Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Čt, 6. 9. 2018 - 20:09)

Kikino, konečně mám čas...No Alice nevím jestli ti tvé předsevzetí vyjde ale budu ti držet palce. Ono jak člověk s tímhle začne tak toho hned tak nenechá :0) jinak pokakání v džínách jsem taky zkoušela ale na kvalitní video to moc praktické oblečení není a ano máš pravdu na džínovinu jsem si nikdy moc nepotrpěla. Já už dávno vím jaké je nejlepší pokakavaci oblečení ale nebudu tu furt dělat reklamu na legíny. Holt každému vyhovuje něco jiného a já to zcela respektuji.

Alice (Čt, 6. 9. 2018 - 17:09)

Alice koukám že ty se nám...Kikino, konečně mám čas napsat víc. Včera jsem to měla trochu nabité. Takže ještě k tomu úterku. Dopsala jsem příspěvek, tak tak jsem stihla natočit mobil na svůj zadeček a zapnout nahrávání a už to ze mně pěkně lítalo. Pokadila jsem se teda fakt docela hodně a i když ty asi nejsi úplně příznivkyně upnutých riflí, jak jsem pochopila, tak pocit udělat to v nich je minimálně zajímavý. Nakonec jsem zlomila svůj časový rekord a pobyla si v tom asi dvě hodiny, než jsem zapadla do sprchy. Co se toho videa týče, tak nevím... Myslela jsem si, že tam bude vidět nějaká pěkná boule na zadku, ale jediné co je tam zaznamenáno jsou prdící a praskavé zvuky, když to ze mně vycházelo a pak už tam lze zaznamenat jenom takové lehké nafouknutí těch kalhot, ale na to, že jsem si do nich fakt fest nakadila to na tom videu moc vidět není. Žádná boule nebo flek přes zadek tam nebyl. Až po těch dvou hodinách kdy se mi to v těsných džínách rozlézalo kde se dalo to začalo trochu prosakovat, ale jinak nic moc. Asi to video smažu byl to stejně jenom takový můj malý experiment, tak nevadí. Jinak džíny jsem pak s obtížemi vyprala, ale není to sranda, dát dohromady takto zaneřáděné kalhoty. Kalhotky jsem pochopitelně vyhodila a mamča na nic nepřišla. Včera tou cestou ze školy to bylo horší, protože to byl solidní trapas. Jinak nevím, jestli se mi to podaří dodržet, ale ráda bych si teď od těchto úletů dala na nějaký čas pauzu. Jednak toho času moc nebude a jednak se bojím odhalení. Každopádně na letošní prázdniny hned tak nezapomenu. Teď bych se především chtěla věnovat škole. Jak jsem psala, tak devátá třída mi začala a následující půlrok bude klíčový pro mou další budoucnost. Chtěla bych po základce jít na střední ekonomickou školu, kam už mám podanou přihlášku a pro mé přijetí je nejpodstatnější poslední výzo z osmičky a pololetní z devítky. V předešlém půlroce se mi bohužel prospěch lehce zhoršil, tak se teď budu učit, až se ze mně bude kouřit a zkusím se řídit radou Lukáše a nepokakat se z toho. Tak kdybych se nějaký čas neozývala, tak se pilně učím a na tyto úlety nemám čas. Každopádně diskuzi budu určitě sledovat a nevylučuji, že pokud budu mít zrovna nějakou krizi a budu cítit, že potřebuji povzbuzení a nějaký ten nevšední relax, tak si nějaké to nadělení do oblečení pošlu, ale musím být fakt opatrná. Mám hodně prudérní rodiče a s touto nezvyklou zálibou, bych se asi u nich zrovna s pochopením nesetkala, tak se na nějaký čas odmlčím. Tak se tu mějte a hlavně se nenechte otrávit těmi tupci, co se to tu snaží pořád cíleně rozbít.

On si myslí (Čt, 6. 9. 2018 - 17:09)

vzrušuje homosexuální kluk?že to teplouš není.... A pravdu ? Tu se nikdy nedozví.

Dituš (Čt, 6. 9. 2018 - 15:09)

A tebe ne?

(Čt, 6. 9. 2018 - 13:09)

Ctitely, máš pravdu, ty...vzrušuje homosexuální kluk?

Sráč (Čt, 6. 9. 2018 - 10:09)

Poseru se z vás.

Scatter (Čt, 6. 9. 2018 - 09:09)

Ctitely, máš pravdu, ty dívky vůbec netuší, jak nás to drtí, jak extrémně nás dráždí a vzrušují až k zbláznění. No Kiki dívky v plných kalhotkách bych sponzoroval moc rád, klidně bych jim dal vše co mám, protože ten čas strávený ve společnosti takových dívek by mi v životě nic nemohlo vynahradit ani překonat. Alespoň chvíli bych si okusil, jaké je to být v ráji. Když si to jen představím, jak by si taková krasavice s koktejlem v ruce přisedla ke mě na klín, usmála se, šibalsky by na mě mrkla a začala by tlačit...hodně rychle by poznala, jak funguje hydraulický zvedák :D

Kikina (Čt, 6. 9. 2018 - 04:09)

Kiki: jo v sobotu budu...Tak můj příběh bude fantazie a v té fantazii jsem z tebe udělala úspěšného podnikatele a majitele té farmy v Norsku. Tuším že něco takového jsi tu psal. I když scatter se nabízel že by to zaplatil tak v mém příběhu pojedete pěkně napůl. To víš my chudé pokakandy taky potřebujeme sponzory :0)

Kikina (Čt, 6. 9. 2018 - 04:09)

To nevypadá na pravou...Ne to opravdu ne. Ten příspěvek je zkopirovany z diskuze masturbace ve škole a opatřený mým nickem takže klid. Horší bude až tu bude někdo schopný psát za nás tak aby se to nedalo poznat ale na to zatím rozumové schopnosti zdejších hateru nestačí.

host (St, 5. 9. 2018 - 23:09)

Ve škole masturbuji hodně...To nevypadá na pravou Kikinu, že? A to nejsem žádný jazykovědec!

