Reklama

Incest

Klára (Po, 2. 8. 2010 - 17:08)

Ahoj KLáro.
Mohla bys...tady to jde jen stručně...Pocházím z vesnice a byli jsme s bráchou dost přísně vychovávaní. Bratr byl o tři roky starší a zhruba v mých čtrnácti jsem věděla že chodí k našim do ložnice,tak jsem se ho na to zeptala....no a vysvětlila mně to máma.
Že nechtějí aby jsme si skazili život a pokud budu chtít začít se sexem ať jí řeknu,že nemusím otěhotnět v šestnácti s nějakým troubou pokud mám v plánu studovat tak mám doma zázemí,nemusím se stydět a navíc nehrozí že se to někdo dozví...
Možná mně někdo odsoudí ale měla ve všem pravdu a dodnes na to ráda vzpomínám.

komodore (Po, 2. 8. 2010 - 12:08)

Je velká škoda že se...Ahoj KLáro.
Mohla bys prosím napsat svůj příběh?

komodore (Po, 2. 8. 2010 - 12:08)

Máš docela pravdu. Je mi...Ahoj Moniko.
Jaký to bylo a jak jste s tím začali?
A vzpomínáte teď opakováním?

thomas (Po, 2. 8. 2010 - 08:08)

Máš docela pravdu. Je mi...Moni mohla by jsi mi napsat svůj příběh prosím

thomas (Po, 2. 8. 2010 - 08:08)

Je velká škoda že se...Ahoj Kláry mohla by jsi mi více napsat o svém příběhu prosím.:) děkuji

Monika (Ne, 1. 8. 2010 - 23:08)

Je velká škoda že se...Máš docela pravdu. Je mi 45, jsem sama a před čtyřmi léty jsem po dva roky spávala s osmnáctiletým synem. Moc mi pomohl v krizi, kterou jsem prožívala. Teď už mám partnera, on má holku, náš vztah to nenarušilo, jen někdy zavzpomínáme

Klára (Ne, 1. 8. 2010 - 18:08)

Je velká škoda že se nedržíte tématu a vzájemně se napadáte. Je mi 42 let a incest jsem zažila na vlastní kůži od svých šestnácti až dokud jsem si nenašla svého manžela,stejně tak můj bratr. Máte skreslené představy že je to něco hrozného. Ani ve snu by mně nenapadlo v dospělosti něco takového udělat ale vzpomínky na to období ve mně nic špatného neprobouzejí.

seš magor (So, 31. 7. 2010 - 14:07)

nepřemýšlej u toho jestli...magore stříknout potřebuješ akorát ty a ta prdlá Jarmila....honiči penisů.....:)))))))

ty (So, 31. 7. 2010 - 12:07)

Jarmila je ten...nepřemýšlej u toho jestli to psal on nebo ona jestli se tě to vzrušuje tak u toho stříkni a máš klid:-D

Jarmila (So, 31. 7. 2010 - 00:07)

Můj 15 letý syn, měl v koupelně stopořený penis,poprosil mě jestli bych mu ho nevyhonila , že by mu to udělalo moc dobře, laškoval a žadonil, nakonec jsem svolila.

Komodore (St, 28. 7. 2010 - 15:07)

Radši toho necháme. Když...Ahoj. Taky by mě zajímalo jak to je.

Hana (Pá, 23. 7. 2010 - 20:07)

Jasnačka,diskotéka,plno alkoholu a nějaký pěkný, ale naprosto neznámý kluk a jde se na potrat.

treky (Pá, 23. 7. 2010 - 19:07)

nemusíš hned přižnávat sex s bratrem, sveď to na alkohol a že si nepamatuješ s kym to bylo, možná lepší bejt za děvku než aby věděli pravdu

Vy úchylaci, (Pá, 23. 7. 2010 - 16:07)

běžte se léčit.

... (Čt, 22. 7. 2010 - 19:07)

No tak to je jasne. Reseni je...hlupačko,nudíš se?

Dobracka (Čt, 22. 7. 2010 - 19:07)

No tak to je jasne. Reseni je pouze jedno. Vezmi bratra a jdete to rodicum oznamit. Asi tak v polovine rozhovoru padni na kolena a vykur otci curaka. Bracha at neocumuje a okamzite omrda matku. Potom uz zadne problemy v rodine nebudou.

karel (Čt, 22. 7. 2010 - 19:07)

Brácha si asi nedával...Pokud je ti 17 let,tak to jsi v pohodě.Horší by bylo,kdyby jsi byla pod hranici 15ti let. Špatné je na tom to,že jsi v tom,s bratrem. Ale na druhou stranu,jste si to spolu asi dost užily.Řekni to otevřeně rodičů,,stejně ti nic jiného nezbívá.

tb (Čt, 22. 7. 2010 - 13:07)

smekluci,dvojcata a mame spolu skvely vztah uz od 13,ted je nam 20 a sme stastny

17-letá (Čt, 22. 7. 2010 - 00:07)

Tak to máš dost blbé,proč...Brácha si asi nedával pozor. Já na to spoléhala,dlouho bylo vše v poho,ale nakonec to dopadlo špatně.
Jako neplnoleté mě bez svolení rodičů interupci neudělají,to mám zjištěné.
S bráchou nevíme,co dělat. Máme to říct rodičům? Nebo na koho se obrátit? To co jsme ty celé dva roky dělali je prý trestné.

karel (St, 21. 7. 2010 - 19:07)

Tak to máš dost blbé,proč jste to nechali dojít tak daleko? A co teď s tím?

Reklama

Přidat komentář