Reklama

kondylomata

Miky (Po, 18. 9. 2006 - 08:09)

Dobrý den, byla jsem již dvakrát na chirurchickém odstranění kondylomat. Poprvé bez účinku, tentokrát to vypadá lépe,protože jsem si z vlastní iniciativy koupila tabletky hlívy ústřičné,které mi mají pomoc zevnitř. Ale na místé po kondylomatech se mi objevily výrůstky, které vypadají jako "vystouplé"pihy. Moc už to jako kondylomata nevypadá.Je možné, že by to byli jizvičky?

Petra (So, 9. 9. 2006 - 15:09)

Jaktože se dostaneš ke gynekologovi až za 4 měsíce?! To ani náhodou, jdi tam co nejdřív. Hrozně rychle se to může rozlézt a zajít až k děložnímu čípku! Domácí léčba se moc nedoporučuje. Byla jsem teď v nemocnici a mám toho plnou hlavu...

julika (Po, 4. 9. 2006 - 19:09)

tiez sa mi podarilo dostať kondylomy, ale môj gyn. mi povedal, že pokia? sa to nezväčší, že s tým nebudeme nič robiť. Ale ku gynčovi som sa už nedostala, a mám pocit, že tie potvorky rastú. Takto to až tak nevidno, pri pošv. vchode je ich len pár, ale čo je horšie, sú aj v pošve. Vie mi niekto poradiť, či sa na to dá niečo kúpiť? Ku gynčovi sa dostanem najskôr o 4 mesiace, a to už zrejme pôjdem rovno pod nôž, ale čo dovtedy?

chicki (Po, 4. 9. 2006 - 11:09)

No někdo říká, že jsou kondylomata přenosná pouze pohlavním stykem, ale slyšela jsem už i takový názor, že to člk může dostat z vody, sauny, ručníku... Pochybuji, že vaše devítiletá dcera už má za sebou pohl. styk, takže to tak asi bude. Pokud jich nemá moc, zkuste Duofilm, mě pomohl a slečna ve vzkazu nad vámi se o něm taky zmiňuje. Sice se to nemá dávát do okolí pohl. orgánů, ale mě to pomohlo, stačil mi jeden nátěr a kondylomata byla pryč. Hodně štěstí.

Martina (Čt, 31. 8. 2006 - 11:08)

Mám 9 letou dceru, která má již 4 měsíc kondylomata, je to pro ni velmi nepříjemné a stresující v tomto období neustále chodit na různá vyšetření, která nemají prozatím žádný efekt. Kondylomata leptáme, ztratí se, ale za krátký čas se znovu objeví. Na imunologii jsme byli a prý by mělo být vše vpořádku. Může mi prosím někdo poradit jakým způsobem zbavit kondylomat tak malé devčátko, které pořád trpí?? A jak se jí tam kondylomata dostala? Nikdo jsme v rodině žádné takové onemocnění neměli???? Děkuji za odpověď.

Janča (St, 30. 8. 2006 - 16:08)

Mám problém. Je to už rok, co jsem byla na chirurgickém odstranění kondylomat. Poté se objevily už jen dvě bradavičky, které po potření Duofilmem zmizely. Od té doby se žádné neobjevily, ale přesto mám problém a můj doktor mi s ním asi nepomůže. Jde o to, že se mi asi otevírají jizvičky. Prostě v místech, kde byla kondylomata mam bolestivé trhlinky. Bolí to při sprchování, na wc, prostě se cítím, jako kdybych přišla včera z nemocnice a byla den po zákroku. Můj doktor ale tvrdí, že to s kondylomaty nemá nic společného. Tvrdí, že trhlinky jsou způsobeny kvasinkovým výtokem, který mám. Na mou otázku, proč jsou trhlinky zrovna v místech, kde byla kondylomata, mi odpověděl, že je to pouhopouhá náhoda, že to s kondylomaty nemá nic společného, že zákrok byl jistě proveden dobře a že je to při kvasinkovém výtoku normální. Nevím co si myslet, spoustu mých kamarádek mělo kvasinky, ale žádná neměla žádné bolestivé trhlinky... Mám změnit doktora, nebo je to opravdu normální? Strašně mi to obtěžuje život, prosím napište jestli s tím někdo máte zkušenosti. Dík.

podofylin (Po, 21. 8. 2006 - 10:08)

mano, já bych tu gynekoložku změnil. Anebo si s tím zajdi na kožní, tam ti to ambulantně ošetří. Nemusíš se stydět, jsou tam na to že lim lidi ukazujou pindíky a pipinky zvyklí :)

mana (Po, 21. 8. 2006 - 07:08)

dobrý den jsem úplně bezradná mám kondylomata na poševním vchodu a má ginekoložka mi řekla že to mám v malém rozsahu a že s tím není třeba nic dělat pokuď je to v klidu a u konečníku mám prý nějaký fibron a to prý taky nevadí.Je to normální postup?Děkuji za radu.

