Reklama

kondylomata

jkon"seznam.cz (Čt, 30. 8. 2007 - 20:08)

obraťte se na mě. www.duse23.estranky.cz
Pomohl jsem mnoha lidem

jkon"seznam.cz (Čt, 30. 8. 2007 - 20:08)

přijďte na mé stránky, poradím Vám velmi účinně s problémy. www.duse23.estranky.cz

sexy-wings (Čt, 30. 8. 2007 - 07:08)

All : a jak se má jako léčit? To mu to budou potírat podofylinem preventivně?!! Ježiš!! No můj přítel tam taky nic nemá,musím zaklepat:)Ja jdu dneska zase na potirani a na testy.Jinak mě ty bradavičky skoro samy zmizely:)))paráda:)Akorat.....no....pritel se me od ty doby,co sem mu to rekla,ze je to ono, boji dostknout:(Sem z toho dost mimo.Jako sex mame,ale rukou ne,pritom driv vzdycky jo:( Pripadam si jak dira do matracky!:(Sem s nim o tom mluvila a ze prej se toho neboji,ale proc tam nesahne,to nevysvetlil.Ja se mu jako nedivim,jenze jestlize to mam ja,tak to ma na 90% aspon v sobe (taky nechapu,proc doporucujou sex.abstinenci,když sou oba pozitivni)a vlaste je to jedno. Mam strach,ze me necha,ze sex nebude to co driv a tim to skonci....:(((Tys měla takovýdle problémy s přítelem?

allisandra (St, 29. 8. 2007 - 15:08)

sexy-wings:no to mi povídej...nesnáším být neoholená :o)každopádně mému příteli řekli ted na venerologii,že jemu nic není(ale to že nemá bradavičky,přece neznamená,že nemá virus)a mě řekli všichni lékaři jasně,že se musíme léčit oba,tak nevím co ted.

sexy-wings (Pá, 24. 8. 2007 - 23:08)

Evi: Ten ti napíše gynekoložka,ovšem píše se až když se to několikrát vrátí.A btw stojí 2500-2700Kč.A ne vždy zabere.....

Evinečkasvrdíčk (Pá, 24. 8. 2007 - 11:08)

taky jsem diagnostikovaná kodylomatama.Vůbec nevím jak jsem k tomu přišla a má je i můj přítel.Kde seženu ten lék Aldara

sexy-wings (Čt, 23. 8. 2007 - 17:08)

Přesně, mě venerolog jasně řek ať se neholim, jesnže to nejde! Je to hnusný bejt zarostlá a navíc jakmile mi to trochu povyroste tak mě to svědí:/

allisandra (Čt, 23. 8. 2007 - 14:08)

sexy-wings:nestojí to nic,sice je to poměrně drahej lék ale je plně hrazený pojištovnou...mě se taky udělaly další maličký tři,ale to je tím , že se holím žiletkou a já se prostě neodkážu neoholit...

sexy-wings (St, 22. 8. 2007 - 16:08)

Sakra, mi to poslalo 3x. Sorry...

sexy-wings (St, 22. 8. 2007 - 16:08)

Allisandra : Jo dobře. Můžeš mi prosím ještěnapsat kolik si za to platila? Ja si ho taky teda nechám napsat. Příští čtvrtek jdu na další patlání a na testy. Udělali se mi další tři,tak to potřebuju nějak zastavit. Jinak dík za radu.

sexy-wings (St, 22. 8. 2007 - 16:08)

Allisandra : Jo dobře. Můžeš mi prosím ještěnapsat kolik si za to platila? Ja si ho taky teda nechám napsat. Příští čtvrtek jdu na další patlání a na testy. Udělali se mi další tři,tak to potřebuju nějak zastavit. Jinak dík za radu.

sexy-wings (St, 22. 8. 2007 - 16:08)

Allisandra : Jo dobře. Můžeš mi prosím ještěnapsat kolik si za to platila? Ja si ho taky teda nechám napsat. Příští čtvrtek jdu na další patlání a na testy. Udělali se mi další tři,tak to potřebuju nějak zastavit. Jinak dík za radu.

