Reklama

kondylomata

PETR PETR (Pá, 5. 9. 2008 - 11:09)

Pro Takytomáma: No já nevím, fakt myslíš, že to nemá cenu už řešit ? Jaké 2 nájezdy myslíš ? Já jsem nestřídal NIKDY partnerky ( jsem kluk ), také jsem samozřejmě nikdy neměl nic s klukem a stejně to mám na konečníku. Sice je to jen malinké, tak prý možná z koupaliště, hygieny apod. Doktor mi říkal, že prý by si lidé neměli zadek :-) čistit toal. papírem, ale sprchou, tak fakt nevím. zatím měsíc používám Epigen. Není tedy žádná změna, tak ... uvidím, co bude dál. Asi budu se v Ostravě objednávat na Laser

Takytomám (Čt, 4. 9. 2008 - 17:09)

Předchozí text myslím seriozně. Založil jsem pro to i mejlíka. Kdo ten nápad vidí jakoé schůdný, napište. Díky.
Takytomam"seznam.cz

Takytomám (Čt, 4. 9. 2008 - 17:09)

Člověk hledá, pravda. Doktorka mi doporučuje kudlu, ale nějak mám luft nechat si v narkóze ořezávat č..... a s nejistým výsledkem.
Taky mi z těchto příspěvků nějak vyplývá, že to je stejně neodstranitelný. Jen krátký období jakobyklidu mezi dvouma nájezdama....Tak mne napadlo, jestli třeba by nebylo řešení se dát dohromady - možná s jednou ženou, možná s pár lidmi, co mají tyhle potíže a uspokojovat se mezi sebou. Byl by někdo pro ?

PETR PETR (Ne, 24. 8. 2008 - 02:08)

Prosím, lékař mi navrhl, v případě, že se mi to neztratí samo chirurgické odstranění - vyřezání. Chci se zeptat ... Určitě je lepší laser, že ? Máte nějaké doporučení ? Ostrava-Vítkovice ? Jsem z Ostravy, tak proto se ptám. Děkuji vám tady

PETR PETR (Ne, 24. 8. 2008 - 02:08)

pro Market. Koupil jsem si v lékarně VIRONAL, také mi udělali na počkání ( asi do 5 hodin ) spray EPIGEN. Tím to stříkám 3 x denně, zatím čekám co bude dál.

PETR PETR (Ne, 24. 8. 2008 - 02:08)

pro Martes aj. Ahoj. Prosím, jen pro upřesnění. Jsem kluk, mám malinké kond.as. na kraji konečníku. Mívám "často" opary aj. - asi herpes. Neměl bych tedy mít norm. sex se svou partnerkou ? Nedotýkám se toho - ani to není vidět. Momentálně beru kapky VIRONAL 3 x 9 kapek. Lékař na chirurgii mi řekl, že je to malé ( cca do 1 cm ) a že mám přes měsíc počkat, jestli se to samo neztratí. Také to stříkám 3 x denně sprayem EPIGEN. Žiju tak zdravě, jak jsem ještě nikdy nežil. Vitamíny apod. Ale když to postříkám uvnitř konečníku, tak se to vlasně hned smyje ... Dá se tomu nějak zabránit ? nebo to stačí jen tak ? Díky moc za JAKOUKOLI ODPOVĚĎ. Díky za tyto stránky. Moc mě to trápí.

Lenka (Ne, 24. 8. 2008 - 00:08)

Ahoj, mam taky kondylomata, objevili se mi v breznu. Doktor mi to zatim pouze lepta, nedelal mi zadne testy a masticku mi taky zadnou nepredepsal, chci si zmenit doktora, muzete mi poradit kde by me vzali v Praze? Kde jsem byla maji plno,tak nevim uz kam. Po poleptani to sice zmizi,ale za 2 tydny je to zpatky, jakou masticku mam vyzkouset sama? Dik za rady.

martes (So, 9. 8. 2008 - 16:08)

Pro Petra, sex s partnerkou rozhodně neměl, umývej si pořádně ruce a jí se nedotýkej, je to strašně infekční. Pro kaci - utíkej nejlépe k venerologovi - kožařovi s tímto zaměřením, protože já mám špatnou zkušenost s gynekologem. Ten mě 3 týdny léčil, teď má dovolenou, tak jsem šla na kožní - venerologii a tam mi lékařka řekla, že to mám tak vážné, že jsem na hranici ohrožení života. Léčí mě teď společně s imunoložkou a čeká se, zda se vyhnu operaci. Užívám Isoprinosine, podstupuju mrazení dusíkem a po 3 dnech po mrazení natírám Aldarou. Je to boj, žádný sex k tomu, ale musíme to všichni vydržet. Držím pěsti a hlavně pokud najdete něco podezřelého, okamžitě s tím utíkejte, ať se vám to zbytečně nešíří. A žádné rýpání do toho, to je opravdu blbý nápad, akorát se vám to víc rozleze!!!!

