Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Apoštol (St, 21. 9. 2016 - 17:09)

Tome, Ježíš opravdu říkal:,,Blahoslavení chudí v duchu." To je pravda. Proto věz, že Ježíš Kristus mluvil v podobenstvích. ono se i Bibli musí rozumět! jak si to vysvětluji já? Především, Pán Ježíš Kristus nepohrdal duševně nemocnými lidmi, ani s lidmi nižšího vzdělání! Ježíš Kristus žil v chudobě, byl vyučen tesařem od svého pěstouna, svatého Josefa. To mezi lidmi se odsuzují lidé s duševním postižením, ba i duševní zdraví, se základním vzděláním! Víš, ono je to o pokoře! Duševně nemocní lidé, nebo lidé nevzdělaní, jsou pokorní a bohabojní. Pokud ovšem má člověk všechno, tak si ničeho moc neváží, zdraví bere za naprostou samozřejmost, chlubí se svými znalostmi! Být "chudý v duchu", to ještě vůbec neznamená ztratit moudrost. Ti, kteří jsou "chudí v duchu", hledají moudrost v Bohu Stvořiteli. Kdežto vědec, ten bude pátrat po existenci Boha ve vesmírných galaxiích! Svět ovládá ďábel! Tak i ti, kteří jsou "příliš chytří", mají všechno, nač si vzpomenou, chlubí se svou "nekonečnou moudrostí", takoví na Boha právě zapomínají! V době nouze, těžkostí, trápení, je nám Bůh opravdu nablízku! Bůh po nás pochopitelně nechce, abychom byli chudí, bez přístřeší, nemocní, nebo hloupí! Bůh dal každému dary-hřivny! Pro Boha je nejdůležitější pokora a pevná víra v Boží existenci! Ježíš říká:,,Pojďte ke mně všichni, kteří se lopotíte a jste obtíženi, a já vás občerstvím." Na jiném místě uvádí:,,Nechte maličké, přijít ke mně, neboť jejich je Království nebeské!" Dále:,,Spíše projde velbloud uchem jehly, než-li boháč do království nebeského"! Žil jeden bohatý člověk, kterému se mnoho urodilo.Tak si říkal:,,Urodilo se mi tolik obilí na poli, že nevím, kam ho dát! Už vím, co udělám:,,Zbořím stodoly, postavím větší! Budu si žít a hodovat po mnoho let! ,,Blázne", pravil Pán, ještě dnes v noci si vyžádám Tvoji duši, a čí bude to, co jsi nashromáždil! ? Tak to vypadá, pokud si někdo shromažďuje poklady na zemi, a není bohatý před Bohem! Všimni se, že dříve byli lidé nevzdělaní, neměli techniku, byli i chudí! ale přitom měli moudrost Boží přírody!Pro Velvyslance:,,Člověče, ty jsi jako kolovrátek! Opakuješ se, píšeš jedno a to samé, ale v podstatě máš pravdu! Bible je jen jedna! Jenom jedna je moudrost Boží! Bůh nás neustále vybízí! Jasně říká:,,Člověče, když chceš jít za mnou, vezmi na sebe svůj kříž, zapři sám sebe a následuj mě!" Bůh je alfa i omega, počátek a konec! Amen.

?? (St, 21. 9. 2016 - 17:09)

OpravaOprcám lišku a jde okolo medvěd.Touho, uhodla jsi, mluvím.

Touha (St, 21. 9. 2016 - 17:09)

Já znám akorát jednu bajku...vrrrrrrr

?? (St, 21. 9. 2016 - 17:09)

Já znám akorát jednu bajku o lišce a zajíci a pyji.Zajíc vykřikuje po lese: oprcám medvěda a jde okolo liška :-)Jestli si z ní vzal Dmitrij Donský nějaké poučení to nevím, ale pidor být mohl.

Touha (St, 21. 9. 2016 - 16:09)

Ano, rod uctívačů Zlatého...Ty PíPí, ty si zná děláš srandičky. Předpokládám, že nemluvíš o tom moskevském pravoslavném knížeti?:))))

D (St, 21. 9. 2016 - 16:09)

Kdyby byl Ježíš Jehovista,...Vzdej to.

Steve (St, 21. 9. 2016 - 16:09)

Kdyby byl Ježíš Jehovista, tak by Tomáše určitě pořádně sprdnul :-DA že Ježíš uměl být řádně naprnutý když mu něco vadilo ...!