allisandra (St, 22. 8. 2007 - 16:08)

sexy-wings:Isoprinosine jsou tablety, imunomodulans(na zvýšení imunity) a virostatikum(zastaví šíření viru).napsala mi je gynekoložka a nebo je může psát imunolog ale tam by tě zas ona měla poslat... více o tomhle léku najdeš nastránkách ministerstva zdravotnictví v sekci léky,vlevo nahoře zadáš si ten název do vyhledávače a pak budeš mít odkaz na příbalový leták.nemyslím,že po samotném odstranění bych byla neinfekční ale s těmito léky za nějakou dobu ano.v každém případě první zabránění šíření je přestat spolu na nějakou dobu "spát".my jsme si dali termín do zahojení po zákroku s těmi prášky už bychom mohli být neinfekční oba dva a hlavně ty léky doufám pomohou zabránit znovu objevení se toho hnusu :o)

sexy-wings (Út, 21. 8. 2007 - 20:08)

Allisandra: A co je to ten Isopronosine?Zabere mi to? Přítel taky nemá žádný příznaky,ale asi jsem ho nakazila. Myslíš že budu infekční i když mi to odstraněj?

allisandra (Út, 21. 8. 2007 - 20:08)

Ahoj všem,musím k vaší diskuzi dodat jednu důležitou věc. jsem zdravotní sestra a jakmile jsem objevila bradavičky u sebe,začala jsem hledat inofrmace,číst články a diskuze.kondilomata nejsou přenosná pouze pohlavním stykem,je to jen nejjednodušší a taky nejrychlejší způsob.
Čeká mě laserová operace v Motole a protože přítel žádné vnější příznaky infekce neměl,dohodli jsme se,že si zajde k lékaři také.Já jsem si nechala předepsat rovnou Isoprinosine,protože trpím na kvasinkové infekce a výtoky od puberty a on si ho také nechá napsat,protože má od dětství zúženou předkožku,oboje jsou rizikové faktory pro vznik této nemoci.máte měkdo zkušenost s tou laserovou operací?doktorka mi řekla,že prý to dost bolí ale v jedné diskuzi na netu jsem četla že to tak strašné není...díky za odpovědi :o)

sexy-wings (Út, 21. 8. 2007 - 14:08)

14:51:13 sem psala já. Sexy-wings

Návštěvník (Út, 21. 8. 2007 - 14:08)

Nemel jinou. Ja jsem byla panna a on panic když sme se dali dohromady. Kazdej doktor mi řek něco jinýho. 6e je infekční i když nemá bradavičky,někdo zase že ne. Ma to i osmiletá holčička a ta pohl,styk neměla,takže.....Každopádně, Jestli je mám já,tak je chytl taky.Tím pádem sme oba HVP pozitivní.Takže až se zbavim těch bradaviček,můžem spolu bez kondomu,protože to máme v sobě oba. Prej se s tim organismus do dvou let vypořádá sám,když je patřičně zásobovanej vitaminama. Tak nevim. Pěkně to po tom podofylinu bolí,zvětšilo se mi to a zbělalo. Auuu.

chicki (Út, 21. 8. 2007 - 12:08)

sexy-wings: mě gynekolog řekl, že je to přenosné pouze pohlavním stykem. Přítel byl můj první a byli jsme spolu tehdy necelý rok. Namítla jsem tedy, že mě nakazil on a že mě musel podvést. Bylo mi od pana doktora řečeno, že to může mít klidně ještě od své bývalé, neboť u některých trvá déle, než nemoc propukne, nebo než se objeví bradavičky (nevím jak se tomu říká..inkubační doba??). Mohu to jen potvrdit, někde jsem četla, že je to nemoc spíše homosexuálů a bývalá mého přítele podvedla s homosexuálem, o kterém je v celém městě známo, že chodí s chlapama za prachy. Tak asi tak..

Návštěvník (Út, 21. 8. 2007 - 11:08)

pro sexy wings. Je to přesně jak říkáš. Infekční je každej druhej nebo ještě víc. U chlapa to nemusí být vidět a ani on nemusí vědět, že něco má a přesto tě nakazí. může to mít v sobě X let a roznáší, neví o tom. neříkej že neměl nikdy jinou, myslím jako celej život.

Nika (Út, 21. 8. 2007 - 10:08)

U nás se to taky objevilo, jenže mě to prostě ani nepadlo řešit. Zkrátka jsem to odstranila a hotovo.Už se to neobjevilo.

Reklama

Přidat komentář