Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Čt, 16. 8. 2018 - 18:08)

Jak už jsem uvedla byla jsem před časem účastnice soukromé diskuze na téma počůrávání a pokakavani. Byla jsem tam jedna holka na čtyři kluky a jenom jeden z nich měl to štěstí že měl doma slečnu nakloněnou těmto praktikám. Z těch zbývajících tří hlavně jeden z nich mě furt balil nebylo mi to úplně nepříjemné tohle internetové flirtování a to byla chyba protože on si to vyložil jako že jsem k mání a přitvrdil furt mi psal že jsem holka jeho snů a jak se spolu sejdem dáme si pokakane rande apod. Nedokázal prostě pochopit že nikoho nechci! A ten stav pořád platí (sorry kluci) když jsem mu jasně dala najevo že nemám zájem tak mě začal obtěžovat a šířit pomluvy. Dokonce zpochybňoval že jsem holka. Psal tam nechutnosti typu že nechci osobní setkání protože mám koule mezi nohama a podobné kraviny. Když nedal pokoj tak ho admin zablokoval krátce po tom skončila i ta diskuze tak jsem to považovala za vyřízené ale on se nějakým způsobem dostal k mému mailu kde mi vyhrožoval že zveřejní moji totožnost na internetu přepis našich konverzací pošle mým rodičům atd byla jsem z toho bez nadsázky strachy pokakana. Naštěstí to nikdy nezrealizoval já si pak změnila mail a nechala si nainstalovat internetovou ochranu a dneska si dávám sakra bacha abych byla nedohledatelna. Jo a na domluvená osobní setkání taky bacha. Jeden z kluků nám tam nadšeně psal jak navázal kontakt s podobně smýšlející slečnou. Chlubil se jak už si domluvili sraz a jak je na to celý nadržený. Já ho radši varovala ať se netěší předčasně a pokud si třeba domluvili místo srazu a oblečení co budou mít na sobě tak ať něco z toho změní a nejdřív si všechno nenávratně otukne napsala jsem mu pokud to bude opravdu pěkná mladá holka tak ji obejmi a jděte se spolu hned někam pokakat. Pokud to bude kdokoliv jiný tak rychle zdrhej! Pak mi za to poděkoval protože dle jeho slov nedorazila na rande atraktivní 18leta dívka ale 60letej zpocenej ouchyl takže asi takhle.

Kikina (Čt, 16. 8. 2018 - 17:08)

Kluci neblbnete ještě se začnu červenat :0) já možná třeba časem záložim nějaký speciální mail na dopisování ale dejte mi čas. Jak už jsem tu před časem psala mít ctitele je fajn ale horší je když se zhrzený ctitel promění v cyber stalkera a přesně tuhle zkušenost mám za sebou až dorazím domů z práce tak napíšu víc. Pak snad pochopíte proč si možná až úzkostlivě pečlivě střežím své soukromí.

Scatter (Čt, 16. 8. 2018 - 17:08)

Hele ikdyby bylo ctitelů 150, vždy budete až druzí hoši :D

Vtipálek (Čt, 16. 8. 2018 - 15:08)

Chlapi, tak to aby jste si pomalu vzali čísla a hezky pěkně do fronty :)

Ctitel (Čt, 16. 8. 2018 - 08:08)

Ahoj Kiki, existuje způsob, jak se s Tebou mimo tuto diskuzi spojit?

Scatter (Čt, 16. 8. 2018 - 08:08)

To je velmi vzrušující, to si neumím představit, potkat někde na ulici pěknou slečnu pokakanou, co jde sebevědomou chůzí s pěkným nákladem v kalhotech, asi bych se hned zamiloval. Kiki, úžasné, sám si dovedu představit těžko něco lepšího, než sledovat nějaký film po boku pokakané slečny, třeba i v kině :) Jinak já jsem z druhého konce republiky, můžete dojet za mnou na moravu někdy, jste zvány :D vím, že to asi neklapne, ale bylo by to supeeer trávit čas s pokakanou holkou nebo holkama. Popravdě sám nevím, jak bych se zachoval potkat na ulici pokakanou hezkou slečnu, asi bych se přepnul na autopilota, slepě bych šel stále za ní, nespustil z ní oči, jako pejsek, ač bych teda vůbec nevěděl co případně říct nebo tak, protože v hlavě by mi to šrotovalo, jasný příkaz v mozku, tu musíš mít za každou cenu :D no bylo by to velmi velmi zajímavé.

