Reklama

kondylomata

Martina Mlada B (Pá, 4. 5. 2007 - 15:05)

Dobry den!Uz pul roku se lecim s timto onemocnenim.V unoru jsem byla pod celkovou narkozou operovana na gynekologii.Kondylomata mi odstranili vypalovanim.Kondylomata se mi ale stale vraci a na operaci jsem byla uz po3!Tri dny po operaci se obevili znova.Doktori mi doporucuji ijekci proti rakovine delozniho cipku.Chtela bych zkusit jineho doktora nez gynekologa.muzete mi poradit?Uz jsem z toho nestastna...Dekuji

petr (16) (Čt, 26. 4. 2007 - 16:04)

zdravim vas pani doktorko a vsechny co si budou tenhle clanek cit...uz nekolik let je mi zahadou odkud se na mem prizoreni vzali ty pupinky...dlouhou dobu sem tomu nevenoval moc pozornost az ted kdyz se se svou pritelkini chystame zacit pohlavni zivot a doslo mi ze to nemuze byt normalni...protoze nechci ohrozit svoje ani jeji zdravi...tak sem zacal blize hledat neke informace...podle vseho se jedna o vyse zminovany (kondylomata) tak vas pani doktorko i ty kteri si toto budou cist a maji z timhle nakou zkusenost...tak at se mi prosim ozvou bud zde na webu nebo na mail petrrrpodborsky"seznam.cz predem dekuji za kazdou informaci a pomoc =o/

nelis (Čt, 19. 4. 2007 - 23:04)

Ajo,kolik je vám let?
očkování proti papilomavirum je nejvhodnější pro slečny okolo 13 - 15 let,které ještě neměly pohlavní styk.pokud jste již zahájila pohlavní život,vyhodíte 10000,-.Očkování je prevence a ne LÉK.Kondylomata se dají vyřešit levněji.A na víc na trhu u nás je zatím dostupná pouze jedna vakcína proti HPV ze zatím tří možných a nikdo zatím nemůže vědět,která z těch vakcín bude nejúčinnější.Ta nej má být známa až na podzim letošního roku.Nenechte se nutit od žádného lékaře,dobře zvažte,za co utratíte své korunky.

nelis (Čt, 19. 4. 2007 - 23:04)

na kondylamata je velmi účinný přípravek ALDARA.Dámám ho předepíše gynekolog a pánům urolog.Doplácí se v lékárně 1000,-,ale stojí za to.Žádná hospitalizace,pálení ani řezání.Stačí si jen postižená místa potírat ob den a kondylomata se vytratí.

Aja (Čt, 19. 4. 2007 - 15:04)

Dobry den mam na vas dotaz doktorka mi dnes zjistila ze mam kondylomata a doporucila vakcinu proti rakovine delozniho cipku!Potrebovala bych se zeptat zda se mi to po tze injekci zlepsi a zada pak uz nebudu met zadne nasledky?prosim na mail nanynka0.11"seznam.cz

lv (So, 7. 4. 2007 - 14:04)

Ahoj, zkuste Fakultní nemocnici na Bulovce..Dermatovenerologická klinika,budova č.9,třetí patro.

Matouš (St, 4. 4. 2007 - 15:04)

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat,jak dlouho trvá dorůstání ochlupení nad kořenem penisu.Děkuji za odpověď

Marek (Út, 3. 4. 2007 - 15:04)

Ja uz se s tim trapim rok i s mojí přítelkyní mam to zase na zaludu a v ohanbí a taky nevim co s tim. Už mi to řezali, vypalovali a zmrazovali ale je to pořád dokola a nikde ti k tomu nic neřeknou. Tak hledam na netu co se dá a uvidim...

