Reklama

Jaký je život s Vodnářem

zas ty chytré k (Čt, 7. 5. 2009 - 12:05)

nojo co očekávat jinýho od blbečků, že :)))dokonale se bavím a nožkou nedupu ježibabo rádoby vyrovnaná, už ti to nejde vodičko jako chlapovi tak rozdáváš alespon moudra :)))

Eva (Čt, 7. 5. 2009 - 12:05)

Vodičko jsi super,příští týden ti na uvedený mail napíši.Přes prodloužený weekend budu v místech,kde je z civilizačních vymožeností jen rádio a foťák což občas není špatné.Jo a hospoda s jukeboxem! Tak jo,přeju moc moc dobrýho a jestli nakukuje Kus a Duha tak taktéž......Je mi tak fajn v očekávání nastávajícího volna...

Vodička (Čt, 7. 5. 2009 - 11:05)

Evo máš pravdu. Jinak by s Tebou ráda komunikovala Kus a čeká, až se ozveš. Až dorazím k domácí aparatuře, tak jestli napíšeš, vás zkontaktuji. Jinak jsem měl schránku zahlcenou fotografiemi Martiny, někdo to posílá naschvál, už jmenovaný materiál dorazil cca 8x. Teď už mám schránku neomezenou - tam se toho vejde.......

Eva (Čt, 7. 5. 2009 - 11:05)

Vodičko,je mi sympatický,že tomu troubovi odpovídáš naprosto vyrovnaně, soustředěně bez jakéhokoli projevu vzteku, což jej naopak ke vztekání a hrubosti dovádí. Dupe a vzteká se jako malé dítě, je to křiklounek. Jizero, není jednoduché najít muže, kterej bude respektovat samostatnost a nebude se bát a prchat před ženskou silou. Ale je třeba si uvědomit, že každý vztah přináší určitá omezení. Nelze mít vztah a dělat si co by člověk chtěl. A to ti píše echt vodnářka. Bohužel dnešní doba je taková, nevaž se odvaž se a podobné blbosti.Neochota se zavázat, něco obětovat, ale je to nutné, pokud z toho má být vztah o kterej se dá opřít. Ale udržet si samostatnost a dávku (větší množství než menší) nezávislosti považuji za důležité. Mně se docela osvědčil přístup, že čím víc volnosti a neomezování dopřávám, tím víc si jí mohu uzurpovat pro sebe a cítím se svobodnější.Ale znovu opakuji, jsem přesvědčena, že kvalitní vztah musí být založen nejen na svobodě osobnosti, ale i na osobním omezení se.Jo ještě abych pořád nementorovala,ta neochota někomu patřit byla i u mne velká a dost jsem s tím ve vztahu bojovala. Dnes už vím, že patřím jen sama sobě a je klid, už nebojuji, asi to chtělo spíš si to srovnat sama se sebou :-)

Jizera (Čt, 7. 5. 2009 - 08:05)

Ahoj vodnářky. Které znamení se k nám hodí? Já mám za sebou několik vztahů ale přijde mi, že nesnesu někomu patřit a být vztahem omezovaná. Existuje chlap, kterému by to nevdilo? Vodička-není to tak uplně pravda i když částečně souhlasím. Někteří chlapi se toho ženského vědění co chci dost bojí a prchají, protože oni chtějí být (a mají být) ti jistí.

Vodička (Čt, 7. 5. 2009 - 05:05)

A ještě ke vztahům se ženami.Je daleko příjemnější a pro duševně zdravého člověka přínosnější seznámit se s ženou zralejší, možná jak píšeš s babou, než s takomým slepičím embryem jako jsi ty. Důvod je jeden. Zralejší žena už je duševně na výši na rozdíl od tebe. A ví co chce. A to ty ještě dlouho vědět nebudeš. Jestli vůbec někdy budeš.

Vodička (Čt, 7. 5. 2009 - 05:05)

Máš vztek ubožáčku prostoduchý, že jsou lidé schopni se domluvit i bez tvých úchylných připomínek a ty jim to nemůžeě kazit. Takže si budeš muset najít jinou diskusi jako předmět svého zájmu a tam se zase začít seberealizovat. Nebude to pro tebe obtížné?

bleeeeeeeee (St, 6. 5. 2009 - 22:05)

kdepak jsou ty krůtičky, kus a spol?

bleeeeeeeee (St, 6. 5. 2009 - 22:05)

hnus, vodnářský stařec

Martina (St, 6. 5. 2009 - 21:05)

Víš co Vlasto,dej mi pokoj.

Vlastík (St, 6. 5. 2009 - 21:05)

Ta to jen tak nevzdá!

Martina (St, 6. 5. 2009 - 21:05)

Co když jsme jen málo zvědaví!?

Vodička (St, 6. 5. 2009 - 21:05)

Už je vše OK.

Vodička (St, 6. 5. 2009 - 20:05)

Zatím můžete textovat, na fotky se připravím zítra

Vodička (St, 6. 5. 2009 - 20:05)

Tak to napravíme

Vodička (St, 6. 5. 2009 - 20:05)

Email mi funguje taky.

Vodičko (St, 6. 5. 2009 - 20:05)

Tak eště ne, máš přeplněnou schránku... dyť to říkám, že se ti do ní Jára potento:-)

Vodičko (St, 6. 5. 2009 - 20:05)

Už Ti funguje email?

Vodička pro 22. (St, 6. 5. 2009 - 20:05)

Ty, který zde nadáváš na všechny a na všechno bys si měl uvědomit jednu zajímavou věc. Děvčata, která nazýváš děvkami, mají každá svůj zajímavý styl projevu. A zajímavě se dokáží vyjádřit na různá tamata. A to je to, co se tě netýká a nikdy týkat nebude. Ty se totiž do tohoto stadia nikdy nedostaneš. Zústaneš tam, kde jsi, zůstaneš tím sprostým, závistivým a omezeným stvořením, které na pořádný příspěvek zkrátka nemá. Možná tak dát si panáka. A opravdu netuší, kde jsi ty ubožáčku sebral, že nejsem schopen najít si ženskou!

Martino (St, 6. 5. 2009 - 18:05)

Z toho, cos tu psala, je jasné kdo koho pronásleduje, ty s ním tak souzníš a on asi nic netuší. Už toho nech. S tebou si nikdo povídat nechce.

Reklama

Přidat komentář