Kikina (St, 15. 8. 2018 - 21:08)

Tak jsem se k vám dneska pro tento týden přidala a taky jsem se pokakala. Potřebovala jsem se odreagovat po tom co mě dneska brutálně nakrkli v práci a lepší relax neznám. Říkala jsem si že si pustím nějaký film tak jsem tak učinila a natáhla si připravené oblečení. Zhruba v půlce to na mě přišlo ale proč tam dávat pauzu. Všechno jsem pěkně pustila do legín a pak se v klidu dokoukala. No řekněte sami od dobrého filmu se přeci neodchází nebo ne? :0) čas se nachyluje a tak už radši půjdu pod sprchu ale bylo to super pokakat se při sledování filmu někdy si to zopaknu. Dneska jsem to fakt potřebovala ale nebudu tady zase ventilovat svoje démony. Každý má problémy a nikoho to nedojima ani k tomu tahle diskuze neslouží tak už nic jdu se dát dohromady pokakavani zdar ahoj Kiki.

Verča (Út, 14. 8. 2018 - 23:08)

Tak jenom směle do toho....Kikino, klidně běž taky do toho. Aspoň porovnáme různé kolemjdoucí a jejich chování. S odvahou máš pravdu. Budu Ti také držet palce.

Kikina (Út, 14. 8. 2018 - 21:08)

Kikino, díky za rady....Tak jenom směle do toho. Jsem zvědavá jak dopadneš. Nikde není psáno že bych si to taky nemohla zkusit. Jak už jsem avizovala tak v půlce září mám týden dovču a nic tam není v plánu a asi ani nebude tak bych taky mohla vyrazit nekam na druhý konec republiky tam si vybavit ubytování a pak se pokakat nekde na veřejnosti. Uvidíme co bude. Každopádně asi my všechny zde máme společné že i když svoji zálibu pečlivě skrýváme před světem tak ve skrytu duše jsme tak trochu exhibicionistky toužící po pořádné ostudě. Jenom to chce holt sebrat odvahu k její realizaci.

Verča (Út, 14. 8. 2018 - 20:08)

Verčo oproti mě jste tu...Kikino, díky za rady. Určitě mi jde hlavně o tu ostudu a reakce lidí, proto se obléknu tak, aby to bylo vidět, tak si vezmu asi moje džegínky nebo těsné džíny a blůzku. S kachní chůzí máš asi taky pravdu. Chtěla jsem jít a kroutit zadkem jako na přehlídce, ale to by nebylo ono. Cáknuté jsem tady asi všechny. Myslím si, pokud bych se nepodělala u těch kámošek, tak by mě to asi nikdy nenapadlo. Dám pak vědět, jak se zadařilo.

Kikina (Út, 14. 8. 2018 - 18:08)

Jinak jsem se zrovna vrátila z nákupu pokakavaciho oblečení mám holt velkou spotřebu :0) nechala jsem tam přes 600 ale mám za to patery kalhotky a patery legíny. Mimochodem jsem ukořistila i naprosto luxusní růžové legínky. Musela jsem si je hned vyzkoušet a padnou mi jak ulité. Skoro je škoda použít je k tomu účelu ke kterému byly zakoupené ale moc nestály jenom 120 korun. Holky fakt by jste to do nich měli vyzkoušet. Pokud na to máte postavu tak si klidně kupte velikost S jako já ty vás dokonale obtáhnou a pak budete mít pěkné bouličky na zadečku. Verča se pokakava v dzeginach ty na to taky nejsou špatné ale legíny jsou prostě top! Ty musel vynalézt někdo kdo miluje pokakavani jako já protože jsou k tomu prostě stvořené. Ale i na normální nošení jsou super. Já v nich chodím doma venku v práci prostě všude. Pokud teda nejsou ta extrémní vedra to dávám přednost sukýnkam. Tuším že Dita mi tu před časem napsala že jsem ujeta na legíny tak to není úplně přesné. Já jsem totiž doslova legínovy maniak :0)

Kikina (Út, 14. 8. 2018 - 17:08)

Verčo oproti mě jste tu určitě všechny krasavice ale to je vedlejší. Bude to vzrušující uvidíš budeš se i trochu stydět ale zase tě zaplaví ten adrenalin. Svou první zkušenost na veřejnosti už za sebou máš jak si tu psala že ses pokakala v tom parku. Tehdy ses oblékla aby to nebylo vidět teď chápu že chceš tu ostudu a jsi zvědavá na reakce lidí. Já občas vyrazím taky ven a dokážu pak chodit úplně suverénně a tvářit se že se nic nestalo. Efekt prozrazení vylepšis ještě tou kachní chůzí nejdi sebejistě naopak zkus jít tak jako jde holka šokovaná z toho že si právě na ulici nadělala do kalhot. Ale ty si určitě poradíš. Seš taky správně caknuta to už jsem poznala :0)