Návštěvník (So, 31. 3. 2007 - 20:03)

motol - kolposkopická ambulance - pondělí

Eva (St, 21. 3. 2007 - 23:03)

Zdravim...je to tak tri mesice co jsem objevila okolo konecniku kondylomata.Male bradavicky. zasla jsem na gyndu, vyzkousela preparat Verumal,bradavicky odpadly, ale za 8dni tam byli zase..Jsem na nervy, ted uz jich je vic a svedi. Doktorka me objednala na vyriznuti a to je neco pro me, nemam chut nekde vystavovat zade´k atd., ale nakonec jsem nastoupila a sla jsem...rano nastup a v poledne domu, vzbudim se z narkozi a citim palivou bolest,...boze ja je tam mam porad....volam sestri...vy jste mi je tam nechali? a ona ...zavolam doktora...a doktor...slecno jednu jsem odskabnul a zbyle popapil...A ja tak to je dobré, to uz jsem absol.a bylo to zbytecneů proto-ze se objevili zas..a Doktor, prijde te znova...jsem tak nastvana a znechucena ze vseho ...jsou to tri dny co me pustily, bradavice popalene, muj zadek taky..boli to jak cert a vysledek zadnej..tak ja teda nevim...asi si je tam necham, zadek nikde nevystavuji....tak toto je ma zkusenost...Snad jednou ty mrchi odpadnou........

ijáček (St, 21. 3. 2007 - 09:03)

ahoj, mohl bys mi prosím doporučit nějakou kožní kliniku nebo ordinaci v praze? ja jsempodobne zděšená přístupem v nemocnici na karlově náměstí, podofylin nezabira, a tak me ceka asijeste sposta dobrodruzstvi ktera bych chtela zazit v cistem a dustojnem prostredi. jsem vdecna za kazdy tip, diky vsem kdo napisou!

Danis (Út, 6. 3. 2007 - 14:03)

Zdravím. I já trpím kondylomy v oblasti konečníku, je to dost nepříjemné. Hlívu jsem už nasadil, a bradavičky potírám sice ne TeeTreeOilem, ale propolisovýma kapkama. Ještě chodím na dusík, páč podofylín nezabral. A čeká mě proktolog. Každopádně vřele NEdoporučuju Apolinářskou dermatovenerologii. Hospodský přístup sester, občasná ztráta diskrétnosti, nepříjemné vystupovaní personálu a hlavně bezvýsledné léčení kondylom mně přinutily změnit kliniku. Držím všem palce, sobě taky. Pak napíšu jak to dopadlo s hlívou.

Kubajs (Út, 20. 2. 2007 - 19:02)

Tak jsem si přečetl spoustu informací o kondylomatech a nějak si nejsem jistý, jestli je to co trápí mne. Mám na penisu (ne na žaludu) ze spodní strany "uhříky". Některé vymačknout jdou, některé nejdou, někdy se udělá velký, vymáčknu ho a už se neobjeví...dělaj se malinky, když do nich rýpnu, většinou se rozmnoží, poslední 2 měsíce jich mám spoustu a dva nebo tři se podebrali, ale to si myslím, že způsobilo to, že jsem se je snažil vymačkat všechny :-) K doktorovi chci jí až na konec, protože když to potřu framykoinem, tak se to zlepši, ale nezmizí. Když do toho nerejpu, jsou tam sice furt, ale nic mne nesvědí, nepálí, nebolí, ani nevím, že je tam mám...kdybych si jich nevšímal :-) 2 roky jsem teď byl s jednou partnerkou, měl jsem to po ní i před ní...spali jsme spolu, ona žádné takové problémy nemá. Nemůže to být jen vyrážka? Občas se mi spotí rozkrok ale při mém povolání si nemůžu dovolit odejít a vysušit se....nosím trenýrky? Nemůže to být pozůstatek po oholení přirození, i když je fakt, že od doby co jsem to neholil je toho víc. U kořene penisu ze spoda mi z nich vyrůstají i chlupy. Některé po vymáčnutí zmizí, jiné jsou tvrdé, ale po třetím, čtvrtém vymáčknutí buď zmizí, nebo se zanítí, což bych přikládal ostrým nehtům a špatnému výběru místečka, odkud by to mohlo vylézt...jo a uvnitř, jako pod tou kůžičkou je to tvrdé kulaté, když to vymáčknu je to jako uher a když je to úplně mrňavý tak je to takový vodový....

