Reklama

Kněz a žena ...

ALadin (St, 22. 7. 2009 - 12:07)

Tak vám řeknu, že vztah možý je. Hluboký, láskou propletený, zdrcující, plný vášně, toužící pro obě strany. Ale nenaplněný. Nicméně - domnívám se, že brzy nastane den, kdy i toto padne a bude vztah se vším všudy. Chceme to oba. Mimochodem, vím, o čem píšu...Není to teorie...Ale prožitá a pržévaná skutečnost. Držte nám palce.

Návštěvník (Po, 20. 7. 2009 - 19:07)

Asi neví o čem,
nebo se jim kněží už nelíbí?

Hedvika (Ne, 19. 7. 2009 - 19:07)

Je, tady nám někdo po měsíci napasl. :-)

anna (Ne, 19. 7. 2009 - 11:07)

Otče Josefe, můžete mi prosím napsat na tento e-mail makianna"seznam.cz. Děkuji.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2009 - 00:07)

To mi povídej!
Myslím,že v dnešní době šukají jako všichni ostatní a asi ,bohužel,už nejsou kladeny takové nároky na jejich mentální úroveň jako dřív,údajně berou každého,aby vůbec někoho zlanařili,no,ale určitě to neplatí o všech,do Čech jezdí hodně Poláků na výpomoc.
Já sama jsem souložila s kaplanem,myslím,že tihle této víry by taky neměli,tak vidíte jak to funguje.
Každý chlap musí ocasa občas vykoupat,nevěřím v naprostou čistotu těla,tím pádem ni ducha.

adolfina (Ne, 21. 6. 2009 - 19:06)

Také si myslím, že ten kdo se chová slušně a slušně mluví, že se mu to vrátí v dobrém. Určitě se na takového člověka dívají lidé s vyšším vzděláním jinak než na nevychovance, kteří se pořád něčemu smějí nebo se vysmívají. Já to nesnáším, když se někdo neumí slušně chovat, at? nechodí do společnosti lidí, kteří mají slušné vychování.

Josef (So, 20. 6. 2009 - 13:06)

Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá. Jsem přesvědčen, že kdo mluví slušně se mu to vrátí v dobrém a ten, kdo z prominutím béká, se mu to také vrátí někde tím békáním.

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2009 - 21:06)

Tady jsou správná trdla!

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2009 - 20:06)

ještě nám tady řekni ,že šukali ve zpovědnici a že si ji chodila chladit do křtítelnice svěcenou vodou a dám na modlení!

Hedvika (Pá, 19. 6. 2009 - 13:06)

Tak jsem po dlouhé době koukla na diskuzi a musím říct, že to tu nějak vázne.
K tomu roku kněžích bych rada všem (alespoň těm, co nás sledují) popřála, aby jej vskutku požehnaně prožili. A nám laikům, abychom k nim (vám) měli větší úctu. Bůh nám skrze ně (vás) dává tolik milosti a darů, že je někdy spodivem jak málo si lidé kněžskeho povolání váží.

Hedvika (Pá, 19. 6. 2009 - 13:06)

Tak jsem po dlouhé době koukla na diskuzi a musím říct, že to tu nějak vázne.
K tomu roku kněžích bych rada všem (alespoň těm, co nás sledují) popřála, aby jej vskutku požehnaně prožili. A nám laikům, abychom k nim (vám) měli větší úctu. Bůh nám skrze ně (vás) dává tolik milosti a darů, že je někdy spodivem jak málo si lidé kněžskeho povolání váží.

Pipi (Pá, 19. 6. 2009 - 13:06)

Mne to nezaujalo,o tomhle světě se nedozvíme stejně nic pravdivého.Každá víra je nesmyslná,pro lidské žití měla význam jen "víra" přírodní a vesmírná a ta byla vždy těmito fanatiky znásilněna.

Josef (Pá, 19. 6. 2009 - 09:06)

Možná vás někoho zaujme, že dnes začíná rok kněží vyhlášený římským biskupem, papežem Benediktem XVI. Asi se objeví řada různých úvah, knih atd. Objevila se také řada různých diplomek o kněžích pohledem zvenku a také ženským pohledem např. téma kněžského vyhoření. Velmi zajímavé, lidské. Kněží nejsou supermani a občas se také unaví a někteří hodně. Pak pokračují krapet světským způsobem. Dobře by bylo aby tyto hovory byly krapet osobní. Zkuste se podepsat ať již svým jménem nebo přezdívkou.

Návštěvník (Čt, 18. 6. 2009 - 20:06)

Nebo dostali dispenz-svatý otec je osvobodil od kněžských závazků. To je případ P. Houdka, který působil v Karviné-proběhlo to médii. On ho dostal. Teď se chystají na svatbu. Snad bude lepším otcem, rodiny než byl otcem duchovním.

Návštěvník (Út, 16. 6. 2009 - 07:06)

Já jsem znala několik mladých katolických kněží, kteří se nakonec oženili. Samozřejmě buď museli povolání katolického kněze opustit, nebo přejít k jiné církvi, která sňatky kněží bere jako normální věc.

čtenář (Po, 15. 6. 2009 - 21:06)

Místy velmi hezká diskuze, pravda, od května nic moc, ale mnoha předchozím diskutujícím díky (Hedvika, Karminka, Josef a někteří další) i Janě, která zajímavou diskuzi založila, i když ji občas vedla lehce pubertalnim stylem, ale bylo od čeho se odrazit.

Návštěvník (So, 13. 6. 2009 - 11:06)

Mít syna kněze je obrovská čest a vyznamenání pro celou rodinu. Byli bychom za takovéto povolání moc štastní.
Narodí-li se člověk jako homosexuálně orientovaný, je to kříž od Boha (mnohdy pro celou rodinu), ale platí: koho Bůh miluje, křížem navštěvuje. I tento člověk musí žít v čistotě-samozřejmě jako všichni lidé... U něj je taktéž založena na ovládání se a dodržování Božího řádu...

Návštěvník (So, 13. 6. 2009 - 00:06)

Každopádně je to úchylka jako každý extrém a sebemrskačství.

Návštěvník (Pá, 12. 6. 2009 - 22:06)

proč by ne.bylo by to jiné,než obyčejné povolání.

jsou rodiny,kde jsou na ně pyšní.

Návštěvník (Pá, 12. 6. 2009 - 21:06)

Katolici mají kněze.

Kdyby jste měli jediného syna a ten by se rozhodl,být knězem-
co byste na to říkali ?
A raději kněze nebo geye

Reklama

Přidat komentář