Reklama

kondylomata

peťan (Po, 1. 8. 2011 - 22:08)

Já zkusil už dusík,Wartec...a stejně se ty potvory vraceji.Už nějakou dobu používám Kolodium Forte.Sice se stejně po čase ukáži znovu,ale odstranění je rychlé a pohodlné.Už jen doufám,že v blízké době nějaký ,,supervědec,,vynalezne konečně lék,který zabere....

Radek (Čt, 30. 6. 2011 - 13:06)

nejde neaka jina lecba nez z tekutim dusikem??

Eva (Čt, 23. 6. 2011 - 19:06)

Dobrý den, před pár dny mě nalezli na vnější straně genitálii kondylomata, jenomže mám dojem, že kondylomata tam mám už několik měsíců a přitom přítel, se kterým jsem už skoro rok, to odemne nechytl. Jak je možné, že se to u mě projevilo skoro až po roce?
Doktorka mě kondylomata vypálila dusíkem a teď jen čekám, jestli to zmizne. Jestli to dobře chápu, tak virus už budu mít v těle napořád, takže si to budeme s přítelem furt přenášet? Děkuji za odpověď.

honza? (So, 18. 6. 2011 - 23:06)

pomohla nekomu hlíva ústřičná? Chirurgický zákrok se platil? ci laser? Kolik vás to stálo? Je to hrazeno z pojistovny?

John (Ne, 5. 6. 2011 - 14:06)

Ahoj..mám dotaz.jelikož je toto virové onemocnění, tak když moje přitelkyně tyto bradavicky má, doktorr jí je odstraní(snad), jí se třeba po nějake době už neobjeví, ale tedy jestli tomu dobře rozumím tak ten vir má navždy už v sobě...tz. že si t otedy budeme furt pženášet na sebe??nebpo existují nějake antibiotika či tak aby se vir dostal z těla??Děkuji za odpověd

Reny (Út, 31. 5. 2011 - 15:05)

Dobrý den, asi před třemi týdny se mi udělaly kondylomata, dnes jsem se byla objednat na laser do Motola, ale objednali mě až za dva měsíce. :( Co mám dělat, aby se mi to do té doby ještě víc nerozrostlo? Začala jsem brát jednou denně hlívu ústřičnou v kombinaci s rakytníkovým olejem a echinaceou, v tabletkách. Ale nevím jestli to stačí ... Je pravda, že holením se to roznáší? Jestli jo, roznáší se to i když při holení bradavičky nijak nenaruším? A ještě bych se ráda zeptala jestli koupele s tee tree olejem, nebo pomazávaní bradaviček tee tree olejem opravdu pomáhá? Děkuju.

hungry (Út, 24. 5. 2011 - 10:05)

Dobrý den před 3 měsíci...Zuzko zákrok je v CA, trvá asi jen dvacet minut, je to rychlovka, ráno přijdeš do nemocnice, odpoledne jdeš domů. Ale potom se to hojí asi deset dní, takže si pobudeš doma. Byla jsem po nožem dvakrát, protože to podle doktorky je nejlevnější a nejrychlejší způsob odstranění, to hojení sice bylo maso, ale už mám skoro půl roku pokoj.

Zuzka (St, 18. 5. 2011 - 21:05)

Dobrý den před 3 měsíci byli u mne nalezeny kondylomata. Doktor mi předepsal Aldaru, která mi měla tyto výrustky odstranit. Naopak jich na místě mám mnohem více. A tak jsem se rozhodla, že podstoupím chirurgickému zákroku. Chtěla bych se zeptat, jak tento zákrok probíhá? Zda-li lze pořídit nějaký přípravek, kterým bych si postižená místa mazala, aby se mi opět neobjevili? Děkuji za odpověď

Roman (Út, 19. 4. 2011 - 00:04)

Dobry den chtel bych se...Dobry den chtel bych se zeptat s tima puchyrky co mam na Penisu co to je to je pry u nekolika lidi co meli sex nebo vubec a maji to stejne jak se to da lecit ci co by jste me doporucily se toho zbavit doslova myslite ze by me pomohla treba Aloe Vera,,, a nebo co by jste me doporucily odpovezte na 728355224 dekuji Roman
chci se toho zbavit kdybych mel sex a abych to neprenesl dale doufam ze to neni na recept aby si se nedoneslo dale ze tento problem mam dekuji Roman jinak dejte vedet na mail ............... [email protected]

Roman (Út, 19. 4. 2011 - 00:04)

prosím!Dobry den chtel bych se zeptat s tima puchyrky co mam na Penisu co to je to je pry u nekolika lidi co meli sex nebo vubec a maji to stejne jak se to da lecit ci co by jste me doporucily se toho zbavit doslova myslite ze by me pomohla treba Aloe Vera,,, a nebo co by jste me doporucily odpovezte na 728355224 dekuji Roman
chci se toho zbavit kdybych mel sex a abych to neprenesl dale doufam ze to neni na recept aby si se nedoneslo dale ze tento problem mam dekuji Roman

Skalpel (Po, 18. 4. 2011 - 23:04)

Dobry den chtel bych se...prosím!

