Reklama

Gamblerství

David (Ne, 24. 4. 2016 - 20:04)

Zdar, u me OK a u ostatních vidím to stejné :-)

Reyzi (Ne, 24. 4. 2016 - 20:04)

Dalsi den bez,doma kus hotovo,dobry vikend...snad Bike drzi,byla to razantní změna v celém zivote....

Info (Ne, 24. 4. 2016 - 20:04)

V herne praha tam je toho mega giga moc a hraje

Abstinentka (Ne, 24. 4. 2016 - 19:04)

Taky uz nejakou chvili premyslim kde je Biker.

Lemog (Ne, 24. 4. 2016 - 18:04)

Biku, tal jak je?..... v Praze?

Abstinentka (Ne, 24. 4. 2016 - 12:04)

103 dni bez hrani

Dnes jsme mela sen ze jsem v herne a prozivam recidivu. Byla jsem strasne stastna kdyz jsem se probudila a zjistila ze to byl jen sen. Holt neni nad rana kdy clovek neresi hned prvni myslenku na prohrane penize v noci

Abstinenci zdar

David (Ne, 24. 4. 2016 - 10:04)

¨Proč ti to není jedno? Mně stačí že dlužím balík bance a ještě dlužit tam těm.....Ani nad tím nepřemýšlej.

Info (Ne, 24. 4. 2016 - 08:04)

A jak ty prachy pujcovali na smenku nebo jen tak?

Lemog (Ne, 24. 4. 2016 - 08:04)

Ahoj všem: dnes 224. den bez gamblu a cigaret

LUK. (Ne, 24. 4. 2016 - 06:04)

73. den bez gamblu

Zdravím všechny, mějte se fajn! AZ!

Mirek Brno (So, 23. 4. 2016 - 23:04)

S půjčováním peněz na hru sem se setkal ve spoustě heren, kasin. Ale půjčovali jen odhadem do 10% štamgastů, které navíc majitel znal a nebo už tam hráli delší dobu a prohráli větší sumu. Buďte rádi, že jste se s tím nesetkali. Mockrát jsem vyrazil ven jen s tisícovkou, dvěma na večeři, útratu, taxíka, když sem nejel autem a tam mi půjčili balík, který sem někdy teprve musel vydělat... V jedné brněnské herně sem díky těmto půjčkám nechal za 2 roky něco přes 9 mil. Kdyby mi tam nepůjčovali, tak sem tam nechal zlomek té sumy. Ale zase bych to prohrál jinde ( v pokeru by to trvalo o dost déle )a daleko pomaleji a nejel bych se léčit za šamany a teď bych pořád hrál... Takže sem rád, že se všechno děje v pravý čas a na dno sem spadnul rychleji a rychleji se odrazil vzhůru. super!:)

Abstinentka (So, 23. 4. 2016 - 21:04)

Ja se s tim za svou dlouholetou karieru nesetkala ale mozna to je jen tim ze jsem se na tuhle variantu ani neptala.

jáchym (So, 23. 4. 2016 - 20:04)

Musim poděkovat,že s tim půjčováním v hernách od majitele nebo spíš personálu mi to trochu otevřelo oči,člověk musí být k tomuhle svinstvu zásadový,ono se to dělá i v byznisu a je to takzvané kupování na páku nebo na úvěr,pryč od toho a s takovými lidmi opravdu opatrně,je práce a práce,tohle je opravdu svinstvo a sráčovna si své přízvisko opravdu zaslouží,takové sráčovské provozy rozhodně nejsou jen v hazardu,bacha často a právě proto působí velmi nevině a reprezentativně,ten personál je tvrdě školen a pečlivě vybírán.

jepice (So, 23. 4. 2016 - 20:04)

Moc si vazim vasich nazoru.... jak jednoduche bych to mela, kdybych pred 14 dny nemela recidivu....
Takze penize pujdu vratit v pondeli, poslu to po bratrovi majitele sracovny... dnes jsem s nim mela pokec ( koupil barak vedle nas) nema s tim problem, penizu mu diskretne preda.... na ucet to davat nechci, sracovna je taky blbej napad...
Pokud nekdo prijde na chat budu rada... hezky vecer

Reyzi (So, 23. 4. 2016 - 19:04)

Ja bych je vrátil mimo prostredi sracovny,bez komentaru,s ledovým klidem a bez emocí,ty si myslis své,on taky....nějaká slova by mohla rozproudit cokoliv,proste na,tu mas a dekuji....nikdy vice....o to tady jde,drzme vlajku...

David (So, 23. 4. 2016 - 17:04)

Jasné:-) Asi bych mu ty peníze vrátil mimo hernu a radši honem pryč. Toto je už o huu si půjčovat od majitele herny.

Pro info (So, 23. 4. 2016 - 17:04)

no ty ses ultrablb. ještě sem nevidel aby v hernach a kasinech pujcovali peníze a nechteli je vracet a dokonce s tim pocitali. mozna u vas v chanove. a ještě celych 10 tisíc.:) v h a k. peníze pujcuji, ale znamymm a lidem co mají nejake prijmy, majetky. precti si co tady psali dřív ve vlakne nekteri. ze jim majitele pujcovali i statisice ale vedlei ze mají z ceho vracet ty pako.davide nenech se vytocil pitomcem.

Info (So, 23. 4. 2016 - 15:04)

Kolik ti je 6? Tys toho nevidel!!!

David (So, 23. 4. 2016 - 14:04)

To teda čumím, že majitelé herny takto půjčují hráčům peníze!!! Jasné, je to vábnička... Oni musí mít fakt kačení žaludek. S jídlem roste chuť i majitelům heren. jak vidno :-))

Info (So, 23. 4. 2016 - 13:04)

Trochu naivita...Je to bezna vec, ze majitel herny "pujcuje penize". Jestli je tak nekdo naivni, ze si mysli, ze jim to musi vratit??? Je to soucast planu, dotahnout ty lidi do herny...Rozda kolem 10 000,- za mesic a vydela na tom 50 000,-. Jeste mu to chce nekdo vratit (smich).

Reklama

Přidat komentář