Reklama

kondylomata

Návštěvník (Čt, 29. 6. 2006 - 12:06)

Ještě Roberte: jestli to máš už rok, tak děláš chybu, zbytečně si zvyšuješ riziko nákazy pohlavně přenosnými nemocemi. Nehledě na to, že to přenášíš na sex. partnery. Jdi s tím k doktorovi.

Návštěvník (Čt, 29. 6. 2006 - 12:06)

Roberte, na to existuje Podofylotoxin, ale musíš s tím na kožní, kde ti to potřou. Podofylin neseženeš, je to jed.

Robert (Čt, 29. 6. 2006 - 00:06)

Mam prosbu.Asi před rokem se mi udělali na přirození kondylomata.Chci se zeptat jestli je to možný odstranit jinak než chirurgicky.Našel jsem třeba Remasan kde uvádí,že odstraňuje virové bradavice.Nebo takovym babskym receptem vlaštovičníkem?Vím že jsem si s ním jednou natíral bradavice na ruce a po několaki dnech zmizely.Děkuji ta radu.

Linda (Po, 15. 5. 2006 - 11:05)

Ach jo, to jsou doktoři! Když se mi ty bradavičky udělaly, čekala jsem asi 2 měsíce, že to třeba zmizí, mezitím se to zvětšilo, tak už jsem razila na gyndu. Měla jsem strach, že to bude dlouhodobá léčba nebo bude třeba chirurgický zákrok, ale můj zlatej doktor to natřel nějakou vodičkou (trochu to pálilo a kůže pak byla několik dní jako popálená - trochu), bradavičky se začaly zmenšovat a zmizely úplně asi po 2 týdnech. Nechci to zakřiknout, ale už je to čtvrt roku a zatím se to nevrátilo a doktor říkal, že pravděpodobnost návratu je stejná jako u lidí, kteří to nikdy neměli.
Janiko, na ty kvasinky jez jogurt Activia (nechci dělat reklamu:-) a taky si kup lactobacilus v lékárně (nebo třeba Lactovitu - to jsou šumivé tablety). Ty různý prášky a mastičky - to je hrůůůza.

Xxx (Pá, 4. 9. 2020 - 02:09)

Ahoj, mužů poprosit o kontakt na doktora?

Janika (So, 13. 5. 2006 - 22:05)

mam podezření že se u mě jedná o kondylomata, ale nejsem si jistá. Každý měsíci i mín jsem na gynekologii ohledně zánětů pochvy, mastiček jsem měla nespočitatelně. Trápí mě urputné svědění, otok občas tvarohovitý výtok. V poslední době se mi zdá, že vzhled ústí pochvy se změnil ,nacházejí se tam malé pupínky asi tak pět, ale stěna pochvy která byla sice nařasená ,tak ted mi připadá jako by začínala pomalu vyčnívat ven z pochvy a povrch není hladký ale jako brokolice. Trochu mě to zarazilo, je možné, že by to gynekolog nepoznal, kdyby se jednalo o kondylomata a poznají se z výtěru pochvy, které mi dělali a ale výsledek byl naprosto vpořádku. Za 14 dní jdu zas na kontrolu a budou mi dělat komletní prohlídku včetně cytologie a onkostěrů. Moc díky za radu.

Robert (Po, 24. 4. 2006 - 07:04)

RADA: na tohleto nam s manželkou pomohl obyčejný hypermangan. Roztok musi mit světlou fialovou/ružovou barvu, potirat. cau :-)

Lenka (Út, 21. 3. 2006 - 10:03)

Dobrý den

Měla bych prozbu o radu asi před půl rokem se mi udělal pupinek u pochvy dalo by se řict vyrustek gynekoložka mi řekla že o nic nejde
Asi před dvouma měsicema jsem začla mit vytok lečila mi ho čipkama a po te se mi objevili v pochvě bile vyrustky u gynekoložky mi bylo řečeno že se jedno o bradavičky a v mém věku 22 je to neobvikle a že jde o virove onemocněni ale že to neni zapotřebi zatim lečit .. svěděni ani bolesti nemám ale obávamse že se jedna o kondylomata a nerada bych aby se to zhoršilo diky zanedbani mé lekařky ... Moc děkuji za odpověd přeji krasný den

