Reklama

Gamblerství

Tragik (Pá, 22. 4. 2016 - 16:04)

Nebudu předstírat,že u...no na oddělení možná ne.. ale možná na stejné skupině? :)

Tak nedělej tajmného.. co tě sem přivedlo. Něco tě trápí jako nás ne?

Tragik (Pá, 22. 4. 2016 - 16:04)

Del:

a kdopak jsi ty? Gambler.. nebo z rodiny gamblera?
Abstinujes? Hrajes? Jdes do toho s nami?

jepice (Pá, 22. 4. 2016 - 15:04)

Tak moc me informace potěšila....

jepice (Pá, 22. 4. 2016 - 15:04)

Tak ja mam pro vás taky jeden příspěvek...
Del má pravdu, bacha na stará známá mista činu... teď jsem se dověděla, že v mojí rodné sracovne, kde dluzim peníze dala výpověď servírka, která mi vždy za úplatu vypomohla ( půjčila prachy do hry) a misto ni nastoupil mladej nerudnej pingl... provozní už mi nikdy nepujci ( měly jsme spolu výstup)... tak už zbývá jen jedna obsluha a rodná sracovna se stane cizí... a majitel tam teď taky furt není... takžemi pomáhá trochu i osud... štěstí mi jde naproti

LUK. (Pá, 22. 4. 2016 - 15:04)

71. den bez gamblu

Vím, jak si musím naplánovat minutu po minutě, když jedu z bankomatu vybrat výplatu. Prvně řeknu blízké osobě, že do 10ti minut se u ní zastavím a předám hotovost. Pak si naplánuji trasu kterou pojedu a toho se držím. Vše v pohodě zvládám. V minulosti, když jsem neměl takto režim rozplánovaný, tak se stalo, že sem vybral hotovost a mozek v ten moment "přepl" a nasměřoval mě rovnou do sráčovny, kde jsem vše nechal... Dnes už s tím umím bojovat... Před chvílí jsem opět po delší době zažil bažení a hodně nepříjemnej pocit. Chci vám říct, co to vyvolalo... Jel jsem si do pizzerie pro pizzu místo oběda. To že je pizzeria hned vedlo herny jsem si v tu chvíli vůbec neuvědomil. Jakmile jsem procházel kolem sráčovny, přepadlo mě bažení, puzení ke hře! Zrecidivovat jsem nemohl, protože jsem měl u sebe pouze 200 kč. Představa, že mám u sebe 20K - nevím nevím... Prosím, buďte na sebe opatrní, ostražití. Recidiva tu může být dřív než si myslíte. Je nutné udělat několik opatření. Mně se vyplácí. Díky tomu, že nenosím a nemám k dispozici hotovost, tak se mi to daří... Momentálně jsem psychicky v pohodě, o hodně líp než kdy jsem hrával. Občas mám pocit, jakoby gamblerství pomalu ale jistě utíkám. Změnil jsem přece myšlení... Dnešek mě ovšem utvrdil, že závislost se dívá:-). Je potřeba neustále na sobě makat, dělat opatření, které nám zabrání recidivovat. Mějte se! AZ!

Tragik (Pá, 22. 4. 2016 - 08:04)

Krásné ráno i od Tragika.

chiivane...jaka byla skupina? Čekám na dojmy :)

BIKu: ať se ti daří. Nevím jak to máš s tou prací ale nabídka stále platí. Včetně AG :)

Mějte se...

Tragik

Abstinentka (Pá, 22. 4. 2016 - 08:04)

101 dni bez hrani

Dobre a slunecne rano vsem. Hlavne poklidny den

chiivan (Pá, 22. 4. 2016 - 07:04)

Bry tro taky 13, začíná aspoň pro me ta obtížnější cast tydne na abstinenc, tak hodne sily vsem : -)

jepice (Pá, 22. 4. 2016 - 07:04)

Ahoj dnes 13 dní bez hraní....

Lemog (Pá, 22. 4. 2016 - 06:04)

Ahoj všem: dnes 222. den bez gamblu a cigaret

Abstinentka (Čt, 21. 4. 2016 - 23:04)

Biku super a hodne uspechu v novem pusobisti.
Zajdeme na pokec? Prida se Lemog?

Lemog (Čt, 21. 4. 2016 - 22:04)

Biku drz se, jsme s tebou

Drzim vlajku

BIKER (Čt, 21. 4. 2016 - 21:04)

Je to fakt luxus vam napsat, dekuji

BIKER (Čt, 21. 4. 2016 - 21:04)

Je to fakt luxus vam napsat, dekuji

BIKER (Čt, 21. 4. 2016 - 21:04)

Ahoj

2 den novy zivot, to je po restartu a ne po rec.
Proste jsem tko zacal pocitat znovu:-)
Pratele ,Praha je spousta moznosti, ale co mne drti nejvice je samota a tesk:-(
Makam na sobe dal a jdu lepsi cestou. Jonak to neslo!!!!
Dekuji vsem za podporu
Bik

BIKER (Čt, 21. 4. 2016 - 21:04)

Ahoj

2 den novy zivot, to je po restartu a ne po rec.
Proste jsem tko zacal pocitat znovu:-)
Pratele ,Praha je spousta moznosti, ale co mne drti nejvice je samota a tesk:-(
Makam na sobe dal a jdu lepsi cestou. Jonak to neslo!!!!
Dekuji vsem za podporu
Bik

BIKER (Čt, 21. 4. 2016 - 21:04)

Ahoj

2 den novy zivot, to je po restartu a ne po rec.
Proste jsem tko zacal pocitat znovu:-)
Pratele ,Praha je spousta moznosti, ale co mne drti nejvice je samota a tesk:-(
Makam na sobe dal a jdu lepsi cestou. Jonak to neslo!!!!
Dekuji vsem za podporu
Bik

David (Čt, 21. 4. 2016 - 20:04)

Bude někdo na AG v Brně 5. května v 18.00?

Abstinentka (Čt, 21. 4. 2016 - 20:04)

Ano pribehy gambleru nikdy nekonci happyendem ale je na kazdem kde ma sve potencialni dno a pokusi se odrazit. Nekteri bohuzel uz nechteji ani ten odraz :(

Příběhy (Čt, 21. 4. 2016 - 20:04)

Živit se sázením není možné. V médiích se objeví člověk, který se už léta živý sázením. Může se zdát, že je to jeho povolání. Omyl je však ten, že i on v onen den, nebude schopen jen. Prohry jsou častější, snaží se vyhrát zpět. Tito lidé končí špatně, je to jen běh na delší trať. Pokeroví hráči též se zlomí, ale těm nejlepší to trvá i desítky let. Zlom nastane. Spousta kariér pokerových hráčů končí sebevraždou.

Reklama

Přidat komentář