Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Mare (So, 17. 2. 2018 - 22:02)

Pablo pouštíš se na tenký...Díky Touho,.....

Mare (So, 17. 2. 2018 - 22:02)

Mare o všem rozhoduje Bůh a...Pablo,tak fajn, všechny psychiatrické poruchy a nemoci mít nemůžu.........., máš smůlu......To je lásky,....to je lásky.....Co kdybych měla třeba pravdu.....? To tě nenapadlo....?

Mare (So, 17. 2. 2018 - 22:02)

Ano je to o rétorice.V...Luci, proč by měl pan farář něco vědět o Bohu více, než ty....?Slepý vede slepého, oba spadnou do jámy....

Mare (So, 17. 2. 2018 - 22:02)

Bůh je pro každého...Luci, víra v tomto smyslu je čirý okultismus...., to nemá s Bohem co dělat.....

Touha (So, 17. 2. 2018 - 22:02)

Mare o všem rozhoduje Bůh a...Pablo pouštíš se na tenký led klinické psychologie a pokud opravdu nejsi psycholog, mohl bys svými soudy ublížit. Ne že by se to tady často nedělo

Touha (So, 17. 2. 2018 - 22:02)

Zase tak jednoduché to Luci...Dovolím si zareagovat, je to ne snad geniální rétorika, takové to chytrolínské argumentování a neb "Vždy připraven" na každou námitku. Ty Filipíny, ach jo

Tony (So, 17. 2. 2018 - 22:02)

Pablomě se líbí, jak máš hubu plnou lásky a přitom dokážeš neskutečně soudit. Nejprve mě, pak Jirku a teď sis vzal na paškál Mare. U ni jsi to vylepšil, žes ji připsal psychiatrickou diagnózu. To jste takto instruováni z Brooklynu?

luci (So, 17. 2. 2018 - 22:02)

Zase tak jednoduché to Luci...Ano je to o rétorice.V jedné vsi spadlo do rybníka dvouleté dítě a utopilo se pan farář při mši událost vzpomenul a řekl:náš pán měl to nevinné dítě tak rád,že ho k sobě povolal.Když za půl roku poté události blesk při bouřce zabil násilníka,karbaníka,opilce a cizoložníka.Pan farář při mši událost vzpomenul a řekl:vidíte jak toho lotra náš pán spravedlivě potrestal.Vždycky jde o to,blahoslaveným chudým duchem události "správně"vysvětlit.

grhastha (So, 17. 2. 2018 - 21:02)

Bůh je pro každého...Zase tak jednoduché to Luci není, ještě se musíš naučit umnět slovíčkařit, tedy vyzvednout to, co se ti hodí do karet a nějak okecat to, co se do karet nehodí.Viz zde uváděné dva příklady. Na jedné straně, že Bůh své ovečky ochrání před nemocemi, oblasti s věřícími jsou uchráněny před pohromami, po dvou hodinách moře na příkaz věřícího člověka vydá zdravého člověka. To je OK. Ale autobus s věřími, kteří jeli z náboženského setkání a zemřeli při nehodě, tak tam se dozvíš, že tam byla v tom autobuse asi přítomen ďábel.No, není to geniální?

Pablo (So, 17. 2. 2018 - 21:02)

Mare o všem rozhoduje Bůh a ne mi lidi, koho přijme do svého Božího Království. Může se stát, že ani mě ani tebe tam neveme. Mě zajímá tvůj vztah k tvé rodině. Pořád se tomu vyhýbáš. Miluješ svojí rodinu? Manžela, děti i ostatní příbuzný? Máš předsudky vůči svědkům Jehovovým je to tvoje slabost. Já nikoho neodsuzuji za jeho víru, protože nejsem dokonalej. Tvá víra se scvrkla jen na poučování druhých, že ty máš tu nejlepší víru. Je to jeden z projevů histriónské poruchy osobnosti. Další znak je být středem pozornosti. Dále cítit se být vyvoleným něco víc než ti ostatní.Dochází k tomu nějakým prožitým citovým otřesem. Dochází v mozku k narušení přenosu některých emočních pocitů. Léčí se to psychologicky i prášky.Nejdůležitější je, že si to ten člověk musí přiznat a začít se léčit, což je u této poruchy pro toho koho se to týká hodně těžké si to přiznat. Už tě to tady někteří diskutující Mare naznačovali. Je to k tvojemu dobru. Protože s tím budeš mít v soukromí velké potíže jestliže to podceníš. Popřemejšlej o tom v klidu. Nikdo ti za to hlavu neutrhne.Zatím dobrou nocahojPablo

luci (So, 17. 2. 2018 - 18:02)

Re: Řešení ne,fakt?...Bůh je pro každého to,čemu věří a co vyznává.Pokud budeš věřit,že sedmnáctý kilometrovník dálnice Praha-Brno je bůh a budeš se k němu modlit,tak ti to bude duchovní oporou.Důležitá je víra/ta jak známo "hory přenáší"/Bohové byly vždy a byly různí.Víra je věčná.

defetismus ? (So, 17. 2. 2018 - 17:02)

Re: Řešení ne,fakt? že by Kristus (= Bůh..) neměl řešení ??

Steve (So, 17. 2. 2018 - 17:02)

17.2.2018 09:39 -...Mare ... Já bych řekl že Velvyslanec toho Boha nepoznal, proto tady pořád papouškuje lačně ty své bláboly neustále dokolečka.Když člověk něco neustále mele dokolečka, to znamená že mu tak max hrabe v bedně. :o))) nic víc!Člověk není ba ani nebyl svořen aby mu z něčeho takto neustále fanaticky hrabalo ... To je naopak proti-Biblistické!Dělaj si to lidi sami, jen lidi sami!

