Reklama

Incest

Capone (Po, 3. 5. 2010 - 18:05)

Drzte huby tam,ja nejsem takove prase.ale pres net se ti to keca co?do oci by si mi to nerekl...ale co jestli chcete verit tupcum a ubozakum co nemaji nic na praci nez honit a buzerovat lidi na diskuzi o incestu...uz se nedivim ze je cesko v prdeli

Capone, (Po, 3. 5. 2010 - 12:05)

mohl bys to poslat ještě jednou? Já jsem to za třikrát nepochopil.

Capone (Po, 3. 5. 2010 - 07:05)

Tady už to stojí za ho.vno. Jdu ošukat labradora sousedovi. Necham si olízat šulína od mámy a nakonec špricnu tátův anál. Mějte se tu hezky. Zase se ozvu. Vaše anální guma Capone.

Capone (Po, 3. 5. 2010 - 07:05)

Tady už to stojí za ho.vno. Jdu ošukat labradora sousedovi. Necham si olízat šulína od mámy a nakonec špricnu tátův anál. Mějte se tu hezky. Zase se ozvu. Vaše anální guma Capone.

Capone (Po, 3. 5. 2010 - 07:05)

Tady už to stojí za ho.vno. Jdu ošukat labradora sousedovi. Necham si olízat šulína od mámy a nakonec špricnu tátův anál. Mějte se tu hezky. Zase se ozvu. Vaše anální guma Capone.

kalimero (Ne, 2. 5. 2010 - 21:05)

Leoši,poradíš mi?ráda...Asi čítala, tú blbost z Nového Zéladnu Babičko

... (Ne, 2. 5. 2010 - 19:05)

Zřejmě je tvůj vnuk moc morbidní a tak mu ukázání svraštělé kundy moc nepomáhá,tak se zkus oběsit, třeba si to potom s tvou mrtvolou rád rozdá.Co bys neudělala pro milovaného vnuka,no nééé???

Capone (Ne, 2. 5. 2010 - 19:05)

Tak tady je nějak moc ticho...asi ti co pořád otravují šli na záchod masturbovat,ja sobec,i to potěšení otravovat lidi jsem jim vzal:)

Capone (Ne, 2. 5. 2010 - 19:05)

Tak tady je nějak moc ticho...asi ti co pořád otravují šli na záchod masturbovat,ja sobec,i to potěšení otravovat lidi jsem jim vzal:)

Lenka (Ne, 2. 5. 2010 - 19:05)

Leoši,poradíš mi?ráda bych se vyspala se svým vnukem,ale nevím co proto mám udělat.často mu jakože náhodou ukážu kundičku, vždycky se mu postaví ale k ničemu nedojde.co mam ještě udělat?

Lenka (Ne, 2. 5. 2010 - 19:05)

Leoši,poradíš mi?ráda bych se vyspala se svým vnukem,ale nevím co proto mám udělat.často mu jakože náhodou ukážu kundičku, vždycky se mu postaví ale k ničemu nedojde.co mam ještě udělat?

leoš (Ne, 2. 5. 2010 - 13:05)

Tak mezi mnou a bratrem to... To bylo moc hezké a k jeho stavu dost pochopitelné a velká laskavost. Kolik ti je nyní prosímtě let? díky

Capone (Ne, 2. 5. 2010 - 11:05)

Že by někomu došla slova?Tak co,nechceš napsat o mně ještě nějakou lež?Lumpe:)

Capone (Ne, 2. 5. 2010 - 11:05)

Že by někomu došla slova?Tak co,nechceš napsat o mně ještě nějakou lež?Lumpe:)

Capone (So, 1. 5. 2010 - 10:05)

Nemá smysl se hádat s někým,kdo si myslí že jsem homosexuál.Ja myslím že lidé,kteří píší cizím jménem věci které se jim staly.Kvůli takovím lidem se náš národ ocitl tam kde teď je.Kvůli lumpům a podvodníkům kteří zakrývají to co je a vydávají se za někoho kým nejsou...

Hana (So, 1. 5. 2010 - 08:05)

Tak mezi mnou a bratrem to začalo taky až když byl na vojně a já mu jako jediná přijela na přísahu.Mamka byla nemocná a jeho holka nemohla kvůli svým rodičům tak daleko.Po přísaze dostal vycházku a tak jsme se sešli na hotelu, že se převléknu a někam půjdem na pivo.Dopadlo to ale úplně jinak.Když jsem viděla, jak nadrženě na mne kouká a je hrozně moc smutný,že nepřijela jeho holka, tak jsem ho začala utěšovat a skončilo to souloží.Teda,po prvé mne nestačil ani vyslíknout a tak jsme si to zopakovaly ještě čtyřikrát a bylo to to nejkrásnější milování, jaké jsem zažila.Druhý den také a potom vlastně celou dobu, co byl na vojně a přijel na opušták, nebo na dovolenou.Potom ještě chvilku po vojně,ale pak jsem potkala svého nynějšího manžela a přestali jsme s tím.Stále na to moc ráda vzpomínám,bylo to to nejkrásnější a nejněžnější milování,jaké jsem zažila.

karel (So, 1. 5. 2010 - 07:05)

Myslis ze si vtipny?!ja nemam...Z cela jistě,to jako guma ,to máš v palci vygumovaný.A to máš 3 vysoké školy. A v kterém patře to bylo??? Osle.

Capone (Pá, 30. 4. 2010 - 16:04)

Myslis ze si vtipny?!ja nemam brachu ani labradora.a s otcem bych nesoulozil...
a rozhodne nejsem zoofil jako ty:)

Capone (Pá, 30. 4. 2010 - 16:04)

Myslis ze si vtipny?!ja nemam brachu ani labradora.a s otcem bych nesoulozil...
a rozhodne nejsem zoofil jako ty:)

Capone (Pá, 30. 4. 2010 - 08:04)

Omlouvám se vám. Tak to musela být sestra nebo brácha možná i náš labrador. Díru to mělo. Díra byla úzká a i smrděla. Jenže stejně páchne ženská kunda, chlapská řiť i psí anál. Takže nevím, byl jsem jako prase. Ale ve finále je to jedno.

Reklama

Přidat komentář