce, co má smysl. Jenže nejdřív člověk musí lidi pochopit, tak, jak jsou. Já mám sklony vevnitř lidi omlouvat, že to a tamto udělali, protože to a tamto... je nutný uznat, dělaj sviňárny, a třeba na to přestat myslet. Ale člověk si toho musí být vědom, naučit se takový lidi rozpoznávat a vyhýbat se jim, co to jde.

Já vím, že ta fotomontáž, co mi přivedla zpátky celý ten problém, je dílo Ďábla. Ale on potřebuje reálnou loutku z masa a kostí.

Anna (Pá, 3. 2. 2012 - 19:02)

Tak jo - fakta

1. byla...Suei, niekoľkokrát čítam o tom TZV. NEBOHOM TVOJOM, čo odišiel a VERÍM STALO sa to. Proste, jeho veci, jeho já "to viditeľno ak máš od neho", dať preč. A to neviditeľno, to je to čo som písala, že TREBA SA SPOJIŤ duchom s tým človekom, v mieri/ NAPRIEK SKUTOĆNEJ KATASTROFE/ ktorú si prežila s ním, aj s nieklým, kto bol nad vami v zlom. Tak ODPUSTIŤ, PRIJAŤ TO, a pomyselné hadičky NAVŽDY ODPOJIŤ. A samozrejme NANOVO A INAK NAŚTARTOVAŤ MAGNETIZMUS, náš vlastný, prepnúť sa, aby sa náš voľný priestor v nás NEZAPLNIL PODOBNÝM, a NEPRITIAHLI SME opätovne podobné. Tu je skutočne dôležitá aj sebaláska,naše "já", ktoré je jedinečné a úžasné a dokonalé také aké je.

Anna (Pá, 3. 2. 2012 - 19:02)

Maximálně 40 minut, ale...Matúš, tak ja som na Nete len od leta, a sama som skúsila. Tak hľadala som mne vzácne téma JHVH, a dostala som sa do Doktorky. Náhoda, tak píšem sem-tam. Ak dakto číta, tak to neviem, aj keď to je diskusia. A ako sa mi tam ťažko píše, to budem musieť asi potrápiť ratolesť ak vôbec bude mať čas, aby mi viac ukázala. A som čo som, a viem, čo viem.

3.2. (Pá, 3. 2. 2012 - 19:02)

Fotomontáž? Kde jsi co zase prosím Tě viděl.

Anna (Pá, 3. 2. 2012 - 19:02)

Dobrá otázka, to by mne...Písala som na JHVH. A tak ja niesom počítačový expert,ratolesť bola v zahraničí a ja som v lete prvýkrát siahla na počítač, čo sa týče písania... aby sme sa niejako spojili. Písala som hodne na písacom stroji Technologické postupy, Rozpisy materiálov, aj v cudzom jazyku, aj na počítači z výkresov z celého zariadenia Materiálový rozpis na počítači, takže Skrutka, Matica, Plech.... Takže, tak, niesom zdatná, ale som. A robím čo ma teší, a čo môžem urobiť, a samozrejme ak mám čas a chuť:)

Anna (Pá, 3. 2. 2012 - 19:02)

Ten brutální generační...Suei, no máme všetci nejakú tu cestu, ver, že aj keď si neštudovala sociológiu, tak ver, že máš aj tak tú NAJLEPŚIU možnú cestu. Ja tiež, študijný typ, a všetci sa čudovali, prečo neštudujem. Otec umrel, mamka neustále v nemocnici... takže, ja príjmam túto moju cestu za najlepšiu možnú, zmierila som sa že som asi nemala ...

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 19:02)

Ten brutální generační předěl mezi lidma 20 a víc a třicet a víc by stál taky za prozkoumání. Proč jsem nešla studovat sociologii? proč? Protože karma asi nebo já nevim.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 19:02)

Musím ale podotknout, že tím, že rozumím slovu "normalizace" jsem dost unikátní. Běžte si to ověřit.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 19:02)

o sociologickém vývoji našeho národa by se daly dělat poučný studie pro celý svět. Jak se banda otroků generaci za generací učí svobodě. Co čekat od tý generace, co je tak nesnáším? 35 - 50 let. Vyrostli v chemickým smradu ve školce s margarínem, v dobách normalizace, v dobách, kdy demoralizace tohohle národa vrcholila. Po tom, co si zacinkali klíčkama, museli převzít bolševická pravidla. My jsme pro ně odpad, protože jsme pro ně mladý kreténi s coca colou. Ne všichni do píči že, jako všude. Jen je toho málo.

Jsme erární unikát, jako stát, s celým sysifos a touhle zlou zatuchlou zamrzlostí. Jak se proboha furt chcete honosit tím, že jste ateisti?

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 18:02)

Proč se lidi tolik brání tomu, zlepšit se a být lidmi? Protože bagr jo. Tak jo. Bojem za budoucí svět. Tihle psychicky líní chcípáci by to nechali zbagrovat.

Reklama

Přidat komentář