Mare (So, 17. 2. 2018 - 15:02)

Jen musíš mít v sobě...Píše Didus:Jen musíš mít v sobě ochotu a pokoru to řešení přijmout ..Řešení ne, ale Krista......a to nedělám já....., to člověk může udělat sám....

defetismus ? (So, 17. 2. 2018 - 13:02)

Jen musíš mít v sobě ochotu a pokoru to řešení přijmout ..což je u "jediných Pravých" zřejmě "dost problém" ...(samozřejmě cíleno na širší skupinu, nejen na M... )

defetismus ? (So, 17. 2. 2018 - 13:02)

Kristus dnes všechno nevyřeší !Ale vyřeší Mare..Jen muséš mít v sobě ochotu a pokoru to řešení přijmout ..

remember (So, 17. 2. 2018 - 13:02)

Ad k té střelbě:brod už je na dohledfake news v USA ….. a kde je prostitut Janda ?“Ale bližší pohled na to, co se v Parklandu na Floridě opravdu dělo, odhaluje dost odlišný příběh od té povídačky, kterou protlačují média mainstreamu. Všechny zprávy očitých svědků z vnitřku školy tvrdí, že se toho v koordinovaném útoku účastnilo několik střelců, kteří je naháněli ……” zdroj: http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12159-video-strelba-florida-stredni-skola-koordinovany-utokPPRODalší podivná věc je (z US zdroje), že jeden svědek popsal, jak se nešťastně vynořil z boční chodby poblíž útočníka a ten na něj zařval “aby okamžitě vypadnul”. Co to je? Proč ho nezastřelil, když na něj vybafl poblíž? Nabízí se odpověď, že nebylo opravdu vše tak, jak bylo prezentováno. Že si střelec (střelci) vybíral, na koho střílí. Tedy žádná “bezhlavá” střelba…malostranskaExistuje seznam popravených?PPROhttps://www.nytimes.com/2018/02/15/us/florida-school-victims.htmlhttps://aeronet.cz/news/cd-telematika-zahajila-cenzuru-ac24-pres-jejich-dns-servery-se-nikdo-na-alternativni-server-uz-nedostane-servery-lupa-cz-a-root-cz-provozuje-clovek-ktery-studoval-na-univerzite-george-sorose/

Mare (So, 17. 2. 2018 - 13:02)

17.2.2018 09:39 - VelvylsanecChceš poznat Boha ? Chceš být svobodný ze svých zranění, závislostí, životních problémů ? S Bohem je možné vyřešit vše, protože on je Pán všeho a je nade vším, jemu není nemožné nic.------------------------------------------------Kromě toho, Velvyslanče, toto mi zavání Kozohorským a není to pravda.Kristus vyřešil vše v duchovní oblasti, proto řekl, dokonáno jest,.....zbaví člověka hříchu dokonale před Bohem, ten člověka může vidět čistého a vzít ho domů, do svého Království, a v jeho domově, kde vládnou jeho zákony přijímáme i věčný život, ....teď hned....Rodí se náš duch z Ducha svatého a trvale v nás přebývá.Často se stane, že jsme uzdraveni duševně i tělesně, protože Kristus nesl i naše nemoci a slabosti.Ale toto není v plnosti, jako duchovní smíření s Bohem.Naše duše ani tělo se nestane dokonalým,....to bychom už ani nemuseli zemřít !Toto se stane až Kristus dílo dovrší při svém druhém příchodu nebo až tělo opustíme!Naši duši musíme sami spasit poté, co jsme spaseni duchovně, skrze náš další život s Bohem, také skrze Boží slovo.Jakub 1:21:21A proto odstraňte veškerou špínu a přemíru špatnosti a v tichosti přijměte zaseté slovo, které má moc spasit vaše duše. Tak skrze toto musíme dále, po spasení duchovním dělat, aby i naše duše byla spasená.Víra bez skutků může totiž umřít......, jak píše Jakub....Takže dnes Kristus neuzdravuje a neřeší vše v plnosti, jak vyučuje Kozohorský a jemu podobní, já sama jsem letniční, ale toto je úlet !Je to také jen závdavek, takže není to naším nedostatkem víry, že nejsme uzdraveni ve všem a není možné jen vyznávat, že jsme jeho ranami uzdraveni !Já sama jsem zachraňovala jednoho mladého muže málem hrobníkovi z lopaty, kterého Kozohorský tímto vyučováním ohrozil na životě !Napomenula jsem ho osobně na Smíchově, kde káže !Já sama jsem zažila mnoho zázračných uzdravení Kristem při kázání evangelia, ale toto co píšeš není pravda, ale lež !Takže je to "JINÉ EVANGELIUM", které tady frázuješ !Kristus dnes všechno nevyřeší !

Mare (So, 17. 2. 2018 - 12:02)

Mare myslím že máme...Velvyslanče, i já mluvím s lidmi o Bohu v reálu. Včera mi Bůh daroval úžasný dar, oslovila jsem dvě Svědkyně Jehovy na ulici a ony byly zasaženy hluboce evangeliem.I tady uvěřilo na mé kázání evangelia několik bývalých svědků.Píšu sem skoro deset let.

Mare (So, 17. 2. 2018 - 12:02)

Mare myslím že máme...Vážený grhastha,chápu, že se podivuješ, že je zapotřebí se modlit za nemocné, když nic nevíš o Bohu ani o situaci tady na zemi.

Reklama

Přidat komentář