Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

JC skute (St, 10. 6. 2009 - 19:06)

Jste pakáž.
Jehovisti total eror !
Hitler vás měl vyhladit !
PROBUĎ TE SE V KOMOŘE.

JC skute (St, 10. 6. 2009 - 19:06)

Jste pakáž.
Jehovisti total eror !
Hitler vás měl vyhladit !
PROBUĎ TE SE V KOMOŘE.

JC skute (St, 10. 6. 2009 - 19:06)

Jste pakáž.
Jehovisti total eror !
Hitler vás měl vyhladit !
PROBUĎ TE SE V KOMOŘE.

JC skute (St, 10. 6. 2009 - 19:06)

Jste pakáž.
Jehovisti total eror !
Hitler vás měl vyhladit !
PROBUĎ TE SE V KOMOŘE.

JC skute (St, 10. 6. 2009 - 19:06)

Jste pakáž.
Jehovisti total eror !
Hitler vás měl vyhladit !
PROBUĎ TE SE V KOMOŘE.

JC skute (St, 10. 6. 2009 - 19:06)

Jste pakáž.
Jehovisti total eror !
Hitler vás měl vyhladit !
PROBUĎ TE SE V KOMOŘE.

že by (St, 10. 6. 2009 - 18:06)

21 A každý, kdo vzývá Jehovovo jméno, bude zachráněn.

že by měli také (St, 10. 6. 2009 - 15:06)

Adventisté pomáhají obětem zemětřesení v Itálii ... že při zemětřesení zahynulo přibližně 300 lidí a bylo nejhorší za posledních 30 let.

SOUTĚŽE A ANKETY
KALENDÁŘ
ODKAZY
INZERCE
PŘEDPLATNÉ
PUBLIKACE
KONTAKT
DISKUSE A NÁZORY
Vyhledávání:

příloha KT
[příloha PERSPEKTIVY]
rodinná příloha KT
[rodinná příloha DOMA]

Miles Jesu pomáhá těm nejpotřebnějším
Katolick
V Nigérii provádíme především lékařskou pomoc na základní úrovni. Jsou tam velmi zaostalé oblasti, kde lidé nemají žádné lékařské ošetření. Nejčastějším onemocněním je malárie. Zašíváme ale i rány a ošetřujeme běžné úrazy. Dalo by se říct, že zastáváme funkci praktických lékařů v terénu. Jiné je to v zemích bývalého Sovětského svazu, kde se zaměřujeme především na nejmenší bezdomovce. Chybí jim nejen základní materiální potřeby, ale mnohé děti prošly silnými citovými traumaty. S tím se v Nigérii téměř nesetkáte, protože tam hraje velkou roli silná rodina. V Indii je sice také možné vidět žebrající a opuštěné děti, ale ne v takovém rozsahu, jako v zemích bývalého Sovětského svazu, kde jich jsou na ulicích miliony. Pocházejí většinou z rodin alkoholiků, nezaměstnaných a z rozpadlých rodin. Nejenže se tam o ně nikdo nestaral, ale navíc byly mnohdy nejrůznějším způsobem zneužívány. Děti se pak rozhodnou, že je lepší žít na ulici než v takových podmínkách. Každým rokem jsou jich další desetitisíce. Svou nelehkou situaci řeší tím, že začnou fetovat, aby zapomněly na citové problémy, hlad, zimu a vlastně na všechny základní životní potřeby. Kvete zde prostituce. Chlapci jsou také často zneužívaní mafií. Setkali jsme se s případy, kdy přenášeli zbraně z jednoho místa na druhé. Jiní zase kradou. Mnoho z nich trpí vážným onemocněním - jsou HIV pozitivní, mají hepatitidu C, tuberkulózu a kožní parazity. Za prioritu proto momentálně považujeme pomáhat právě jim.

PYírodní katast (St, 10. 6. 2009 - 14:06)

To v letech a počet mtvých jsou největší zeměřesení

Přírodní katast (St, 10. 6. 2009 - 14:06)

Španělská chřipka je označení celosvětové chřipkové pandemie, která probíhala v letech 1918-1920. Smrtnost pandemie je odhadována na 2,5-5 %, počet obětí se odhaduje mezi 20-100 milióny lidí.

