Reklama

Incest

Lenka (St, 5. 5. 2010 - 21:05)

Nevyšlo to otřela jsem se o něj a on mi dal facku a odešel.

Capone (St, 5. 5. 2010 - 21:05)

Dekuji petro,a ty si asi myslíš že je zábava psát mojí přezdívkou že? Kolik ti je 15?
Mně je 28 bude mi 29,jsem čtyři roky štastně ženatý,mám hodnost podporučíka v záloze,a pracuji jako inženýr předletové kontroly na brněnském
letišti a co dokázal ty?a propo já jsem si koupil nový počítač.

Leoš (St, 5. 5. 2010 - 21:05)

Lenko,a ještě seš vlhká a vzrušená-když na to s vnukem,myslíš? Chtěl bych to zažít. Pokud to vyjde-tak mi napiš

pravej Capone (St, 5. 5. 2010 - 19:05)

se pozná podle toho, že všechno posílá 3x i více.

Petra (St, 5. 5. 2010 - 15:05)

*rozumu

Petra (St, 5. 5. 2010 - 15:05)

Petro ten Capone přede mnou...zajímavé, že ten údajnej "falešnej" Capone vypadá, že má víc tozumu než ty

Capone (St, 5. 5. 2010 - 10:05)

Petro ten Capone přede mnou je falešnej. Já bych to s tím miminem nezkoušel. Podívej se na mne. Já jsem na kluky, šukám i zvěř v lese a ve stájích. Ženská kunda mě nic neříká a když musím tak se zebleju. A k tomu mám vojenskou školu. Chceš dopadnout stejně? Já jsem přišel na to, že jsem blbá guma až teď. Tak mě nezbývá než šukat tu zvěř.

Capone (St, 5. 5. 2010 - 10:05)

Petro ten Capone přede mnou je falešnej. Já bych to s tím miminem nezkoušel. Podívej se na mne. Já jsem na kluky, šukám i zvěř v lese a ve stájích. Ženská kunda mě nic neříká a když musím tak se zebleju. A k tomu mám vojenskou školu. Chceš dopadnout stejně? Já jsem přišel na to, že jsem blbá guma až teď. Tak mě nezbývá než šukat tu zvěř.

Capone (St, 5. 5. 2010 - 09:05)

Chtěla bych se zeptat na...Petro ten Capone přede mnou je falešnej. Já bych to s tím miminem nezkoušel. Podívej se na mne. Já jsem na kluky, šukám i zvěř v lese a ve stájích. Ženská kunda mě nic neříká a když musím tak se zebleju. A k tomu mám vojenskou školu. Chceš dopadnout stejně? Já jsem přišel na to, že jsem blbá guma až teď. Tak mě nezbývá než šukat tu zvěř.

Capone (Út, 4. 5. 2010 - 20:05)

Nebo zkus jít na něj přímo.Tak me dostala kdysi(pred 4 lety)moje žena.

Capone (Út, 4. 5. 2010 - 20:05)

Nebo zkus jít na něj přímo.Tak me dostala kdysi(pred 4 lety)moje žena.

Lenka (Út, 4. 5. 2010 - 20:05)

Mne 69 a vnukovi 19.a moc dekuji za radu.

Leoš (Út, 4. 5. 2010 - 20:05)

Leoši,poradíš mi?ráda... Jdi do toho a někdy se o něj otři tělem,když mu bude stát pták.Kolik je ti a vnukovY,?? leoš

Petra (Út, 4. 5. 2010 - 19:05)

Příbuzenský poměr v...fakt? tak děkuju :-)

Petra (Út, 4. 5. 2010 - 19:05)

tt: je to pravda, moje matka má o dost starší nevlastní sestru (moji tetu)- mají společného otce (mého dědu), a moje teta má asi 40letého syna (můj nevlastní bratránek) a ten má 21letého syna

tt (Út, 4. 5. 2010 - 09:05)

Co je to Petro za blábol? Jak by mohl být tvůj děda pradědou tvého bratrance a ten o tolik starší než ty,aby mohl mít natolik sterého syna,aby byl přiměřeného věku k tobě?????

ggdddg (Po, 3. 5. 2010 - 22:05)

Chtěla bych se zeptat na...Příbuzenský poměr v přímé linii to není.
Můžeš být klidná.

Petra (Po, 3. 5. 2010 - 20:05)

Chtěla bych se zeptat na jednu věc (možná vám to příjde blbé), ale prosím opravdu o seriózní odpověď. Jedná se o to, zda je na tom něco špatného začít si intimnější vztah se SYNEM mého nevlastního bratrance. Máme stejného předka - můj dědeček byl jeho pradědeček (to je jediný příbuzenský vzath,jinak nic). Docela mě to trápí, protože lidem v mém okolí se to nelíbí. Bojím se, jestli bychom třeba později mohli mít dítě - jestli by nebylo nějak postižené nebo tak.

soudruh (Po, 3. 5. 2010 - 18:05)

Měl jsem incest,když jsem s ho vyhonil nad fotkama soudružky Jiřiny Švorcové?

Capone (Po, 3. 5. 2010 - 18:05)

Drzte huby tam,ja nejsem takove prase.ale pres net se ti to keca co?do oci by si mi to nerekl...ale co jestli chcete verit tupcum a ubozakum co nemaji nic na praci nez honit a buzerovat lidi na diskuzi o incestu...uz se nedivim ze je cesko v prdeli

Reklama

Přidat komentář