Reklama

Kněz a žena ...

Návštěvník (So, 9. 5. 2009 - 23:05)

))co se jí stalo ??!! je jen zamilovaná . ale asi blbě )))

Návštěvník (So, 9. 5. 2009 - 22:05)

mladí faráři jsou inteligentní , vzdělaní a i hezký muži . Oni to cítí , že se dívkám líbí .Jak psala Bára.-----není správné jako katolička svádět kněze .Pro něho je to poslání a takové jakoby manželství s církví. Znala jsem i takového , který odešel ohledně dívce , ale jak žije ted , nevím .Musel si najít civilní práci . Škoda ,že se neozvala Jana z roku 2008 , která téma založila . A PODĚLILA SE O TO , CO PODNIKLA . Jak to s tím zamilováním dopadlo .Třeba to odeznělo samo , jako v obyč. vztahu . Jsou to hormony a tak 1 rok trvá než se dáme dohromady .Leda se chodit modlit do jiného kostela .

ss (So, 9. 5. 2009 - 22:05)

Co se ti stalo?

Návštěvník (So, 9. 5. 2009 - 20:05)

Ahoj Jano. Stalo se mi to také ani já nevím co mám dělat.

Jana (Po, 13. 4. 2009 - 22:04)

Ahoj všem,
jak jste prožili VELIKONOCE? Já moc pěkně, velikonoční svátky mám ráda. Snad nás velikonoční obřady povzbudili k tomu, abychom byli lepšími lidmi..

Dobrou noc:)

Kamila (St, 11. 3. 2009 - 01:03)

Celibát je bezženství,takže styk s mužem mají povolen!?
Nevěřím jim ani prd!
Šukat se dá i tak,že na to nikdo nikdy nepřijde.
Dokonce i pohlavně a sexuálně přenosná choroba se dá vyléčit tak potichu,že na to nikdo nikdy nepřijde.
Navíc,žádný buh není a nevím,proč by to měl být zrovna chlap!

karmuska (Út, 10. 3. 2009 - 11:03)

Pro anonym z 5. 3. 2009 00:46:44:

Nez nazves cizi slova blabolem, prolistuj slovnik ceskeho pravopisu.

Návštěvník (Čt, 5. 3. 2009 - 00:03)

Můžeš děkovat jak chceš a nebude to nic platné,každá víra vždy ženy považovala a považuje za méněccenné služky a matrace,nemám na to to číst,je to blábol!

Josef (St, 4. 3. 2009 - 17:03)

Díky tobě, ženo-matko,
která se v jedinečném prožitku radosti i bolesti stáváš mateřským lůnem člověka, která jsi pro dítě přicházející na svět božím úsměvem, která vedeš jeho první krůčky, která o ně pečuješ při dospívání a stáváš se opěrným bodem na jeho další životní cestě.

Díky tobě, ženo-nevěsto,
která svůj osud neodvolatelně spojuješ s osudem muže ve vztahu vzájemné oddanosti a ve službě společnosti a životu.

Díky tobě, ženo-dcero a ženo-sestro,
která vnášíš do rodinného prostředí a pak do celého života společnosti bohatství svého jemnocitu, své intuitivní vnímavosti, své nezištnosti, své velkodušnosti a své vytrvalosti.

Díky tobě, pracující ženo,
nasazená ve všech oblastech společenského, hospodářského, kulturního, uměleckého, politického života, díky za nezbytný přínos, kterým přispíváš k budování kultury, schopné spojovat rozum i cit, k pojetí života stále otevřeného pro smysl

Džudy (Ne, 1. 3. 2009 - 00:03)

Sex po slovensku-béčková kniha několika povídek různých autorů.
Povídka Celibát-Jarmila Mikušová.
Lehce k tématu.

Návštěvník (Čt, 26. 2. 2009 - 07:02)

Josefe nebuď trotl,žádné drsné obvinění,nýbrž fakt a potvrzená věc,tohle pro mne bylo jako pro deváťáka úkol popsat písanku velkým tiskacím A.
Chlap je chlap,prostě kurva,ať si hraje na co si hraje,jistěže to bylo po té vaší hedvábné revoluci.Když se stane,že náhle,ale táhle a neurčitě onemocní pobožnej,nikoho nenapadne zkoumat,že by to mohlo značit problém ze směru,který je jim zapovězený,že?

počestnost (St, 25. 2. 2009 - 23:02)

AT ŽIJÍ POČESTNÍ LIDÉ.JSOU MÉNĚ NIČEMNÍ,NEŽ OSTATNÍ.---------HENRY BECQUE ..................KDO ŽIJE CTNOSTNĚ JE PŘEDMĚTEM ÚCTY,ALE NIKOLIV ZÁVISTI.------------PERSKÉ PŘÍSLOVÍ-----------------

Návštěvník (St, 25. 2. 2009 - 22:02)

tady nikdo nezná význam slov, POČESTNOST .--------je SLUŠNOST ČLOVĚKA utma

Jana (St, 25. 2. 2009 - 22:02)

Prosím tě , Utmo,co je to přesně počestná žena?

__utma=48467763 (St, 25. 2. 2009 - 12:02)

nevěřím, že by tam chdily nepočestné ženy .stává se ledacos ,ale toto NEVÍM

Josef (St, 25. 2. 2009 - 12:02)

Myslím tím anonyma z dnešního nočního příspěvku.

Josef (St, 25. 2. 2009 - 12:02)

To je dost drsné obvinění. Bude se zastávat kolegy. Nevím, co to znamená zamlada, které roky to byly. Jestli před r. 89 nebo po. A jestli na faře bydlel kněz nebo někdo jiný.

Návštěvník (St, 25. 2. 2009 - 11:02)

najdi si to na internetu jen napiš DIECÉZE bude tam JE SPRÁVNÍ JEDNOTKA CÍRKVÍ v čele stojí BISKUP každé město má svoji

Návštěvník (St, 25. 2. 2009 - 11:02)

je to opravdu společenství kněží

Návštěvník (St, 25. 2. 2009 - 08:02)

Nic takového neexistuje,možná před 2 stoletími.

Reklama

Přidat komentář