Radka (So, 4. 3. 2006 - 12:03)

Ahoj Popa,to co píšeš o počínání Tvé maminky je docela zarážející. Byly doby, kdy se na první prohlídku ke gynekologovi chodilo v osmé-deváté třídě. Osobně si myslím, že pokud žena (dívka) netrpí nějakými problémy.....stačí, když gynekologa vyhleda se začátkem své menstruace či pohlavního života. Ke gynekologovi jsi měla zajít už dávno. První prohlídky se vůbec neboj!!!!! Řekni mu, že jsi na takové prohlídce poprvé a on už bude vědět jak má postupovat. Já ke gynekologovi chodím raději než k zubařce. To mi věř. Rozhodně na tebe nebue čumět a vejrat. Spíš si promluvíte...vše ti vysvětlí...koukne na tebe a pomůže ti s problémem.
Nejhorší je nevědět a trápit se nad tím. Uvidíš, že třeba je to obyčejný vřídek léčitelný mastičkou a ty si oddechneš. Držím ti pěstičky a hlavně!!!!!!!!!odvahu!!!!!

POPA (Po, 28. 11. 2005 - 17:11)

ODPOVĚZTE PROSÍM ,JSEM ZOUFALÁ nevím, jestli se jedná o kondylomata, na internetu jsem nenašla obrázek podobný tomu, co mám, u mě se jedná o to, že jsem na vnitřní straně velkých stydkých pysků nahmatala malé jakoby kuličky, normálně to není vůbec vidět, ale když se kůže hodně na táhne, tak je vidět, že jsou bílé, co mě ale zaráží je, že jsou pod kůží. Nepálí nesvědí nic, ale moc mě to trápí, tou sníženou imunitou by to mohlo být, odjakživa mám nízkou imunitu a jsem nemocná nejméně 2x ročně, trpím i na opary. a takové malinkaté tečičky se mi objevily asi pře 2 měsícemai na horním rtu, jsou veliké asi jako nejmenší tečka, kterou uděláte ořezanou tečkou, ale připadá mi, že je toho nějak víc, od nikoho sem to chytnout pohlavně nemohla, u doktorky jsem nebyla a ani si nedovedu představit, že bych přišla ke kožní a roztahovala na ní nohy, bylo by mi trapně a koukala by na mě jak na vola, na kožní sem se nedokázala dostavit ani kuli akné, které sice nemám tak hrozné, ale je.Mámě bych to nikdy neřekla, nemám s ní takový vztah, konečně jí doktorka dokopala objednat mě na gynekologii kvůli nepravidelné menstruaci, když sem to navrhovala sama, tak mi máma řekla, že se tam v mym věku tak nehrnula:( takže taky nic, zkoušela jsem tea tree olej, pak cibulovou mast na bradavice a koupila jsem si v lékárně roztok na bradavice nějaká 20% kyselina, co myslíte, stojí za to riskovat, že si rozleptám ...? JInak je mi 16, připadá mi, že skončil můj život, jestli se toho nezbavim.Mám to asi2,5 toku. POMOOOOOOC asi skočím ze skály.A bojim se reakce gynekologa, mám tam jít zhruba za měsíc a půl, jestli si to máti zase nerozmislí, cokdyž mě vynadá nebo tak, to bych se snad rozbrečela, už tak se bojim první prohlídky a když mám ještě nějaký divný kuličky pod kůží, jak na mě bude čumět? Napadlo mě, že to třebas přehlídne, ale to by mi zase nemoh pomoct:( SEM VÁŽNĚ NA DNĚ :=(

Cecílie (Ne, 20. 11. 2005 - 19:11)

http://www.katalogcrv.cz/abshealthTohle mi poradila kamarádka,za což jí velice děkuji.

jajka (Ne, 20. 11. 2005 - 18:11)

