Reklama

Incest

? ? (St, 1. 9. 2010 - 13:09)

jdi honit čuráka jinam...A ty di píčovat jinam nikdo na tvoje kidy neni zvědavej

root (St, 1. 9. 2010 - 02:09)

jdi honit jinam...Víš...? fascinuje mě tvoje reakce ty sám tady honíš jak o život, předpokládáš ve své choré fantazii že ktomu to tématu budou psát jen ženy které s tím to problémem mají opravdu zkušenosti. to tě vzrušuje a ukájíš se nad tím sám , jsou dvě možnosti , jsi sám zakladatel té to diskuse nebo jsi profesionální honič u reálných příspěvků a nestrpíš narušení pravosti s ohledem na vlastní ego to spočívá v tom že jsi honič profesionál zaběhlý v tématu a nestrpíš podvody rád honíš u originálních příspěvků a co jsem si všiml ohledně onanie a incestu si v tomhle mistr, máš přehled a snažíš se v diskusi roz poznat co je fakt a co je blaf .zabýváš se tímtak hluboce že jsi s toho sám nemocný a vyžaduješ léčení

michal (St, 25. 8. 2010 - 20:08)

Tak mezi mnou a bratrem to...jsi skvělá sestra, nelituj toho. Pomiohla jsi mu, když to nejvíve potřeboval

lUBOŠ (St, 25. 8. 2010 - 20:08)

Můj 15 letý syn, měl v...TAK TO NENÍ NIC NOVÉHO POD SLUNCEM.Stává se to často , ale nikdo se o tom nedozví. Myslím si, že máma nakonec udělala dobře

misula (St, 25. 8. 2010 - 20:08)

Když mě bylo asi 14, tak...tak to znám, zažil jsem to po nehodě, když jsem měl obě zuce v sádře. Bylo to prima, ale když to skončilo byl jsem z toho špatný.Nem,ohl jsem to vydržet a řekl jsem jí to, od té doby, když to potřebuje, zbaví mne přetlaku a já ji. Mám ji rád a NELITUJI TOHO. m

Petr (Ne, 22. 8. 2010 - 00:08)

Ano, nemusí to být nic tak světoborného. Ale stejně na to vspomínám.

Joseph (So, 21. 8. 2010 - 18:08)

Tak netreba veriť všetkému čo čítate ale sú taký čo maju incest za sebou ,niekomu sa páči niekomu to zničilo život.Jeto nie celkom normálne ale teda.stane sa.

leoš (Po, 16. 8. 2010 - 05:08)

No. Po čtení příspěvků,si já myslím-že ti co tady uráží a odsuzují-jsou jen ubozí málo uvažující tvorové,které jejich okolí přehlíží a tady dělají anonymní ramena a řeší si své mindráky.

komodore (St, 11. 8. 2010 - 12:08)

nepritahuje me predstava sexu...Ahoj Jájo.
Takže teď kdykoli to jde souložíš s tchánem místo manžela?

komodore (St, 11. 8. 2010 - 12:08)

Mam zkusenosti s moji sestrou...Chceš si o tom popovídat podrobněji? Mám taky nějakou zkušenost.

Tereza (St, 11. 8. 2010 - 10:08)

Mam zkusenosti s moji sestrou a mazleni s bratrancem ale bez pohlavniho styku.

Ahoj Terezo (St, 11. 8. 2010 - 08:08)

Mas pravdu Silente a napsal...Líbí se mi tvůj přístup. Máš taky nějakou zkušenosti s tématem?

Tereza (Út, 10. 8. 2010 - 19:08)

Já taky nechápu, proč se...Mas pravdu Silente a napsal si to dobre,taky ty idioty nechápu co tady každýho nazývaji honicem

TOM (Út, 10. 8. 2010 - 12:08)

Já souložil s matkou a...Ahoj, rád bych si s tebou o tom popovídal.. můžeš psát na mail [email protected]

honiči ste (Po, 9. 8. 2010 - 17:08)

Já taky nechápu, proč se...jdi honit jinam nadrženče.......

Silent (Po, 9. 8. 2010 - 16:08)

Já taky nechápu, proč se tu lidi urážejí. Pokud sem někdo jde, tak musí počítat, že tato diskuze je o incestu, tak se tady bude probírat toto téma. Zadruhé, pokud sem někdo napíše nějakou svou zkušenost, tak je to podle mnohých jen honič, puberťák, vydávající se za maminu, úchyl atd. Přitom si myslím, že v mnohých rozvedených rodinách, kde žije jen matka se synem, tak je v mnohém k úzkému a sexuálnímu spojení jen kousek. A když tu někdo takový napíše, tak hned po něm chtějí podrobnosti a aby se více rozepisoval. Myslím , že ti co se až moc rozepisují, jsou jen povídkáři. Ti co mají reálnou zkušenost, se moc rozepisovat nebudou, jako třeby Monika o pár příspěvků výše. Ta si myslím že nekecá, jak ji tady někdo obvinil. A jen tím odradí lidi jako ona, aby se tu vypovídali, či něco napsali. Ale od toho tady ta diskuze je, nebo snad ne?

pavel (Út, 3. 8. 2010 - 21:08)

běž honit jinam Komodore...Tak co tady vysíráš když je podle tebe každý "někdo jiný"? Není to pod tvojí úroveň ty vemeno?

Komodor honí pé (Út, 3. 8. 2010 - 12:08)

běž honit jinam Komodore ....monika a klára jsou taky chlapi ...to ti nedošlo......

komodore (Út, 3. 8. 2010 - 12:08)

Nechci se o tom moc šířit,...Děkuji za přiblížení. Nechceš si o tom popovídat podrobněji? Pokud ano napiš na e-mail [email protected] nebo nakoukni na SKYPE komodorei.
Kolik ti tehdy bylo?

monika (Po, 2. 8. 2010 - 21:08)

Nechci se o tom moc šířit, tak jen pár slovy. Byli jsme večer sami chystali jsme se spát, já už v noční košili, on ve slipech. Venku začala obrovská bouřka, velmi blízko nás udeřil blesk. V té hrůze jsem se mu vrhla do náručí a šeptala "pevně mne drž". Držel tak pevně, že jsem cítila jak roste a bouří se jeho mužství. A já byly tři roky bez chlapa. Začala jsem ho tam hladit...pak už se tomu nedalo zabránit... Vydrželo nám to téměř dva roky, pak si našel holku, brzy na to já nového partnera. Někdy si zavzpomínáme, potajmu a rádi, ale jen platonicky. Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš.

Reklama

Přidat komentář