Reklama

Jaký je život s Vodnářem

A já (Pá, 8. 5. 2009 - 14:05)

znal jednu Simonu, a ta byla nejzákeřnější

Simona (Pá, 8. 5. 2009 - 13:05)

Je to pravda vodnáři, jsou zakeřní.

Dracula (Pá, 8. 5. 2009 - 00:05)

Souhlasím hurá na vodnáře, do nich, jsou to zmetci.

Ctitel (Čt, 7. 5. 2009 - 22:05)

Pěkný jen do ní, vodnářky jsou vychytralý potvory!

EVO!!!! (Čt, 7. 5. 2009 - 15:05)

ty vodnářská couro

EVO!!!! (Čt, 7. 5. 2009 - 15:05)

pro tebe EVO, mě nerozhážeš se dobře bavím na tvůj účet! jo jo kdyby se tě to nedotklo nebudeš ani reagovat sračko

EVO!!!! (Čt, 7. 5. 2009 - 15:05)

si debil nepoznalas, že jsem ve jménu oslovovala tebe!si kráva jak ty druhé

Eva (Čt, 7. 5. 2009 - 15:05)

Omlouvám se truhlíku,ale již jen poslední příspěvek dnes pro tebe. Kdysi dávno to zde schytala od podobnýho sprosťáka Kus, pak Rainbow...takže já moc děkuji, že ses teď ve svém svatém vzteku pustil do mne a já se tak mohla přiřadit po bok jmenovaným skvělým holkám. Dík moc a houšť do mne...pa

Eva (Čt, 7. 5. 2009 - 15:05)

Ty vado,Evo, Evo, dobrý, chechtala jsem se za bříško popadajíc. To vážně normální člověk nevymyslí. Tak ještě nějakou krávovinu napiš, ale přečtu si to až v neděli večer, jo? To není možné, sjedu to ještě jednou :-)))))), tak pěknej weekend i tobě truhlíku či truhlice a budu dávat pozor ať mi nepraskne obličejík od pití a ty dávej bacha ať nepraskne od vzteku. Srdečně zdraví Eeeeeeeeeva. A nevztekej se furt, není to hezký :-)))))

Evo (Čt, 7. 5. 2009 - 14:05)

to už si jim neřekla, že si ožrala, která když se napije sotva stojí na nohou, notorička léčená a nevyléčená

Evo (Čt, 7. 5. 2009 - 14:05)

koukni se na ten svůj ochlastanej ksicht do zrcadla, ale bacha ať nepraskne :))))))))

Jizera (Čt, 7. 5. 2009 - 14:05)

JO!Jsem vodnářka jak poleno, Evo:-) Líbí se mi jak píšeš, jako bych tě znala:-)Našla jsem diskusi vodnář a lev, tak si něco přečtu ale o těch znameních to tak uplně nebude.Zatím se mějte pěkně všechny Evy.

Evo (Čt, 7. 5. 2009 - 14:05)

jen tu překažíš a ti tví oblíbenci tě mají rádi jak osinu v zadku, ale aby měli klid tak ti přitakávají, nojo babo stará, nevzhledná

Evo (Čt, 7. 5. 2009 - 14:05)

zas tady kecáš své menopauzní kecy,rádoby moudra člověka s IQ koně :)))))tě hodně sere jak se tu o tobě píše, namyšlená vodnářská potvoro, běž se utopit do rybníka ať už tvůj ksicht tu nestraší :))))))a udělej místo jiným

Eva (Čt, 7. 5. 2009 - 13:05)

Jizero, tak s tím truhlíkem jsi udělala radost i mně. Je vidět, žes pravá Vodnářka,tedy pokud jsem správně pochopila, že jsi. Dobrý, fakt dobrý :-)) A že je s Vodnářem vztah jako na vodě, to asi jo.Říká mi to kdekdo i můj Beran. No a co, jsme vzdušné znamení a tudíž trochu do větru. Ale je s náma legrace a nikdy nuda. Jenže to bych opakovala již zde napsané.Jednoho lva znám, docela mne dostal svou rozhodností a jasnými pohledy a radami ohledně problému,kterej jsme řešili. A asi mne to i dost uklidňovalo, že je vůdčí a já nemusím nic, jen si lítat. Jenže jsem si jistá, že po čase by mi začalo vadit, že není trošku "bohém". Ovšem nevím jestli je to o lvu či o něm :-)

Jizera (Čt, 7. 5. 2009 - 13:05)

vím, žes to nebyla ty, jen jsem chtěla truhlíkovi udělat radost. Taky mi to nevychází s vodnářema. Mám teď lva a zdá se, že by mohl být pro mě ten pravý, nebo alespoň na chvilku. Vlastně jsem přišla protože jsem chtěla napsat, že s vodnářem je život jako na vodě. A u nás to skončilo ledovým oceánem. Ženu vodnářku neznám žádnou, je to zvláštní.

Vodička (Čt, 7. 5. 2009 - 13:05)

Evo děkuji a budeme se těšit.

Eva (Čt, 7. 5. 2009 - 13:05)

Jizero,musíš velmi pečlivě zvážit kdo co píše. Eva 12:27:52 byl ten vztekající se truhlík, ne Eva.Je to prapodivnej cvok, ale jen ať píše, alespoň nás drží ve střehu a někdy píše i legračně a jedna se zasměje tomu jaké podivné nadávky a slovní spojení vymýšlí...jen občas používá naše jména,ale budiž, je to trouba.Však uvidíš jek se zase začne vztekat.K těm znamením. Nikdy jsem se tím nijak extra nezabývala, buď mi byly lidi sympatický nebo ne. To až tahle diskuze (jelikož už tady s některejma příjemnejma lidma kecáme delší dobu) mne přivedla na to, zapřemýšlet jestli to náhodou nemá něco do sebe.Je fakt, že mi to moc neklape s Vodnářema (může to být i kamarádský vztah), mám pocit, že máme stejný karty v rukách a to se mi pak nedaří rozehrát.Ovšem po pracovní stránce nebylo lepších kolegů. Naopak Vodnářky, tak s těma se snáším velmi dobře. Docela mne to baví a sedí mi to s blíženci s muži i ženami a 23 let žiji s beranem. V tomto ti asi rozumnou odpověď nedám. Spíš opravdu spoléhám na vnitřní pocit a vnější atributy a pokud bude mít pro mne tu správnou úrodu je mi jedno jaké je znamení :-))

Jizera (Čt, 7. 5. 2009 - 12:05)

Evo, to co jsi mi napsala mě pořádně bouchlo. Nečekala jsem to ale děkuju ti.A co to znamení, myslíš že to má vliv na harmonii ve vztahu? Že opravdu se k vodnářkám hodí určité znamení víc? A které?Kráva nejsi, neříkej to, jsi chytrá vodnářka!

Eva (Čt, 7. 5. 2009 - 12:05)

.....ale beztak jsem krava !

Reklama

Přidat komentář