5. července, r.1201
Středozemní moře
1 100 000 mrtvých

23. ledna 1556 Šen-si, Čína
viz Zemětřesení v provincii Šen-si
830 000 mrtvých

11. října 1737 Kalkata, Indie
300 000 mrtvých

20. května r.526
Antiochijské knížectví, Sýrie
250 000 mrtvých

r.1138 Aleppo, Sýrie
230 000 mtrvých

nejznámějších tsunami:

Rok a místo Vznik Rychlost, výška vlny,počet obětí
1500 př. N. l.
Théra Sopečný výbuch,
vznik kaldery Dříve se soudilo na stometrovou vlnu, dnes předpokládáme, že vzniklo několik vln menších
1400 př. N. l.
Santorin ( Řecko ) Vyvoláno sopečnou erupcí Několik tisíc obětí ( pravděpodobně zánik mykénské kultury )
1737
Kamčatka, Kuryl, Sachalin Zemětřesení v Aleutském příkopu Výška vlny 17

Kubrt (St, 10. 6. 2009 - 12:06)

Já osobně si myslím, že Armagedon už vlastně probíhá. Přírodní katastrofy, které jsou důsledkem ničemné vlády lidí, kteří chtějí žít nezávisle na Bohu; války mezi lidmi, kteří svými slovy vyznávají Boha, ale jejich srdce je od něj daleko vzdálené. Všude na světě umírají lidé na nemoc AIDS, která je trestem za nemravné chování. Apoštol Jan napsal: Mimoto svět pomíjí a rovněž jeho žádost, ale kdo činí Boží vůli, zůstává navždy.(1 Jana 2:17) I když je Bůh milosrdný stále platí slova apoštola Pavla - Nedejte se zavést na scestí: Bohu se nelze vysmívat. Vždyť cokoli člověk rozsévá, to také sklidí;...(Galaťanům 6:7)
KÉŽ JE POŽEHNÁNO TVÉ JMÉNO, JEHOVO, NAVŽDY !!!

Pavel (St, 10. 6. 2009 - 11:06)

Pro Janu. V Bili je napsáno

Skutky apoštolů
21 A každý, kdo vzývá Jehovovo jméno, bude zachráněn.

Roman (Út, 9. 6. 2009 - 22:06)
Roman (Út, 9. 6. 2009 - 18:06)

To znamená věčný život, když přijímají poznání o tobě, jediném pravém Bohu, a o tom, kterého jsi vyslal, Ježíši Kristu.
Nebo
To znamená věčný život, když poznají tebe, jediného pravého Boha, a toto, kterého jsi poslal, Ježíše Krista.

Toto je dost zásadní rozdíl.

Přijímat znamená předem studovat a pak toto poznání přijímat.
Poznat znamená mít ho u sebe neustále a tím poznat.

Poznali jsme, že Bůh je láska v osobě Pána Ježíše Krista.

Návštěvník (Út, 9. 6. 2009 - 18:06)

Myslím,že soudit bude Syn

Návštěvník (Út, 9. 6. 2009 - 18:06)

Bůh.

Návštěvník (Út, 9. 6. 2009 - 18:06)

Bůh Jhvh od nás nechce abychom chodili ohnutý jako otroci , volající jeho jméno.On nás miluje nechce nás ponižovat!Tím,že se budeme držet jeho tkz.radami,tím že se jich budeme s důvěrou držet,tím nejvíc budeme ctít jeho jméno.Aby se nestyděl za ty,kteří nesou jeho jméno.Jsem který jsem!Jako když říká:záleží snad na tom?Hlavně poslouchej co říkám!Dávám vám rady,jak máte žít!Jak žít v míru.Naučte se mít rádi!Svých chováním mě nejvíc ctíte a uznejte dík za moji moudrost.

jeden (Út, 9. 6. 2009 - 17:06)

Dávám lásku a spátky přijímat ji chci.Poslechejme se,po čem všichni voláme po čem toužíme o čem zpíváme o čem sníme.O lásce.Jsme zrozeni pro lásku.

M. (Út, 9. 6. 2009 - 17:06)

Milko,čti prosím celý text když na něco reaguješ,napsala jsem že to záleží na bohu,ale že je nutné poznání......

nezavisly milce (Út, 9. 6. 2009 - 15:06)

jak jsi napsala:(Jan 10:33) Židé pochopili Ježíšův výrok jako tvrzení, že je Bůh.
přečtěme si co Ježíš ještě těm židum řekl :
10:36 jak můžete obvinovat mne,kterého Otec posvětil a poslal do světa,že se rouhám,protože jsem řekl:jsem Boží syn ..... .neřekl jím já jsem,nebo nejsem Bůh,řekl jím kdo je.
Židům 1:8...proto pomazal tě,Bože,Bůh tvůj......Bible ekum.vysvětluje pod čárou ono Bože,jako Bůh.Takže .....proto pomazal tě Bůh,Bůh tvůj....
To je ten malý kousek,jak jsem napsa něco Bible.

Ještě k tomu jak jsi napsala:Je taky mnoho jiných veršů a pasáží v Bibli, které svědčí o Ježíšově božství.Ano je Boží Syn,Ježíšovo božství je nepopiratelné.Podstatou svého bytí je roven Bohu.

Reklama

Přidat komentář