Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 12:02)

Jirko, odpovíš mi někdy,...Vždyť už jsem Ti několikrát odpověděl. Proč bych měl já nést břemeno odpovědnosti za Tvou nedostatečnou chápavost.Což takhle popřemýšlet zpětně a pak hodnotit, než jen bezdušše psát dokola to samé.

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 12:02)

http://www.reformace.cz/zod/co-ti-kdo-nikdy-neslyseli-cislo-27

Jirko, stále to (Ne, 19. 2. 2017 - 12:02)

Jirko, odpovíš mi někdy, proč sis vybral zrovna křesťanskou ideologii, a ne komunistickou nebo nacistickou nebo muslimskou? Přece je více knih, které požadují umifikaci. Proč bible? Proč ne Korán? Proč ne Mein Kampf? Proč ne Kapitál?

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 12:02)

A jestli si pokládáš otázku, proč zrovna já vnímám svým vědomí vše kolem, svým Já tento tajemný svět prožívám. Tak už zde máš důkaz, že jsi víc jen kus masa, protože zkrze každého vědomí dal Bůh projevit tento vesmír. Protože vědomí každého je i částí vědomí Jeho a zkrze N j je i propojeno se vším. Jsi tedy Božím projevem ve svém vnímání a svých pocitech.

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 12:02)

Jsi psychicky nemocný....Lidé jako ty mají totiž svou víru, víru v podobě své mylné představy o světě kolem, která jim byla vtloukána do hlavy po celý život a oni ustrnuli na mrtvém bodě a dál se nehnuli. Může proto být důvodů několik, především ale to, že již je ve světě takový přebytek informací, že nejsou schopni je vstřebávat a vyhodnocovat, a tak si vystačí s tím, co jim řekli kdysi dávno ve škole. Říká se tomu staré struktury, které upřednostňují své nízké a mylné pojetí světa (spíše světečku) před skutečným poznáním a to jim bohatě stačí. Takoví lidé však když veřejně hlásají tyto názory, mohou být nebezpeční okolí i sami sobě.

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 11:02)

Jsi psychicky nemocný....Ale klidně, buď konkrétní a jmenuj co se ti nezdá. Nakonec dojdeme k závěru, že pohádkám věříš ty.

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 11:02)

Jsi psychicky nemocný....I kvantový fyzik by se pak měl stydět za to, že předpokládá a je si jist tím co jeho oči neviděly.Co se raději zamyslet sám a zeptat se, jestli ten svět nevidíš ty trochu male, nízce a zastarale. Když si to všechno uvědomíš, stud pak naopak pocítíš ty. Jsi jen obětí marxismu a jeho učení o matérii jako původ všeho. Za to by ses měl stydět. I věda na kterou kolik dáš už je dávno jinde. Zaspals příliš.

Jirko (Ne, 19. 2. 2017 - 11:02)

Jsi psychicky nemocný. Věříš na neviditelné postavy, které jsi nedokázal. Vyprávíš pohádky. Měl by ses za to stydět.

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 11:02)

Pokud jde o islám, tak islam v arabštině znamená podrobit se, odevzdat se bohu (Allah je bůh) a druhá věc je už islámské právo, které si muslimové zavedli v dějinách sami, stejně jako podobný balast nabalila všechna náboženství, včetně křesťanství. Je tedy zřejmé, že všechna vycházejí ze stejné myšlenky, jen nejstejné pochopení je rozdělilo. Už Bible upozorňovala "Bratr povstane proti bratru", ale to už tu dávno přece je. V Bibli je pravda, která se naplňuje bezezbytku, aniž by si toho lidé všímali. To proto, že ďábel od ní odvádí pozornost neustále, a to právě a nejen zkrze ta média.

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 10:02)

Apoštolská církev? Ta...Jo tak. V pořádku, každý si vykládá po svém. http://apostolskacirkev.cz/zvk/ostatni/nova-nemoc-v-cirkvi

Apokalyptická s (Ne, 19. 2. 2017 - 08:02)

Apoštolská církev? Ta letniční sekta, kde předvádějí fejky?

Prostě záleží, (Ne, 19. 2. 2017 - 08:02)

Kdyby ses narodil u muslimů, tak kvákáš jejich proklamace.

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 08:02)

http://apostolskacirkev.cz/narovinu/proc-jenom-jezis

šaman (Ne, 19. 2. 2017 - 07:02)

Jsem agnostik, ale toto náboženství je mi celkem sympatické. https://cs.wikipedia.org/wiki/Bahá'íhttp://www.bahai.cz/fakty/bahai-vira/

mima (Ne, 19. 2. 2017 - 07:02)

Jirko, já zatím nemám...Je tady kolem 7 000 příspěvků, pokud by jste si něco z nich přečetl, možná by jste pochopil proč lidé věří v neviditelný svět.Víra je dar. Je to jak u skladatele hudby vezmete péro a budete zaznamenávat noty, které k vám přicházejí od někud. Není to hmatatelné, nemůžete to nikomu vysvětlit, nemůžete ten dar nikomu předat, prostě je to ve vás. Přichází to k vám v každou dobu a taky nemůžete to ze sebe vymýtit. Náš člověk je tak stvořen, že v nás třeba žízeň volá po vodě a tělo se neuklidní až mu tu vodu dopřejeme. Nejen po vodě voláme, ale třeba po jídle, spánku, klidu, lásce....A právě v každém z nás je část, která volá po našem stvořiteli, po Bohu, hledáme ho, chceme vědět jestli tady je. Jste na tom stejně, protože by jste jinak tuto diskuzí nenavštívil. Hledáte, chcete odpověď, ptáte se proč. Pokud v nás je tato otázka, na toto volání pak někde musí být odpověď. Jenže tuto odpověď musí každý z nás najít sám. Máš žízeň, soused, manželka ti můžou nalít do poháru nápoj, položit před tebe, vložit do ruky, ale napít se musíš sám.Bible je psána pro věřícího, proto nevěřící tuto knihu nikdy nebude respektovat. Číst Bibli by měl ten kdo zná autora, pokud neznáš autora, nikdy nepochopíš co je psáno mezi řádky.Je to jak dopis od manželky, která píše manželovi co právě dělá, jak ukládá děti do postýlky. Manžel věří jejímu každému psanému slovu, nejen to, má přesnou vizí jak to doma vypadá, kde je postýlka dítěte, kolik schodů musí zdolat. Kdežto jiný čtenář dopisu, to bude mít za suché, nic neříkající psaní, ale manžel u toho bude třeba plakát v lepším případě se smát.Bibli, jediného Boha nelze se naučit. Musí to být v vás v nás co po něm touží, ví že tady je....Ozvěna, musí mít někde svůj výkřik, aby mohla dát odpověď.

Steve (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

My zbývající ještě pokračujem! Jedeme dál! Máme Saturday Night!

Steve (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

Good Night! Gutte schlafen ... :-)

Jirka (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

Dobrou noc všem

Hmm (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

Dopr..le co to je tady za materjál...

KONEC grilování (Ne, 19. 2. 2017 - 00:02)

bando a spát

Reklama

Přidat komentář