Jani tak záleží na tom jak velké jste město jestli je ta pošťacka odtamtud a zná někoho z okruhu tvých známých tak to vykecat může. V Praze jsme naštěstí všichni dost anonymní ale jednu zábavnou zkušenost s pošťackou mám taky. Jednou jsem se podobně jako ty pokakala zrovna když rodiče nebyli doma a ona zrovna za chvíli zvonila. No neměla jsem odvahu vylézt v tom stavu ven tak jako nikdo nebyl doma. Ve schránce jsem pak našla lístek. Bylo to něco pro tátu ten se pak divil proč jsem to nepřevzala tak jsem musela zalhat že jsem zrovna chvilku nebyla doma.

Jana (Út, 14. 8. 2018 - 13:08)

Ahoj Kikino, jo provedu to....Verčo, to jsi fantasticky odvážná. Nevím, asi bych neměla tu odvahu, ale když Tě tam nikdo nezná, tak to nebude zase náročné.

Dneska jsem měla velký plán. Už jsem to měla na krajičku a byla na to oblečená. Zazvonila pošťačka, tak jsem dolezla k bráně, něco jsem podepisovala, a ze mně to začalo vycházet. I to bylo slyšet. Něco pronesla, že jsem jí to mohla říct z okna a počkala by. Doufám, že to nikomu neřekne. Pak jsem si to ale užila. Teprve teď to jdu likvidovat. Už musím, abych to stihla.

Verča (Út, 14. 8. 2018 - 12:08)

Takže ty to fakt provedeš?...Ahoj Kikino, jo provedu to. Jedu tam na konci srpna. Doufám, že se o něco ochladí, abych eventuálně mohla vzít mikinu. Taky si myslím, jak to bude zajímavé. Nejvíc mne přitahuje, jaká to bude ostuda. Vystihla jsi mne docela přesně. Možná bych mohla atraktivity trošičku přikoupit, ale i tak to docela stačí. Asi budou zajímavé pohledy protijdoucích lidí, kteří uvidí můj inteligentní ksicht, pak jim praští do nosu vůně a následně se otočí a uvidí narvané kalhoty. Těším se na to, ale zároveň bych to chtěla mít za sebou. Pak napíši. Teď ještě jednou to udělám doma.

Kikina (Út, 14. 8. 2018 - 04:08)

Kikino, zapomněla jsem Ti...Takže ty to fakt provedeš? Kdy se tam chystáš? Mladá inteligentní a atraktivní dívka chystající se na studium na VŠ v plných kalhotkách na rušné ulici :0) zajímavá představa. No budu každopádně zvědavá na tvůj report.

Verča (Po, 13. 8. 2018 - 22:08)

Verčo vítej zpět. Tak jak...Kikino, zapomněla jsem Ti odpovědět na otázku ohledně zácpy. Měla jsem ji šest dnů. Je to také špatné, ale zase lepší než plné kalhoty na veřejnosti. Už se ale těším do Německa na tu moji akci.

Verča (Po, 13. 8. 2018 - 21:08)

Verčo vítej zpět. Tak jak...Kikino, doma to dopadlo celkem dobře. Jen mamča vylezla, když jsem naštěstí již končila v koupelně a ptala se mě, proč se v noci sprchuji. Odpověděla jsem, že je horko, tak je to snad normální se osprchovat. Doufám, že nic necítila. Ale dneska jsem potkala jednoho borce, který tam včera taky byl. Pak jsme šli společně s dalšími kámoši a kámoškami a postupně jsme se rozpadávali. Když jsem si prdla, tak u toho byl on a jedna holka, ale asi za minutu se naše cesty dělily, tak jsem si myslela, že si ničeho nemohli všimnout. Ten borec mi dneska řekl ahoj hovniválko. Snad to byla narážka na prd, protože ve tmě za minutu nikdo nemůže poznat, že se někdo podělal.

luba (Po, 13. 8. 2018 - 20:08)

Ahoj dík za info. Pak tam...Tak, doufám, že se bude líbit, když, tak Tě budu o dalších dílech informovat.
Pokud bys měla námět na pokračování, rád přijmu.

Kikina (Po, 13. 8. 2018 - 18:08)

Ahoj Kikino.
Tak před...Ahoj dík za info. Pak tam mrknu.

Kikina (Po, 13. 8. 2018 - 18:08)

Discuting here with...Helo my name is Kikina. I love panty pooping. I love big shit in my legins. And you?

Reklama

Přidat komentář