Reklama

kondylomata

Kačka (So, 13. 1. 2007 - 09:01)

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jak dlouho po chirurgickém odstranění kondylomat trvá inkubační doba, tedy jak dlouho trvá, než můžu zase normálně pohlavně žít se svým partnerem???? Díky moc

Tomas 1 (So, 30. 12. 2006 - 19:12)

Uz od detstvi mam malinkate bile bradavicky pod zaludem a na jeho okrajich.......
Kdybych je nevidel tak nevim ze tam jsou , ale
jak se postupne tady dozvidam muze to bejt docela problem... prosim poradte mi DIK MOC

Verča (Pá, 29. 12. 2006 - 16:12)

Ahoj Niko, rozhodně na dermatovenerologii (kožní a pohlavní nemoci). Mě se to naštěstí taky nevrátilo. Přeju ti hodně štěstí

Nika (Čt, 28. 12. 2006 - 20:12)

Měla jsem kondylomata a nechala jsem si je odstranit laserem a doted se nevrátily,naštěstí. Ale v době kdy jsem je měla,jsem spala se svým přítelem a ten odjel pryč na 3 měsíce.Ted se bude vracet a chceme spolu zajít k doktorovi,aby ho prohlédl jestli je nemá. Ale nevíme kam: na kožní, urologii nebo dermatovenerologii? chci mít jistotu že mě zpětně nenakazí....:(díky za radu

Verča (Ne, 26. 11. 2006 - 20:11)

Tak chlamydie nemám, ale je to ureaplazma... stejně mám atb... je to naprd...

monika (Po, 20. 11. 2006 - 13:11)

já jsem byla dneska...a taky to mám...akorát musím počkat pár tydnů prej jestli to nezmizi.pak budu muset jít taky do nemocnice na odstranění..jsem zvědavá...problémy jsou fakt blbé :-(spíš zbytečné.hmm?

Kačka (Ne, 19. 11. 2006 - 19:11)

Proboha tak ve vnitř bych to opravdu mít nechtěla..zítra jdu ke své doktorce tak se uvidí kam mě s tím pošle!!

kopretina (Čt, 16. 11. 2006 - 19:11)

Pepo,rakovina děložního čípku se může opravdu z kondylomat vyvinout,ale pouze jen nějaké druhy kondylomat,né všechny...bud rád,že jsi chlap...každopádně se to musí brz léčit.....

Verča (Čt, 16. 11. 2006 - 17:11)

To já vím moc dobře od koho sem to chytla... A bohužel nejen to, ale asi i chlamídie, teď sem byla ve středu na testech, tak se za týden ukáže. :( Ale je to hrozný takový problémy

juli (St, 15. 11. 2006 - 23:11)

Taky jsem to měla,musela jsem to jít řezat,strašná zkušenost.Kvůli pár bradavičkám,pod narkózu a dva dny ve špitále.A to nemluvím o předoperačním vyšetření po všech čertech.Nejdřív jsem dostala nějaké čípky a ty jsem si dávala asi týden.Vevnitř mi to zmizelo,ale venku rozlezlo.Potom jsem dostala framykoin a ten jsem používala a polovina zmizela,ale stejně jsem ten zbytek musela jít zeškrábnout.Nevím jak jsem to chytla.

Kačka (St, 15. 11. 2006 - 15:11)

Ahoj Pepo, kde jsi to četl?

pepa (St, 15. 11. 2006 - 15:11)

co je pravdy na tom,ze prevazne u zen se casem muze stat z kondylomat rakovina?

pepa (St, 15. 11. 2006 - 15:11)

co je pravdy na tom,ze prevazne u zen se casem muze stat z kondylomat rakovina?

kopretina (Pá, 10. 11. 2006 - 22:11)

holky, dejte si pozor,at vam to dokror dela sam,me to dokrorka dala domu(podofilin) a jen rekla potirat-vysledek strasnej...mokvalo mi to,hnisalo a musela jsem znovu k lekari...nemohla jsem si dojit ani na zachod,jak to bolelo...je to strasne,chytla jsem to od byvalýho..mám oslabeou imunito,ani se nedivim,ze to mam taky...jo a vraci se to,tak s tim počítejte-posilujte imunitu..ted zkouším hlívu ústřičnou..dám vědět,zda to má nějaký účinek na ty mrchy...

KAČKA (Pá, 10. 11. 2006 - 11:11)

posílám i svůj email : skodikmalej"seznam.cz
moc děkuji za odpověď, mám to prvně a jsem z toho na nervy....doma nic neví a nevím jak to utajit, aby nebyl můj přítel ten špatněj u rodičů, když za to on nemohl a nemůže...může mi někdo poradit prosím:)

KAČKA (Pá, 10. 11. 2006 - 10:11)

ahojky holky prosím Vás co Vám dělali v tý nemocnici??Děkuji za odpověd...Kačka

Kačka (St, 8. 11. 2006 - 16:11)

Ahojky holky tak já to mám taky no...měla to bývalá přítelkyně mého nynějšího přítele a on to od ní dostal taky..jsem z toho všeho vyděšená, oběvilo se mi to taky a strašně to svědí...byla jsem u lékaře v nemocnici a půjdu na vypálení dusíkem...no nevím, ale podle vašich příspěvků tam asi budu častěji...

Ivca (Út, 7. 11. 2006 - 16:11)

Verca : me doktori rikali ze to muzes mit klidne z hygieny jak jdes po nekom na zachod nebo tak ...... ja nemela pohlavni styk taky a objevili se

Verča (So, 4. 11. 2006 - 13:11)

Ten roztok je: podofilm. Tak si holky představte... .v srpnu sem s nima byla v nemocnici. Od tý doby sem neměla pohlavní styk, a přesto se udělali znova. Naštěstí jen 2, tak sem je vypálila Duofilmem... bolelo to, ale mám pokoj a rozhodně lepší než znova špitál

kopretina (Čt, 2. 11. 2006 - 18:11)

Máte někdo prosím dobrý návod,jak úspěšně zvýšit svou imunitu?Prý je to hodně o tom, jakej máme obranej systém-imunitu....byla jsem hodně dlouho ve stresech a nevěrného přítele a ted to mám.....je to k vzteku....poraďte,co je nejlepší a hlavně,co dělat,aby se mi to nevracelo..je mi z toho na nic....díky moc

Reklama

Přidat komentář