Bohumil (Ne, 20. 8. 2006 - 18:08)

Chce to výrazně posílit imunitní system. Není to záležitost krátkodobá. Ale účinná.
Více můžeme konzultovat na e-mailu. Můj je :
bjeger"tiscali.cz

miso (So, 19. 8. 2006 - 20:08)

mozu byt tie kondylomy aj v oblasti konecnika?mam jednu bradavicku nad korenom penisu,potieram si to VERRUMALOM a zmensila sa mi.ako tu citam prispevky tak to liecenie bude na dlhsiu dobu.

podofylin (St, 9. 8. 2006 - 08:08)

Tondo, a jak pravidelně jsi to potíral? jednou denně - týdně?

Verča (Út, 8. 8. 2006 - 20:08)

jooo a mám tu horkou novinku pro dámy... za chvilku bude na trhu OČKOVÁNÍ PROTI RAKOVINĚ DĚLOŽNÍHO ČÍPKU, který zabírá nejen na ty potvory, co to způsobují, ale i na KONDYLOMATA!!!!! Takže nevím jak vy, ale až to bude aktuální, nechávám se očkovat, ať to stojí, co to stojí

Verča (Út, 8. 8. 2006 - 20:08)

Tak sem byla včera na operaci . vypálení laserem. Ani to nebolelo jen to potom trochu pálilo ale v pohodě... Ptala sem se na to něklolika lékařů jestli je i jiná léčba a všichni mi potvrdili, že to stejně nakonec skounčí operací. No snad se mi to nevrátí

Verča (Út, 8. 8. 2006 - 20:08)

Tak sem byla včera na operaci . vypálení laserem. Ani to nebolelo jen to potom trochu pálilo ale v pohodě... Ptala sem se na to něklolika lékařů jestli je i jiná léčba a všichni mi potvrdili, že to stejně nakonec skounčí operací. No snad se mi to nevrátí

Tonda (Po, 7. 8. 2006 - 14:08)

To Čajík: Mně zabral docela dobře podofylin - je na předpis a za pár kaček ti ho namíchají v lékárně. Bradavičky se s ním potírají přesně lokálně a pokud dodržíš pravidelnost léčby, tak za měsíc vidíš výsledek... Hlavu vzhůru!!

Čajík (Po, 7. 8. 2006 - 08:08)

Prosíííím pomoc.Co s nima??Byla jsem na vyříznutí..a nic...používala sem Vartec..a nic...tak jak se jich už mám zbavit???Jsem z nich psychicky na dně..žádný sex,naštvaný a netrpělivý přítel a sledování stupidních kondylomat...takhle trávím poslední 4měsíce...ach jo..prosím na kolenou za každou radu..už fakt nemůžu...

Jirka (Ne, 6. 8. 2006 - 12:08)

Kondylomata - tento prolém mě trápil posledních deset měsíců, šestkrát jsem byl na aplikaci podofylinu - bez dlouhodobějšího úspěchu. třikrát na vypálení se stejným výsledkem jen, je to hrozně bolestivé. Poté jsem zašel na Pražskou kliniku Asklepion(5 min. konzultace - 500 KČ), kde mi byl doporučen přípravek "VARTEC" krém. Aplikuje se 3 dny po sobě a po té 4 dni pauza, ale maximálně 4 cykly. Mě kondylomata zmizely po první aplikaci a mám po problému. Doporučuji jej všem. Výhody - účinnost, bezbolestnost, léčba doma, při recidivě netřeba opět navštívit lékaře. Nevýhody - jen na lékařský předpis, cena okolo 650,- Kč, nemají ho v každé lékárně.

Linda (Po, 24. 7. 2006 - 09:07)

Jak jsem psala, u mě chirurgický zákrok nutný nebyl, a to už jsem to měla 2 měsíce...Můj doktor si rady věděl.

verča (Ne, 23. 7. 2006 - 16:07)

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli tu máte někdo zkušenost s chirurgickým odstraněním kondylomat. Moje doktorka mi řekla, že prý jiná léčba neexistuje a tady čtu o podofylotoxinu. Můžete mi tedy někdo porsím poradit?

mirka (So, 1. 7. 2006 - 15:07)

navsteva lekare,lecba partnera

Reklama

Přidat komentář