ROman (Po, 18. 4. 2011 - 23:04)

Dobry den chtel bych se zeptat s tima puchyrky co mam na Penisu co to je to je pry u nekolika lidi co meli sex nebo vubec a maji to stejne jak se to da lecit ci co by jste me doporucily se toho zbavit doslova myslite ze by me pomohla treba Aloe Vera,,, a nebo co by jste me doporucily odpovezte na 728355224 dekuji Roman

Pro dnes anonym (Čt, 17. 3. 2011 - 22:03)

Můžu se zeptat jak tu...Ta hlíva se dá koupit normálně v pilulích - 2x denně a hotovo. Já si koupila toto, je tam i ten rakytníkový olej, což je další plus. Chce to očíhnout, dají se koupit v dobré akci. Já takhle koupila kůru na 4 měsíce cca za 500,-. A hodlám to brát dál, ať mám pokoj.

Pro dnes anonym (Čt, 17. 3. 2011 - 22:03)

Tak bych jen ráda informovala, že Aldara + tříměsíční užívání hlívy ústřičné + občasná koupel s tea tree olejem byla úspěšná!!! Po těch mrchách ani známka!

Leila (Út, 8. 3. 2011 - 16:03)

Pani doktorko chci se zeptat doktor mi oznamil ze mam kondylomata a ze jsem to mohla chytit od pritele ale ze taky nemusela.Tak se chci zeptat jestli by se mel pritel take nejak lecit??hlavne zatim nema zadne priznaky..

... nat (Po, 7. 3. 2011 - 19:03)

chci se zeptatnení mi 18...Ahojki, pokud budeš mít celkovou narkozu tak si tam poležíš tak dvě hodky a pak musíš mít doprovod... ja měla jen lokalní a šla jsem domu za 15 minutek a nemusela jsem mit doprovod :)

nat (Po, 7. 3. 2011 - 19:03)

chci se zeptatnení mi 18 let...a pujdu s touto strasnou nemoci na chirurgicky zakrok..potrebuji po narkoze a odchodu z nemocnice nejaky doprovod ci zakonneho zastupce?? Dekuju predem za radu Nat

Lucka (Po, 7. 3. 2011 - 19:03)

Ahoj, taky se mi objevily...Můžu se zeptat jak tu hlívu ustřičnou jíš? Uvařenou nebo jenom tak sýrovou?Ja jsem měla kondylomata před 4 měsíci a zdá se mi že se mi tam zase jedna objevila :( chjooo doufam že se z toho dostaneeem :(

Mischel (St, 2. 3. 2011 - 11:03)

Zdravím všecky kdo maj tuhle nepříjemnou nemoc či jak to nazvat !! asi před dvěma týdny jsem byla na sundání kondylomat el. kličkou za týden jsem měla jít na kontrolu a opět se tam nějaké mršky objevily :( doktorka mi napsala aldaru..ted jsem ji použila po 4. ale zatím žádná změna..navíc ani pořádně nepoznám, které jsou hotové a které ne, navíc všude zarudlé :(dále jsem ted začala s hlívou ustřičnou a sprejem epigen, tak snad to konečně začne zabírat.. už nevím co dělat :(( je to opravdu hrůza...mate někdo také zkušenosti??

Pro dnes anonym (Út, 1. 3. 2011 - 10:03)

Ahoj, taky se mi objevily...Já jím hlívu ustřičnou už třetí měsíc. Zvenku ok (používala jsem i Aldaru), ale bojím se co a jak uvnitř. Za týden jdu na kotrolu (kterou mi přesunuli o další měsíc dál, tak že by to nespěchalo?!!!), a mám neskutečný strach s čím tam na mě vyrukují.
Ale váš příspěvěk o hlívě mě trošku hodil do plusu, snad to zabralo i u mě a vyhnu se laserum a pod.

Reklama

Přidat komentář