Reklama

Jaký je život s Vodnářem

Martina (So, 9. 5. 2009 - 13:05)

Já mám 175cm,můj vodnář je menší než já to,že jsem praštěná,asi ano,nejsi první kdo mi to řekl a k tomu oslovování,vám by se líbilo,kdyby vám do toho ženská kecala,já myslím,že ne!

vodička (So, 9. 5. 2009 - 13:05)

Hoppe jsi tajtrlík, ser se do sebe a na mě se vykašli!

............... (So, 9. 5. 2009 - 13:05)

vodnáři jsou i tlustí, hnusní a zákeřní!

............... (So, 9. 5. 2009 - 13:05)

vodičko nedělej ze sebe slušňáka, nebo že by tě někdo úspěšně napodobil, jestli jo, tak už jsem tu dva na vás

............... (So, 9. 5. 2009 - 13:05)

martino ty neoslovuješ muže první ale si jak praštěná polenem do hlavy!

Hopp (So, 9. 5. 2009 - 13:05)

nazdárek, zase po dlouhé době online,Ahoj Rainbow, jak je, co nového, a co vodnáři? Tak ti povím, že každý den zjišťuji stále víc a víc, že není med být vodnářem, natož s ním žít. Ale co dělat, s tím už asi nehnu.Vodička - jako co mám na tebe říct. Už ted a to jsem přečetl asi tvé 3 příspěvky, tak je mi jasné, co jsi zač. Takové jako jsi ty si já dávám ke svačině. A hlavně !!!!! Přečti si téma této diskuze. Nevšiml jsem si, že by tam stálo ukájení řučmo stručmo.Martina - když je pro tebe trochu problém nízkost partnera, tak by mě zajímalo, kolik měříš. Já 183 cm. Když si něco přečteš o vodnářích tak zjistíš, že se často píše, že jsou vysocí štíhlý a krásní. Ženy mají trochu širší ramena a muží zase boky.

Vodicka (So, 9. 5. 2009 - 13:05)

.....voda je primo ma uchylka, vzrusuje me !

Martina (So, 9. 5. 2009 - 11:05)

Vodičko máš rád vodu?

Vodička (So, 9. 5. 2009 - 09:05)

Koukám, že po mém posledním příspěvku ve 20.27.47 náš zlý a úchylný tatrmánek opět rozvinul svoji zvrácenou představivost.

Martina (So, 9. 5. 2009 - 08:05)

Vodičko a ještě jestli jsi menší než já,tak to je pro mě taky docela problém !

Martina (So, 9. 5. 2009 - 08:05)

Problém je ale ten,že já muže neoslovuji první!

............ (Pá, 8. 5. 2009 - 22:05)

DOKUD SEM CHODÍTE TAK SE MĚ VAŠE DISKUZE TÝKÁ! AŽ ZMIZNETE PAK UŽ NE!

Vodicka (Pá, 8. 5. 2009 - 22:05)

.....ale no tak no, nedelej kravu Martinko, vsak my uz se nejak domluvime, slibuji ze se jiz nebudu vyslikat, posledne se Ti udelalo spatne.....Prosim kontaktuj me, domluvime detaily...

Martina (Pá, 8. 5. 2009 - 21:05)

Vodičko s tímhle jsi u mě vedle!

Vodicka (Pá, 8. 5. 2009 - 21:05)

.....ja jiz jsem sice starej tatrman a pindour uz mi taky nehoupne, ovsem je-li to zapotrebi uspokojim Vas holky moje rucne, strucne, jazykem ci bez.....

Vodička (Pá, 8. 5. 2009 - 20:05)

Už můžeš zůstat v klidu ubožáčku, už se tě naše diskuse netýká

............... (Pá, 8. 5. 2009 - 17:05)

jak to tak vypadá rainbow zůstala na ocet zas ji nikdo nechce, no kdo by ji taky chtěl taková stará slečna vypelichaná

............... (Pá, 8. 5. 2009 - 17:05)

kokokodák kokodák........1 vypelichanej kohout a 3 slepice. Jen aby si je stihl obdělat kohoute :)))))))))))))))))))))))

Vodička (Pá, 8. 5. 2009 - 17:05)

Rainbow zdravím, jak se daří? Slíbil jsem Kus a Evě, že je přes můj mail zkontaktuji, jestli se chceš přidat, tak to není žádný problém. Adresu jsem uvedl myslím předevčírem. Eva se ozve v pondělí, jak jsi jistě četla, Kus už mám na příjmu. Ať nám do zásadník věcí chudáček truhlik nekecá

Rainbow (Pá, 8. 5. 2009 - 15:05)

Dlouho jsem zde nebyla, ale to že si nám takto naprosto ornitologickym způsobem plete do diskuse, jsem nečekala. Ještě že je nás tady spoustu, co sypeme tomu ptákovi zrní k zobání... Doufám, že mu někdo sem tam sypne nějakou jedovatost, at to má grády.:-))) Evi, ahoj, jsem ráda, že sem s Vodičkou občas zavítáte, Kus se zřejmě zatím vznáší na vlnkách s tím svým Vodním, tak má ááááčka. Jizero, já jsem sem vlastně přišla zpočátku ze stejného důvodu jako ty. Chtěla jsem zjistit, jestli já, jako váha, dokážu dát tomu svému vodnáři tolik svobody a vzduchu, co jen potřebuje,... a Ejhle , ono se paradoxně ukázalo, že je spíš svázán tradicemi, a zvykem, a předsudky, idkyž tu svobodu vehementně hlásá. No, Třeba jsou to u vás Vodnářů dvě strany jedné mince....

Reklama

Přidat komentář