Milá Heleno, mohu-li Vás uklidnit, onemocnění Condylomata accuminata je virového původu a řada lidí k nim přijde ani neví jak. Původci jsou tzv. papilomaviry, podobné těm, které vyvolávají bradavice na prstech či tzv. vřídky na děložním čípku, z nichž pak skutečně v některých případech může vzejít i nádorový proces, ale to jen v případě určitých konkrétních typů papilomavirů.Může se však jednat také o tzv. Condylomata lata, ploché kondylomy, které jsou typickým klin. obrazem ve druhém stadiu syfilis(příjice). Odlišit se dají mikroskopickým vyšetřením původce a cond. lata jsou ploché, mokvající a mají širokou bázi, kdežto accuminata mají úzkou bázi a prstovitý, zašpičatělý vzhled. Je třeba se dát vyšetřit, pokud jste to už neudělala. A nemusíte se cítit ublíženě, jsme jen lidi a žádný virus nebo bakterie se k Bohu nemodlí, Ti se zkrátka projeví tam, kde je jim to dopřáno.

Helena (Ne, 20. 11. 2005 - 14:11)

Nevím kdo jsi Mravní hlídko, ale nesuď, abys nebyl sám souzen. Jsem spořádaná věřící žena, netvrdím, že bez hříchu a i mě potkala tato choroba. Může z ní vzniknout i rakovina. Největšímu nepříteli bych nepřála to ponížení. Ty lidi tady i na jiných servrech jsou na pokraji se silami a Ty jestli jsi skutečným věřícím, měl by ses držet přikázání o blížním. Jestli je tedy každá nemoc způsobena špatným chováním, pak mi pověz proč Svatý Otec Jan Pavel II. trpěl parkins. chorobou. Nejsem dokonalá a nevím přoč mi Pán dal tuto nemoc, ale zřejmě mi tím chce něco řící, tak se jen modlím a naslouchám. Přeji Ti, aby Tvá duše byla očištěna od zloby a nenávisti. Odpouštím Ti. Pokoj Tobě Helena

(Po, 7. 11. 2005 - 19:11)

Milá Alžběto, kondylomata obvykle nesvědí a nebolí - chovají se jako bradavice. Co se jejich vzhledu týče, jsou jako malinkaté květáčky (mohou být i ploché). Obrázek: http://www.medscape.com/content/1999/00/41/67/416731/art-a5045.fig4.jpg

alžběta (Út, 18. 10. 2005 - 19:10)

Může mi někdo popsat jak vlastně kondylomata vypadají, svědí nebo bolí?Děkuji.

Mravní hlídka (Ne, 17. 10. 2004 - 10:10)

Pohlavní choroby - toť váš trest, neboť smilstvo jest spolu s obžerstvím smrtelným hříchem.Oddávali jste se orgiím a jiným bakchanáliím a nyní,když přišla odplata ve formě venerologické choroby, naříkáte jako malé děti a dožadujete se pomoci virtuální doktorky. Nic vám to není platné, budete se smažit v ohni pekelném a Belzebub bude do vás šťouchat vidlemi. Za starých dobrých časů bych vás nechal zbičovat devítiocasou kočkou u pranýře, leč nyní nemám tyto pravomoce :-)) Modlete se a čiňte pokání, může být, že vám bude odpuštěno,smilní hříšníci a hříšní smilníci!

petr (Út, 4. 2. 2020 - 12:02)

debile

fhghhdf (Po, 11. 10. 2004 - 22:10)

Mam na genitáliích a u korene penisu bíle svedivé bulky,ted se mi to same objevilo na rtech a v ustech.co to je?Jak se to leci?dekuji

L (Po, 11. 10. 2004 - 21:10)

Dobrý den ,mám pupínky na žaludu.co sem zjišťoval na netu tak by to mohlo být něco jako heterotopické mazové žlázy,ale nejsem si jistýdíky za radu...

Systray (Pá, 9. 7. 2004 - 15:07)

Me bohuzel potkala kondylomata take... a to je mi teprve 15!! nevim jak sem k tomu prisla, protoze partner se nechal vysetrit a je naprosto zdravej.. ja se po terch tydnech ted vratila z Motola kde mi je vypalili laserem a doufam ze to uz bude v pohode.. Drzim vsem palecky, kdo se trapite s temito "potvurkami:(("

Reklama

Přidat komentář