Steve (St, 21. 9. 2016 - 16:09)

Co třeba toto?Jan 20, 26Osmého dne potom byli učedníci opět uvnitř a Tomáš s nimi. Ač byly dveře zavřeny, Ježíš přišel, postavil se doprostřed a řekl: „Pokoj vám.“Jan 20, 28Tomáš mu odpověděl: „Můj Pán a můj Bůh.“Jan 21, 2Stalo se to takto: Byli spolu Šimon Petr, Tomáš, jinak Didymos, Natanael z Kány Galilejské, synové Zebedeovi a ještě dva z jeho učedníků.

Steve (St, 21. 9. 2016 - 16:09)

Je Ježíš Kristus opravdu...Rose Rose .... Jak to zase blbě studuješ Bibli? Teda to je fakt katastrofa .... Nebylo by lepší kdyby ses na takové ŠPATNÉ studium vyprdla?

Steve (St, 21. 9. 2016 - 15:09)

Teda vy jste ale fakt telata ... :-D a taky s tím rozdílem že né zlatí.

D (St, 21. 9. 2016 - 15:09)

Ano, rod uctívačů Zlatého...Já o tom bohatýru akorát vím, že se inspiroval lidovou bajkou o zhanobení lišky zajícem. Že by tedy bil i on svým pyjem ztracenou vážnost nějakého uvíznutého zvířete?

?? (St, 21. 9. 2016 - 15:09)

Ano, rod uctívačů Zlatého telete je mužný a hrdinný.Zatímco ve středu křesťanů nenašel muž statečný, druhý to Dmitrij Donský, který by Colty těžké ráže rukama hbitě tasenými vydobil vážnosti ztracené.

D (St, 21. 9. 2016 - 15:09)

To se velmi mýlíš...Takže - jinými slovy - uctívat atleta na kříži je ještě mnohem horší než uctívat zlaté tele?

?? (St, 21. 9. 2016 - 15:09)

To se velmi mýlíš Déčko.Jak je psáno v La Cronica de Toreros, rod klanící se Zlatému teleti byl lid statečný a houževnatý, nebojící se vběhnout mezi rozzuřené býky a za ocas jej zatahat, okolo sebe metat zkaženými rajčaty a za vlastní víru nastavit hluboce klenutou hruď rohům býka.Za to přívrženci atleta na kříži ani na bradlech ani na koni na šíř necvičí ani v cirku za svou víru roztrhat se pro zábavu ostatních nenechají, jen v svatostáncích mešním vínem a sušenkami se hostí, v jižních mořích loupit a přepadat lodě piráty nechají, při vyslovení imigrant se křižují, vodou svěcenou se bohatě polévají a svíce zapalují.Jen sledují jak jejich Řím hoří.

D (St, 21. 9. 2016 - 14:09)

Jasně, neexistuje dobrá...Česko ale není gobální supervelmocí, a už vůbec ne oporou demokratického světa.

Touha (St, 21. 9. 2016 - 13:09)

tohle teďka u nás frčí na...Ty jsi fakt u nějakejch mozkoškrabů? Ne, to jsem ti na něco skoro skočila

Touha (St, 21. 9. 2016 - 13:09)

No tak výběr mezi ní a...Jasně, neexistuje dobrá volba, jen ta nejméě špatnáa toasi ještě žádný US citizen neodhalil, která volba to je. Hele i když ty naše volby Zem x Schwar taky brutal

Touha (St, 21. 9. 2016 - 13:09)

re: On řekl v OSN něco...Diden nebuď senzacechtivej:) Aeronet pomooooc

D (St, 21. 9. 2016 - 13:09)

re: On řekl v OSN něco...No tak výběr mezi ní a Trumpem je vážně výběr za všechny prachy. Kdyby William Styron ještě žil, mohl by na téma letošních prezidentských voleb napsat třebas román "Volba amerického občana".

Dr.Cvock (St, 21. 9. 2016 - 13:09)

tohle teďka u nás frčí na voddělení..http://aeronet.cz/news/video-hillary-clinton-je-po-smrti-americka-televize-abc-po-teto-informaci-prerusila-vysilani-od-te-chvile-vsichni-mlci-hillary-ma-dvojnika-cz-titulky/Tak jo Dr.Aci. Prášek a zase hajany ..:-)

Reklama

Přidat komentář