Reklama

Incest

Alena (Út, 1. 3. 2016 - 10:03)

Tondo jsi v pořádku?...Tohle opravdu může opravdu napsat jen pedofil. Nedovedu si představit, že při přebalování, když je dítě počůrané nebo pokakané, pusinkuje máma, nebo táta dítěti genitálie.
Když byla dcera malá, tak já jsem jí při přebalování lechtala na bříšku, což se jí vždycky moc líbilo a vyžadovala to, i když už potom byla trochu větší, ale něco podobného dělat s genitálem, tedy kromě omytí, osušení a zapudrování by mě tedy ani nenapadlo.

Alex (Út, 1. 3. 2016 - 00:03)

Jaký máte názor na to...Tondo jsi v pořádku? Pusinkovat dítěti přirození je úchylná pedofilní hovadina. Nemluvě o tom, že by většina dětí na to reagovala tak, že by Ti načůrala na obličej. To co se dítěti dělá a o asi dělá každý tatínek, maminka nebo prarodič je takové to prdění pusou na jejich pupíček, což mají většinou děti rádi a dělá se to, protože se pak krásně smějou. Sem to vůbec nepatří, tak se prosím vzpamatuj.

Mirek (Po, 29. 2. 2016 - 17:02)

Nejen matinka s...Tak nás nenapínej a trochu to rozveď. Bratr se setrou,nebo táta?

Ota (Po, 29. 2. 2016 - 15:02)

Nejen matinka s...Naďo a prosím Tebe - kdo koho šukal ?? To mě zajímá....

Tonda (Po, 29. 2. 2016 - 11:02)

Jaký máte názor na to když máma a nebo i táta pusinkuje dítěti přirození třeba při prebalovani

Naďa (St, 24. 2. 2016 - 13:02)

Jsem reagoval na něco...Nejen matinka s uzoučkou.Mně pozvala kamarádka k nim na chatu a jeli i její rodiče a bratr.V noci jsem si myslela že jsem v seriálu šuká celá rodina.Ale dala jsem to,aby kámoška ve škole neřekla že jsem puťka.

Jen (Po, 22. 2. 2016 - 14:02)

To je k tématu...Jsem reagoval na něco podobného. Sorry. Ale taková pěkná matinka z uzouckou, mňam...

Eva (Po, 22. 2. 2016 - 14:02)

měl jsem 30 a máma 48,...Pokud jí děláš potěšení bez vedlejších následků,tak jste v pohodě.Pokud nemáš potřebu jiné ženy,můžete žít jako muž a žena.Jsou takové páry,atraktivní matinka může být synkem uspokojována a on se na ní uspokojovat prakticky až do smrti.Ženě pro uskutečnění soulože nemusí nic stát.Moje kamarádka říká,že ženská může ještě hodinu po smrti.

Jeník (Ne, 21. 2. 2016 - 22:02)

měl jsem 30 a máma 48, když jsem ji dostal, protože to už nevydržela bez chlapa. Mrzelo ji to nějaký čas, pak přestěhovala mě k sobě do ložnice. A já jsem mohl pak vždy jí to udělat.

baros (Ne, 14. 2. 2016 - 21:02)

Nebyla určitě sama.Byla...Ahoj můžu se s tebou seznámit?Odepiš.

jardaB (Čt, 11. 2. 2016 - 17:02)

se nestydíš pomlouvat naše...Oni se ti národní hrdinové a zasloužilci vždycky lakují na růžovo podle toho jak a kteří momentálně vyhovují.Nemusíme chodit až tak daleko zpátky.Stačí poslední čtvrtstoletí a vidíme jak pravdoláskaři nám tu nastolili větší morální bahno,než sami odsuzovali.Ale je to opravdu o tom kdo ovládá sdělovací prostředky.To staré známé úsloví,že tisíckrát opakovaná lež je většinou lidí vnímána jako pravda skutečně funguje.

Evžen (Út, 3. 12. 2013 - 13:12)

No to sa mi zdá trochu...Jen se tak neodříkej,život někdy člověka postaví do situace a než se naděješ jsi v ní.Zjistíš,že to s mámou,nebo ségrou jde jako s každou jinou.A nebudeš první ani poslední komu se to povedlo.Incest je starý jako lidstvo samo a prostě se to stává.

Viktor (Po, 2. 12. 2013 - 11:12)

No to sa mi zdá trochu silná káva.To priznávam, že sa sestra pozerala keď som si honil, a že mladší brat mi občas rukou vyhonil, no sex s matkou, alebo ségrou, to teda určite nie.

Vlasta (Po, 18. 11. 2013 - 19:11)

Poradil by mi nekdo jak bych...Klidně jí to řekni,když Ti ho vyhulí,může i polykat otěhotnět od toho nemůže.

158 (So, 16. 11. 2013 - 09:11)

Ty vole tady se clovek fakt od srdce zasmeje:)Dobry story...

Kaja (So, 16. 11. 2013 - 03:11)

Poradil by mi nekdo jak bych mel rict segre ze bych ho chtel od ni vykourit? Nevim jak bych ji to mel rict. Kdyz ji vidim v podprsence a kalhotkach tak me to moc vzrusuje. Me je 19 a segre 16.

sorry, ale... (Čt, 14. 11. 2013 - 18:11)

sorry, ale prispevok pod nickom pipinka121 by mala byt overena aj policiou. uchylactvo zacina na internete a nech to nema za nasledok znasilnovanie a pod. veci v realite.

Lenka (Čt, 14. 11. 2013 - 08:11)

Ahoj lidi je mi 22 a brachovy...Pipinko, ty jsi hovado, píšeš, jak prase, ve škole ses nenaučila ani česky a ještě si tady vymejšlíš.... myslím, že jsi "přestrojenej" chlap, úchylák.

xx (Čt, 14. 11. 2013 - 07:11)

Hezké dětství...Dnešní děti žijí počítačem a ani neví jaké je venku počasí.

pipinka121 (Čt, 14. 11. 2013 - 03:11)

Ahoj lidi je mi 22 a brachovy bude 18 už od mala jsme si spolu ukazovaly navzajem co mame mezi nohama zacaly jsme to delat na břiše na zemi nebo na postely z rukou pod sebou řikali jsme tomu honděni probihalo to v našem společnem pokojiku když jsme byly samy doma .dělaly jsme to tak že nejprve sem se svlikla do naha ja a sedla jsem si na postel a roztahla jsem do široka nohy bracha si lehnu předemě tak aby měl hlavu mezi mojima nohama dal si pod hlavu polštař a ruku si dal pod sebe na jeho pindika a zacal se třit sem a tam hondil a upřeně sledoval mou pipinku .byl od ni jen par cm tak opravdu videl uplně vše par minut si to delal a jen mi vzdycky rekl abych si sni hrala a trochu si ji roztahla .tak sem si ji ruzně routahovala aby videl i dovnitř nebudu lhat taky se mi to moc libilo a vzrušovalo mě to . Když bratr dosal sucheho orgasmu tak jsme se vystřidaly .tentokrat jsem si pred něho lehla ja a honcovala jsem při pohledu na jeho penis taky si stahoval kužičku atd. Abych všechno viděla když jsem se taky udelala tak jsme se oblekly a šli si každy po svem delaly jsme to ješte par let takzě jsme spolu zažily hodně ale to vam pisnu třeba přiště

Reklama

Přidat komentář