právo (So, 9. 8. 2008 - 16:08)

debile

Návštěvník (Pá, 1. 8. 2008 - 01:08)

Zkus si kousek odrýpnout,pokud to bude velmi krvácet,zřejmě ano-včechno pak dobře vydezinfikuj,je to infekční jak mrcha.

kaci (Čt, 31. 7. 2008 - 17:07)

ahoj. mam kolem posevniho vchodu nejake vyrustky, jsou v barve okolni kuze a nijak me nesvedi, nepali, neboli. nemam nejmensi tuseni, jestli jsem tam drive takove hrebinky mela, protoze jsem to nikdy nezkoumala, ale nejak se mi to nezda.. myslite, ze by to mohla taky byt kondylomata?

petr (Čt, 31. 7. 2008 - 02:07)

ahojte, mám malinké kond. ac. Určitě to nemám ze střídání partnerek, protože mám již 7 let stejnou a ta nic nemá. Je zdravá, chodí na prav. prohlídky. Mám to pouze v oblasti konečníku a je to velice malinké. Lékař mi přesto řekl, že to bude operovat - řezat. Mohu mít se svou partnerkou normální sex, nebo raději ne, dokud nebudu v pořádku ? děkuji za odpověď

Petr (Čt, 31. 7. 2008 - 02:07)

Pro Ester. Ahoj. Prosím, je lepší vyhledat lékaře, co to udělá laserem nebo se máme spokojit i s nožem ? Děkuji Ti a ahoj

zdeněk (Čt, 31. 7. 2008 - 01:07)

ty jsi ale debil :-) - ale aspoň něco na pobavení :-) tak pozdravuj svého faráře

market (Po, 21. 7. 2008 - 11:07)

nazdarek,nevite jestli se vsechny ty leky o kteryc tu mluvite daji sehnat bez predpisu?doktor mi pokazdy napise neco co nezabira,tak bych chtela vyzkouset neco sama...

Jájina (Po, 21. 7. 2008 - 02:07)

Bohužel,to jedině že bys vyměnila partnera/y,bude to na tebe přenášet donekonečna,já být v té situaci,dokážu si jistojistě představit,že toto by pro mne byl důvod k rozvodu a rozdělení domácnosti,pokud sis ty skočila někde mimo,také bohužel...infikovala si všechny své partnery,někoho to potká jednou,někomu se výskyt opakuje,každopádně-měj se hezky,poraž to a bacha na sebe!!!!!!Příště si radši prohlídni partnerovy genitálie a okolí lupou,nebudeš si vyčítat,žes pro ochranu neudělala maximum...

Deina (Po, 21. 7. 2008 - 01:07)

Ahojte.. bohuzel mam taky tu cest na vlastni kuzi znat tyhle potvurky:-(( Pred dvema mesici jsem podstoupila laserove odstraneni v prazskem Motole a kdyz jsem se pak sla na posledy prohlednout po propusteni z nemocnice, doktor mi rekl, ze bohuzel se mi to objevilo znovu.. pry to mam ze stresu ap. a spatnou zivotospravou.. kdyz jsem chtela od nej predepsat nejakou masticku, aby se mi ty potvurky nerozsirily tak hojne, jako poprve.. jen se tak nejak zatvaril a nic.. nicmene zitra jdu na predoperacni vysetreni a vydupam si neco.. docetla jsem se zde a jinde o Aldara krem, Vironal, Gynex, Wartec a Interferonu, ktery pry moc drahy. Tak snad mi poradi neco vic. Nechci zase tolik trpet po zakroku.. bylo to totiz peklo.. a po naslednem zaniteni? No uff... boze, at uz jsem zdrava:-((( !!!!!!!!
Hodne stesti Vsem!!!!!

Návštěvník (Po, 7. 7. 2008 - 01:07)

Jak narazíte na chlapa,který na pinďouru bradavičku-jednoznačně zdrhejte,ani guma nepomůže.

Cassie (Ne, 6. 7. 2008 - 18:07)

Ahoj všem, tak já se musím připojit- tento problém zvaný kondylomata se nevyhnul ani mě. Měla jsem oslabenou imunitu, ve stresu a po náročných psychických událostech. Doktorka mi předepsala Aldara krém. Teď se ještě "doléčuju" a hlavně posiluju imunitu. Mě pomohl nejen ten krém, ale pravidelně beru vitamin C a piju nápoj z aloe vera. Hodně štěstí při léčení této nepříjemnosti!

Kája (Pá, 4. 7. 2008 - 09:07)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak dlouho trvá rekonvalscence po chyrurgickém odstranění kondylomat? Za jak dlouho můžu opět zahájit sexuální život? Děkuji za odpověď

Reklama

Přidat komentář