Lukáš (St, 5. 9. 2018 - 22:09)

Kiki: jo v sobotu budu on-line. Mám celý den volno a telefon raději vypnu, nějak se nám to v práci hroutí a nejsou lidi. No aspoň příští výplata bude něco extra :-)
Taky bysme mohli dát toho kapitalistu a jeho asistentku. Podělat se před celým vedením firmy může být dost ponižující, ale i vzrušující :-) ale uvidíme.
Pasažér na lodi kolem světa, kde se kadí do kalhot bude super. I ve skutečnosti bych si plavbu kolem světa dal, ale nemám sponzora :-)
Víkend se blíží!!!

Kikina (St, 5. 9. 2018 - 21:09)

Ve škole masturbuji hodně často, nosim bavlněné kalhotky značky key a do nich si dávám vložku always,nosim hodně úplně rifle a sedím v zadní řadě, takže si rukou přes kalhotky dráždim pipinu a orgasmus na sebe nenecha dlouho čekat, pak si většinou ucvrknu, ráda zadržuju curani,, někdy si vezmu jen kalhotky a na ně si obleču plenku pampers, velikosti 6 a počuram se ve škole na záchodě, pak se udělám a jsem v tom celý den, někdy nosim plenky i misto kalhotek,hodně kouřím krabička za den je normálka

Ctitel (St, 5. 9. 2018 - 20:09)

Děvčata vy jste fakt královny. My bychom ty vaše pokakané zadky uctivali, A to neméně stejně, jako vás celičké.

Ctitel (St, 5. 9. 2018 - 20:09)

To je fakt síla ty pokakané komentáře. Scatere mi budem asi zakletí navěky. Budem jen snít a slintat. Já bych alespoň za jeden jediný zážitek zaplatil klidně i ranec, jenže to musí být fakt holka, které se to fakt líbí, nikoliv nějaká šlápota.

Fesoj (St, 5. 9. 2018 - 19:09)

80 rekord to udělám do oběda.

Fesoj (St, 5. 9. 2018 - 19:09)

80 rekord to udělám do oběda.

Alice (St, 5. 9. 2018 - 13:09)

Alice koukám že ty se nám...Ahoj Kikino. Sorry, že odepisuji až dnes. Včera to bylo docela fajn, ale pak mi do toho něco přišlo, tak už jsem neměla čas odpovědět. Navíc mám čerstvý zážitek. Dneska se mi začalo chtít cestou ze školy. Asi dojezd té včerejší akce. Bohužel jsem to nedala a za doprovodu hlasitých prdů jsem se pokakala přímo na ulici. V tu chvíli mě polilo horko, protože jsem si uvědomila, že dneska je mamka doma. Mohla jsem se vrátit do školy a osprchovat se tam, ale mohl by mě tak někdo vidět a hned by se vytáhla ta moje červnová nehoda. Fakt nechci aby mě spolužáci měli za nějakou pokakandu. Tak jsem zvolila to menší zlo a přišla ubulená domů s tím, že jsem dostala průjem a nešlo to zadržet. To byla víceméně pravda, protože to fakt bylo hodně řídké a než jsem došla domů, tak jsem byla zřízená jak mimino. Máma kupodivu ani moc nenadávala. Jenom mi nakázala se jít umýt a pak tedy pro nesla něco ve stylu, že už se mi to letos stalo podruhé a ať si na to dávám pozor. Naštěstí neví nic o tom, že se mi to letos stalo víc než dvakrát a nebyly to zrovna nehody. No nic snad jsem důkladně umytá. Musím ještě na to odpolední vyučování a pak mám ten volejbal. Večer si snad najdu čas a napíšu ještě něco k tomu včerejšku. Zatím ahoj.

luba (Út, 4. 9. 2018 - 21:09)

Takže něco si nadelis...Ahojky Kikino.
Budu se moc těšit na tu plavbu, jsem přesvědčen, že to bude super a bude to asi na hodně dlouho.

Scatter (Út, 4. 9. 2018 - 19:09)

Teda Alice gratuluji, jsi úžasná, ono je to jako droga, že to pokakávání?, brzy v tom budeš lítat, ale to nám vůbec nevadí, musím tě pochválit, tak senzačních holek moc není a vedeš si moc dobře, jednou z tebe bude hvězda jako tady naše Kiki.

Kikina (Út, 4. 9. 2018 - 18:09)

Zatím díky ke gratulacím,...Takže něco si nadelis předtím a něco potom :0) doufám že se ozveš live a můžeme si zase zaperverznit. Moc pěkně jsme tu perverznily i v tvé nepřítomnosti. Škoda že už to zapadlo pod hromadou spamu. Rozjela jsem tu pokakane básničky a strhla k jejich psaní i ostatní ale to ještě nebylo vůbec nic :0) jak už jsem tu psala dala jsem se do psaní knihy kde i ty budeš mít podstatnou úlohu. Pokud tedy pochopitelně nebudeš nic namítat proti tvému přidání na seznam pasažérů první oficiální plavby kolem světa v plných kalhotkách :0)

Reklama

Přidat komentář