tomáš (St, 24. 1. 2007 - 21:01)

kdo by chtěl radu s kondylomaty, rád se pokusím poradit. Můj mail- jkon"seznam.cz

tomáš (St, 24. 1. 2007 - 21:01)

dostal jsem je taky a měl jsem také stálý vztah. Může to být i ze strasu. každý má v těle tento HPV virus a stresem se může projevit jako opar. Také nemluvňata toto mívají. Vůbec si nic nevyčítej. Jinak já se toho zbavil do týdne a doufám, že se to už nevrátí. Doktorka mi to pomazala tou toxickou vodičkou a já to doma pálil přípravkem, který seženeš v lékárně-bradavičník a neustále se myj mýdlem-PROTEX. Do toho jím mladý ječmen a chllorelu a je to pryč. Na jakýkoliv dotaz ti odpovím a pomůžu. piš na jkon"seznam.cz

kamil (St, 24. 1. 2007 - 16:01)

muzete mi nekdo poradit, jak je muzu kondylomata dostat, mam rok stalou pritelkyni!

j (Pá, 19. 1. 2007 - 00:01)

Zkus pripravek Aldara

Pavel (Ne, 14. 1. 2007 - 00:01)

Dobrý den paní doktorko muj problém spočívá v tom že se mě tak před dvouma měsíci udělali bradavice na předkožce a doktorka na kožním mě řekla že to jsou kondylomáta a bylo to hodně a odkázala mě na urologii kde jsem se dozvěděl že to jde operací odstranit seškrabáváním a tak jsem zákrok podstoupil a n bylo vše ok ale neuplinul měsíc a mě se to opět začlo oběvovat tak jsem opět zašel na urologii a řekl jim opět muj problém a oni řekli že mám po prvním zákroku dost zjizvenou předkožku ale přetahovat šla bez obtíží a že ta předkožka je nejspíš tak moc nakažená že se musí operací odstranit tak že mě provedeou obřízku že jinej zpusob neznají jak tomu natrvalo zamezit a že prej předejdeme také mnoha jinej vážnejm problémum co by mohli přijít v budoucnu tak se právě léčím po operaci a před oprací sem se jich ptal jestli negzistují jiné léčby a bylo mě řečeno že o jiné léčbě nevědí že je to tak zřítka ve věku 20 -30 let a je to jedinej spusob řešení mého problému tak se vás prosím moc táži jestli je to tak a jestli mě ta obříska natrvalo zbaví kondylomat nebo se to muže ještě vrátit nikdo mě natohle nedokázal odpovědět a jestli sem bezpodmínečně musel podstupovat obřízku je to ted vše tak jiné předem moc děkuji a těším se na vaší odpověd

pavel (So, 13. 1. 2007 - 23:01)

ahoj měl jsem stejnej problém ale neměl jsem to tam kde ty ale na předkožce a také mě tp seškrábavali na urologiji ale neuspěšně po necelem měsíci se mě to zase udělalo a tak mě řekli že bude nejlépe odstranit nakaženou část a tak zvaně udělat obřízku je to tejden co jsem po operaci a cítím se moc fajn je to nezviklé penis je celej obnaženej a ještě mám stehy ale jinak mě ujištoval doktor že bude vše dobré tak snad ti muže pomoct to stejné ale jdi se poradit ua urologii ahoj Pavel

pavel (So, 13. 1. 2007 - 23:01)

ahoj měl jsem stejnej problém ale neměl jsem to tam kde ty ale na předkožce a také mě tp seškrábavali na urologiji ale neuspěšně po necelem měsíci se mě to zase udělalo a tak mě řekli že bude nejlépe odstranit nakaženou část a tak zvaně udělat obřízku je to tejden co jsem po operaci a cítím se moc fajn je to nezviklé penis je celej obnaženej a ještě mám stehy ale jinak mě ujištoval doktor že bude vše dobré tak snad ti muže pomoct to stejné ale jdi se poradit ua urologii ahoj Pavel

Reklama

Přidat komentář