Reklama

Incest

Alex (Út, 12. 11. 2013 - 23:11)

Jak se tedy v podobné kritické situaci rozhodnout?
Základem je hloubková analýza nejen vzniklého problému s jedincem, ale i sebe sama a prostředí v němž problém vzniká.
Dále se oprostit od veškerých faktorů snažících se nás odvést od problému z vnějšku, to znamená nepřemýšlet o trestní odpovědnosti, křesťanském dogmatu ani jiných například filosofických principech.
Důležitý je problém jedince, který je naším potomkem a možné různé způsoby jeho řešení, nic víc a nic míň.
U jednotlivých řešení, potom vyhodnotit jejich efekt na našeho potomka,
to znamená jak moc mu můžou pomoci a ublížit a s jakou pravděpodobností,
také jak je ono řešení pro našeho potomka vhodné.
Výsledné nejlepší řešení, potom uvést v praxi a snažit se svému potomkovi pomoci.
Vyrovnání se s vnějšími vlivy, které jsme v úvodu odstínili, by mělo být na nás, co by dospělých osobách a celý proces by měl být pod naší kontrolou, protože my jsme rodiče a jsme za své potomky odpovědní a vždy pro ně chceme jen to nejlepší.
(tedy uvažujeme-li o milujících rodičích).
Samozřejmě, že nám v rozhodovacím procesu nemusí vyjít nejvhodnější řešení jako incest, ale nějaké jiné.
Toto je rozklad řešení problémů s jedincem, cesty k jeho nalezení a úspěšnému řešení obecně, pro nás co by milující rodiče schopných pro pro své děti a jejich štěstí udělat všechno.

Nina (Út, 12. 11. 2013 - 12:11)

Drazí lidé,
komunikujete...Dobrá,stručná analýza problému.Pokud při incestu nedojde k znásilnění,nebo oplodnění ženy,je opravdu neškodný.A co se právní stránky problému týká,tak platí notoricky známé úsloví:kde není žalobce,není ani soudce.

Alex (Út, 12. 11. 2013 - 11:11)

Drazí lidé,
komunikujete tu na téma které má více pohledů na věc a aniž bych se chtěl ke kterémukoliv klonit, chtěl bych to shrnout:
1. Podle zákona je sex v pokrevní linii nezákonný - to praví zákon
2. Ve zvířecí říši je to naprosto běžné - Na kolik jsou naše geny odlišné od opičích nebo prasečích?
3. V lidské říši před příchodem křesťanství, které vytvořilo slovo taboo a incest, to bylo též naprosto běžné.
4. Sexuální přitažlivost je jen chemická reakce feromónů uvolňujících opačné pohlaví s naším čichových orgánem a podvěskem mozkovým. Proto je v pubertě při nástupu dospívání jedince a aktivaci těchto základních půdů toto nejsilnější pud a kdo je v tu dobu nejvíce jedinci po ruce??? Odtud to též pojmenavávali např. Oidipův syndrom, ovšem před křesťanstvím.
5. Je schpný jedinec kterému příroda zavelí, že je schopen rozmnožování se ovládnout ??? Co má horší vliv na psýchu jedince??
6. Z genetického hlediska a dle současných výzkumů, ikdyby došlo k sexu a otěhotnění, stačí nahlásit, že jste měli v generaci před vámi nějakou genetickou poruchu a dojde k testům které včas odhalí poruchu plodu. K poruše plodu při tom dle těchto výzkumů dochází s pravděpodobností asi jako u 40 leté přirozeně těhotné ženy.

No a teď si položme otázky:
Je lepší jedince nechat samotného a dělat blbosti spojené s sexuálním kontaktem s neznámou osobou v dnešní době (dle zákonů čr)a nebo mu být po vůli a pomoci mu podle zákonů přírody?
Pokud to pomůže jedince uvolnit, vede k produktivním činnostem jako je věnování se studiu, slušné chování a jeho zdravý vývoj coby lidské entity, co dělat???

Pod tíhou těchto logických úvah a informací, se potom musím zamyslet nad škodlivostí incestu a konstatovat, že to zcela závisí na tipu jedince.
Pokud by měl uškodit psychice jedince je jednoznačně škodlivý, pokud by měl však opačný efekt a nedošlo by k jeho zveřejnění a trestnímu postihu, nemohu proti němu nic mít.
Jinak musím napsat,že dle výzkumů se i přes zákaz ve společnosti naprosto přirozeně děje.

Hugo (Út, 5. 11. 2013 - 18:11)

Další Habsburkové? Ty...Hovado se pozná hned... To mě těší.

Habsburk (Út, 5. 11. 2013 - 08:11)

Další Habsburkové? Ty...Když nemáš ségru, tak popros mámu.

Habsburk (Út, 5. 11. 2013 - 08:11)

Další Habsburkové? Ty...Když nemáš ségru, tak popros mámu.

Zásun (Út, 5. 11. 2013 - 06:11)

Je... Je to krásné a...Další Habsburkové? Ty incestite, co když nemám ségru? Tak mi nastaviš análek???

Hugo (Út, 5. 11. 2013 - 05:11)

Je to trestné když šukám...Je... Je to krásné a užívejte si to dokud vám to chutná. Sex se sestrou je báječný.

Ritchie (Čt, 31. 10. 2013 - 19:10)

Mám moc pěknou nevlastní...Ty vole, pokud ti není míň jak patnáct, tak si to užívej s macechou do sytosti, co hrdlo ráčí. Jen by mě zajímalo, co by na to řekl tvůj otec, kdyby to zjistil.

! (Čt, 31. 10. 2013 - 13:10)

Je to trestné když šukám...trestuhodne, ze jste nezacli drive.

Pokud to myslis vazne, tak proc to tady zverejnujes; v druhem pripade by ti k incestu pribylo znasilneni.

Jirka (Čt, 31. 10. 2013 - 13:10)

Je to trestné když šukám se segrou a ona to taky chce?

javurekova. (Ne, 27. 10. 2013 - 11:10)

ja dostanu mrtvici, co jste ujetí...

to je (Ne, 27. 10. 2013 - 10:10)

Mám moc pěknou nevlastní...to je v pohodě

Robo (Ne, 27. 10. 2013 - 08:10)

Mám moc pěknou nevlastní mámu a ta mně jednou přistihla jak si to dělám,netušil jsem co se stane přišla a řekla ty nemáš holku a já nato že ne a ona řekla chceš to dělal si to někdy.Nečekal jsem ani minutu a s mojí nevlastní mámou to dělám skoro každý den.Je to špatný když to není moje vlastní máma.

chtivejkocourek (Út, 22. 10. 2013 - 20:10)

toužím uspokojovat ženu ve věku mé matky. já 22 let Kralovehradecko

pata (Pá, 20. 9. 2013 - 09:09)

Radí Ti dobře fyzicky se...jdu na to nino

Nina (Čt, 19. 9. 2013 - 15:09)

Tak na to mysli a máš anku...Radí Ti dobře fyzicky se incestu nedopustíš, myslet na něj není trestné a ještě se uspokojíš.

Lea (Út, 17. 9. 2013 - 13:09)

je to tak vzrušující....Tak na to mysli a máš anku dlaňku vezmi ho chvíli levou, chvíli pravou a bude Ti dobře.

pata (Út, 17. 9. 2013 - 12:09)

Tak přestaň myslet a začni...je to tak vzrušující....

Lea (Út, 17. 9. 2013 - 11:09)

pořád na to myslímTak přestaň myslet a začni konat.

Reklama

Přidat komentář